Je známo, že polovina českých mužů trápí tzv. erektilní dysfunkci. Myslíme, že úplně zbytečně se trápit, vše ve většině případu se dá léčit. Muž si jen těžko připouští, že má poruchu erekce. Možná zde najdete odpověď na váš problém či jen dotaz.Časté dotazy od mužů s poruchami erekce

Avšak mnohdy nejčastějšími příčinami poruchy erekce jsou ty psychické. Nemusíte hned letět za lékařem, ale je zapotřebí si na chvíli o samotě sednout a popřemýšlet, co může za poruchami erekce stát. Můžete si přečíst nejčastější dotazy mužů s poruchami erekce, ale také si můžete nezávazně položit níže uvedené dotazy na které se odpovíte a tím můžete dopátrat, za čím stojí vaše problémy.

  • Nezačal jsem něco nového jíst?
  • Nezačal jsem užívat nějaké léky?
  • Nejsem často unavený?
  • Nestačí mi jen trošku více relaxovat?
  • Nezačal jsem více nebo dlouhodobě užívat alkohol?
  • Neužívám nějaké drogy?
  • Nejsem ve stresu?
  • Nemám jiné zdravotní problémy?
  • Jsem dostatečně v posteli sebevědomý?

1. Mohu se zbavit problému s erekci?

Většinou ano. Je třeba zjistit, proč problém nastal. Někdy stačí upravit životní styl. Jestli problém nastal se změnou zaměstnání, vše se časem uprav, samo jen je třeba na tom pracovat. Někdy ale za potížemi s erekcí mohou být vážnější zdravotní problémy. Ty je dobré řešit s lékařem, pokud vaše problémy s erekcí jsou dlouhodobé tak to neodkládejte.

Pokud nejsou vaše problémy s erekcí spojovány s dalšími zdravotními problémy, můžete vyzkoušet námi a našimi čtenáři ověřené metody a léky na erekci:

TOP přípravky na erekci bez předpisu

Další doporučené metody na zlepšení erekce

2. Musí za poruchou erekce stát nějaká nemoc?

Poruchu erekce či erektilní dysfunkci může ovlivnit plno faktoru. Například nedostatek spánku, velké množství alkoholu nebo kávy, vše doprovázeno stresem či kouřením cigaret. Na erekci má velký vliv i psychika. Mnoho můžu, tuto situaci podceňuje a myslí si, že jich se to netýká.

Ve většině případu poruchu erekce si nepřipouští. A jen proto se raději sexu vyhýbají, jen aby nenastal další trapas, že mu to nejde. Někdy postačí dočasná léčba, která erekci spraví například výrobky Proerecta, Amarex, Proerecta SHOT, Erexan, Zerex nebo  Vimax jsou u nás volně k dostání.

3. Stydím se jít k lékaři, seženu léky na erekci přes internet?

Jistě že sehnat se na internetu dá vše, jen je třeba dobře si ověřit, zda je vše v pořádku a léky na erekci či jiné tabletky jsou odzkoušené. Je mnoho padělku, které vám mohou způsobit velké problémy.

Taky musíte myslet na svůj zdravotní stav. Léky na erekci nelze kombinovat s přípravky na srdce.  Ve většině případu je lepší konzultovat vše s vaším lékařem. Lékař může také přijít i na jiná a vážnější onemocnění, která zapříčiňují jiné nemoci. Nikoho nelze diagnostikovat na dálku, proto buďte obezřetní. Nebo se můžete podívat na náš srovnávač léků na erekci.

TIP: Při výběru správného produktu na podporu erekce, je důležité se držet těchto 13 kriterií, při výběru produktu na erekci.

4. Když je mi přes šedesát, tak potíže se sexem jsou už normální?

Je pravdou, že s věkem sexualita můžu i žen mění. Ale rozhodně není pravda, že každopádně musím v tomto věku končit se sexuální život. Jistě frekvence už nebude taková jako kdysi, ale rozhodně nemusí končit. Jsou různé přípravky, jak si můžete s partnerkou pomoci, jak pro ni tak pro vás.

5. Pokud selžu jen občas, trpím poruchou erekce?

Je pravda, že polovina Čechů přiznává potíže s erekci. Ale také jich většina uzná, že jde jen o občasné selhání. Opravdovými potížemi trpí je dvacet procent mužů. Stačí se vyvarovat stresu a bude vše v pohodě.

6. Pomohli už někomu cviky na penis?

Ano! Cviky na penis sklízí ohromné pozitivní ohlasy. Sami jsme tyto cviky na penis přivedly do ČR a začali je využívat od roku 2011. Posunuli jsme tuto metodu a kus dále a vytvořily několik cviků, která mají výrazný vliv na zlepšení erekce. Můžete je získat v našem speciálním E-booku.

7. Proč mám věřit informacím ze stránek dokolanaerekce.cz?

Testujeme léky a metody na zlepšení erekci už od roku 2011 a naše recenze a tipy vycházejí z vlastní praxe. Nachází se mezi námi muži, jejich poruchy erekce také stěžovali jejich životní situace.

Vyzkoušeli řadu produktů na zlepšení erekce za které utratily řadu peněz a mnohdy byli neúčinné, proto jsme se rozhodli bojovat proti prodejcům s účinnými produkty. Více o nás si můžete přečíst zde.

8. Co způsobuje poruchy erekce

Možná si říkáte, co způsobuje poruchy erekce. Bohužel na tuto odpověď není snadné odpovědět, většinou jsou dvě možnosti. Psychické či fyzické příčiny. Doporučujeme si přečíst náš článek, kde vše dopodrobna vysvětlujeme. Především se zapotřebí si uvědomit, zda máte vůbec poruchy erekce nebo jen dočasné problémy, které mohou pocházet většinou ze stresu.

Pokud takovým obdobím procházíte, doporučujeme se samozřejmě vyhnout stresu, což však většinou není možné, ale hlavně všemu dejte čas. Jakmile se vše uklidní, může se opět erekce dostavit v plné síle.

9. Kam k lékaři s poruchy erekce?

Jednou z nejčastější otázek, kterou dostáváme každý den je, k jakému lékaři s poruchy erekce. Zcela chápeme, že k obvoďákovi se vám moc nechce, ani nám se k němu nechtělo, upřímně z chlapského studu. Ženy jsou v tomto ohledu otevřenější, protože pravidelně docházejí ke gynekologovy, kde své intimní problémy probírají běžně. Muži sice nemají gynekologa, ale pokud vás trápí problémy s erekcí, doporučujeme vyhledat ve své blízkosti urologa nebo urologickou kliniku.

10. Co je to impotence?

Mnozí si impotenci zaměňují s neplodností. Pozor, impotence jsou problémy s erekci neboli erektilní dysfunkce. Detailní informace o impotenci a její léčbě se dozvíte v našem magazínu pro muže.

11. Co přírodního na erekci?

Dnešní doba nabízí mnoho možností, jak si pomoci nejen při poruchách erekce, ale u s jinými nemocemi. Lékařství je na pokročilejší úrovni, neustále vychází nějaké výzkumy, atd… Co tedy přírodního na erekci? Nabízí se hned možností, které můžete vidět níže.

12. Vyzkoušel jsem snad vše, ale nic nefungovalo!

Ano, i tohle se některým našim čtenářům stává. Sice zřídka, ale bohužel na ně nic nefunguje. V takovémto případě rozhodně nepodceňujte návštěvu lékaře. Jsou to většinou náznaky závažnějších onemocnění. Neopomeňte, že za poruchami erekce, může stát i hlava, stres, napětí, únava, alkohol, jiné léky, cigarety nebo i partnerka.

13. Co je to E-book?

E-book je zkratka elektronické knihy, která není v tištěné formě. Po připsání platby, bude e-book ihned zaslán na email, v něm se bude nacházet odkaz, s možností si jej stáhnout.  Nemusíte tak platit náklady za dopravu, ani nemusíte čekat na doručení.

14. Zaplatil jsem E-book, ale stále mi nic nepřišlo?

Prozatím je možné platit e-book převodem peněz z banky, který trvá maximálně 3 pracovní dny. Jakmile nám platba dorazí na účet, bude zaslán email o zaplacení, s odkazem na elektronickou knihu, odkud ji je možné stáhnout.

15. Nezaplatím e-book, jelikož po mě nevyžadujete mojí adresu. Jak víte kam to poslat?

Jelikož je E-book ve skutečnosti elektronická kniha, nepotřebujeme žádnou adresu, až na tu emailovou. Po zaplacení, vám přijde e-book (elektronická kniha) na email. Co je e-book se dozvíte v bodu č. 9.

16. Máte vyřešené GDPR, ochranu osobních údajů?

Samozřejmě, celé znění můžete naleznout na stránce „GDPR – Ochrana osobních údajů„.

17. Kde naleznu obchodní podmínky?

Celé znění obchodních podmínek můžete naleznout zde.

Máte dotazy

Máte nějaké dotazy, které nebyli Vám nebyli zodpovězeny z výše uvedených nejčastějších dotazů? Potom využijte kontaktní formulář a zeptejte se nás. Radí Vám pomůže.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Známe odpovědi na nejčastější dotazy mužů při poruchách erekce.
Hodnocení
51star1star1star1star1star