ODHALUJEME TAJEMSTVÍ o trvalém zlepšení erekce

Tipy, triky, metody, zkušenosti a výsledky, cviky, analýzy (VŠE V JEDNOM)

E-book: Metody na zlepšení erekce
 • Ověřené metody na trvalé zlepšení erekce

 • Do 1 měsíce pocítíte změny

 • Zlepšení sexuálních výkonů a prožitku ze sexu

 • Více než 30 revolučních a úspěšných cviků na penis

 • Testujeme od roku 2011 a máme mnoho zkušeností

 • 30 denní garance na vrácení peněz

 • Náš magazín pomohl více než 20 000 mužům

Proč jsme si jistí, že naše metody a techniky fungují?

Jelikož testujeme veškeré produkty a metody na zlepšení erekce od roku 2011, vytvořili jsme speciální E-book, který vám ukáže, nejmodernější postupy a metody, jejichž účinnost testujeme nezávisle několik let. Měsíčně naše stránky navštíví v průměru 14 000 mužů, aby dosáhli lepší a tvrdší erekce. Úzce s mnoha čtenáři spolupracujeme a pomáháme jim se zlepšením jejich výsledků, protože jsme si všichni v redakci prošli podobnými problémy s erekcí. Chceme ukázat všem, že lze dosáhnout kvalitní a trvalých výsledků bez lékařské podpory.

Jsem komunita mužů, jejichž hlavním cílem je bojovat proti prodejcům, kteří prodávají nekvalitní a neefektivní produkty. Proč? Protože většina z nás naletělo na podobné prodejce a utratily nemalé peníze a vždy bez úspěšného výsledku.

V redakci máme 16 přímých testerů (někteří jsou, bývalí čtenáři), kteří se podíleli na tvorbě úspěšného E-booku. Proto je cena knihy pouze symbolická, jelikož veškeré vydělané peníze z prodeje, jdou na rozvoj komunity, na nákup nových produktů pro testování a na zlepšování webových stránek. Raději investujeme do něčeho, co pomůže jiným mužům, než kdybychom si rozdělili pár stovek z prodeje mezi 16 lidí.

Proč si pořídit náš úspěšný ebook

Věnujeme se zlepšování erekce od roku 2011

Věnujeme se poruchám erekce od roku 2011

Náš produkt není založen pouze na teoretických informací, ale vše vyplývá z praxe. Poruchám erekce se věnujeme od roku 2011 a neustále testujeme produkty, spolu s našimi čtenáři, píšeme recenze, píšeme články, komunikujeme se čtenáři a mnoho dalšího.

Tento obor se stal našim koníčkem a našim cílem, je pomoc mužům s velikostí, sebevědomím a k lepší osobnosti.

Nemusíte investovat peníze do dalších produktů

Nemusíte investovat peníze do dalších produktů

Utratili jsme desetitisíce za produkty na zlepšení erekce, abychom mohli poskytovat, co nejkvalitnější informace našim čtenářům.

Zhruba za 85% produktů, to byly vyhozené peníze. Naše ověřené postupy na problémy s erekcí, jsou navrženy tak, aby naši klienti nemuseli dále vrážet peníze do nevýkonných produktů, za které jsme vyhodili desetitisíce my.

Více než 30 osvědčených cviků na penis

Více než 30 osvědčených cviků na penis

Cviky na penis si zejména oblíbili naši čtenáři a to díky tomu, že jde o velmi účinnou metodu, ale především jsou základní cviky zdarma.

Díky naší dlouholeté praxi a různých testování, jsme vyvinuli více než 30 efektivních a ověřených cviků na zlepšení erekce, které sklízí ohromný úspěch. Naše cviky jsou jedinečné a je možné dosáhnout trvalého zlepšení erekce a zvětšení údu!

30 denní garance na vrácení peněz

30 denní garance na vrácení peněz

Kvalitou našeho produkt jsme si na 100% jisti, a proto se nebojíme vrátit peníze do 30 dní od zaplacení, bez udání důvodu. Problémy s erekcí jsou hodně choulostivým tématem, proto k zákazníkům tak i přistupujeme.

Zhruba 87% mužů nevěří, že je to vůbec možné dosáhnout výsledky pomocí cviků a technik, i my měli podobné předsudky, proto obavy zcela chápeme a na základě ochrany našich klientů, jsme vytvořili 30 denní garanci na vrácení peněz.

99% mužů dosáhlo výrazného navýšení sebevědomí

99% mužů dosáhlo výrazného navýšení sebevědomí

Psychologicky má vliv velikost a funkčnost penisu na sílu sebevědomí, které ovlivňuje celoživotní průběh. Týdně nám chodí reference tom, že se našim klientům výrazně navýšilo sebevědomí.

Mnozí dosáhli různých úspěchů, od nádherných žen až po kariérní úspěchy nebo vylepšení partnerských vztahů. Sebevědomí je velmi důležitá vlastnost, kterou lze rozvíjet, tak proč otálet.

Více než 24 000 mužům jsme pomohli

Více než 20 000 mužům jsme pomohli

Od roku 2011 testujeme produkty, vydáváme recenze, pomáháme s výběrem našim čtenářům, odpovídáme na dotazy, píšeme články a mnoho dalšího.

Za ty roky jsme jednak nabrali mnoho zkušeností a nových pohledů, ale především jsme pomohli více než 24 000 mužům, s jejich problémy a to nás těší ze všeho nejvíce, děkujeme i my za vaší důvěru.

Velmi nízká cena za účinný produkt

Velmi nízká cena za účinný produkt

Mnoho zákazníků, nám psalo, proč je naše cena tak nízká, když se jedná o tak účinný produkt s trvalými výsledky.

Naše odpověď je velmi prostá, protože chceme nabídnout mužům pomoc, při řešení problému, jako je nekvalitní erekce, protože z vlastní zkušenosti víme, jak je nákladné hledat, ten pravý a účinný produkt.

Trh je plný podvodníků a neefektivních produktů, proto se snažíme tímto způsobem ukázat efektivnější a levnější cestu.

E-book je diskrétní, skladný, anonymní a přenosný

E-book je diskrétní, skladný, anonymní a přenosný

E-book je elektronická kniha, která lze číst na vašich přenosných zařízení jako je chytrý telefon, čtečka knih, tablet apod… Kvůli ekologickému a ekonomickému procesu, jde o výhodně možnost předání informací, než tištěná podoba.

E-book je diskrétní a nikdo neuvidí, co čtete, než kdybyste měli tištěnou knihu, navíc náš ebook je interaktivní. Další výhoda spočívá v ceně, díky tomu vám nemusíme účtovat dopravu, balné, tisk, atd… Samozřejmě si ji můžete v případě nutnosti vytisknout.

Získejte osvědčené a velmi úspěšné metody na trvalé zlepšení erekce…

Jak fungují naše metody na zlepšení erekce

Rychlý náhled do e-booku

Cviky na penis 2 - Větší objem krve
Topořivá tělíska a vše kolem nich
Cviky na penis - Větší objem krve

Proč by mi měl nějaký e-book pomoci s erekcí?

Mužský penis obsahuje 3 topořivá tělíska, která určují, jak bude erekce dlouhá a silná. S přibývajícím věkem a životním stylem, se tato topořivá tělíska bortí a zužují se. Tento jev má poté za následek menší průtok krve do penisu a tím dochází k poruchám erekce.

Náš e-book obsahuje mnoho cviků a metod, díky kterým je možné tyto topořivá tělíska výrazně rozšířit a zlepšit průtok krve. Postupně se bude průtok krve zlepšovat a navyšovat, což pocítíte už první měsíc. V tomto procesu nebudete muset užívat žádné tabletky ani chemické léky, protože naše metody již nevyžadují žádné další investice a jsou velice úspěšné.

Jak se zlepšují topořivá tělíska, díky našim metodám

Co jsme už dokázali?

 Za ty roky, co se věnujeme rozvoji a zlepšování mužství, jsme nasbírali mnoho zkušeností, výsledků a čísel, se kterými bychom se vám chtěli podělit. Naše výsledky jsou naměřeny z příchozích e-mailů a komentářů nebo osobních konzultací od našich čtenářů.

