Kontakt 2018-10-09T16:52:23+00:00

Jsme testeři produktů a metod na zlepšení erekce od roku 2011. Získejte jedinečné rady a recenze, jelikož jsme vše otestovali, píšeme pouze recenze a informace založené na reálném testování. Výpis z obchodního rejstříku najdete zde

  • IČO: 00706019
  • Výškovická 444/147
  • Ostrava, 700 30
  • Telefon: +420 721 945 297
  • info@dokonalaerekce.cz

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Šéf redaktor – Patrik Zapletal (30 let)

Šéf redaktor – Patrik Zapletal (30 let)

Starám se o celkových chod našeho portálu a jsem také zakladatel, který postupně vybudovat obsáhlý tým, s nimiž pomáhá mužům s jejich problémy spojené s mužstvím. Práce na takto velkém portále je značná zodpovědnost, protože jde o téma, které nelze brát na lehkou váhu.

Aby portál pro muže hladce běžel a skutečně pomáhal, je zapotřebí se starat o budoucí obsah, shánět lidi k testování produktů a metod, kontrolovat připravené příspěvky k publikaci, kontrolovat skutečnost informací, konzultovat s pomocnými lékaři a mnoho dalšího. Tyto činnost mám právě za úkol já.

Všechny příspěvky, recenze a informace vždy vychází z reálných testů či z ověřených a důvěryhodných zdrojů, jako jsou lékaři. Nemáme žádnou laboratoř ani investora, proto vše děláme na vlastní nebezpeční a vše hradíme z vlastní kapsy. Právě díky tomu, můžeme mužům předložit ověřené informace!

Redaktor – Petr Krásný (49 let)

K redaktorství jsem se dostal čistě náhodou, protože dlouho nebyl spokojený se svým mužstvím. Než jsem se dostal do redakce, vyzkoušel jsem poměrně mnoho preparátů na zlepšení erekci i na zvětšení penisu.

I když jsem časem zjistil, že jsem vyhodil nemalé peníze z okna, na mnohé jsem také přišel. Narazil jsem při svých testech na mnoho produktů a technik, díky nichž lze dosáhnout skutečných výsledků.

Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu a jelikož jsem se dostal k jinému oboru (podnikání), zůstal mi zájem o zdraví až dodnes jako koníček. Považuji se za testujícího se člověka na vlastní nebezpečí se zájmem pomoci mužům s jejich problémy, kterými jsem trpěl sám.

Pravidelně přispívám na portály dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz a zvetsit-penis.cz, díky tomu mám rozšířené znalosti a mohu tak pomoci většině mužům s jejich problémy.