Jaký má vliv alkohol na erekci

Bezpochyby se vám to už stalo, že jste měli problémy s erekcí po nadměrném požití alkoholu. A není se čemu divit, protože bez nadsázky můžeme říct, že alkohol a erekce nejdou dohromady, vliv alkoholu na erekci je jasný – alkohol je zabijákem erekce.

Dejte si pozor, protože alkohol je zrádný. Na jednu stranu stimuluje vaše libido a dodává sebevědomí, ale na druhou stranu negativně ovlivňuje vaši erekci.

Prohlédněte si na začátek 5 jedinečných tipů, jak na kvalitní erekci. Budete překvapeni, jak snadné to je. Problémy s erekcí budou rázem pryč.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Alkohol a poruchy erekce: proč jdou ruku v ruce?

Ptáte se, proč pití alkoholu negativně ovlivňuje erekci? Má to spojitost s krevním oběhem. Erekce je sama o sobě jeden z nejsložitějších procesů v mužském těle. Erekce a alkohol nejde dohromady, protože alkohol roztahuje cévy – to by samo o sobě nebylo nic špatného, protože krev při erekci musí natéct do penisu, konkrétně do erektilních tělísek.

Následně se ale tato tělíska musí uzavřít, aby v nich krev zůstala a penis tak byl ztopořený v erekci. Jenže to se nestane a krev zase pomalu vytéká pryč z penisu a erekce tak ochabuje. Dalším problémem může být psychika – pokud nejste v pohodě psychicky, erekce je mnohem slabší. To platí hlavně u nadměrného pití, kdy se postupem času mohou objevovat deprese a jiné psychické obtíže.

Věděli jste, že bezbolestnou možností, jak léčit poruchy erekce je rázová vlna? Sice si ji musíte zaplatit, ale výsledek stojí zato. Provádí ji několik klinik v České republice.

Alkohol neprospívá ani vašim spermiím

Není tajemstvím ani fakt, že pokud hodně pijete alkohol, nejspíš budete mít problém s plodností. Vyšší a časté dávky alkoholu totiž způsobují, že máte nižší počet spermií.

Navíc jsou tyto spermie „línější“, jsou méně kvalitní. Dokonce i samotné sperma pak může mít špatnou chuť – což určitě nepotěší vaši partnerku. To se může projevit už jedním pivem denně, takže pozor.

Podpořte erekci osvědčenými doplňky stravy jako je například Proerecta nebo Erexan.

Erekce a alkohol: dočasně nefunkční erekce

Pokud nejste alkoholik, můžete být v klidu. Vliv alkoholu na erekci časem odezní spolu s tím, jak budete střízlivět. Po jedné nebo více nocích, kdy byla vaše erekce špatná, navíc po požití alkoholu, nemusíte panikařit. Pravděpodobně se nebude jednat o žádnou z poruch erekce, přestože alkohol a poruchy erekce jsou vzájemně propojeny.

TIP: Víte, že po 40 letech už byste možná měli jako muži vědět tyto věci, které vám ale nikdo neřekl? Přečtěte si 11 moudrostí pro muže nad 40 let.

Co dělat v případě dlouhodobého problému s erekcí?

Problém samozřejmě nastává, jestliže jsou vaše problémy s erekcí dlouhodobé. Vliv alkoholu na erekci má fatální následky, pokud alkohol pijete dlouhodobě. Některé studie dokonce ukazují, že více jak 50 % sexuálních problémů a problémů s erekcí je způsobeno nadměrným pitím alkoholu. Většinou jde o erektilní dysfunkci, předčasnou ejakulaci, příliš slabou erekci, nechuť k sexu a v neposlední řadě dokonce impotenci.

Pozor, horší kvalita erekce může být spojena také s krizí středního věku. Psychika přímo ovlivňuje kvalitu erekce.

Jestliže na sobě pozorujete že vaše erekce je mnohem horší než dřív, doporučujeme navštívit lékaře. Erekce se samozřejmě zhoršuje spolu s věkem, ale pokud vám není přes 50 let, určitě lékaře navštivte.

Navštívit byste ho měli i tak, protože vám dokáže pomoct i pokud jste starší. Můžete si tak užívat sexu bez omezení. Léčba poruch erekce je dnes opravdu úspěšná a čím dříve přijdete, tím větší šanci máte na vyléčení.

Všímejte si problémů s erekcí včas

Všímejte si své zhoršené erekce, může být projevem nemoci

Všímejte si toho, jak vám erekce funguje. Zhoršená erekce totiž může být projevem i některých onemocnění. Pokud vaše tělo nebude fungovat správně, určitě se to na kvalitě vaší erekce projeví.

Pokud budete pozorovat spíše ojedinělé problémy s erekcí, není potřeba panikařit – můžete zkusit třeba nějaké přírodní doplňky na podporu erekce. Jestliže se ale budou problémy s kvalitou erekce opakovat, určitě navštivte lékaře, protože to může být také projevem některého z onemocnění.

  • Diabetes, zvláště ve spojení s nadváhou nebo obezitou.
  • Vysoký krevní tlak a ateroskleróza (kornatění tepen).
  • Poškození nervů, to má spojitost také s roztroušenou sklerózou.
  • Hormonální nerovnováha, která může být důsledkem onemocnění štítné žlázy.

Pití alkoholu může vést až k neplodnosti. Potýkáte se s tímto problémem nebo chcete vědět, jak se ho vyvarovat. Přinášíme vám vše o mužské neplodnosti a léčbě.

Další rizika spojení sexu s alkoholem

Přestože se vám na první pohled nemusí zdát, že je spojení alkoholu a sexu až tak špatné, není to pravda. Vliv alkoholu na erekci není jediným negativním projevem. Alkohol totiž může rozvracet vztahy, způsobovat agresivitu, zmenšit váš finanční příjem a dalších mnoho negativních faktorů. Proto je dobré pít jen střídmě a s rozumem.

  • Alkohol je problém, protože odbourává zábrany. Sexuální úlety na jednu noc, často ve stavu, že ráno si příliš nepamatujete. To je nejrychlejší cesta k sexuálně přenosným chorobám.
  • Samozřejmě se s tím pojí také rozpady vztahů a rodin. Na jedné straně to může být nevěra pod vlivem alkoholu, na druhé násilí způsobené alkoholem.
  • Pokud jste někdy kouřili cigarety, víte, že alkohol k tomu láká, i pokud jste už přestali. Jenže cigarety mají samy o sobě negativní vliv na erekci. Stejně jako celkově na vaše zdraví.
  • Postupem času dochází k například k zanedbávání pracovních povinností, to může mít různé následky.

Erekce a alkohol: časté otázky

Jaké je přiměřené množství alkoholu

Už jedna sklenička alkoholu denně může být hodně. Potom může být vliv alkoholu na erekci negativní. Na druhou stranu ale alkohol v malém množství podporuje erekci, protože pomáhá rozšířit cévy a rozproudit krev. Musíte jen najít tu hranici. Jedna deci červeného vína by měla stačit. Vyhněte se tvrdému alkoholu před sexem.

Do jaké míry alkohol ovlivňuje chuť spermatu?

Tohle je samozřejmě také spíš individuální záležitost. Nicméně vliv alkoholu na chuť ejakulátu je prokázána. Stejně tak ji ovlivňuje také jídlo – sladké, slané a další aspekty. Zatímco u někoho se takové změny projevují hodně, u jiného o dost méně. Rozhodně ale nejde vliv alkoholu na kvalitu a chuť spermatu vyloučit.

Jak se mohu zbavit vlivu alkoholu na erekci svépomocí?

Jednoduše byste měli přestat tolik pít alkohol. Pokud to sami nezvládnete, pak je na místě vyhledat odbornou pomoc. Nicméně pokud nejste alkoholik a zvládnete přestat pít, vaše erekce se velmi brzy vrátí do normálu. Vhodné je pak kvalitu erekce podpořit některým z přípravků na pevnou a dlouhotrvající erekci.

Prohlédněte si přírodní volně prodejné doplňky stravy na kvalitnější erekci. Jsou efektivní a výsledky můžete vidět už během 2–3 měsíců. Některé zase účinkují ihned, ale jen krátkodobě. Prohlédněte si je všechny.

Kdy vyhledat lékaře?

Lékaře byste měli vyhledat, pokud už alkohol pijete přespříliš, jinými slovy jste alkoholik a alkohol má vliv nejen na poruchy erekce, ale také na váš život. Stejně tak vyhledejte lékaře, pokud máte delší dobu potíže s erekcí. Je na místě, aby vás prohlédl.

Má nějaký alkohol horší vliv na erekci než jiný?

Ano, obecně je samozřejmě horší tvrdý alkohol, protože je silnější. Čím silnější alkohol je, tím horší má vliv na erekci. Silný alkohol a erekce nejdou dohromady. Na druhou stranu zase pivo vás docela dobře vyřadí z fyzické kondice. Je tedy lepší před sexem nepít, protože sex potom bude intenzivnější a lepší.

Alkohol a poruchy erekce neznamenají konec sexu

Vliv alkoholu na erekci není zanedbatelný, ale pokud nejste opravdu několikaletý alkoholik, není ani definitivní. Erekce a alkohol sice nejsou příliš kamarádi, ale poruchy erekce vlivem alkoholu dřív či později ustoupí.

Někdy to bude vyžadovat odbornou léčbu, jindy si vystačíte třeba s volně dostupnými doplňky stravy. Rozhodně možnosti léčby poruchy erekce vlivem alkoholu nevzdávejte.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Alkohol a cigarety mají výrazný vliv na erekci.
Hodnocení
51star1star1star1star1star