Tímto jim veřejně děkujeme za pomoc a chceme jim říci, že bez nich by se podobný projekt dále nebudoval.

0
Kolik jsme otestovali léků na erekci
0
Kolika mužům jsme pomohli
0
Kolik jsme otestovali metod
0
Prodáno elektronických knih
Reference - Co o nás říkají zákazníci?

Dlouho jsem hledal nějakou možnost na zlepšení erekce, protože jsem nechtěl do sebe „cpát“ chemické prášky, které mi doporučil lékař. Snažím se celý život vyvarovat jakéhokoliv chemického složení a při poruchách erekce, jsem věřil, že naleznu přírodní alternativu. Naštěstí jsem narazil na tento ebook, který mne zbavil problémů s erekcí do 2 měsíců. Mnohokrát Vám děkuji.

Daniel Tlustý (58 let) - Praha

Již v první měsíci, jsem začal pociťovat kladné změny, které se postupně zvyšovaly. Provádím cviky z ebooku a nemohu si je vynachválit. Jednak už nemusím vyhazovat peníze z okna, ale především se jedná o zcela bezpečnou metodu na zlepšení erekce. Zdá se mi i, že je mé přirození o něco větší a širší. Nadále budu techniky provádět. Určitě za sebe mohu doporučit!

Vladimír Jehlička (51 let) - Orlová

Už nejsem žádný mladík a postelové dovádění máme s manželkou už jen zřídka. Přesto jsem pociťoval nějakou dobu, že začínám mít problémy s erekcí, které mi nejsou moc příjemné. Velice rád čtu, proto jsme nad koupi knihy moc dlouho neváhal. Musím uznat, že jsem byl překvapen, jak je vše stručné a jasné. I když mi některé techniky nebyly moc příjemné, dosáhl jsem trvalého zlepšení.

Karel Vojtovič (59 let) - Ostrava

Nerad navštěvuji lékaře, protože mnohdy je to pouze ztráta času. Manželka začala být nevrlá, protože jsem dlouhodobě nedosahovat pevné a tvrdé erekce. Po nějaké době jsem se rozhodl vyhledat pomoc na internetu, kde jsem narazil na tento ebook. Po prvním měsíci jsem cítil, že je erekce mnohem pevnější. Po dvou měsících, jsem již nezaznamenal žádné problémy s erekcí.

Petr Lutonský (48 let) - Děčín

Vyzkoušel jsem dvoje léků od lékaře, ale nikdy mi nic nepomohl na mojí erekci. Dlouho jsem se trápil s těmito problémy, než mi kamarád doporučil tyto webové stránky, na kterých jsem našel mnoho kvalitních informací. I když jsem nevěřil, že by mi mohla nějaká kniha pomoci, vyzkoušel jsem to a dnes vůbec nelituji. Za necelé dva měsíce se vše začalo vracet do normálního stavu, děkuji…

Adam Vaněk (42 let) - Vsetín

Získejte osvědčené a velmi úspěšné metody na trvalé zlepšení erekce…

Nejčastější dotazy

E-book je zkratka pro elektronickou knihu, kterou je možné prohlížet v jakémkoliv přenosném zařízení (Chytrý telefon, tablet, čtečka knih..). V našem případě by nebyla vhodná tištěná forma knihy, protože náš e-book je interaktivní s mnoha dalšími, doprovodným funkcemi.

Jedná se o PDF verzi, kterou lze prohlížet zdarma nástrojem Acrobat Reader či jiným prohlížečem PDF. Navíc, díky elektronické knize, nemusíte platit balné a poštovné, proto je i naše cena tak nízká, vzhledem našim výkonným metodám.

Snažili jsme se vytvořit speciální e-book s mnoha hodnotnými informacemi, aby mohl pomoci, co nejvíce mužům s poruchami erekce. Bez dalších investic nebo návštěvy lékaře, která je pro mnohé muže potupná a depresivní.

Mysleli jsme i na muže, kteří neradi čtou, proto e-book obsahuje nespočet ilustračních obrázků a návodů. Texty jsou stručné a psané ve formě, aby pochopil význam každý, snažili jsme se také vyloučit odborné výrazy, kterým stejně laik ani nerozumí.

Co se dozvíte:

 • Vše o stavbě penisu, pro lepší pochopení procesu zlepšování erekce
 • Nejčastější příčiny poruch erekce a jak se jich zbavit
 • Potraviny pro dokonalou erekci, které jsou běžně dostupné
 • Typy poruch erekce a jejich řazení s léčbou
 • Odpovědi na nejčastější dotazy
 • Reálné výsledky a čísla
 • Tipy a metody na rozšíření topořivých tělísek, pro lepší přísun krve do penisu
 • Přes 30 cviků na penis podrobnými postupy a náhledy
 • 21 denní výzvu, která vás naučí aplikovat cviky na penis
 • Několik masturbačních technik na zlepšení erekce a funkcí penisu
 • Několik tipů na zvýšení sexuální výkonnosti bez produktů
 • Tipy na dokonalé uspokojení ženy
 • Bonusy v hodnotě 2 000 Kč v podobě speciálních slev
 • A mnoho dalšího…

Naše metody fungují na 99% mužské populace. Tohle číslo vyplývá z referencí našich klientů.

Naše metody jsou prakticky prověřené našimi klienty a především námi. Součástí našich testování od roku 2011, jsme získali mnoho poznatků a vylepšení, které jsme předali do jedinečného e-booku o mužském přirození.

Naše metody jsou 100% přírodní a nevyžadují žádných chemických produktů ani fyzických produktů. Největší síla, je totiž v cvicích na penis, kterých je v e-booku více než 30.

Vzhledem tomu, že se jedná o e-book, bude vám doručen na vaší emailovou adresu, kterou jste vyplnili v objednávkovém formuláři a nebude vám tak účtována cena za dopravu a balné.

Po vyplnění objednávkového formuláře, dorazí na Váš email potvrzení o objednávce, s detailnější informacemi, kam se má platba provést. Prozatím nabízíme pouze platbu bankovním převodem.

Máme nastavené automatické odesílání produktu, po připsání peněz na náš účet. Tento převod trvá maximálně 3 pracovní dny. V 95% přichází peníze do druhého dne a tentýž den, je odeslán e-book zákazníkovi. Vše řídí automatický systém ,který zaznamenává příchozí platby a na základě potvrzení, zasílá ihned elektronickou knihu zákazníkům.

E-book je zasílán klientovi, ihned po připsání platby na náš účet, naším automatickým systémem. Prozatím nabízíme platbu bankovním převodem, který trvá maximálně 3 pracovní dny. Pokud Vám nedorazí e-book čtvrtý den od jeho zakoupení, prosím kontaktujte nás na info@dokonalaerekce.cz.

Proč vznikl e-book o erekci

E-book: Metody na zlepšení erekce si zejména vyžádali naši čtenáři, kteří žádali nějaký náš produkt spojený se všemi dostupnými a kvalitními metodami na zlepšení erekce. Protože jsou naše metody a produkty testovány, již několik let, rozhodli jsme se vyslyšet naše čtenáře.

Vytvořili jsme podle našich čtenářů fascinující e-book s mnoha hodnotnými informacemi. Většina z nich nám psala, že od e-booku moc neočekávali, ale po vydání je příjemně překvapil. Není divu! Na tomto e-booku jsme pracovali téměř jeden rok, protože jsme chtěli mít jistotu, že všechny metody a produkty fungují. Vše se testovalo v naší redakci i se čtenáři (jejich výsledky naleznete uvnitř), proto jsme přesvědčeni o celkové informační kvalitě.

Naši čtenáři především žádali sekci s cviky na penis, které jsou velice účinné, i když do nich neinvestujete žádné peníze. S cviky na penis máme pětileté zkušenosti a většina jsou námi vytvořené cviky přímo zaměřené na zlepšení erekce a funkčnost penisu. V elektronické knize naleznete přes 30 těchto cviků, které fungují na 100% u každého muže.