Potíže s erekcí: 5 tipů, jak se jich zbavit

Problémy s erekcí dokážou pořádně znepříjemnit sexuální život starším, ale i mladším mužům. Jedná se o věc, kterou není dobré brát na lehkou váhu. Vaše psychické, ale i fyzické zdraví by mělo být pro vás prioritou.

Potíže s erekcí trápí dle statistik každého druhého muže po 40. Rozhodně se tedy nejedná o něco ojedinělého, nebo vzácného. Jak poznat, kdy se jedná o dočasnou překážku a kdy o vážnou erektilní dysfunkci? Objasníme vám, jak potíže s erekcí vznikají a jak je lze vyřešit.

Potíže s erekcí a problémy s ní spojené

Erekce tvoří neodmyslitelnou součást vašeho sexuálního výkonu. Penis, který je v erekci, dává světu jasně najevo, že je připraven akci. Když však s vámi přestane spolupracovat, zadělá vám na velký problém.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Ten se potom může promítnout do vašeho psychického zdraví. Je to zcela logické, protože kvalita vašeho sexuálního života se úměrně odráží do kvality života jako takového. Proto řešte potíže s erekcí co nejdříve. Sex při potížích s erekcí je totiž velmi frustrující.

Když to v posteli nevyjde

Jednou za čas se vám stane, že vaše erekce není taková, na jakou jste byli dosud zvyklí. Chtěli jste potěšit vaši druhou polovičku vášnivými hrátky v posteli, ale jak rychle vzrušení přišlo, tak odešlo.

Možná jste byli unavení z práce, možná jste vypili moc alkoholu. Nemusíte hned věšet hlavu. Tohle se stává velmi často a to především starším a vytíženým mužům. Není nutné hned vidět problémy s erekcí černě.

Váš milostný život už není to co dřív? Přinášíme vám 7 tipů, jak efektivně zvýšit vaše i partnerčino libido.

Kdy se jedná o erektilní dysfunkci?

Jak tedy poznat, kdy se jedná o vážné problémy s erekcí, které je nutné řešit s lékařem? Odpovědí je čas. Pokud vaše trable přetrvávají déle než 6 měsíců, je určitě na místě navštívit vašeho lékaře.

V tomto případě se totiž už nejspíš nejedná o psychický problém, který by šel vyřešit doplňky stravy, nebo úpravou svého denního režimu. Odhoďte stud a začněte jednat. Čím dřív budete váš problém řešit, tím dřív ho můžete vyléčit. Erektilní dysfunkce totiž může být signálem, který souvisí s dalšími onemocněními.

5 tipů jak si zajistit dokonalou erekci

Sex při potížích s erekcí je vyloženě peklo. To, na co jste se dříve těšili je pro vás stresující. Cítíte zodpovědnost za to, že to v posteli s partnerkou stojí za nic. Máte strach, že vás kvůli tomu přestane milovat.

Vaše víra ve vás je na nule. Vaše mysl pracuje na plné obrátky a boří váš život jako dům z karet. Jedno nepodařené číslo odstartuje sérii dalších nezdarů. Psychicky se cítíte na dně a nevíte, jak z toho ven. Poradíme vám 5 tipů, které vám mohou pomoci navrátit vaši erekci zpět.

  1. Začněte se více hýbat

Dnešní moderní doba nám naordinovala neustálé sezení. Vše máme blízko a v podstatě všechno máme po ruce. Nemusíme chodit několik kilometrů na nákup, nebo do zaměstnání.

Téměř nulový pohyb má za následek nejen obezitu, ale také nesprávnou funkci našeho organismu. Zařaďte do svého denního režimu pohyb a to jakýkoliv. Stačí i krátká procházka s vaším mazlíčkem.

  1. Dopřejte si pravidelný a kvalitní spánek

Čím dál více studií se začíná zaměřovat na spánek a jeho vliv na zdraví. Dnes už víme, že krátký a nekvalitní spánek může negativně ovlivnit celé spektrum procesů, které jsou důležité k celkovému zdraví organismu.

Proto si dopřejte minimálně 7 až 8 hodin spánku denně. Spěte v temné a chladnější místnosti. Vaše ložnice by měla být bez elektronického příslušenství, aby opravdu nic nerušilo váš spánek.

  1. Změňte svůj jídelníček

Ráno snídáte kávu, odpoledne si zajdete do fast foodu a večeři zakončíte mraženým jídlem ze supermarketu. Takhle vypadá váš každý pracovní den. Většinu týdne konzumujete nutričně nevyvážené jídlo.

To vám není schopné zajistit dostatek živin, které jsou nutné pro správné fungování vašeho těla. Zařaďte do svého jídelníčku plnohodnotné potraviny jako je zelenina a ovoce. Omezte smažená a rychlá jídla.

Rádi byste změnili svoje stravování, ale nevíte jak? Prozradíme vám 9+1 stravovacích tipů, díky kterým můžete dosáhnout kvalitnější erekce.

  1. Alkohol není náplast na problémy

Máte za sebou těžký pracovní den a uděláte si radost něčím dobrým? Mnoho mužů toto potěšení hledá v alkoholu. Není nic jednoduššího, než si nalít skleničku kvalitní whisky. Jedna sklenička týdně je v pořádku.

Pokud však saháte po lahvi s jakýmkoliv alkoholem denně, jde o problém. Alkohol může být takzvaně dobrým sluhou, ale zlým pánem. Kapka na kuráž může pomoci, ale nesmí se to s ním přehánět.

  1. Uberte plyn a více relaxujte

Celý život jste zasvětili práci a budování rodiny. Na nějaké koníčky přece není čas. Jste živitel rodiny a na vás závisí fungování domácnosti. Vzal jste dokonce i práci navíc, abyste vydělal více peněz do společné kasičky.

Jenže šplhání po kariérním žebříčku vás může stát vaše psychické a dokonce i fyzické zdraví. Uberte plyn a začněte více relaxovat. Naučte se říkat ne. Zkuste si vyčlenit aspoň půl hodiny denně jen pro sebe.

Potíže s erekcí a nejčastější dotazy

Potíže s erekcí a časté dotazy čtenářů

  • Dají se zakoupit prášky na potíže s erekcí bez předpisu?

Prášky na podporu erekce bez lékařského předpisu rozhodně existují. Jedná se o doplňky stravy, které byly odborníky speciálně vytvořeny pro tento druh problému. Koupit je můžete přímo v lékárně, ale také na internetu. Tam si však dejte pozor na nekvalitní produkty od pofidérních obchodníků. Dopřejte svému výběru čas. Vybírejte kvalitní produkty, které mají kladné recenze.

Nevíte, jaké doplňky na podporu erekce vybrat? Představíme vám nejlepší přípravky na erekci, se kterými si užijete sex bez problémů.

  • Existuje nějaká erotická hračka, která je vhodná pro sex při potížích s erekcí?

Jakákoliv erotická hračka může pozitivně ovlivnit vaši erekci. Erotické pomůcky mohou vaši předehru okořenit a díky nim dostanou vaše postelové hrátky jiný rozměr. Pokud hledáte erotickou hračku, která je přímo určená na podporu erekce, zkuste vakuové pumpy. Jedná se o efektivní pomůcku, která působí na dočasné zvětšení penisu.

  • Může kouření cigaret ovlivňovat problémy s erekcí?

Kouření cigaret je činnost, která neodmyslitelně patří k dnešní moderní době. Je to potěšení, které si můžete dopřát téměř okamžitě. Ale díky mnoha studiím již víme, že kouření velmi negativně ovlivňuje vaše zdraví.

Nezáleží kolik cigaret vykouříte, protože i jedna cigareta denně je problémem. Kouření má negativní vliv na správnou funkci srdce a cév. Tato dysbalance se může odrazit na kvalitě vaší erekce.

Jak to teda s erekcí je?

Dalo by se říct, že vaše erekce odráží váš psychický a fyzický stav. Nová přítelkyně, přepracovanost, špatný den, deprese, ale i obezita negativně ovlivňuje váš výkon v posteli. Pokud se vám jedno číslo nepovedlo, nezoufejte.

Většina potíží s erekcí pramení právě ze špatného psychického stavu mužů. Nepřepínejte se a více odpočívejte. Zařaďte do svého dne pohyb a také nutričně plnohodnotné potraviny plné vitamínů. Pokud vás trápí problémy s erekcí více než půl roku je čas vyhledat lékaře.

Je to mýtus nebo pravda? Podívali jsme se zblízka na mokrý orgasmus ženy. Seznámíme vás jak squirtu může dosáhnout i vaše partnerka.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta