Tipy pro pevnou erekci po 50

Už vám dávno není 20, ale do důchodu to máte ještě docela daleko. I přesto, že se cítíte docela dobře, váš milostný život začíná pokulhávat. Vaše erekce už není, co bývala, takže přestanete mít na sex chuť.

Věděli jste ale, že promilovaná noc nemusí být jen výsadou mladých mužů? Také po 50 můžete prožívat plnohodnotný milostný život. Poradíme vám 5 tipů, které vám pomůžou k pevné erekci.

Jak ovlivňuje stárnutí erekci mužů po 50?

Stárnutí je proces, který má vliv na každou buňku lidského těla. Hned na začátku je důležité si uvědomit, že jde o přirozenou součást života, a ne něco negativního.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

S přibývajícími roky se začíná pozvolna měnit hladina hormonů a to včetně testosteronu. Proto se může stát, že vám občas erekce po 50 nebude sloužit tak, jako ve 20. To ale není důvod k tomu, abyste přestali spát s vaší partnerkou a neužívali si plnohodnotně sex.

TIP: Chcete přibrzdit změny hormonu a dodat tělu testosteron a jiné hodnotní vitamíny a minerály? Primulus se o vše postará. Tento doplněk stravy pro muže, jsme si u nás v redakci velmi oblíbili. Říkáme mu elixír mládí.

Sex po 50 může být lepší než v mládí

Sex po padesátce má totiž mnoho výhod, které můžete využít ve váš prospěch. Jednou z nich je fakt, že i přes občasné problémy s erekcí po 50, umí starší muž lépe ovládat své vyvrcholení.

Díky tomu můžou trvání sexu prodloužit a tím přivést partnerku k intenzivnímu orgasmu. Je totiž všeobecně známo, že ženy dosahují orgasmu za delší čas než muži. V tomto věku už často také nehrozí předčasná ejakulace, která může velmi negativně narušit sexuální život.

TIP: Staňte se alfa samcem. Přinášíme vám 7 tipů, jak nejlépe uspokojit ženu. Uvidíte, že na milování s vámi jen tak nezapomene.

Dopřejte sexu více klidu a více času

Dopřejte sexu více klidu a více času

Více klidu a času na milování

Další výhodou je také to, že v 50 už se cítíte jistěji a máte mnoho životních milníků už za sebou. Už nežijete v nájmu a máte místo, kterému můžete říkat váš domov. Děti už jsou velké a kvůli tomu vám už dávno odpadla jejich výchova.

Ve vašem životě máte konečně méně stresu, protože už jste dost vysoko na kariérním žebříčku. Zkrátka po padesátce vám odpadne vám mnoho starostí, které jste měl jako mladší muž. Proto se konečně můžete zaměřit na váš milostný život a začít si užívat sex plnými doušky.

5 tipů pro pevnou erekci a lepší potěšení ze sexu

Občasné problémy s erekcí po padesátce nejsou ničím výjimečným. Proto je důležité nepropadat depresím a zbytečně se z toho nestresovat. Místo toho se zamyslete nad vaším životním stylem.

Občas totiž stačí jen 1 drobná změna, která ale může výrazně pomoci ke zvýšení vašeho libida. Jakých 5 tipů rozhodně podpoří váš výkon v posteli?

1. Zamyslete se nad vaší váhou

Mnoho problémů s erekcí po padesátce může vyřešit zlepšení vašeho životního stylu. Nadváha a velká obezita totiž organismu nijak neprospívá. Zamyslete se nad vaším jídelníčkem a pokuste se vyřadit co nejvíce nezdravých potravin. Ty pak nahraďte vhodnějšími.

Omezte také konzumaci v rychlém občerstvení a zkuste si více vařit. Jen tak budete mít kontrolu nad tím, co skutečně jíte. Na škodu rozhodně není ani zařazení pravidelného pohybu do vašeho dne. Nemusíte hned utíkat do posilovny, nebo ujet na kole stovky kilometrů denně. Bohatě stačí, když každý den vyrazíte na svižnou procházku.

2. Nešiďte spánek

Noční odpočinek muži často berou na lehkou váhu. Rádi ponocují a pak se diví, že nemají žádnou chuť do života a k tomu navíc stávkující erekci po padesátce.

Pokud chcete, aby vaše tělo fungovalo tak, jak má, měli byste si každý den dopřát dostatečně dlouhý a především kvalitní spánek. Co to znamená v praxi? Váš spánek by měl trvat minimálně 7 hodin, a to bez nočního buzení.

Léky na erekci v lékárnách koupíte i bez předpisu

3. Doplňte potřebné vitamíny

Odborníci na výživu se shodují, že kvalita potravin je čím dál horší. Živočišné a rostlinné potraviny jsou součástí dlouhého logistického řetězce, který může způsobit to, že u některých druhů potravin dochází k rapidnímu snížení obsahu prospěšných látek.

