7 tipů, jak nejlépe uspokojit ženu

Ženský orgasmus je opředen různými mýty a mnoho mužů stále tápe v tom, jak sexuálně uspokojit ženu. Pokud patříte mezi ně, není se za co stydět. Je totiž pravdou, že ženské vyvrcholení je často daleko více komplikovanější, než to mužské. Důležité je však dodat, že není nemožné. Jen musíte vědět jak na to.

Proto jsme pro vás vyzpovídali několik zástupkyň něžného pohlaví, abychom skutečně zjistili, co ženy nejvíce vzrušuje. Přinášíme vám 7 žhavých tipů, jak nejlépe uspokojit ženu. Jaké to jsou?

Prožijte nezapomenutelný sex: 7 tipů, jak sexuálně uspokojit ženu

Každý muž by chtěl být milovníkem, který zaručeně ví, jak uspokojit ženu. Abyste se takovým milovníkem stal, musíte začít od základu. Začněte se chovat jako pravý muž. Vylaďte váš vzhled a oprašte základy etiky. Ženy jsou totiž velmi citlivé a kromě doteků, mají velmi rády milá slova a galantní gesta. O čem mluvíme?

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Třeba o otevření dveří, pochvale jejího vzhledu nebo dárkem v podobě květiny. Tyto zdánlivě malé věci dokážou doslova otevřít bránu k ženskému uspokojení. Jaké další kroky ji dovedou k vášnivému orgasmu? Přinášíme vám dalších 7 jednoduchých tipů, jak uspokojit každou ženu.

  1. Chce to čas

Velmi častým problémem u ženského vyvrcholení je to, že sex probíhá jen několik málo minut. Samozřejmě teď nemyslíme žhavou rychlovku třeba v autě, která dokáže velmi rychle uspokojit oba partnery. Krátká předehra a krátký samotný styk jsou ničiteli ženského libida.

Velmi důležitým bodem k tomu, jak přivést ženu k orgasmu je nikam nespěchat. Věnujte dostatek času nejen předehře, ale také samotnému průniku. Hrajte si s vaším tělem a snažte se oddálit ejakulaci. Uvidíte, že vaše partnerka bude nadšená.

Trápí vás nedostatečná erekce? Změňte váš nefungující milostný život díky injekci na erekci. Vaše postelové hrátky opět ožijí.

Oblíbené pomůcky nejen k předehře

Masážní hlavice AkuWand 2

Masážní a vibrační hlavice AkuWand 2

Vynikající masážní vibrátor, vhodný jak pro single tak samozřejmě pro páry. Silné vibrace nejen na klitorisu, mohou dopřát silný orgasmus nebo i SQUIRT.

Španělské mušky Cobeco Extra STRONG

Španělské mušky Cobeco Extra STRONG

Po namíchání tohoto španělského elixíru lásky sobě i partnerovi možná zažijete dosud nevídané hrátky. Zlepšete sexuální touhu a prožitek ze sexu tímto skvělým afrodiziakem.

Satisfyer Pro Penguin tlakový vibrátor

Satisfyer Pro Penguin tlakový vibrátor

Malý a mobilní podtlakový vibrátor s možností dosáhnout mokrého orgasmu. Tento typ podtlakových vibrátorů posune masturbaci na vyšší úroveň. Pro páry i single.

  1. Příliš nepřemýšlejte a nechte se unášet okamžikem

Jít do postele s detailním plánem toho, jak přivést ženu k orgasmu je sice skvělé, ale nesmí vám to bránit být spontánní. Ženské tělo není stroj a i přes to, že máte strategii, nesmíte se jí nechat pohltit. Vyhněte se proto stopováním minut na telefonu, nebo hodinkách.

Nechte se unášet přítomným okamžikem a zkuste spíše vnímat, co vaši partnerku vzrušuje a co s ní nedělá nic. Jak to poznáte? Třeba podle síly vzdechů nebo výrazů v tváři.

  1. Dotýkejte se jejího klína

Možná to bude pro někoho šokující, ale i ženy si rády dopřejí chvilku samy pro sebe. Z průzkumů vyplývá, že dámy masturbují skoro stejně často jako muži. A nestydí se k tomu využívat různé pomocníky v podobě erotických hraček. Proto odhoďte stud a zamiřte vaší rukou, nebo jazykem do jejího klína.

Začněte líbáním a jemným hlazením v oblasti stehen. Pokračujte k jejímu klitorisu a vagíně. Během laskání střídejte intenzitu a tlak. Každá žena je jiná, proto musíte zkoušet různé techniky, abyste dokonale zjistili, jak uspokojit ženu po vašem boku.

  1. Klidně se zeptejte

Jeden z nejjednodušších a také nejefektivnějších tipů, který jsme od zpovídaných žen dostaly je to, že se má muž jednoduše zeptat, jak nejlépe uspokojit ženu. Co si budeme povídat, my víme, že mluvení je spíše doménou žen, ale na druhou stranu může být vzájemná komunikace pro pány novou studnicí nápadů.

Vaše partnerka sama nejlépe ví, co jí vzruší, nebo jaká poloha ji zaručeně přivede k orgasmu. Tak se prostě zeptejte. Třeba zjistíte, že máte stejné nenaplněné sexuální sny a touhy.

Silikonový vibrátor Borůvka II

Silikonový vibrátor Borůvka II

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit vibrátor

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit vibrátor

  1. Zkuste polohy, které dráždí ženu nejvíce

Určitě sám moc dobře víte, že některé polohy vás dokážou rozpálit na první dobrou a jiné nestojí za nic. Stejně tak, to prožívají i ženy. A protože na rozdíl od mužů mohou prožít několik typů orgasmu, je pro ně výběr polohy o to podstatnější.

Jak přivést ženu k orgasmu pomocí vhodné milostné pozice? Vyzkoušejte některou z těchto 3 poloh, které klidně můžete vystřídat všechny během jednoho sexy čísla.

Kondom a antikoncepční pilulky nejsou jedinými prostředky, jak se chránit před neplánovaným početím. Už jste slyšeli o vasektomii? Jedná se o mužskou antikoncepci, která neovlivní erekci, ani výkon v posteli.

Vylepšený misionář

Jde o nejznámější polohu, při které je žena položená na zádech a muž je nad ní. Její velkou výhodou je to, že si s partnerkou můžete navzájem vyměňovat žhavé pohledy a také se líbat. Aby tato poloha nezevšedněla, můžete střídat její varianty. První možností je podložit zadeček partnerky polštářem, nebo speciální podložkou z erotického obchodu.

Díky tomu bude váš průnik intenzivnější a dosáhnutí orgasmu bude pro vaši partnerku jednodušší. Nebo zkuste variantu se zvednutou nohou. Jednoduše nechte ženu, aby si opřela nohu o vaše rameno. Díky tomu se změní úhel pozice a vniknutí bude daleko hlubší.

Kvalitní sex hraje velmi důležitou roli ve vztazích

Sexy zadeček

Pozice zezadu je jednou z oblíbených pozic, jak sexuálně uspokojit ženu. Stačí, když se žena položí na všechny čtyři. Může se opírat o dlaně, nebo celá předloktí. Záleží na tom, co je jí více komfortní. Muž k ní přistoupí zezadu a kromě vlastního styku ji může dráždit volnýma rukama. Při laskání nevynechejte žádné místo.

Můžete se věnovat jejímu poprsí, zadečku a nezapomeňte ani na klitoris. Tato pozice je pro ženy velice intenzivní, proto začněte pomalu a postupně přidávejte na intenzitě. Bonusem této pozice je fakt, že se při ní dá skvěle stimulovat ženský bod G, který může být vstupenkou k ženskému mokrému orgasmu.

TIP: Chceš dopřát své ženě větší poprsí bez plastické operace? Navštiv buď magazín o zvětšování prsou nebo ji pořiď rovnou velmi úspěšné prášky na zvětšení prsou BreastExtra.

Teď tady velím já

Máte pocit, že v ložnici vedete milování jen vy? Zkuste přenechat pomyslné sexuální otěže vaší partnerce. Pohodlně se uložte na záda a nechte ji, ať se o vás postará. Mnoho mužů se často mylně domnívá, že musí být oni ti dominantní. Opak je pravdou.

Navíc poloha, kdy je žena nahoře má velké plus v tom, že si žena sama určí intenzitu i rytmus milování. K tomu všemu budete mít úžasný sexy výhled a volné ruce. Vše využijte k tomu, aby vaše sexuální řádění bylo nezapomenutelné.

  1. Po vyvrcholení neodcházejte

Velkou chybou je hned po vyvrcholení odejít a jít se zpátky věnovat tomu, co jste dělal před sexem. Po milostném čísle rozhodně hned neodcházejte. Můžete tím totiž celkově pohřbít váš výkon. Shodují se na tom všechny dotazované ženy.

Co tedy dělat? Lehněte si vedle partnerky a přitáhněte si ji k sobě. Stačí pár minut, při kterých můžete jen tak ležet a užívat si blízkosti toho druhého, nebo si popovídejte o vašich sexuálních snech.

Stává se vám často, že si dopřáváte malou intimní chvilku sami se sebou? Ukážeme vám, kdy je častá masturbace zdraví prospěšná a naopak, jak poznat závislost na ní.

Sex by neměl být chvilkový zážitek - Nikam nespěchejte

  1. Novinky v posteli

Nuda a stereotyp jsou největšími zabijáky sexuálního života každého páru. Nedovolte, aby vaše milování s vaší partnerkou bylo fádní. Nebojte se vyzkoušet nové polohy a nestyďte se nakoupit různé erotické pomůcky. Trh s těmito hračkami je velmi pestrý a neustále přichází s novými trendy.

Můžete zvolit klasiku v podobě vibrátoru, erekčního kroužku, nebo pikantnější BDSM pomůcky. Je to jen na vás. Společné vybírání vhodné erotické hračky můžete použít jako dokonalou předehru. Věřte, že objevování rozkoše s pomůckou vás sblíží ještě více a postelové hrátky se posunou na další úroveň.

Jak sexuálně uspokojit ženu? Chce to trpělivost

Pokud se vám hned po prvním milování nepodaří zjistit, jak uspokojit ženu a přivést ji k orgasmu, nemějte výčitky. Ženské tělo je odlišné, a proto i ženský orgasmus má jiný průběh. Důležité je však nevzdávat to a naučit se být trpělivý. Na nic nespěchejte. Milování není závod ve sprintu.

Zkoušejte s partnerkou různé polohy a nebojte se nových zážitků. Jen tak zjistíte, co se vaší polovičce opravdu v posteli líbí a co ji dokonale vzruší. Odměnou za vaši snahu budou nezapomenutelné a především bouřlivé orgasmy.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta