Kámasútra – 5 sexuálních poloh pro výbušný orgasmus

Ať už máte novou známost, nebo jste se svojí polovičkou manželé několik let, tak věřte, že nuda v posteli je doslova zabijákem každého vztahu. Jak se jí vyhnout? Vyzkoušejte nové polohy při sexu.

Střídání poloh v sexu dokonale oživí váš milostný život a dodá vašemu vztahu novou jiskru. Odtajníme vám 9 vzrušujících sexuálních poloh vybraných přímo z Kámasútry, díky kterým prožijete nezapomenutelné orgasmy.

Kde se vzala Kámasútra?

Kámasútra původem pochází z Indie. Její název vznikl složením dvou indických slov a to Káma, jméno indického boha milostné touhy a sútra, v češtině něco jako učebnice nebo poučení. Jde o publikaci, která má člověka seznámit s milostným životem a se všemi aspekty lásky.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Pravděpodobně ji napsal filozof a mnich Vátsjájana v období kolem 4. až 6. století n. l. I přesto, že se jedná o velmi starou knihu, Kámasútra je do dnešních dnů inspirací pro všechny novější erotické publikace, a to nejen v polohách při sexu.

Bible lásky aneb co to je Kámasútra?

Mnoho lidí si pod pojmem Kámasútra představuje knihu plnou pornografických obrázků. Je pravdou, že v knize najdete mnoho grafických podob několik desítek sexuálních poloh, ale to je jen malá část jejího celkového obsahu.

V Kámasútře totiž můžete najít odpovědi na všechny otázky ohledně sexu, lásky a manželství. Zjednodušeně řečeno je Kámasútra obsáhlá encyklopedie lásky. Poradí vám, jak se zalíbit objektu vaší touhy, jak pečovat o manželku, nebo jaká žena se pro vás hodí. Na konci knihy nechybí ani rady týkající se milostného života, například tipy na erekci, nebo recepty na nápoj lásky.

TIP: Nejste spokojeni s vaším výkonem v posteli? Poradíme vám 30 tipů, jak na delší výdrž při sexu.

9 tipů na sexuální polohy, které musíte vyzkoušet ještě dnes

Dnes se zaměříme na nejznámější kapitolu Kámasútry. A tou jsou sexuální pozice. Nebojte, nebudeme vás trápit akrobatickými polohami při sexu, které samozřejmě v této knize také najdete. Vybrali jsme pro vás 9 nenáročných sex poloh, které zvládne opravdu každý milostný pár.

Překvapte vaši polovičku novými milostnými zážitky a vyzkoušejte některou z těchto pozic nebo klidně všechny. Nepotřebujete k nim žádné speciální pomůcky, takže se do nich můžete pustit klidně hned. Tak kterou vyzkoušíte jako první?

1. Zezadu trochu jinak

Sexuální poloha - zezadu trochu jinakPři této sexuální poloze se muž posadí pohodlně s nataženýma nohama na postel nebo rovný povrch. Následně od sebe nohy lehce roztáhne. Žena se položí mezi jeho nohy tak, aby její břicho a obličej směřovaly směrem k zemi.

Její nohy vedou za záda muže a musí být široko roztažené a v kolenou pokrčené do stran. Ruce může žena položit na nohy svého partnera a ten položí své ruce na její zadek.

2. Vzhůru k orgasmu

Žena si lehne na bok a podepře si horní polovinu těla o předloktí. Poté zvedne jednu nohu vzhůru. Muž si k ní přisedne obkročmo tak, aby její zvednutou nohu měl uprostřed.

Při milování se může muž podpírat rukama o zem, nebo partnerčinu nohu. Zkušenější muži můžou u této sex polohy využít svoje volné ruce k hlazení ženy například na ňadrech, stehnech nebo klitorisu.

Španělské mušky: Nápoj lásky pro silnější sexuální chtíč i delší sex

3. Hluboký průnik

Sexuální poloha - Hluboký průnikJedna z poloh při sexu, která pomáhá hlubší průnik. Partnerka si lehnete na zadá a přizvedne nohy. Muž k ní přistoupí a zvedne její nohy nad ramena nebo si je o ně opřete. Ještě pro hlubší průnik, může muž nohy vyklonit dále od svých ramenou. Tuhle polohu většina žen miluje!

Rytmus může být ze začátku pomalejší, jelikož jde o velmi příjemnou polohu pro oba partnery. Při odtahování nohou od sebe, by se měla pánev ženy trochu přizvednou. Méně ohebnější ženy, si mohou pod pánev podstrčit menší polštář.

4. Tělo na tělo

Sexuální poloha - Tělo na těloPreferujete jemnější a intimnější sexuální polohy? Tak to musíte zkusit tuto sex polohu. Žena si lehne na břicho a natáhne ruce i nohy. Nohy lehce od sebe rozkročí a případně pokrčí v kolenou.

Muž si na ženu lehne tak, aby jeho břicho leželo na partnerčiných zádech. Těla jsou těsně na sobě. Pokročilejší milovníci můžou využít velmi blízké vzdálenosti k dráždění jazykem na krku a k vášnivým polibkům. Muž samozřejmě nemusí při této sexuální poloze ležet na zádech partnerky, ale může se od postele rukama odtlačit/vzdálit. Dosáhne tak opět hlubším průnikům.

5. Naklepávání

Sexuální poloha - NaklepáváníVětšina párů využívá v sexu většinou dvě polohy a to je misionářská nebo na koníčka. Avšak jsou lepší polohy, které dokáží zintenzivnit sílu vzrušení a to díky již zmíněnými, hlubokými průniky. Náš smyšlený název pro sex polohu „naklepávání“ je jedna z poloh, kterou byste měli s partnerkou zařadit do sexuálního jídelníčku.

Partnerka se buď položí na kraj postele, pračku, stůl či kuchyňskou linku. Muž k ní přistoupí a buď poklekne nebo bude stát. Nohy od partnerky si buď položí na ramena nebo je bude držet. Muž může také uchopit stehna partnerky podhmatem, tak abych ji mohl přítahama k sobě přirážet.

Erekční kroužky dokážou okamžitě zvětšit penis, zpevnit erekci a výdrž a navíc jej můžete využít jako erotickou hračku, protože většina typů disponuje vibracemi či dráždícími výstupky.

6. Kočička a pejsek

Sexuální poloha - Kočička a pesHluboké průniky jsou pro mnohé páry to nejerotičtější, co mohou chtít. Sice se nebude křížit kočička a pejsek, ale vystihuje vzhled polohy, kdy žena je naše kočička. Jak můžete vidět na obrázku, nejde až tak o jednoduchou sexuální polohu z Kámasútry, avšak pokud ji zvládnete, budete značně odměněni. 

Žena se musí postavit na čtyři s nataženýma noha, což může být pro některé ženy značný problém. Jakmile je žena v pozici, muž ji buď obročí, pokud bude mít nohy u sebe nebo bude mít nohy u sebe, pokud bude partnerka rozkročená. Jsou dvě varianty. Sice poloho vypadá jako pro anální uspokojování, ale i v tomto případě zasunujeme do mušličky. Rychlost a sílu vždy ovládá muž, který musí i přihlížet na stabilitu partnerky.

7. Posezeníčko

Sexuální poloha - PosezeníčkoNení nadto si u sexu chvíli posedět. Tato sex poloha není nijak složitá, ale záleží na možnostech roztáhnutí nohou partnerky. Muž si může sednout na postel nebo židli a následně se na něj žena posadí buď čelem k partnerovi nebo od ně.

Muž si buď bude pohrávat s prsíčky nebo může partnerce pomoci s pohyby, tak že podhmatem uchopí nohy a bude ji mírně pomáhat s přizvedáváním. Hlavní aktér je zde žena, která musí svými pohyby kontrolovat intenzitu.

8. Učíme se plavat

Sexuální poloha - Učíme se plavatOpět poloha vypadající, jako bychom svou partnerku učili plavat, ale nebude mokrá z bazénu, nýbrž se svého orgasmu. I když tato poloha vypadá nelibně, je zatraceně příjemný a jednoduchá.

Partnerku si muž položí na břichu obkročenými nohama směřujícími k partnerovi, nejlépe na stůl či bar. Poté muž chytí stehna partnerky a bude přirážet tělem a pomáhat si přítahama za nohy partnerky. Intenzitu a silu je zapotřebí sledovat výhradně na prožitku partnerky.

9. Nezapomenutelný orál

Ať už využijete tuto sex polohu k předehře, nebo k finálnímu vyvrcholení, určitě nešlápnete vedle. Muž si sedne na židli nebo nižší stůl a opře si záda. Uchopí svoje nohy v oblasti kolen a pokrčené je zvedne vzhůru. Žena si klekne, nebo sedne a pustí se do uspokojování ústy. Volné ruce může využít k hlazení a dalšímu laskání.

TIP: Chcete, aby vaše partnerka na noc s vámi jen tak nezapomněla? Ukážeme vám 7 tipů, které ji dokonale uspokojí. Budete překvapeni, jak rychle ji dokážete přivést k orgasmu.

Kámasútra: co vás nejvíce zajímá

Kámasútra: co vás nejvíce zajímá o polohách při sexu?

1. Která sex poloha zajistí zaručený orgasmus ženě i muži?

Bohužel, nejde jednoznačně určit, která poloha při sexu dovede oba partnery k orgasmu. Je to z toho důvodu, že každý člověk je jedinečný. A to jak po fyzické stránce, tak také v tom, co se mu při sexu líbí a jaké má tajné sexuální fantazie.

Proto je důležité s partnerem komunikovat a bavit se o sexu bez zábran. Odhoďte váš stud a začněte v posteli zkoušet nové věci. Jen tak zjistíte, jaká sexuální poloha je pro vás ta pravá.

TIP: Rozhodně základ, pro kvalitní sex je pevná a dlouhotrvající erekce. Pokud chcete podpořit erekci a sexuální výkonnost, doporučujeme si prohlédnou naše zkušenosti s produkty, jako je Proerecta, Amarex, Proerecta Long, Proerecta Shot nebo Vimax, který pomáhá i se zvětšením penisu.

2. Jaké erotické hračky pomůžou vylepšit klasické sexuální polohy, jako je například misionářská poloha?

Na trhu s erotickým zbožím najdete spoustu zajímavých erotických hraček pro každou polohu v sexu. Sázkou na jistotu je klasický vibrátor, různé návleky na penis a také sexy kostýmy. Ty rozhodně posunou váš sexuální prožitek na další úroveň.

Při nákupu erotických hraček dbejte hlavně na to, aby byly kvalitní a byly vyrobené pouze z nezávadných materiálů. Nezapomeňte také na to, že každá erotická pomůcka potřebuje náležitou péči a při jejich používání nezapomeňte na dodržování hygienických zásad.

3. Rád bych vyzkoušel některou ze sexuálních poloh, ale zlobí mě erekce. Co s tím?

Alespoň jednou za život potká výpadek erekce každého muže. A to bez rozdílu věku. Jde o problém, který může být způsobený jak zdravotním, tak psychickým stavem.

Krátkodobý problém, který má hlavní příčinu například přemírou stresu v práci, můžete zkusit vyřešit sami pomocí různých tipů na podporu erekce. Pokud vás však erekce zlobí delší čas, je vhodné tento problém nebrat na lehkou váhu a co nejdříve kontaktovat vašeho lékaře.

Nezapomenutelné milostné zážitky? Vyzkoušejte nové polohy při sexu

Pravidelné střídání sexuálních poloh vám pomůže překonat každou milostnou krizi a prohloubí váš vztah s partnerem. Uvidíte, že už i malá změna ve vaší posteli dokáže divy. Začněte pomalu a zkoušejte jednodušší pozice. I milování chce totiž trénink.

Až budete mít základní pozice v malíčku, můžete se pustit do složitějších sex poloh. Nikdy nezapomínejte na předehru, která vám pomůže ještě k bouřlivějšímu vyvrcholení.

V posteli experimentujte, nebojte se vyzkoušet různé erotické pomůcky, a především mluvte o vašich pocitech s vaší drahou polovičkou. Jen tak totiž můžete společně objevit rozkoš, o které jste ani nesnili.

TIP: Prodělali jste onemocnění covid-19 a vaše erekce stále nefunguje tak, jak má? Přiblížíme vám, jak toto onemocnění ovlivňuje erekci a jestli může opravdu způsobit erektilní dysfunkci.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta