• Energy drink pro penis a erekci
 • Zrychlený účinek už do 30 minut
 • Obohaceno aminokyselinami
 • Žádné vedlejší účinky
 • 30 denní garance na vrácení peněz

Proerecta Shot (60 ml) recenze

Není tajemstvím, že nejen s přibývajícím věkem mají muži často problém s kvalitou erekce. Jak se ale v poslední době ukazuje, problémy s erekcí se dnes týkají také mladších mužů, často jsou totiž způsobeny právě psychickými problémy nebo moderním způsobem života – který není příliš zdravý. Kvalita erekce v podstatě odráží naši celkovou vitalitu a zdraví, ovlivňuje ji například kvalita spánku, zdravá strava nebo třeba pohyb.

Někdy se může také dostavit bolest penisu při erekci. Čím je způsobena a je nebezpečná? To se dozvíte v našem podrobném článku. Pozor, na vině může být také onemocnění.

Právě v poslední době se stále častěji objevují poruchy erekce také u mladších mužů. Odborníci se shodují, že za to dnes může především stres, který je dnes až extrémní. Nadmíra stresu se podepisuje také v ostatních oblastech života. Jestliže není muž psychicky v rovnováze, velmi často se to podepíše na špatné erekci. Mezi další vlivy patří například fyzická únava, fyzické vypětí a další. Zvyšuje se také neplodnost mužů.

Naše hodnocení: Hodnocení: 5 hvězd

Proerecta SHOT - 4x drink na erekci

Cena: 449 Kč
Cena za lahvičku: 112 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Proerecta Shot 8x balení

Cena: 799 Kč
Cena za lahvičku: 99 Kč
Ušetříte: 99 Kč

Proerecta Shot 16x balení

Cena: 1 499 Kč
Cena za lahvičku: 93 Kč
Ušetříte: 297 Kč

Příčiny špatné erekce, co ovlivňuje naši kvalitu erekce?

Ještě, než se pustíme do samotné recenze Proerecta Shot, je potřeba se podívat na to, jak a proč vlastně dochází k poruchám erekce. Jednou z často poruch erekce je zkrátka nekvalitní erekce – ta nastává tehdy, když není erekce dostatečně kvalitní, dochází příliš často k ochabnutí penisu a podobně. Někdy se může stát, že muž oslabenou erekci nepocítí, ale partnerka často ano – nezřídka to bývá právě partnerka, kdo upozorní muže, že něco není zcela v pořádku.

 • Kouření a nadměrné pití alkoholu má prokazatelný vliv na zhoršující se kvalitu erekce
 • Špatná strava zvyšuje cholesterol, který je zodpovědný za poruchy erekce
 • Nadměrné psychické vypětí dokáže bezpečně zamezit erekci, penis velmi rychle ochabne
 • Fyzická únava se také podepisuje na kvalitě mužské erekce
 • Samozřejmostí jsou také onemocnění, která mají přímo vliv na kvalitu erekce

Právě onemocnění je problém, v takovém případě není tak jednoduché stimulovat erekci tak, aby byla kvalitní. Různé doplňky stravy jako Proerecta Shot jsou velmi účinné, pokud jsou poruchy erekce spíše psychického původu.

Při onemocnění je situace horší, a navíc byste se v takovém případě měli raději vždy poradit s lékařem, jestli je Proerecta Shot produkt na zlepšení erekce skutečně vhodný právě pro vás.

Proerecta Shot - Co očekávat od drinku na podporu erekce?

Proerecta Shot: co očekávat od nového produktu na trhu

Existuje mnoho produktů a doplňků stravy, které mají za cíl zlepšit kvalitu erekce. Právě jedním z nich je také nový produkt na našem trhu Proerecta Shot. Unikátní je především svou tekutou formou, po vypití účinkuje podle výrobce velmi rychle, je to jakýsi „energy drink“ pro váš penis.

Konečně se tak jedná o produkt, který nemusíte užívat s velkým předstihem. Navíc produkt formou drinku na trhu určitě chyběl a přináší mnoho jedinečných výhod.

 + Výhody produktu Proerecta Shot výhody

Proerecta Shot je doplněk stravy, drink pro rychlý nástup erekce. Pokud jako muž zrovna nejste ve formě, ale potřebujete podat excelentní výkon, je to nejlepší volba. Budete připraveni do několika málo minut prožít perfektní sex.

Proerecta Shot stimuluje erekci, aby byla pevná a trvalá, což zaručuje silný orgasmus pro vás, ale také pro vaši partnerku. Buďte tak výborným milencem a ukažte každé ženě, že máte co nabídnout.

 • Nápoj, který je vhodný k okamžité konzumaci
 • Zrychluje podporu mikrocirkulace krve v penisu, tím podporuje erekci
 • Díky tekuté formě se rychleji vstřebává a tím i rychleji účinkuje
 • Nepotřebujete lékařský předpis, Proerecta Shot je volně dostupný produkt na podporu erekce
 • Intenzivně stimuluje libido a zvyšuje chuť na sex
 • Přírodní složení s výtažky účinných bylin na podporu erekce
 • Nemá vedlejší účinky, pokud nepřekračujete doporučené dávkování
 • Složení je obohaceno prospěšnými aminokyselinami, adaptogenem a guaranou

+ Nevýhody produktu Nevýhody

Nevýhodou může být, že Proerecta Shot poměrně rychle spotřebujete, například oproti tabletám, kde je v balení 30 tablet. Takže finančně váš vyjde na mnohem více. Na druhou stranu tablety neúčinkují tak rychle, jako právě Proerecta Shot.

Je jen na vás, zda budete považovat výslednou cenu 149 Kč za jednu dávku Proerecta Shot jako přiměřenou. To je zřejmě největší nevýhoda, kterou v tuto chvíli vidíme.

Jedna cigareta denně už škodí vaší erekci. Možná jste ani netušili, že pravidelné kouření cigaret má velmi negativní vliv na kvalitu vaší erekce

Akce do 10.10.2022 - 2x Proerecta SHOT ZDARMA

Složení Proerecta Shot (60 ml) doplňku stravy na podporu erekce

Podobně jako jiné doplňky stravy na podporu erekce je také Proerecta Shot čistě přírodního složení, což má samozřejmě několik výhod. Tou hlavní je, že je jako produkt na podporu erekce volně dostupný a nemusíte vyhledat lékaře, aby vám Proerecta Shot předepsal. Mnoho mužů s tím má totiž problém a stydí se. Další velkou výhodou je, že díky přírodnímu složení nemá Proerecta Shot vedlejší účinky.

 • Rozchodnice růžová (100 mg) -je ohrožená léčivá bylina, jeden její druh dokonce roste přímo v České republice, kde se Proerecta Shot vyrábí. Přispívá ke snížení únavy, stresu a podporuje funkci srdce a cév. Stimuluje hladinu krevního cukru na normální hodnoty.
 • Kotvičník zemní (400 mg) – se často využívá v lékařství a také v doplňcích stravy pro sportovce. Obsahuje mnoho fytosterolů, které zvyšují hladinu testosteronu a dalších mužských pohlavních hormonů.

Kotvičník zemní je všestrannou bylinou. Vše podstatné jsme pro vás připravili v našem článku o kotvičníku zemním. Někdy se mu také přezdívá dokonalá přírodní viagra.

 • Ženšen pravý (310 mg) – je běžnou součástí většiny doplňků stravy na podporu erekce. Tento léčivý kořen se někdy nazývá také asijský ženšen nebo čínský. Patří mezi jedny z nejznámějších léčivých bylin na podporu erekce. Působí příznivě na oběhový systém a nervovou soustavu a imunní systém. Do určité míry funguje také jako mužské afrodiziakum a podporuje sexuální aktivitu.

Zajímá vás více o ženšenu? Věnovali jsme mu podrobný článek, kde shrnujeme všechny účinky tohoto kořenu života, který má výrazný vliv na kvalitu mužské erekce.

 • L-Arginin (500 mg) a L-Citrulin (507 mg)- podporuje rozšíření cév, díky čemuž může více krve snáz proudit do penisu při erekci. Stejně tak prokrvuje svaly a podporuje jejich normální činnost.
 • Guarana (80 mg) – stimuluje centrální nervovou soustavu, snižuje únavu, podporuje soustředění, udržuje bdělost, stejně jako stimuluje mozkovou činnost.
 • Extrakt z hroznových semen (200 mg) – hojně se v nich nacházejí taniny a další přírodní sloučeniny, které podporují průtok krve v cévách, tím zlepšují krevní oběh

Složení nakopávače erekce - Proerecta Shot

Proerecta Shot: Druhy balení a jejich cena

Jedna lahvička obsahuje 60 ml nápoje obsahující účinky na okamžité zlepšení erekce a sexuální výkonnosti. Nejlevnější balení Proerecta Shot se prodává po 4 lahvičkách, ve středním balení naleznete 8 „drinků na penis“, ale také si můžete pořídit nejvýhodnější balení s 16 dávkami.

Opět platí pravidlo, že čím více si koupíte balení, tím lepší bude výsledná cena. Zatímco za jednu dávku zaplatíte 112 Kč v základním balíčku, při nákupu 8 dávek jejž vychází na 799 Kč, bude jedna dávka stát 99 Kč. Pokud se rovnou rozhodnete pro balení 16 lahviček, bude konečná cena 1499 Kč, zaplatíte tak jen 93 Kč za jednu lahvičku s obsahem 60 ml.

SLEVOVÝ KUPÓN: Protože patříme mezi nejlepší magazíny pro muže a jejich problémy, vyjednali jsme od prodejce pro naše čtenáře slevový kupón v hodnotě 11% slevy na celkový nákup. Stačí do objednávkového formuláře, do kolonky slevového kupónu (zobrazí se po kliknutí na tlačko „Mám slevový kód“ v první objednávkovém kroku) zadat tento kód „sleva11„.

Proerecta SHOT - 4x drink na erekci

Cena: 449 Kč
Cena za lahvičku: 112 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Proerecta Shot 8x balení

Cena: 799 Kč
Cena za lahvičku: 99 Kč
Ušetříte: 99 Kč

Proerecta Shot 16x balení

Cena: 1 499 Kč
Cena za lahvičku: 93 Kč
Ušetříte: 297 Kč

Na trhu se objevil další přípravek na erekci a výkonnost v tekuté formě s názvem Zerex SHOT. Doporučujeme si přečíst naší recenzi, kde se dozvíte více o této konkurenci. Když jej srovnáme v rychlosti s Shotem od Proerecty a bude brát v potaz výhody, slevy, zamření a účinnost, je Zerex SHOT o malinko slabší, ale rozhodně velmi výkonný.

Proerecta SHOT a jeho dávkování aneb kdy jej vypít

Doplněk stravy na podporu erekce Proerecta Shot se užívá velmi jednoduše. Doporučujeme vypít jednu lahvičku alespoň 30 minut před sexem, aby byl dostatek času na nástup účinků.

Velkou výhodu je, že tento produkt na zlepšení erekce už nemusíte zapíjet, protože je v podobě chutného nápoje. Jednoduše ho vypijete a počkáte, než se dostaví účinky. Samozřejmě je zapotřebí nějaká stimulace vzrušení (sex, líbání, masturbace, sledování filmů pro dospělé, atd..) Doporučujeme před vypitím pořádně protřepat lahvičku.

Časté dotazy: co vás nejvíce o Proerecta Shot zajímá?

Jak dlouho můžu Proerecta Shot užívat, aby to bylo bezpečné?

Je důležité si uvědomit, že Proerecta Shot není doplněk stravy vhodný ke každodennímu užívání. Měli byste produkt užívat jen tehdy, když potřebujete podat skutečně dobrý výkon při sexu. Pro každodenní užívání jsou spíše jiné prostředky.

Jak dlouho vydrží jedno balení?

To záleží především na tom, jak často budete produkt Proerecta Shot užívat. Myslete však na to, že tento doplněk stravy na podporu erekce není vhodný ke každodennímu užívání. Běžně mužům vydrží balení 16 dávek průměrně měsíc.

Je doplněk stravy na podporu erekce Proerecta Shot pro někoho nevhodný k užívání?

Rozhodně, stejně jako u jiných produktů podobného typu nedoporučujeme Proerecta Shot těm lidem, kteří trpí různými srdečními chorobami. Stejně tak by se užívání měli vyhnout muži, kteří mají problémy s vysokým krevním tlakem. Plyne z toho, že výrobek není vhodný pro lidi se srdečně-cévními onemocněními, nezletilé a také těhotné a kojící ženy.

Mohu Proerecta Shot kombinovat s jinými doplňky stravy?

Kombinaci s jinými doplňky stravy, případně dokonce léky nedoporučujeme. Ostatně, naše tělo stejně nadbytečné účinné látky vyloučí bez jakéhokoli zpracování.

Obsahuje produkt na podporu erekce Proerecta Shot nějaké alergeny?

Nikoli, Proerecta Shot neobsahuje žádný z běžných alergenů. Můžete však teoreticky trpět na některou látku obsaženou v bylinách, ze kterých se Proerecta Shot vyrábí.

Cena je poměrně vysoká na jednu dávku mohu získat slevu?

Ano, souhlasíme, že například oproti práškům na erekci je drink dražší, ale jeho hlavní výhodou je jeho síla a rychlá vstřebatelnost. ušetřit můžete s našim 11% slevovým kuponém na celkový nákup. Stačí do objednávkového formuláře v prvním kroku zadat tento slevový kód: sleva11

Odkud nakupovat, abych kupoval originál a nenaletěl na podvodníky?

Když je něco úspěšné, lidé to většinou kopírují. I doplňky stravy mají své podvodníky, kteří se tváří jako oficiální prodejci se stejným obsahem složení. Pokud chcete mít jistotu originální produktu, doporučujeme nakupovat u oficiální prodejce.

Vyplatí se kupovat Proerecta SHOT v lékárně?

Ano i ne. Dostupnost lékáren je snadná a rozmanitá a přípravek tam naleznete. Jelikož se takovéto produkty v lékárnách přeprodávají a musí na tom nějak vydělat, je cena vyšší, než kdyby jste si lék na erekci kupovali u oficiálního prodejce.

Někdo potřebuje rychlou pomoc, proto lékárna může být vhodná pro něj, ale někdo raději nakoupí levněji u oficiální prodejce, který nabízí 30 denní garanci vrácení peněz + můžete využít náš 11% slevový kupón. My raději nakupujeme přes oficiální prodejce.

Zkušenost mužů s Proerecta Shot doplněk stravy na podporu erekce

Jelikož chceme, ať jsou naše recenze, co nejvíce důvěryhodné, snažíme se vždy dohledat názory jiných uživatelů na internetu. Níže můžete vidět Proerecta SHOT zkušenosti od našich čtenářů a čtenářek, ale také z jiných zdrojů, které jsou veřejně dostupné.

Zkušenosti našich čtenářů

Vyzkoušel jsem tento produkt a jsem spokojený. Funguje.– Marcel, 49 let, Jihlava

Moc na tyhle doplňky stravy nevěřím, nejsem si úplně jistý, tím, že by fungovaly. Proerecta Shot mi koupila žena a musím říct, že pozoruju výsledky. Zdá se, že opravdu pomáhá.“ – Karel, 37 let, Tábor

Výsledky jsou spíš průměrné, moc mi to nepomohlo.– Mirek, 54 let, Hulín

Veřejné zkušenosti od reálných uživatelů

Složení Proerecta Shot reálné zkušenosti

Proerecta SHOT - Zkušenosti uživatelů ze srovnávače Heureka.cz

Závěr: Proerecta Shot je účinnou, ale drahou alternativou

Doplněk stravy na podporu erekce Proerecta Shot je převratný v tom, že je jakýmsi „energy drinkem, což jednak urychluje nástup účinků, ale také napomáhá snazšímu užívání.

Na druhou stranu je ale při porovnání s konkurencí poměrně drahý. Je tedy na vás, zda tuto novinkou vyzkoušíte. Pokud jde o účinky, můžeme Proerecta Shot doporučit, ale upozorňujeme také, že existují i levnější alternativy.

Podívejte se náš jedinečný srovnávač doplňků stravy na podporu erekce a vyberte si přesně ten, který vám bude dokonale vyhovovat.  

Naše hodnocení

Hodnocení: 5 hvězd

“ Otestovali jsme unikátní tekutý přípravek na podporu erekce a zlepšení sexuální výkonnosti. Na trhu se objevil poprvé v roce 2019, což o něm svědčí, že se jedná o kvalitní a ověřený produkt. S Proerecta SHOT máme již dlouhodobé zkušenosti, přičemž nás přesvědčil o své funkčnosti, proto si také udržuje nádhernou 3. pozici v našem srovnávači.

O kvalitu jsme se ani moc nebáli už před testováním, jelikož Proerecta klasik testujeme dlouho a jde o jeden z nejvýkonnějších produktů na erekci. Tohle je jeho mladší bratr v trochu vylepšené formě.“

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Proerecta Shot je jedinečný rychlý a účinný nápoj na podporu erekce. Díky tekuté formě se účinky dostaví velmi rychle.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Proerecta Shot
Price
CZK 449
Product Availability
Available in Store Only