Vybíráme erotickou pomůcku pro muže - Pro dokonalou masturbaci

Přemýšlíte někdy nad tím, jak klasickou, ruční masturbaci posunout na vyšší úroveň? Masturbace není nic neobvyklého v našich životech i s přibývajícím věkem, proto bychom k ní neměli přistupovat tzv. ostudně a omezeně. Ženy si pravidelně dopřávají masturbaci s erotickými hračkami, jako je vibrátor, dildo, womanizer nebo venušiny kuličky.

Nejen ženy mohou mít různé zlepšováky k masturbaci, proto se dnes už myslí i na muže. Erotické pomůcky pro muže jsou dnes více k sehnání, než tomu tak bylo kdysi. Jednou v redakci, jsme narazili na téma erotické pomůcky pro muže, kde jsme se od sebe dozvěděli zajímavé příběhy.

Starší muži, erotické pomůcky moc neznají, avšak mladá generace k masturbaci přistupuje trochu jinak. Proč? Protože erotické pomůcky pro muže jsou dnes přístupnější než kdysi. V dobách našeho mládí, existovaly pouze kamenné sexshopy, kde se neodvážil jít každý.

Erotické pomůcky pro muže a masturbace je zdraví prospěšná

Dnes je k erotickým pomůckám mnohem jednoduší přístup. Internet nabízí pohodlnost, rychlost a diskrétnost. Stačí usednou k internetu a veškeré produkty si může muž prohlédnout, a to z pohodlí domova, kde nebude mít pocit, že jej každý sleduje nebo dokonce odsuzuje.

Erotické pomůcky pro muže jsou často prodávány jako narozeninové dárky, vtipné dárky nebo je dávají samy partnerky, když odjíždí např. na služební cestu. Víte, že je masturbace zdravá? Ano, nabízí níže uvedené benefity.

 • pomáhá při léčbě zánětů a bolestí prostaty
 • zlepšuje plodnost
 • působí jako prevence nádoru prostaty
 • dle studií má navíc pozitivní vliv při rehabilitaci penisu, při poruchách erekce a předčasné ejakulaci
 • přispívá k psychické pohodě
 • dokáže zlepšit sexuální výkonnost

Mýtus: Chlupaté dlaně prostě nejsou možné, pokud jste nezdědili nějaký vzácný gen, co potvrzuje informační centrum pro genetická a vzácná onemocnění V USA . Tento gen sice existuje, ale objevuje se opravdu výjimečně.

Nejoblíbenější erotické pomůcky pro muže

Skutečně, masturbace přináší nemálo benefitů a nejen uspokojení jedince. Dotazovali jsme se sexshopů a čtenářů, jaké erotické pomůcky pro muže jsou ty nejoblíbenější a nejprodávanější. Níže, můžete vidět, jaké to jsou.

Oblíbené erotické pomůcky pro muže - Umělé vagíny

Umělá vagína

Zřejmě celosvětově nejprodávanější erotickou pomůckou pro muže je umělá vagína. V sexshopech se nabízí opravdu velké množství kousků, kde si rozhodně každý vybere. Umělé vagíny pro muže jsou konstruovány, tak jak čtete.

Vzhled je samozřejmě v 95% totožný s ženskou vagínou a taky tak funguje. Umělé vagíny neslouží pouze k dokonalejšímu uspokojení, ale některé typy navíc v sobě mají vroubky, výstupky apod., proto je možné s nimi vytrénovat sexuální výkonnost. Základem sexu je kvalitní délka probíhajícího aktu, kdy se stihne uspokojit i partnerka. Pokud píchnete jako včelka a umřete, zřejmě nebudete uspokojivým milencem pro svou partnerku.

V redakci jsme měli možnost vyzkoušet umělou vagínu od firmy Fleshlight, která se řadí mezi to nejlepší ve světě. Ano, skutečně po celém světe.

Nabízí velmi dobrou cenu vs výkon. Fleshlight má patentovaný svůj materiál, který svými vlastnostmi připomíná lidskou kůži. Což jsme si sami ověřili a je to skutečně tak. Materiál je opravdu neuvěřitelný. Velmi příjemný a uspokojující. Umělá vagína Fleshlight disponuje také podtlakovým víčkem, kterým ovlivňujete sílu tlaku neboli pocitu sání.

I když je umělá vagína Fleshlight zřejmě to nejlepší, nabízí se i jiné typy umělých vagín se kterými můžete být spokojeni. Každý z nás preferuje a potřebuje něco jiného, proto naše doporučení nemusí zrovna vyhovovat někomu jinému. Někdo potřebuje něco menšího, mobilnějšího, další zase diskrétního, atd…

Výhody umělé vagíny:

 • zlepšují sexuální výkonnost
 • oddálení ejakulace
 • mnohem příjemnější než klasická ruční práce
 • mnoho různých variant
 • řízení síly sání
 • náhražka za manželu, která je na služební cestě
Umělá vagína Fleshlight STU

Umělá vagína Fleshlight STU

Umělá vagína Fleshlight STU

Umělá vagína Fleshlight Pink Lady

Vakuová pumpa na zlepšení erekce?

Vakuové pumpy

Asi nejznámější erotická hračka pro muže, kterou zřejmě zná každý. Pod ruce se nám poprvé všem v redakci dostala jedna vakuová pumpa pro muže až nedávno. Nechtěli jsme moc věřit, že by takováto erotická pomůcka pro muže, skutečně mohla nějak fungovat a uspokojovat. Opak, byl pravdou.

Měli jsme možnost vyzkoušet vodní vakuovou pumpu Bathmate. Opět jedna z těch nejlepších variant na trhu. Tento typ se používá pouze například ve sprše či vaně, ale nabízí se i varianty v suchém prostředí. Takovéto vakuové pumpy vypadají, tak jak jsem zvyklí. Mají k sobě připevněný balónek s nímž je možné dosáhnout požadovaného podtlaku.

Díky podtlaku, se budete cítit jako v ráji, jelikož si budete připadat, jako by žena ústně sála mužské přirození. Vakuové pumpy je možné využít v několika případech.

Můžete se uspokojovat formou sání, nebo si penis jen napumpovat a pak odvést klasickou ruční práci. Mnoho mužů také vakuové pumpy používají k větší a pevnější erekci, což skutečně funguje, ale pouze dočasně. Pokud vás zajímá delší a pevnější erekce, doporučujeme jiné metody. Jaké výhody nabízí vakuové pumpy si můžete prohlédnout níže.

Bathmate Hydro7 Vakuová pumpa Perfect Vakuová pumpa Pump&Handle
Bathmate Hercules vodní vakuová pumpa pro muže Vakuová pumpa Perfect Vakuová pumpa Purple Power
Cena: cca 1 790 Kč Cena: cca 899 Kč Cena: cca 1499 Kč

POZOR: Vakuové pumpy mohou být někdy i nebezpečné. Pokud to s podtlakem v euforii přeženete, může dojít ke zdravotním komplikacím, viz náš článek a o vakuových pumpách.

Výhody vakuové pumpy:

 • podtlaková masturbace
 • prodloužení a zesílení erekce
 • zvětšení penisu
 • pomocník před sexem

Oblíbené erotické pomůcky pro muže - Anální kolíky

Masáž prostaty

Ne každý muž si rád tuto rozkoš dopřeje. Mnozí si možná myslí, že masáž prostaty je pouze pro gaye, ale není tomu tak. I anální otvor nabízí možnosti plnohodnotného orgasmu, který jste možná nikdy nezažili.

K masáži prostaty a k análnímu uspokojení, si můžete vybrat z několika variant od vibračních a nevibračních análních kolíků až po dilda. Takovéto anální erotické pomůcky pro muže, mají mírně zahnutí provedené tak, aby dosahovala na prostatu. Nejoblíbenější jsou právě vibrační koliky, které dráždí prostatu do zbláznění.

Vibrátor na masáž prostaty

Vibrátor na masáž prostaty

Anální kolík s erekčním kroužkem

Anální kolík s erekčním kroužkem

Klystýr Single

Klystýr Single

Opět jde o perfektní masturbační erotickou pomůcku pro muže. Sice trochu netradiční, ale i neprobádané oblasti, skrývají neuvěřitelné zážitky. Níže můžete vidět pár vybraných kousků, které patří mezi ty nejprodávanější.

Erekční kroužky pro zlepšení erekce - Recenze

Erekční kroužky

Nejde sice o masturbační erotickou pomůcku pro muže, ale ve výběru toho nejlepšího by erekční kroužky neměly chybět. Samozřejmě je k masturbaci můžete využít. Stačí si jej nasadit na penis v plné erekci. Díky sevření bude možné dosáhnout silnější erekce a navíc bude masturbace trvat o něco déle.

Říkáte si, proč by měla masturbace trvat déle? U mužské masturbace by nemělo jít jen o rychlé uspokojení, protože se nám to následně oplatí při sexuální výkonnosti. Nejenže je masturbace zdravá, ale navíc dokáže zlepšovat naší sexuální výkonnost a ejakulace bude o to silnější, ale to jsme trochu odbočili od hlavního tématu.

SET Erekčních kroužků Elephant Rings

Elephant Rings

Zajímavé erekční kroužky, které v jednom balení obsahuji 3 různé varianty. Erekční kroužky Elephant Rings si můžete nasadit najednou a to buď na varlata, na kořen penisu nebo na žalud. Kroužky jsou vyrobeny z kvalitního silikonu s různými výstupky, jejž dokážou dráždit klitoris partnerky.

 • Tři erekční kroužky za cenu jednoho
 • Pevný a příjemný materiál
 • Tři různé velikosti
 • Různě tvarované výstupky, pro uspokojení partnerky
 • Jsou voděodolné

Vibrační kroužek Silicone Rabbit

Silicone Rabbit

Vibrační stylový erekční kroužek Silicone Rabbit ve tvaru králíka, jak prozrazuje už samotný název. Tento erekční kroužek na penis vibruje a silně stimuluje kořen penisu, dráždí přitom muže, ale i ženu. Samozřejmostí jsou pak různé programy vibrace, kde si nastavíte například jejich intenzitu.

 • stylový design ve tvaru zajíce
 • různé vibrační programy stimulující oba partnery
 • silikon je na dotek velmi příjemný
 • ovládání erekčního kroužku je vysoce intuitivní, ovládá se pomocí jednoho tlačítka

Erekční kroužky, jak jsme již nakousli, slouží pro delší sexuální výkonnost, pevnější erekci. Mnoho druhů nabízí navíc možnost uspokojování obou partnerů. Nasadíte si erekční kroužek na penis, který nabízí například vystouplejší jednu část doplněnou o vibrace a výstupky. Po vložení penisu do ženy, bude jim tato vystouplá část dodávat další dávku uspokojení.

Výhody erekčních kroužků:

 • pevnější a delší erekce
 • mírné zvětšení penisu
 • delší sexuální výkonnost
 • silnější dávka uspokojení
 • erotická pomůcka pro páry

Dokonalá masturbace s realistickými pannami

Realistické panny

Erotické pomůcky pro muže se neustále vylepšují a na trh přichází stále nové možnosti. Jednou z modernějších masturbačních pomůcek, jsou realistické umělé panny. Nejde o nafukovačky, které snad všichni známe a většinou sloužily jako vtípek na oslavě kamaráda.

Realistická panna, jak již napovídá název, má vlastnosti reálné ženy. Moderních technologie jdou neustále kupředu, proto je možné dosáhnout takových výsledků, jako jsou u realistických pan.

Protože nás toto erotická pomůcka pro muže velice zaujala, zašli jsme do známého sexshopu si jednu takovou realistickou pannu osahat, jelikož pořizovací cena je opravdu vysoká (od 15 000 Kč – 100 000 Kč).

Materiál po celém těle byl neuvěřitelný, jako u umělé vagíny Fleshlight, taktéž téměř totožný s lidskou kůží a vzhled, no jedním slovem „neskutečný“. Ano, sice vypadá jako figurína, ale ten vzhled, barvy, prostě byly neskutečné reálné.

Jako každý chlap, jsme si museli osahat prsíčka a vložit pár prstů do mušličky. Opět fascinující na dotyk, až by si to chlap rád hned vyzkoušel i jinak…. Námi testována realistická panna Kitty, byla samozřejmě ohebná, proto je možné si ji ustavit do jakékoliv polohy.

Co je na této erotické pomůcce pro muže to nejlepší, pokud budeme přehlížet dokonalé zpracování? To, že tato milenka nebude nikdy odmlouvat, nebude ji nikdy bolet hlava, nebude mít své dny, dá ti příležitost si vyzkoušet jakoukoliv polohy a bude vždy připravená na akci. Určitě se i s tebou ráda podívá na nějaký sport a nebude ti do něj kecat!

Realistické panny a její výhody:

 • vynikající materiál, téměř nerozeznatelný od lidské kůže
 • otvory pro uspokojování
 • možnosti polohování
 • v životní velikosti
 • vzhled figuríny
 • je vždy připravená, nebrblá a nebolí ji hlava

Jaká je tedy nejlepší erotická pomůcka pro muže?

Na tuto odpověď nelze přesně odpovědět, každý má jiné preference a očekávání, proto jsme také nedělali žádný srovnávač erotických pomůcek pro muže. Místo toho jsme popsali ty nejprodávanější kategorie a na vás je se na základě informací rozhodnout.

Za nás bychom doporučili určitě umělou vagínu Fleshlight, protože nabízí opravdu vynikající prvky do masturbace. Určitě bychom doporučili realistické panny, bohužel pořizovací cena je dost vysoká a nejde o diskrétní masturbační pomůcku, kterou schováme před manželkou nebo partnerkou, tak jako například umělá vagína, která může mít podobné vlastnosti materiálu.

Jaká je vaše oblíbená erotická pomůcka pro muže? Budeme rádi, když se o své zkušenosti podělíte do komentářů.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce