Proces provizní spolupráce – jak vyděláváme?

Affiliate disclaimer

Drazí čtenáři a přátelé,

Mé jméno je Petr Krásný a jsem hlavní tester a redaktor stránek dokonalaerekce.cz. Tímto bych se vám chtěl podělit, jak náš projekt funguje a kde na něj bereme peníze, abych mohli nadále testovat a recenzovat produkty.

Všechen obsah mám na starosti já s dalšími redaktory s nimiž sestavujeme jednotlivé články, recenze či přinášíme výsledky testování. Nad vším dohlíží Patrik Zapletal, který má na starosti chod celého magazínu. Veškerý obsah se snažíme konzultovat s lékaři, kteří kontrolují pravosti informací.

Neustále se snažíme vytvářet nové témata, které jsou zaměřená zejména na poruchy erekce, ale také se snažíme okrajově nahlížet pod pokličku i jiným problémům, které jsou spojené s mužstvím. Snažíme se také neustále odpovídat na vše dotazy formou emailů či telefonátů.

Všechen obsah na stránkách je zcela ZDARMA, až na náš úspěšný ebook. I přesto můžete získat jeho malou část zdarma, stačí bedlivě číst články až do konce. Všechno tvoříme s velkou oblibou k ne moc probádanému tématu. Z velké části nám pomáhají čtenáři, kteří svými dotazy a reakcemi, nám dávají mnoho podnětů k vylepšení nebo k tvorbě nového obsahu. Někteří z nich se stali také našimi vybranými testery produktů a metod, za což jim moc děkujeme.

Všechny studie vycházejí více méně z laboratorních testů, ale zapomíná se mnohdy na testy přímo na lidech. To je avšak neetické. My jsme se vydali cestou, kdy produkty a metody testujeme sami na sobě a díky tomu máme různorodé výsledky. Nikdo nemá stejný organismus, jako například ten vedle vás, proto výsledky mohou být odlišné na což se snažíme upozorňovat.

Jak můžeme fungovat téměř bez přijmu?

Ano, sice je u nás téměř vše zdarma, což také i zůstane, ale za projektem dokonalaerekce.cz stojí více redaktorů, kteří musí být nějak ohodnoceni, máme náklady na správu webu a zejména potřebujeme finance na nové produkty, abychom je mohli otestovat. A to není pouze jeden produkt, jelikož potřebujeme mít výsledky od více mužů, abychom dokázali sestavit kvalitní recenzi.

Mimo jiné, že si pomáháme prodejem e-book, jsme zapojeni do provizního systému affiliate spolupráce, kde nám drobné částky vyplácí prodejci některých recenzovaných doplňků nebo pomůcek. Nezáleží ale na tom, zda je naše recenze pozitivní nebo negativní.

Proto nemusíme nadhodnocovat produkty, abychom získaly provize. Toho se také striktně držíme, proto naše některé recenze a zkušenosti vůbec některé produkty nešetří!

VIDEO: Princip affiliate spolupráce

Pokud se dostanete přes náš odkaz k prodejci, vždy budete mít stejnou cenu, nic nebude navýšené. Nám se přičte provize, jakmile zákazník nakoupí u prodejce daného produktu. Samozřejmě máme i otestované produkty, z nichž nemáme žádné provize i přesto je rádi doporučíme.

Jak funguje provizní systém?

Čtenář si na našich stránkách pročte recenze a po kliknutí na odkaz v dané recenzi, bude čtenář převeden přímo k prodejci. Následně z našeho čtenáře se stane zákazník u prodejce daného produktu, kde například zakoupí produkt v běžné hodnotě za 600 Kč a my z doporučení dostaneme v průměru 10%, což je 60 Kč/ za doporučení.

Tyto mikro příjmy nás bohužel neuživí, ale za to nám pomohou dále rozvíjet obsah, spravovat a vylepšovat webové stránky a nakupovat další produkty k testování. Bez toho bychom nadále nemohli pomáhat dalším mužům s jejich problémy spojené s mužstvím a zejména s erekcí.

Nemusíte se tedy obávat mylných informací a nadhodnocených produktů. Nebojte se tedy přejít na prodejce přes nás, jednak nezaplatíte nic navíc, ale odvděčíte se nám a pomůžete i další mužům, kteří mají podobné problémy jako například vy.

Mnohokrát Vám děkujeme za projevenou důvěru a spolupráci.
V případě jakýchkoliv dotazů, nás neváhejte kontaktovat na info@dokonalaerekce.cz

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta