Proerecta Shot Recenze - Otestováno

Rozhodněte se

 • Energy drink pro penis a erekci
 • Zrychlený účinek už do 30 minut
 • Obohaceno aminokyselinami
 • Žádné vedlejší účinky
 • 30 denní garance na vrácení peněz
Kde koupit Proerecta

Proerecta Shot recenze

Není tajemstvím, že nejen s přibývajícím věkem mají muži často problém s kvalitou erekce. Jak se ale v poslední době ukazuje, problémy s erekcí se dnes týkají také mladších mužů, často jsou totiž způsobeny právě psychickými problémy nebo moderním způsobem života – který není příliš zdravý. Kvalita erekce v podstatě odráží naši celkovou vitalitu a zdraví, ovlivňuje ji například kvalita spánku, zdravá strava nebo třeba pohyb.

Někdy se může také dostavit bolest penisu při erekci. Čím je způsobena a je nebezpečná? To se dozvíte v našem podrobném článku. Pozor, na vině může být také onemocnění.

Právě v poslední době se stále častěji objevují poruchy erekce také u mladších mužů. Odborníci se shodují, že za to dnes může především stres, který je dnes až extrémní. Nadmíra stresu se podepisuje také v ostatních oblastech života. Jestliže není muž psychicky v rovnováze, velmi často se to podepíše na špatné erekci. Mezi další vlivy patří například fyzická únava, fyzické vypětí a další. Zvyšuje se také neplodnost mužů.

Naše hodnocení: Hodnocení: 5 hvězd

Proerecta Shot – 1 lahvička
Proerecta Shot 1x balení

Cena: 149 Kč Kč
Cena za lahvičku: 149 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Chci si vybrat balení
Proerecta Shot – 8 lahviček
Proerecta Shot 8x balení

Cena: 999 Kč Kč
Cena za lahvičku: 124 Kč
Ušetříte: 200 Kč

Chci si vybrat balení
Proerecta Shot – 16 lahviček
Proerecta Shot 16x balení

Cena: 1 699 Kč Kč
Cena za lahvičku: 106 Kč
Ušetříte: 688 Kč

Chci si vybrat balení

Příčiny špatné erekce, co ovlivňuje naši kvalitu erekce?

Ještě, než se pustíme do samotné recenze Proerecta Shot, je potřeba se podívat na to, jak a proč vlastně dochází k poruchám erekce. Jednou z často poruch erekce je zkrátka nekvalitní erekce – ta nastává tehdy, když není erekce dostatečně kvalitní, dochází příliš často k ochabnutí penisu a podobně. Někdy se může stát, že muž oslabenou erekci nepocítí, ale partnerka často ano – nezřídka to bývá právě partnerka, kdo upozorní muže, že něco není zcela v pořádku.

 • Kouření a nadměrné pití alkoholu má prokazatelný vliv na zhoršující se kvalitu erekce
 • Špatná strava zvyšuje cholesterol, který je zodpovědný za poruchy erekce
 • Nadměrné psychické vypětí dokáže bezpečně zamezit erekci, penis velmi rychle ochabne
 • Fyzická únava se také podepisuje na kvalitě mužské erekce
 • Samozřejmostí jsou také onemocnění, která mají přímo vliv na kvalitu erekce

Právě onemocnění je problém, v takovém případě není tak jednoduché stimulovat erekci tak, aby byla kvalitní. Různé doplňky stravy jako Proerecta Shot jsou velmi účinné, pokud jsou poruchy erekce spíše psychického původu.

Při onemocnění je situace horší, a navíc byste se v takovém případě měli raději vždy poradit s lékařem, jestli je Proerecta Shot produkt na zlepšení erekce skutečně vhodný právě pro vás.

Proerecta Shot - Co očekávat od drinku na podporu erekce?

Proerecta Shot: co očekávat od nového produktu na trhu

Existuje mnoho produktů a doplňků stravy, které mají za cíl zlepšit kvalitu erekce. Právě jedním z nich je také nový produkt na našem trhu Proerecta Shot. Unikátní je především svou tekutou formou, po vypití účinkuje podle výrobce velmi rychle, je to jakýsi „energy drink“ pro váš penis.

Konečně se tak jedná o produkt, který nemusíte užívat s velkým předstihem. Navíc produkt formou drinku na trhu určitě chyběl a přináší mnoho jedinečných výhod.

 + Výhody produktu Proerecta Shot výhody

Proerecta Shot je doplněk stravy, drink pro rychlý nástup erekce. Pokud jako muž zrovna nejste ve formě, ale potřebujete podat excelentní výkon, je to nejlepší volba. Budete připraveni do několika málo minut prožít perfektní sex.

Proerecta Shot stimuluje erekci, aby byla pevná a trvalá, což zaručuje silný orgasmus pro vás, ale také pro vaši partnerku. Buďte tak výborným milencem a ukažte každé ženě, že máte co nabídnout.

 • Nápoj, který je vhodné konzumovat okamžitě
 • Zrychluje podporu mikrocirkulace krve v penisu, tím podporuje erekci
 • Díky tekuté formě se rychleji vstřebává a tím i rychleji účinkuje
 • Nepotřebujete lékařský předpis, Proerecta Shot je volně dostupný produkt na podporu erekce
 • Intenzivně stimuluje libido a zvyšuje chuť na sex
 • Přírodní složení s výtažky účinných bylin na podporu erekce
 • Nemá vedlejší účinky, pokud nepřekračujete doporučené dávkování
 • Složení je obohaceno prospěšnými aminokyselinami, adaptogenem a guaranou

Kde zakoupit Proerecta Shot

+ Nevýhody produktu Nevýhody

Nevýhodou může být, že Proerecta Shot poměrně rychle spotřebujete, například oproti tabletám, kde je v balení 30 tablet. Takže finančně váš vyjde na mnohem více. Na druhou stranu tablety neúčinkují tak rychle, jako právě Proerecta Shot.

Je jen na vás, zda budete považovat výslednou cenu 149 Kč za jednu dávku Proerecta Shot jako přiměřenou. To je zřejmě největší nevýhoda, kterou v tuto chvíli vidíme.

Jedna cigareta denně už škodí vaší erekci. Možná jste ani netušili, že pravidelné kouření cigaret má velmi negativní vliv na kvalitu vaší erekce

Akce do 10.10.2022 - 2x Proerecta SHOT ZDARMA

Složení Proerecta Shot doplňku stravy na podporu erekce

Podobně jako jiné doplňky stravy na podporu erekce je také Proerecta Shot čistě přírodního složení, což má samozřejmě několik výhod. Tou hlavní je, že je jako produkt na podporu erekce volně dostupný a nemusíte vyhledat lékaře, aby vám Proerecta Shot předepsal. Mnoho mužů s tím má totiž problém a stydí se. Další velkou výhodou je, že díky přírodnímu složení nemá Proerecta Shot vedlejší účinky.

 • Rozchodnice růžová je ohrožená léčivá bylina, jeden její druh dokonce roste přímo v České republice, kde se Proerecta Shot vyrábí. Přispívá ke snížení únavy, stresu a podporuje funkci srdce a cév. Stimuluje hladinu krevního cukru na normální hodnoty.
 • Kotvičník zemní se často využívá v lékařství a také v doplňcích stravy pro sportovce. Obsahuje mnoho fytosterolů, které zvyšují hladinu testosteronu a dalších mužských pohlavních hormonů.

Kotvičník zemní je všestrannou bylinou. Vše podstatné jsme pro vás připravili v našem článku o kotvičníku zemním. Někdy se mu také přezdívá dokonalá přírodní viagra.

 • Ženšen pravý je běžnou součástí většiny doplňků stravy na podporu erekce. Tento léčivý kořen se někdy nazývá také asijský ženšen nebo čínský. Patří mezi jedny z nejznámějších léčivých bylin na podporu erekce. Působí příznivě na oběhový systém a nervovou soustavu a imunní systém. Do určité míry funguje také jako mužské afrodiziakum a podporuje sexuální aktivitu.

Zajímá vás více o ženšenu? Věnovali jsme mu podrobný článek, kde shrnujeme všechny účinky tohoto kořenu života, který má výrazný vliv na kvalitu mužské erekce.

 • L-Arginin podporuje rozšíření cév, díky čemuž může více krve snáz proudit do penisu při erekci. Stejně tak prokrvuje svaly a podporuje jejich normální činnost.
 • Guarana stimuluje centrální nervovou soustavu, snižuje únavu, podporuje soustředění, udržuje bdělost, stejně jako stimuluje mozkovou činnost.

Složení Proerecta Shot doplňku stravy

Proerecta Shot: balení, užívání a cena

Doplněk stravy na podporu erekce Proerecta Shot se užívá velmi jednoduše. Doporučujeme ho užít alespoň 30 minut před sexem, aby byl dostatek času na nástup pozitivních účinků. Velkou výhodu je, že tento produkt na zlepšení erekce už nemusíte zapíjet, sám je „energy drinkem“ pro váš penis. Jednoduše ho vypijete a počkáte, než se dostaví účinky. Doporučujeme před vypitím pořádně protřepat v lahvičce.

Proerecta Shot se prodává po jedné lahvičce, ve větším balení po 8 dávkách, ale také rovnou po 16 dávkách. Opět platí pravidlo, že čím více si koupíte dávek, tím lepší bude výsledná cena. Zatímco za jednu dávku zaplatíte 149 Kč, za 8 dávek to bude 999 Kč, tedy jen 124 Kč za dávku. Pokud se rovnou rozhodnete pro balení 16 dávek, bude konečná cena 1699 Kč, zaplatíte tak jen 106 Kč za jednu dávku.

Kde zakoupit Proerecta Shot

Například TOP produkt na podporu erekce Erexan je podle recenzí nejlepším produktem na podporu erekce. Ukazuje se, že také levnějším než Proerecta Shot.

Časté dotazy: co vás nejvíce o Proerecta Shot zajímá?

Jak dlouho můžu Proerecta Shot užívat, aby to bylo bezpečné?

Je důležité si uvědomit, že Proerecta Shot není doplněk stravy vhodný ke každodennímu užívání. Měli byste produkt užívat jen tehdy, když potřebujete podat skutečně dobrý výkon při sexu. Pro každodenní užívání jsou spíše jiné prostředky.

Jak dlouho vydrží jedno balení?

To záleží především na tom, jak často budete produkt Proerecta Shot užívat. Myslete však na to, že tento doplněk stravy na podporu erekce není vhodný ke každodennímu užívání. Běžně mužům vydrží balení 16 dávek průměrně měsíc.

Je doplněk stravy na podporu erekce Proerecta Shot pro někoho nevhodný k užívání?

Rozhodně, stejně jako u jiných produktů podobného typu nedoporučujeme Proerecta Shot těm lidem, kteří trpí různými srdečními chorobami. Stejně tak by se užívání měli vyhnout muži, kteří mají problémy s vysokým krevním tlakem. Plyne z toho, že výrobek není vhodný pro lidi se srdečně-cévními onemocněními, nezletilé a také těhotné a kojící ženy.

Mohu Proerecta Shot kombinovat s jinými doplňky stravy?

Kombinaci s jinými doplňky stravy, případně dokonce léky nedoporučujeme. Ostatně, naše tělo stejně nadbytečné účinné látky vyloučí bez jakéhokoli zpracování.

Obsahuje produkt na podporu erekce Proerecta Shot nějaké alergeny?

Nikoli, Proerecta Shot neobsahuje žádný z běžných alergenů. Můžete však teoreticky trpět na některou látku obsaženou v bylinách, ze kterých se Proerecta Shot vyrábí.

Zkušenost mužů s Proerecta Shot doplněk stravy na podporu erekce

Vyzkoušel jsem tento produkt a jsem spokojený. Funguje.– Marcel, 49 let, Jihlava

Moc na tyhle doplňky stravy nevěřím, nejsem si úplně jistý, tím, že by fungovaly. Proerecta Shot mi koupila žena a musím říct, že pozoruju výsledky. Zdá se, že opravdu pomáhá.“ – Karel, 37 let, Tábor

Výsledky jsou spíš průměrné, moc mi to nepomohlo.– Mirek, 54 let, Hulín

Složení Proerecta Shot reálné zkušenosti

Závěr: Proerecta Shot je účinnou, ale drahou alternativou

Doplněk stravy na podporu erekce Proerecta Shot je převratný v tom, že je jakýmsi „energy drinkem, což jednak urychluje nástup účinků, ale také napomáhá snazšímu užívání.

Na druhou stranu je ale při porovnání s konkurencí poměrně drahý. Je tedy na vás, zda tuto novinkou vyzkoušíte. Pokud jde o účinky, můžeme Proerecta Shot doporučit, ale upozorňujeme také, že existují i levnější alternativy.

Podívejte se náš jedinečný srovnávač doplňků stravy na podporu erekce a vyberte si přesně ten, který vám bude dokonale vyhovovat.  

Kde zakoupit Proerecta Shot

Naše hodnocení

Hodnocení: 5 hvězd

“ Otestovali jsme jediný tekutý lék na podporu erekce a zlepšení sexuální výkonnosti. Jelikož jde o poměrně nový produkt z roku 2019, stále na testování se čtenáři pracujeme. Přesto už nyní dokážeme říci, že jde o netradiční, ale velmi kvalitní produkt.

O kvalitu jsme se ani moc nebáli už před testováním, jelikož Proerecta klasik testujeme dlouho a jde o jeden z nejvýkonnějších produktů na erekci. Tohle je jeho mladší bratr v trochu vylepšené formě.“

Zakoupit u prodejce

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Proerecta Shot je jedinečný rychlý a účinný nápoj na podporu erekce. Díky tekuté formě se účinky dostaví velmi rychle.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Proerecta Shot
Price
CZK 106
Product Availability
Available in Store Only