Primulus - Multi-Vitamíny pro muže
 • Udržte normální hladinu testosteronu
 • Výrazné navýšení energie
 • Zvýšená chuť na sex
 • Vyšší výkonnost a vitalita
 • 100% přírodní produkt

Primulus recenze a výsledky našeho testování

Problém s erekcí má s přibývajícím věkem stále více mužů, což jsme zmiňovali už nespočetněkrát. Většinou je to přirozený jev, který se společně se stářím dostavuje, ovšem rozhodně se nejedná o neřešitelný problém a nepostihuje pouze starší muže.

Odhaduje se, že takzvanou erektilní dysfunkcí trpí na celém světě asi 158 milionů mužů starších 40 let. Problémovou erekci však nemusí mít na vině pouze staří, stejně tak se může projevit vlivem špatného životního stylu nebo nadměrného stresu.

Tento problém je naštěstí poměrně lehce řešitelný, většinou pomohou doplňky stravy podporující erekci a celkovou stimulaci penisu. Na trhu je takových přípravků mnoho, jedním z osvědčených, se kterým mají naši čtenáři reálnou zkušenost, je Primulus.

Tyto vitamíny pro muže podporují nejen produkci testosteronu, ale slibují pevnou a dlouhotrvající erekci spolu s vyšší sexuální výkonností, vitalitou, silnějším organismem a nárůstem síly a svaloviny.

„Primulus představuje unikátní složení podpůrných látek, které vyřeší vaše problémy s erekcí a dokonce zvýší vaši celkovou vitalitu,“.

Naše Primulus recenze přináší detailně rozebraný doplněk stravy vyráběný v České republice. Vitamíny pro muže, které zaručují silnou erekci, se chlubí tím, že jejich složení odráží nejnovější vědecké poznatky a vždy jsou oproti konkurenci o krok napřed.

Ovšem je to skutečně pravda, nebo se jedná pouze o promyšlenou marketingovou strategii? Společně s našimi čtenáři, kteří produkt osobně vyzkoušeli, najdeme odpověď.

Naše hodnocení: Hodnocení: 5 hvězd

Primulus cena jednoho balení

Jednorázový nákup

Skvělá volba, pokud chcete speciální vitamíny pro muže vyzkoušet. Pokud se vám bude zamlouvat, můžete ušetřit až 75 Kč s měsíčním předplatným. I jednorázové balení je možné získat s dopravou ZDARMA.

CENA: 569 Kč

Primulus cena měsíčního předplatného

Měsíční předplatné

Za nás prodejce udělal skvělý krok pro zákazníky. Vitamíny se musí brát pravidelně, proto si můžete i Primulus zakoupit na měsíční předplatné, díky kterému ušetříte až 75 Kč na balení. Doprava je ZDARMA!

CENA: 494 Kč/měsíčně

Primulus pomáhá i s kvalitou erekce

Doplněk stravy Primulus slibuje poměrně velkou škálu pozitivních účinků, nás však nejvíce zajímá zda skutečně funguje a působí i na erekci. Díky svému složení, zejména pak kotvičníku zemnímu a dalším bylinám, mohl částečně řešit problémy s erekcí.

Erekce je proces, kdy jsou topořivá tělíska v penisu naplněny krví, čímž dojde k jeho zvětšení a zpevnění. Ale časem jsou stále méně průchodné, i to může být důvod, proč mají muži problém s erekcí.

TIP: Pokud vás trápí obtíže s erekcí, potom doporučujeme osvědčené léky na poruchy erekce jako je Proerecta, Amarex, Erexan, Zerex nebo Vimax. Můžete se také podívat na náš online srovnávač léků na erekci, který obsahuje pouze ověřené a funkční produkty na zlepšení erekci.

Primulus se snaží tyto problémy odbourat a zprůchodnit topořivá tělíska, která se spolu s přibývajícím věkem „zanášejí“ stejně jako třeba cévy v organismu a následně nejsou schopny pojmout dostatečné množství krve, aby mohla být erekce dostatečně pevná a dlouhotrvající. Problém může být samozřejmě také jinde, ve vašich hormonech. Právě testosteron má obrovský vliv na mužské libido.

Nedostatek testosteronu

Primulus pro muže není přímo určený na erekci, ale je to jeho další účinek, který nezmiňuje ani prodejce. Jestliže se v poslední době cítíte unaveni, celkově slabí a bez energie, nemůžete se divit, že ani vaše erekce není pevná a stálá, spíše naopak, zřejmě máte problém ji udržet i při výrazné erotické stimulaci.

Za vaše obtíže pravděpodobně může nedostatek testosteronu, tedy mužského pohlavního hormonu. Právě ten má  zásadní vliv na celkovou mužskou výkonnost a životní vitalitu. Je dokázáno, že s přibývajícím věkem hladina testosteronu výrazně klesá.

 • celkové zpomalení metabolismu a nárůst tělesného tuku
 • častá denní únava
 • náladovost a deprese
 • ztráta síly a úbytek svalové hmoty
 • špatné vstávání a únava ihned po ránu
 • nízká chuť na sex a problémy s erekcí

Jestliže se v některých těchto problémech vidíte, potom máte skutečně příliš nízkou hladinu testosteronu. V takovém případě byste ji měli navýšit a zbavit se tak poměrně lehce řešitelných, tedy i zbytečných problémů.

Přijímáním testosteronu ve formě doplňků stravy si rozhodně nemůžete nijak ublížit, naopak, v každém případě se to pozitivně projeví na vaší celkové kondici, sexuální výkonnosti a v neposlední řadě i náladě.

Nízká a vysoká hladina testosteronu

Přírodní produkt bez vedlejších účinků

Velkou předností Primulus vitamínů pro muže je prostá skutečnost, že jsou vyrobeny z přírodních doplňků, výtažků z bylin, pečlivě vybraných vitamínů a minerálů, což zaručuje především to, že je Primulus jako doplněk stravy naprosto zdravotně nezávadný a bez vedlejších účinků, se kterými se často u přípravků pro podporu erekce můžete setkat. Už to dělá z produktu skutečně hodnotný výrobek.

Cena balení: 569 Kč
Cena za den: 18 Kč

Primulus navíc neřeší pouze důsledky jako třeba farmaceutika, naopak se zaměřuje na příčiny. Právě to zaručuje dlouhotrvající účinek, který budete pociťovat i při vysazení těchto vitamínů.“

+ Výhody produktu Mezi výhody produktu patří

 • zvýšení chuti na sex
 • pevnější a déletrvající erekce
 • vyšší výkonnost
 • lepší imunita
 • možnost zakoupení měsíčního předplatného
 • navýšení energie a vitality
 • zlepšení nálady

+ Nevýhody produktu Nevýhody produktu

Naopak u nevýhod není Primulusu prakticky co vytknout, vzhledem k tomu, že se jedná o přípravek zcela na přírodní bázi, navíc vyrobený v České republice a laboratorně testován, nezaznamenali jsme žádné nevýhody ani negativa.

Primulus složení

Jak už bylo zmíněno, tyto vitamíny pro muže pomáhají s lepší erekci, vitalitou, libido, sílou, atd.., Jsou 100% přírodním produktem bez jakékoli chemie. Obsahují především výtažky z bylin, minerálů a vitamínů, které každé mužské tělo ocení. Díky tomu, je jej možné sehnat i bez lékařského předpisu, na což dohlíží SZPI.

Každý využitý prvek má ve složení přesný význam a celkově představují „elixír“ vitálního a spokojeného života, nejen toho sexuálního.

Složka Obsah v jedné tabletě % DDD * Denní dávka (2 tablety) % DDD *
Zinek 7,68 mg 76,8 15,4 mg 153,6
Hořčík 122,5 mg 32,7 245 mg 65,4
Selen 2,75 μg 5 5,5 μg 10
Vitamín D3 25 μg (1000 UI) 500 50 μg (2000 UI) 1000
Vitamín B6 1 mg 71,4 2 mg 142,8
Vitamín C 50 mg 62,5 100 mg 125
Biotin 30 μg 60 60 μg 120
Fenugreek 175,3 mg není stanovena 350,6 mg není stanovena
Tribulus Terrestris 150 mg není stanovena 300 mg není stanovena
Extrakt z černého pepře 5 mg není stanovena 10 mg není stanovena
* % DDD – % doporučené denní dávky

Primulus a jeho cena za balení

Doplněk stravy Primulus vás vyjde v přepočtu 18 Kč na každý den a přitom za tak nízkou cenou, získáte neuvěřitelné zdravotní výhody. Při užívání 2 tablet 1x denně, vám postačí jedno balení za 569 Kč, které obsahuje 60 kapslí.

Musíme zmínit, i jejich speciální nabídku, v podobě měsíčního předplatného, díky kterému ušetříte na balení 75 Kč. Vitamíny a minerály by se měly brát pravidelně, proto si myslíme, že je to skvělý tah na branku. Jeden z našich redaktorů, si toto měsíční předplatné pochvaluje, protože si nemusí hlídat obsah svého balení.

Primulus cena jednoho balení

Jednorázový nákup

Skvělá volba, pokud chcete speciální vitamíny pro muže vyzkoušet. Pokud se vám bude zamlouvat, můžete ušetřit až 75 Kč s měsíčním předplatným. I jednorázové balení je možné získat s dopravou ZDARMA.

CENA: 569 Kč

Primulus cena měsíčního předplatného

Měsíční předplatné

Za nás prodejce udělal skvělý krok pro zákazníky. Vitamíny se musí brát pravidelně, proto si můžete i Primulus zakoupit na měsíční předplatné, díky kterému ušetříte až 75 Kč na balení. Doprava je ZDARMA!

CENA: 494 Kč/měsíčně

Zkušenosti s produktem Primulus

Prakticky už po 2 měsících užívání jsme zaznamenali prokazatelné výsledky, podobné pozitivní výsledky potvrzují také naši recenzenti z řad pravidelných čtenářů.

Nejdříve se dostavil pocit vyšší vitality a energie, následně lepší nálada a krátce na to také celkově silnější libido, tedy i pevnější a déletrvající erekce spolu s celkovým zlepšením výkonnosti.

Doplněk stravy Primulus hodnotíme jako „vynikající“, shodli se na tom naši redaktoři i čtenáři. Níže se můžete také podívat, jak jej hodnotí muži na největším srovnávacím portále Heuréka.

Primulus zkušenosti uživatelů z portálu Heuréka

Vaše nejčastější dotazy k Primulusu, které nám zasíláte

Jak se užívá Primulus?

PRIMULUS nabízí kombinací nejdůležitějších vitaminů, které naše tělo potřebuje. Jelikož potraviny jsou čím dál méně kvalitnější, získáváme i tím méně vitamínů a minerálů. Právě proto bychom měli externě doplňovat potřebné vitamíny a minerály. Primulus se užívá 2x denně. Jedna kapsle ráno a druhá večer. 

Co je Primulus?

Primulus je doplněk stravy pro muže, který obsahuje ucelený komplexu vitaminů, minerálů a extraktů bylin pro muže, které podporují energii, vitalitu, sílu, výkonnost, erekci a libido.

Kde se dá koupit primulus?

Do nedávna, nebylo možné Primulus zakoupit v lékárně, avšak nyní už jsme na ně narazily, avšak za vyšší cenu. Doporučujeme nakupovat u oficiálního prodejce, kde je cena mnohem nižší, máte vylepšené záruky a naleznete u nich i měsíční předplatné.

Jaký vliv má přerušení užívání PRIMULUS na hladinu testosteronu?

Pokud se rozhodnete ukončit užívání PRIMULUS, můžete očekávat, že se vaše hladina testosteronu postupně vrátí na úroveň, kterou jste měli před zahájením užívání přípravku. Právě proto Primulus nabízí měsíční předplatné.

Nejde o to, že by Primulus byl nefunkční, ale díky stárnutí a stravě se nemá z čeho hladina testosteronu zvyšovat. Pokud tedy vysadíte přípravek, jejž nabízí složení podporující produkci testosteronu, musíte očekávat pokles tohoto hormonu.

Je PRIMULUS vhodný i pro dvacetileté muže?

Ačkoliv je PRIMULUS specificky navržen pro muže starší 25 let, kteří mohou začít pociťovat pokles hladiny testosteronu, i mladší muži mohou těžit z jeho přínosů. PRIMULUS obsahuje vitamíny a minerály, které jsou pro muže všech věkových skupin nezbytné, zejména pokud trpí nedostatkem zinku, vitamínu D či hořčíku.

Proč je doporučeno užívat dvě tablety PRIMULUS denně?

Hlavní záměr přípravku je poskytnout mužům úplnou a efektivní podporu. Pro zajištění optimálního množství a poměru účinných látek, je nutné rozdělit dávku do dvou tablet. Pokud jednou zapomenete ráno na tabletku, není důvod k obavám. Večer vše může bezpečně doplnit najednou.

PRIMULUS, zkušenosti, diskuze a vaše názory

Pokud i jste také vyzkoušeli doplněk stravy Primulus, budeme velmi rádi, pokud zanecháte svou vlastní zkušenost s těmito vitamíny pro muže. Ostatní čtenáře především zajímá, za jak dlouho se projevily první výsledky a samozřejmě také to, zda jste s produktem celkově spokojeni. Každý názor je přínosný nejen pro naši redakci, ale také pro muže, kterým muže pomoci při výběru vhodného doplňku stravy.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 5 hvězd

“ Primulus je výborný doplněk stravy pro muže, které dohání věk. Pokud se cítíte přes den unaveně a bez životní energie, pak určitě vyzkoušejte tento produkt.

Sice se nejedná o lék na erekci, ale jedná se o vitamíny, které Vás znovu postaví na nohy. Získáte sílu, energii, vitalitu, lepší náladu a mnoho dalšího.

Web prodejce

Co Primulus dokáže:

 • Zvýší chuť na sex
 • Dodá energii a vitalitu
 • Navýší imunitní systém
 • Zvyšuje růst svalů
 • Navyšuje fyzickou sílu
 • Zlepšuje náladu
 • 100ˇpřírodní produkt

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Výborné vitamíny určené pro muže, které Vám dodají energii a chuť žít naplno.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Primulus
Price
CZK 569
Product Availability
Available in Store Only