Cviky na penis - Podpora erekce
 • Časem získá erekce na síle a pevnosti
 • Zvýšení sexuální výdrže
 • Základní cviky na penis ZDARMA
 • Napomáhá rozšiřovat cévy a topořivá tělíska
 • Cvikům se věnujeme od roku 2011
Odkud získat další cviky
Poslední dva roky se díky nám rozjela debata o cvicích na penis, které jsou úspěšné. Cviky na penis mají všestranné účinky na celkový penis. Jedná se o metodu, do které není zapotřebí investovat žádné peníze, ale vlastní čas. Cviky na penis jsou námi testovány a vyvíjeny již od roku 2011 a jde o neoblíbenější metodu na zlepšení erekce u našich čtenářů. Nevýhoda v této metodě spočívá právě v časové investici.

Mnozí začnou cviky na penis využívat, ale časem zjistí, že jim nevyhovuje časová náročnost a předčasné skončí. Je zapotřebí cvičit denně 40 minut, aby se dostavily výsledky. Bohužel žijeme v době, kdy každý nemá čas. Avšak ti kteří vytrvali s cviky na penis alespoň dva měsíce, dosáhli neuvěřitelných zlepšení i zvětšení. Pokud tedy jste ti, kteří nevěří online lékům na erekci, určitě doporučujeme začít právě s cviky.

TIP: Více jak 30 cviků na penis, jejichž blahodárné účinky mají vliv na zlepšení erekce a zlepšení jeho funkcí naleznete v našem speciálním E-booku o poruchám erekce s mnoha metody na zlepšení erekce nebo trvalého zbavení poruch s erekcí.

Proto pokud máte dostatek času a na zvětšení penisu nespěcháte, tak je právě tato metoda vhodná pro Vás. Aby cviky na penis byli účinné, musíte dodržovat přesný postup a nezapomínat na zahřívání údu před aplikováním, aby nedošlo k poraněním nebo trhlinkám. Doporučujeme se cvikům věnovat ve volném čase a to minimálně 30 minut každý den, pokud chcete dosáhnout kvalitních výsledků. Zbavte se poruch erekce bezplatnou metodou se 100% výsledky.

Vítěz testů roku 2018, 2019 a 2020 na zlepšení erekce   

Jak mohou cviky účinkovat?

Nejčastější dotazy spojené s cviky jsou více než opodstatněné vůči běžným informacím o penis, podobné dotazy nás napadali i v našich začátcích. Nejčastější dotaz je, „jak je možné cvičit penis, když nejde o podobný sval jako je například biceps. To si jako položím činku na penis a začnu cvičit?“ Nikoliv, cviky na penis jsou zcela jiné, než jak je znáte z běžné praxe. Ano jsou také i cviky, kdy si například na ztopořený penis položíte ručník, ale zde fungují nějaká pravidla a postupy. Proto určitě doporučujeme vždy dodržovat pravidla a postupy o kterých se můžete více dočíst v našem E-booku.

Jak tedy cviky fungují? Na našim webových stránkách www.dokonalaerekce.cz, jste už museli dozvědět, že v penisu se vyskytují 3 topořivá tělíska, kterou si můžete představit jako tři silnice mezi Ostravou a Prahou, kde se tvoří časté dopravní zácpy. V takovémto případě, je zapotřebí udělat ze silnic dálnice, aby nedocházelo k dopravním zácpám. Tím páde u penisu je zapotřebí rozšířit topořivá tělíska, aby došlo k většímu prokrvování penisu, což vede k lepší a tvrdší erekci a nejen to.

Aby penis získal pevný a topořivý tvar, musí být průchod dostatečně široký, aby pozřel co nejvíce krve. Čím více se do penisu dostává krve přes topořivá tělíska nebo už nyní dálnice, pak dochází k výraznému zlepšení všech funkcí penisu a dochází také ke zvětšení penisu.

Nejčastější poruchy erekce jsou nejčastěji spojené s nedostatečným prokrvováním s ucpanými a tenkými topořivými tělísky. Nejčastěji se s tímto problémem setkávají starší muži po čtyřicítce nebo muži, kterým se nedostatečně rozvijí topořivá tělíska.

Osvědčené metody na zlepšení erekce

Proto si pamatujte, že u cviků na penis nejde o zesílení svalu, ale o to aby došlo k prodloužení a rozšířeních topořivých tělesech, kterými může proudit di penisu více krve.

Naše hodnocení: Hodnocení: 4 hvězdy

Výhody a nevýhody cviků na penis

Výhody:

 • Více jak 5 000 mužů dosáhlo zlepšení erekce pomocí cviků + našich 6 redaktorů tohoto webu
 • Dosáhnete plnější a tvrdší erekce, jako zamlada
 • Můžete se zbavit poruch erekce natrvalo
 • Naše cviky z E-book: využívá více jak 75% zákazníků, kteří si nemohou vynachválit výsledky. Získáte více jak 30 námi vytvořených a otestovaných cviků, které dosáhli vždy pozitivních výsledků
 • Cviky na penis můžete vyzkoušet ihned, bez dalších investic do preparátů
 • Jde o přírodní metodu pro zlepšení celkového mužství
 • Cviky můžete zařadit do předehry

Nevýhody:

 • Cviky se provádí denně cca 40 minut
 • Na internetu naleznete pouze pár cviků, které můžete vidět níže. Ostatní bohužel vytvořily amatéři, kteří napodobily stávající, které nemají na sobě otestované s účinností a v častým případech docházel k poranění.
 • Pokud máte partnera, který asi nepochopí Váš problém, budete se muset před ním cca 40 minut skrývat
 • Při nesprávném dodržení postupů a pravidel, může dojít k mírnému poranění penisu

Postup základních cviků na penis

 1. Nejdříve úd zahřejeme

Cviky na penis - Proces zahříváníPodobně jako v posilovně musíme zahřát tělo a protáhnout, musí se vždy před cviky aplikovat proces zahřátí. Tímto procesem předejdete případným zraněním, které avšak nejsou nijak závažná. Nyní si představíme, jak tedy penis zahřát.

Stačí kousek látky, třeba kapesník, ručník nebo horká koupel. Namočenou látku v horké vodě (Ne až tak horká, abyste se opařily), přiložte na penis a varlata zhruba na 10 až 15 minut, dokud nepocítí jeho uvolnění. (Každý chlap pozná, o jaké uvolnění jde)

Pokud podceníte proces zahřívání, jednak může dojít k mírným trhlinkám, ale především cviky nebudou mít takový efekt.


 1. Teď ho protáhneme

Cviky na penis - NatahováníPo končení procesu zahřívání, přejdete k protahovacímu cviku, kde se budeme snažit natáhnout cévy a topořivá tělíska, pro lepší prokrvování penisu. Cvik se provádí bez erekce, proto se snažte myslet na něco asexuálního. Při erekci se tento cvik špatně provádí a nedochází k protažení, pouze k masírování.

Chyťte vaše mužství za žalud nebo těsně před ním a natáhněte penis směrem před sebe. Vydržte tak asi 15 sekund. Nesnažte se penis utrhnout, cvik nesmí být bolestivý. Větším tažením ničemu nedopomůžete. Cítíte to napínání? Pokud ano, děláte to správně.

Takto opakujte cvik zhruba 5x (začátečníci) a poté nechte penis trošku odpočinout, zhruba na 2-5 minut. Během odpočinku můžete žalud promasírovat, aby se obnovila cirkulace krve.

Po odpočinku opět penis chytněte a táhněte jej na pravou stranu 10-15 sekund. Následně táhněte penis na levou stranu, opět 10-15 sekund. Je jen na Vás kolikrát to budete opakovat, ale nepřehánějte to, abyste nedošlo tzv. přetrénování. Pokud budete opatrní a neutrhnete si jej, můžete přejít k dalšímu cviku, díky které se zlepšuje oběh krve. 


3 . Lepší oběh krve v penisu – 1

Cviky na penis - Větší objem krveNyní se zaměříme na zlepšení oběhu krve v penisu a vyprodukování většího množství. Těmito dvěma posledními cviky, docílíte lepší, kvalitnější a tvrdší erekce. Čím více se do topořivých tělísek dostane krve, tím bude erekce delší a kvalitnější ve všech ohledech. Častým opakováním cviků, docílíte trvalého rozšíření těchto topořivých tělísek, které vstřebají větší množství krve. O

Tento cvik je nejúčinnější a nejdůležitější na kvalitní výsledky. Cvikem docílíte zesílení penisu a tvrdšího penisu. Jak funguje tento cvik na zvětšení penisu? Je třeba nahnat větší objem krve do topořivých tělísek. Tělíska se tím zvětší a opět obnoví. Časem budou schopné zadržet více krve, což vede ke zvětšení penisu. Než začnete tento cvik provádět, raději si ho zase zahřejte, pokud mezi cviky byla dlouhá pauza. Nyní můžete penis přivést k erekci, avšak nemusí být úplná.

Uchopte penis ukazovákem a palcem u kořene (viz obrázek), tak jako byste chtěli udělat z prstů písmeno O. Následně popojíždějte směrem k žaludu a snažte se penis trošku zmáčknout, měli byste pociťovat, jak se penis plní a získává na síle. Tímto způsobem postupujte po dobu 5 minut se 4 sériemi. Pauza by měla být mezi sériemi 1-3 minuty.


