Alkohol zapříčiňuje erektivní dysfunkce

Alkohol a cigaretyKdo z nás si nedá občas skleničku vína nebo pověstné pivo. Ale co když se to s alkoholem přehání, můžete to mít nějaký vliv na erekci? Ano, dlouhodobé užívání alkoholu bortí samozřejmě životní vztahy, ale také má výrazný vliv na erektivní dysfunkce. Výskyt poruch erekce u alkoholiků se vyskytuje u 63% mužů. Občasná konzumace červeného vína má kladný vliv na zlepšení erekce, ale nic se nemá přehánět

Pokud konzumujete alkohol v malých dávkách, tak působí jako afrodiziakum, odbourává stres a má vliv na komunikační zábrany.

Alkohol přímo poškozuje tvorbu testosteronu v semenných váčcích. Při dlouhodobém užívání alkoholu, prakticky schopnost erekce je zcela potlačena. Důvodem je výrazný tlumivý vliv alkoholu na centrální nervový systém a rozšíření periferních cév. V Česku je velice proslulé pivo a cigareta. Právě oné cigarety jsou dalším zlem pro erekci a mnohdy se stává, že časté kouření cigaret má větší negativní vliv na erekci než alkohol. Proto i kuřáci často trpí erektivními dysfunkcemi. Proto jestli se chcete zbavit problémů s erekcí, tak byste měli omezit jak alkohol tak cigarety.

Tip: Pokud se chcete zbavit kouření cigaret a stále to nejde, vyzkoušejte moderní elektronické cigarety, které neobsahují tolik toxinů co normální cigareta. Elektronická cigareta obsahuje nikotin, což může kuřákům pomoci při odvykání.

Autor:

Jsem druhý nejstarší redaktor (57 let), který má zálibu v psaní a čtení, ale také ve zdravém životním stylu. Do týmu jsem se dostal náhodou a sám jsem vyzkoušel již 5 produktů na podporu erekce a vitalitu. Díky tomu jsem získal nemalé praktické zkušenosti a pohledy na jednotlivé produkty. Starám se téměř vždy o sestavení recenze, na základě nasbíraných zkušeností od našich redaktorů a čtenářů, kterým bychom chtěli velice poděkovat. Sám jsem měl problémy s erekcí s nimiž jsem se vypořádal právě díky tomuto magazínu. Nejsme vědecké středisko, ale sami na sobě testujeme jednotlivé produkty a metody, abychom byli s výsledky co nejpřesnější a to vše na vlastní riziko.

2 komentáře

  1. Miroslav 8.11.2013 at 16.53 - Reply

    To jsem nevěděl a co když kouřím pouze 5 cigaret denně a alkohol si dám, tak jednou za měsíc má to nějaký vliv na impotenci?

  2. admin 30.11.2013 at 12.27 - Reply

    Dobrý den, je to velice diskutabilní, může to mít vliv i nemusí. Každý organismus se chová odlišně.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.