Testosteron neovlivňuje pouze růst svalové hmoty

Problémy s erekcí řeší v poslední době obrovské procento mužů. Podle nedávných studií můžeme říci, že erektilní dysfunkce je na vzestupu, navíc už dávno neplatí, že se týká jen starších ročníků. Není ojedinělé, že problematiku nedostatečné erekce musí řešit i mnohem mladší muži v rozmezí 20–25 lety. V takto mladém věku za to může především stres a nervové vypětí.

Hladina testosteronu se přirozeně snižuje stářím. Průměrně od 25 až 30 let života, a to přibližně o 2 % ročně. Proto je žádoucí testosteron uměle navyšovat.

U starších mužů se problémy s erekcí objevují zejména kvůli nedostatečnému libidu, tedy chuti na pohlavní styk. Často se může stát, že už vás partnerka tolik nevzrušuje a zkrátka nemáte zájem o sex. Tento problém má na svědomí zejména nedostatečná hladina mužského pohlavního hormonu – testosteron.

Co je to testosteron, proč je tak důležitý?

Testosteron je mužský steroidní pohlavní hormon. Řadí se do skupiny androgenů a výrazně ovlivňuje nejen chuť na sex, ale velkou spoustu dalších procesů v mužském těle. U mužů vzniká testosteron převážně ve varlatech. Zároveň má velký význam při vývoji sekundárních pohlavních orgánů, ale nejen těch – má přímý vliv také na mužskou psychiku, vitalitu i dravost.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   
 • je důležitý pro celkovou vitalitu muže, má vliv na jeho sílu a energii
 • zlepšuje psychiku i psychickou a fyzickou odolnost
 • napomáhá růstu pohlavních orgánů
 • má vliv na libido, tím pádem i na pevnější a delší erekci
 • pomáhá mužům budovat svalovou hmotu
 • u mužů je pro kvalitní život nepostradatelný

Pokud pozorujete, že některý z těchto bodů nesplňujete, pravděpodobně pak není vaše hladina testosteronu taková, jaká by měla být. Naštěstí není těžké ji zvýšit, je známo například mnoho jídel, které efektivně zvyšují vaše libido, avšak pro větší účinnost můžete vyzkoušet koncentrovanou sílu výtažků z bylin, kterou najdete například v produktech jako Primulus – ten vám dodá vitalitu a pozvedne hladinu testosteronu, případně zkuste uživateli velmi oblíbený doplněk stravy Proerecta, Amarex nebo Erexan.

Nedostatek testosteronu se projevuje také na vašem těle, a to nárůstem tělesného tuku, stejně tak na vaší psychické stránce – náladovost, deprese, snížená chuť energie a celkově apatie k životu samotnému.

Testosteron u žen není na škodu, pokud je v rozumné výši

Přestože je testosteron primárně spojován s muži, věřte, že i ženy mají svůj pohlavní hormon, který je ovlivňuje úplně stejně. Stejně jako u mužů způsobuje nedostatek testosteronu únavu a celkovou nechuť nejen k sexu, ale k čemukoli, podobně je to také u žen. Příliš vysoká hladina testosteronu u žen je nežádoucí, může se totiž vyskytnout problém s nadměrným růstem ochlupení, problémy s pletí a podobně. Přesto by však jeho hladina neměla být příliš nízko.

Nemá už partnerka zájem o sex jako dříve? Zvyšte jí nenápadně hladinu testosteronu pomocí potravin, funguje to! Vyzkoušejte 7+1 jídel, které zvýší libido u žen i mužů.

Podobně jako u mužů, tak také u žen může za nedostatek zájmu o sex nízká hladina testosteronu. U žen, které mají svého partnera rády, můžete očekávat zájem o sex pravidelně, navíc poznáte, že si styk žena skutečně užívá – a to nejen při zvýšené hladině testosteronu, ale i když je naprosto v normě. Při nízkém obsahu testosteronu nastává přesný opak.

Jak zvýšit hladinu testosteronu?

Dobrou zprávou pro všechny muže je, že nedostatek testosteronu není velkou překážkou. Doplnění testosteronu je poměrně jednoduché, snad bychom mohli říci, že i rychlé. Nejlepší možnou volbou je doplnit testosteron maximálně přirozeně, tedy přírodní cestou, ale zároveň také efektivně a dlouhodobě. Vůbec nejlepší je, pokud hladinu testosteronu zvyšujete preventivně ještě předtím, než poklesne na nízkou úroveň.

Jak už bylo zmíněno, testosteron najdete také ve stravě, avšak ta sama o sobě většinou nestačí, vhodné je změnit kompletně životní styl. To znamená přeorientovat se více na zdravou stravu. Do jídelníčku určitě zařaďte mořské plody a ryby, dále také maso. Nebojte se přidat zeleninu a saláty, ale rozhodně se vyhněte alkoholu nebo cigaretám.

Co pomůže zvýšit hladinu testosteronu:

 • Zdravá strava bohaté na testosteron (Ryby, maso, mořské plody…)
 • 100% přírodní doplňky stravy (Primulus)
 • Dlouhý a kvalitní spánek (8 hod spánku na kvalitní matraci a polštáři)
 • Snížením stresu
 • Mějte více sexu
 • Dodávejte tělu kvalitní vitamíny a minerály (Zinek, Horčík, Vitamín D, C, H a B6)
 • Jezte více sacharidů (Nikoliv čokolády a sladidla, samozřejmě se sacharidy opatrně, můžete i nabírat, při nesprávném užití)
 • Méně mléka
 • Potraviny (Vejce, brokolice, avokádo, hovězí maso, česnek, špenát, mandle…)
 • Vyhýbejte se těmto potravinám (Alkohol, lněná semínka, lékořice, polynenasycené mastné kyseliny, máta peprná, máta klasná)
 • Dodržujte pravidelný pitný režim (3-4 l denně) a vynechejte: Coca Cola, Kofola, Sprite, Fanta, Slazené minerálky, atd…)
 • Žijte aktivně a sportujte

Další možností jsou „testosteronové tablety“

Nebojte se, většina běžně dostupných tablet na nedostatek testosteronu je zcela na přírodní bázi, nebudete tak do sebe dostávat celou chemickou laboratoř, ale naopak jen výtažky z rostlin, účinných bylin, ale i minerály a podobně. Mezi velmi kvalitní testosteronové tablety na zvýšení testosteronu pro muže, patří zejména Amarex, Erexan, Vimax PillsZerex nebo Primulus, jsou dnes nejpohodlnější a nejefektivnější přírodní cestou, jak testosteron bezpečně zvýšit.

 • erekce bude pevnější a déletrvající, navíc nastoupí velmi rychle
 • díky lepšímu prokrvení získá váš penis také na objemu
 • můžete se těšit na lepší sexuální výkonnost
 • to vše navíc bez vedlejších účinků

Testosteron je nepostradatelný v životě i ve vztahu

Je více než jasné, že převážně pro mužské tělo a jeho psychiku, je testosteron naprosto nepostradatelný. Proto byste neměli zanedbat jednak jeho prevenci, ale zejména pak první příznaky poklesu jeho hladiny. Věřte, že čím dříve budete problémy s testosteronem řešit, tím dříve můžete odbourat problémy s erekcí, případně se jim úplně vyhnout.

Nedostatek testosteronu totiž ovlivňuje i váš vztah, a to velmi výrazně. Pokud jeden z partnerů má vyšší hladinu testosteronu, logicky vyžaduje sexuální styk – což je zcela přirozené. Jestliže ale druhý z páru na sex nemá ani pomyšlení, můžete si být jisti, že to dříve či později vyvolá nepříjemné napětí až zbytečné rozbroje. Nezřídka kdy tento problém končí i rozpadnutím vztahu.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star