Zvětšení objemu penisu – 2

Cviky na penis - Větší objem krve 2Pokuste se nenechat penis vychladnout a stále se snažte udržet plnou nebo alespoň částečnou erekci. Jste-li pravák, chyťte jej levou rukou, podobně jako u předchozího cviku, držte ji na stále na místě a mírně penis prsty stlačte. Tím se ustálí tok krve a erekce vydrží. Pravou rukou uchopte penis hned nad rukou levou a posouvejte zvolna k žaludu. Nesnažte se cvik uspěchat, dělejte jej pomalu.


TIP: Získejte náš e-book s více jak 30 cviky doprovázeny o praktické postupy. Naše cviky sklízí neuvěřitelné výsledky, jen zde platí pravidlo, vždy vytrvej. Získáte nejen další hodnotné cviky doprovázeny s postupy, ale také další moderní metody, které mají výrazný vliv na zlepšení erekce a funkcí penisu.

Cviky na penis reference a hodnocení

Marek P. (47 let)

” Nevěřil jsem, že něco jako cviky na penis existuje a ještě k tomu funguje. Sice je to metoda u které jsem strávil dost času (cca 1 hod denně), ale výsledky rozhodně stáli za to. Už po prvním měsíci jsem měl penis pevnější a výkonnější, ale až po třech měsících to stálo za to! Erekce je nyní pevná jako za mlada, déle vydržím provozovat sex i partnerka zaznamenala výsledky v podobě většího a objemnějšího penisu. ”

Václav L. (52 let)

” Jakmile jsem narazil na tyto stránky a dozvěděl jsem se o cvicích, začal jsem se ohromě smát při mé představě cviků na penis. Jsem člověk, který nic neodsuzuje pokud danou věc nevyzkoušel. Když byli základní cviky na penis zdarma, neváhal jsem a po dobu 3 týdnů jsem je denně využíval. Sám jsem nevěřil, jakých výsledků jsem učinil a to i bez jiných investic. Protože se mi velice cviky zalíbily (Manželka je zařadila do předehry) zakoupil jsem si váš ebook, kde jsem nalezl dalších plnohodnotných cviků. Jen tak dále, je dobře že někdo se snaží pomáhat s těmito problémy. ”

Miroslav D. (40 let)

” Na cviky nedám dopustit, je to asi půl roku co je skoro denně využívám a nejenže je můj penis, jako kdysi dávno, ale zaznamenal jsem i mírné zvětšení penisu, což beru jako plus, když jsem do cviků nevrazil ani korunu a můžu je neustále opakovat. Vyzkoušejte sami cviky a uvidíte. Nevýhoda avšak spočívá, že musíte cvičit opravdu skoro denně 3 měsíce minimálně a výsledky se nedostavují ihned. “

[WPCR_INSERT]
Připravujeme
Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdy

Cviky na penis jsou námi testované od roku 2011 a jde o nejoblíbenější metodu našich čtenářů i nás v redakci. Jde o metodu, do které není potřeba investovat žádné peníze, v podobě opakovaných nákupů, jako je to u prášků na erekci. V naší recenzi můžete vidět základní cviky, jejich účinky mají vliv především na zlepšení erekce a zlepšení objemu krve v mužství.

Cviky u nás sklízí věčnou slávu, díky své nulové investici a svými výsledky, které působí na 99,9% mužů, tím jsme si naprosto jisti! Jelikož máme zkušenosti osobně s touto metodou od roku 2011, vymysleli jsem několik modernějších cviků, který mají výrazný vliv právě na zlepšení erekce a funkcí penisu. Více jak 30 cviků na penis, můžete získat v našem E-booku: Metody na zlepšení erekce.”

Web prodejce

Co od cviků očekávat:

 • Více jak 5 000 mužů dosáhlo zlepšení erekce pomocí cviků + našich 6 redaktorů tohoto webu
 • Dosáhnete plnější a tvrdší erekce, jako zamlada
 • Můžete se zbavit poruch erekce natrvalo
 • Naše cviky z E-book: *** využívá více jak 75% zákazníků, kteří si nemohou vynachválit výsledky. Získáte více jak 30 námi vytvořených a otestovaných cviků, které dosáhli vždy pozitivních výsledků
 • Cviky na penis můžete vyzkoušet ihned, bez dalších investic do preparátů
 • Jde o přírodní metodu pro zlepšení celkového mužství
 • Cviky můžete zařadit do předehry

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP 2020 na erekci - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Produkt působí velmi kladně jak na zlepšení erekce, ale také na zvětšení penisu. Dosáhl jsem zvětšení o 0,5 cm a přitom jsem chtěl pouze zlepšit erekci, co se mi také podařilo. Díky za tip a rád, jsem Vám zaslal referenci.
Hodnocení
51star1star1star1star1star