13 faktů, k výběru správného produktu na zlepšení erekce

Téměř denně jsme dostávali dotazy, jak mají naši čtenáři vyhodnotit kvalitní produkt na zlepšení erekce, proto jsme vytvořili těchto 13 kritérií, podle kterých můžete určit, zda je prodejce a jeho produkt, kvalitní a důvěryhodný.

Pokud se nechcete vydat neznámou cestou a chcete ověřený a účinný produkt na zlepšení erekce, pak využijte náš online srovnávač, v němž naleznete pouze ty nejkvalitnější a ověřené produkty pro dokonalou erekci. Srovnávač vychází z našich testů jednotlivých produktů od roku 2011.

Oblíbené produkty na erekci:

  1. Proerecta
  2. Amarex
  3. Proerecta SHOT
  4. Erexan
  5. Zerex
  6. Vimax
  7. Erex 24
  8. Clavin

1. Přístup prodejce k zákazníkům

Všem našim čtenářům, doporučujeme, aby kontaktovali jimi vybraného prodejce doplňku stravy na erekci, aby si ověřili, zda je tento prodejce aktivní, jak rychle reaguje a jak se svým zákazníkem komunikuje. Nebojte se tedy napsat vámi vybranému prodejci, s nějakým i klidně banálním dotazem. Můžete se například zeptat prodejce na rychlost dodání, nebo zda je zásilka diskrétní.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

2. Jasné obchodní podmínky a ochrana soukromí

Každý prodejce jakéhokoliv produktu či služby, musí mít ze zákona na svých stránkách uvedené obchodní podmínky. Pokud je na stránkách nenaleznete, zeptejte se prodejce, zda je vám může poslat a proč je na svých stránkách neuvádí, když je to zákonem dané. Poté si je přečtěte a zjistěte, zda je obchodní podmínky srozumitelné a přijatelné.

3. Ověření lékařské komory

Na trhu narazíte na léky a doplňky stravy, které mají vliv na zlepšení erekce. Avšak tyto dva druhy, jsou od sebe rozdílné. Léky na erekci jsou z 80%-100% vyrobeny z chemických látek, které spadají pod lékařský předpis. Mezi takové léky na erekci patří například Viagra, kterou lze zakoupit pouze s lékařským předpisem.

Doplňky stravy pro zlepšení erekce, musí obsahovat složení z přírodních látek a nesmí obsahovat chemické složení, zjednodušeně řečeno. Takovéto doplňky stravy, mohou být distribuovány bez lékařského předpisu, avšak musí projít Českou lékařskou komorou, jinak prodej není možný.

4. Složení produktu

Vimax složeníProhlédněte si složení produktu a zjistěte, co produkt obsahuje. K vyhledávání vám jistě pomůže Google. Budete tak vědět, zda je produkt kvalitní nebo obsahuje nějaké chemické a zakázané látky.

5. Reference

Nesmírně důležité jsou reference, které by měl kvalitní prodejce mít vždy na svých webových stránkách. Ano, většina z nich může být smyšlená, ale věřte, že je poznáte na první pohled. Další reference naleznete také pomocí Google, například na diskuzních fórech. Stačí do vyhledávače napsat „jméno produktu zkušenosti“ nebo „jméno produktu reference“. Skutečné reference našich čtenářů k jednotlivým produktům, naleznete ve všech našich recenzích.

Heuréka mnohdy také nabízí kvalitní reference, které lze snadno dohledat. Pokud nenajdete žádné zmínky, něco je asi špatně. Produkt je buď krátce na trhu, nebo jej využilo minimálně klientů. Avšak ne vždy to musí poukazovat na to, že s produktem není něco v pořádku.

6. Totožné údaje na etiketě

Jakmile vám produkt dorazí domů, ověřte si, zda prodejce neuvádí mylné informace o složení.

7. Aktivita ze strany prodejce

Výborného prodejce poznáte, zda s vámi aktivně a slušně komunikuje. Každý prodejce musí mít na svých webových stránkách, vždy uvedené a viditelné kontaktní informace, jako je telefon a email. Nejlepší prodejci, mají na svých stránkách také LIVE CHAT.

8. Užívání produktu

Není špatné si zjistit, jaké je doporučené užívání u vámi vybraného produktu a jaký je obsah jednoho balení. Snadno si tak spočítáte, na kolik vás vyjde měsíční užívání a zda je to cenově výhodné. Některé balení, například obsahují 15 ks tobolek, některé zase 30 až 60 ks v podobné cenové relaci.

9. Rychlost doručení

Prodejce by měl mít na svých stránkách (časté dotazy, FAQ) zveřejněnou informaci, jak dlouho trvá doručení. Pokud tuto informaci nedohledáte, můžete se dotázat přímo prodejce.

10. Diskrétnost doručení + faktura

U erotického zboží a produktů na erekci, by měla být uvedená informace, zda je produkt odesílán diskrétně. Nemusí přece vaše manželka vědět, že jste si pořídil prášky na erekci nebo umělou vagínu.

Samozřejmostí musí být vždy po prodeji faktura, kterou můžete použít v případné reklamace, na kterou máte nárok do 14 dní.

11. Dostatek informací a aktuálnost na webu

V případě internetového nákupu, musíte dbát na dostatek informací na webových stránkách a aktuálnost. Není nic horšího, když narazíte na web, kde je neaktuální telefon email či ceník z roku 2011. Mnohdy není špatné se podívat i do patičky stránky, kde byste měli najít aktuální datum.

Na stránkách byste měli naleznout tyto informace: Kontakty, účinnost produktu, podrobný popis produktu, cena, složení, užívání, reference, hlavní výhody produkt, často kladené dotazy.

12. Garance v podobě vrácení peněz

Prodejce, který uvádí na svých stránkách prodlouženou garanci na vrácení peněz, je přesvědčen o účinnosti produktu, jinak by tuhle nabídku nezveřejňoval, aby rychle nezkrachoval.

V 95% mají prodlouženou záruku na vrácení peněz, pouze produkty, u nichž je účinnost zaručena. Například Vimax Pills nabízí 60 denní garanci na vrácení peněz a u ProerectanuErexanu se nám to podařilo i po 30 dnech.

13. Pozor na mylné informace

Mnozí prodejci uvádí mylné až neuvěřitelné informace. Pokud se vám něco nezdá, dávejte si pozor a zhodnoťte prodejce dle výše uvedených bodů. Například prodejce produktu na zvětšení penisu s názvem Xtrasize, uvádí na stránkách zvětšení o 7,5 cm, což je opravdu nereálné. Přitom produkt funguje spolehlivě, avšak ne tak jak uvádí prodejce.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star