Alkohol zapříčiňuje erektivní dysfunkce

Alkohol a cigaretyKdo z nás si nedá občas skleničku vína nebo pověstné pivo. Ale co když se to s alkoholem přehání, můžete to mít nějaký vliv na erekci? Ano, dlouhodobé užívání alkoholu bortí samozřejmě životní vztahy, ale také má výrazný vliv na erektivní dysfunkce. Výskyt poruch erekce u alkoholiků se vyskytuje u 63% mužů. Občasná konzumace červeného vína má kladný vliv na zlepšení erekce, ale nic se nemá přehánět

Pokud konzumujete alkohol v malých dávkách, tak působí jako afrodiziakum, odbourává stres a má vliv na komunikační zábrany.

Alkohol přímo poškozuje tvorbu testosteronu v semenných váčcích. Při dlouhodobém užívání alkoholu, prakticky schopnost erekce je zcela potlačena. Důvodem je výrazný tlumivý vliv alkoholu na centrální nervový systém a rozšíření periferních cév.

V Česku je velice proslulé pivo a cigareta. Právě oné cigarety jsou dalším zlem pro erekci a mnohdy se stává, že časté kouření cigaret má větší negativní vliv na erekci než alkohol. Proto i kuřáci často trpí erektivními dysfunkcemi. Proto jestli se chcete zbavit problémů s erekcí, tak byste měli omezit jak alkohol tak cigarety.

Tip: Pokud se chcete zbavit kouření cigaret a stále to nejde, vyzkoušejte moderní elektronické cigarety, které neobsahují tolik toxinů co normální cigareta. Elektronická cigareta obsahuje nikotin, což může kuřákům pomoci při odvykání. Doporučujeme se poradit v této skupině.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na erekci roku 2017, 2018, 2019
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Alkohol a cigarety mají výrazný vliv na erekci.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
2019-05-09T17:34:37+00:00

2 komentáře

  1. Miroslav 8.11.2013 v 16.53 - Odpovědět

    To jsem nevěděl a co když kouřím pouze 5 cigaret denně a alkohol si dám, tak jednou za měsíc má to nějaký vliv na impotenci?

  2. admin 30.11.2013 v 12.27 - Odpovědět

    Dobrý den, je to velice diskutabilní, může to mít vliv i nemusí. Každý organismus se chová odlišně.

Přidat komentář