Vynechávající erekce u mužů po 50 proto může být způsobená také tím, že tělo z jídelníčku nedostává doporučené denní množství všech vitamínů a minerálů.

Co s tím? Nejdříve se zaměřte na kvalitu potravin a zkuste více nakupovat od okolních farmářů. Do správně sestaveného jídelníčku můžete také zařadit doplňky stravy pro podporu erekce po 50 a nějaké komplexní vitamíny pro muže, jako je například Primulus. Jejich složení bylo speciálně vyvinuté pro potřeby zralých mužů. Které patří mezi nejoblíbenější mezi českými muži?

  • Amarex, který se pyšní vysokým obsahem aktivních látek. (Recenze)
  • Proerecta klasik s bylinným složením a potřebnými aminokyselinami. (Recenze)
  • Proerecta long pro dlouhodobější užívání. (Recenze)
  • Proerecta shot, když potřebujete okamžitou podporu erekce. (Recenze)
  • Erexan s aktivními látkami pro dlouhé a vášnivé milování. (Recenze)

4. Nebojte se erotických hraček

Občasné poruchy erekce po 50 někteří muži přisuzují stereotypu. Většina mužů v tomto věku má totiž dlouholeté manželství, ze kterého už vyprchala prvotní jiskra. Jak vrátit zpět vášeň do vaší ložnice? Vsaďte na erotické pomůcky.

Odhoďte vaše zábrany a společně s partnerkou si vyberte takové, které se budou líbit oběma. Můžete si vybrat z různých druhů vibrátorů, dild, nebo třeba kostýmů. Výběr je jen na vás. A nebojte, do kamenného obchodu už ani nemusíte chodit. Existuje mnoho erotických e-shopů, které vám diskrétně doručí erotické hračky až k vašim dveřím.

TIP: Okořeňte si vaše soukromé příjemné chvilky. Odhalíme vám erotické pomůcky pro muže, které vás dovedou ke slastnému vyvrcholení.

5. Střídejte polohy a místa

Pokud nejsou erotické pomůcky váš šálek čaje, můžete zpestřit váš milostný život ještě jinak. Vyměňte misionáře v ložnici za žhavou rychlovku na kuchyňské lince.

Začněte více střídat nejen sexuální polohy, ale také místa, kde sex provádíte. Samozřejmě s ohledem na vaši a partnerčinu fyzickou kondici a také váš věk. Budete překvapeni, jak moc může malá změna, jako je milování mimo ložnici, pomoci vaší erekci po 50.

Časté dotazy k erekci po 50

Časté dotazy k erekci po 50

Erekce u mužů po 50 aneb nejčastější dotazy

1. Může alkohol způsobovat problémy s erekcí po padesátce?

Alkoholické nápoje možná některým mužům dodají více sebevědomí. Na druhou stranu je ale alkohol pro organismus zátěž a pravidelné popíjení vašemu celkovému zdraví spíše škodí.

Alkohol je plný prázdných kalorií, které zbytečně zvyšují váš denní kalorický příjem a do zdravého životního stylu se rozhodně nehodí. Občas může být i problémem, proč se vám nedaří zhubnout.

2. Kde můžu sehnat doplňky stravy na podporu erekce po padesátce?

Pro nákup doplňků stravy nepotřebujete lékařský předpis. Jen si dejte pozor na to, jaké produkty a také od koho si je objednáváte. Váš výběr nikdy neuspěchejte a přečtěte si všechny dostupné recenze k vámi vybranému doplňku stravy. Vždy nakupujte jen v prověřených a kladně hodnocených specializovaných e-shopech.

3. Kolik stojí doplňky stravy na podporu erekce?

Cena doplňků stravy, které jsou určené pro podporu erekce u mužů po padesátce, závisí na formě a také celkovém množství daného produktu. Proto nejde jednoznačně říct, kolik korun přesně za výrobek zaplatíte.

Průměrně se cena za 1 balení doplňku stravy pohybuje od 500 Kč do 900 Kč. Většina výrobců nabízí často také výhodnější cenu při nákupu více balení, případně výhodné balíčky doplňků stravy.

Kdy řešit problémy s lékařem?

Pokud vám vaše erekce způsobuje vrásky na čele, tak se nestyďte a promluvte si o vašem problému s vaší partnerkou. Odmítání sexu z vaší strany totiž může začít chápat třeba jako možnou nevěru. Pamatujte, že komunikace je klíčem ke spokojenému vztahu.

Nicméně, pokud vás trápí dlouhodobé a přetrvávající problémy s erekcí, tak je vhodné na nic nečekat a co nejdříve kontaktovat lékaře. Poruchy erekce po 50 totiž můžou být signálem nejen erektilní dysfunkce, ale také dalších onemocnění.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta