Nejlepší volně prodejné léky na erekci

Trápí vás poruchy erekce? Hledáte nejlepší volně prodejné léky na erekci, protože nechcete ztrácet čas u lékaře nebo vám není toto téma příjemné? Pak jste na tom správném místě, kde se vše dozvíte bez lékaře, od mužů, kteří sami testují volně dostupné tablety na erekci od roku 2011. Níže můžete vidět výsledky testů těch nejlepších léků na erekci, které jsou dostupné v České republice.

Jelikož jsme nezávislá organizace mužů a neprodáváme žádné volně prodejné léky na erekci, je náš srovnávač poskládán z produktů, které opravdu fungují. Téměř všichni v redakci jsme naletěli na prodejce volně dostupných léků na erekci, jejich účinky byly nulové. Na základě špatných zkušeností založil Patrik Zapletal webový projekt, jehož prioritou je bojovat proti prodejcům, jejichž výrobky jsou k ničemu, přitom tvrdí lidem přesný opak a chtějí neuvěřitelné peníze za tyto placebo léky na erekci.

Boj proti takovýmto prodejcům zatím vedeme a dokázali jsme se zbavit z našeho trhu třech produktů, za které muži zbytečně vyhazovali peníze.

0
Kolik jsme otestovali léků?
0
Kolika mužům jsme pomohli
0
Kolik jsme otestovali metod

Proč mohou být volně prodejné tablety na erekci tím správným řešením?

Na internetu naleznete nespočet volně dostupných léků na erekci, ale vybrat ten správný a účinný dá opravdu zabrat a to nejen z časového hlediska, ale i z peněžního. Pokud chcete pomoc vybrat ten správný, volně dostupný lék na erekci, potom se určitě podívejte na náš srovnávač s praktickými recenzemi jednotlivých produktů. Většina mužů se stydí zajít k lékaři, proto raději volí cestu ke zlepšení erekce sami.

Podobné pocity stěžovali i nás a proto jsme začali hledat volně dostupné tablety na erekci, které jsou bez lékařského předpisu. V začátcích jsme utráceli peníze, než jsme narazili na ty správné léky na erekci a na základě našich zkušeností, v 90% dokážeme určit, zda bude produkt fungovat nebo ne. Níže se podíváme na základní pravidla při výběru toho správného, volně dostupného léku na erekci.

 • Kvalitní prodejci produktů nabízejí – Garanci na vrácení peněz
 • Produkt by měl být 100% přírodní
 • Certifikáty o prodejnosti vydány ministerstvem zdravotnictví
 • Kvalitní zkušenosti (Najdete je i u nás)
 • Důvěryhodné webové stránky (Kontakt, telefon, email, ičo, dič, atd..)
 • Je plus, když produkt obsahuje látky: Tribulus terestris, L-arginin, Ginkgo biloba, Maca
 • Důvěryhodní prodejci nabízí také benefity (Otestování produktu, balení navíc, online poradnu, atd..)

TIP: Při výběru správného produktu na erekci, který nespadá do našeho srovnávače, doporučujeme se držet těchto 13 kritérií, pro výběr kvalitního produktu a prodejce.

Mají volně prodejné léky na erekci trvalé výsledky?

Ano, podle toho jaký si vyberete. Níže uvedený srovnávač nabízí nejlepších tablety na erekci, obsahuje také informaci o tom, zda má produkt trvalé výsledky nebo zda jde o produkt, jehož účinky působí pouze po užití, před sexuálním výkonem, podobně jako to je u Viagry.

Trvalé zlepšení erekce jsme zaznamenali u těchto volně prodejných léků na erekci: Proerecta, Amarex, Proerecta SHOT, Erexan a Zerex (Pokud chcete dosáhnout trvalých výsledků, měli byste užívat tablety na erekci minimálně 3 až 5 měsíců.)

Srovnávač volně prodejných léků na erekci

Produkt Hodnocení Trvalé výsledky Cena Recenze
TOP 1 - Proerecta Hodnocení: 5 hvězd - Proerecta od 599 Kč - 12 kapslí
Recenze
TOP 2 - Amarex Hodnocení: 5 hvězd - Amarex od 899 Kč - 30 kapslí
Recenze
TOP 3 -Proerecta Shot Hodnocení: 5 hvězd - Amarex Od 149 Kč - 1 drink
Recenze
TOP 4 - Erexan Hodnocení: 5 hvězd od 690 Kč - 15 tablet
Recenze
TOP 5 - Vimax

Hodnocení: 4 hvězdy

od 1 090 Kč -30 tablet
Recenze
TOP 6 - Zerex

Hodnocení: 4 hvězdy - Zerex

od 720 Kč - 12 tablet
Recenze
TOP 7 - Erex 24

Hodnocení: 3 hvězdy

od 890 Kč - 30 tablet
Recenze
TOP 8 - Clavin

Hodnocení: 3 hvězdy

od 800 Kč - 28 tablet
Recenze
TOP 9 - Vigrax

Hodnocení: 3 hvězdy

od 870 Kč - 60 tablet
Recenze
TOP 10 - Xtrasize

Hodnocení: 3 hvězdy

od 1 350 Kč - 60 tablet
Recenze
TOP 11 - Kamagra

Hodnocení: 2 hvězdy

od 400 Kč - 4 tablety
Recenze
TOP 12 - Viagra

Hodnocení: 2 hvězdy

Lékařský předpis
Recenze

Seznam častých dotazů a odpovědí

Problémy s erekcí dokážou potrápit nemálo mužů, avšak díky dnešnímu vyspělému lékařství, se nabízí různá a účinná léčiva, jako jsou například prášky na erekci. Od roku 2011 se snažíme testovat všechny dostupné tablety na erekci, abychom nabídli našim návštěvníkům, co nejkvalitnější informace.

Protože dlouho věnujeme erekci, získali jsme mnoho informací a dotazů, od našich čtenářů. Na základě těchto dotazů, jsme pro vás připravili seznam odpovědí, které vám jistě pomohou.

Poruchy erekce nebo také erektilní dysfunkce je trvalá neschopnost (3-6 měsíců) udržet pevnou erekci, po celou dobu sexuálního výkonu. Příznaky jsou vám asi zřejmé a každý muž, by měl zaznamenat, že není něco v nepořádku. Pokud dochází v ojedinělých případech problémům s erekcí, například 1 za měsíc, není se čeho děsit.

Poruchy erekce se vyznačují tím, že muž dlouhodobě nedokáže erekci udržet dostatečně pevnou. Většinou se to stává mužům po 40. letech. Avšak tyto problémy s erekcí mohou postihovat i mladší muže.

Na internetu a v lékárnách se nabízí velké množství léků na erekci, které jsou buď na předpis nebo bez předpisu. Jelikož si toho jsme vědomi, začali jsme v roce 2011 testovat dostupné léčiva na erekci. Výběr kvalitního a účinného produktu je důležité snad pro každému muže a to jak z finanční stránky, tak hlavně kvůli sexuální výkonnosti.

Doporučujeme si přečíst 13 faktorů, pro výběr správného produktu na zlepšení erekce

Protože jsme sami muži, které postihly problém s erekcí, je nám dobře známo, jak je tento problém choulostivý a ne každý je schopný si dojít k lékaři. My však doporučujeme lékaře navštívit, už je s prevence, že nejde o jiný a vážnější zdravotní problém.

Protože tyto problémy občas naznačují, že s tělem není něco v pořádku a může jít o vážnější nemoc. Přesto mnoho z nás lékaře nenavštívili a pomohli jim právě přírodní tablety na erekci bez předpisu.

Naše informace vychází z našich testů a léčby své pomoci. Od roku 2011 se plně věnujeme právě tématu erekce a okrajově i jiným nemocem či potížím. Nemáme však laboratoř, proto vše testujeme na sobě samých a to i za pomocí našich mnoha čtenářů.

Nás moc ani nezajímají laboratorní testy, protože každý produkt a metoda funguje na každém nějak odlišně. Jsme taktéž ve spolupráci s některými urology, kteří nám dodávají informace a kontrolují naše články.

Rozhodně nedoporučujeme užívat alkohol spolu s jakýmikoliv léky a doplňky stravy. Navíc, alkohol je nejčastější příčinou právě poruch erekce.

Ebook pro zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

Získejte námi ověřené a otestované metody na zlepšení erekce z našeho speciálního E-booku, který si vyžádali naši čtenáři. Kniha obsahuje nespočet fungujících metod, tipů a návodů, zejména jsme zapracovali na cvicích, které nejvíce využívají právě naši čtenáři.

 • Námi a našimi čtenáři ověřené metody
 • Pomáháme s erekcí od roku 2011
 • E-book si vyžádali čtenáři
 • Zbavte se poruch erekce natrvalo
Více informací