Amarex na zlepšení erekce - Recenze a zkušenosti
 • Česká novinka na podporu erekce
 • Tvrdá erekce do 30-60 minut
 • Přírodní a silné složení
 • Žádné vedlejší účinky
 • Za produktem stojí kvalifikovaný urolog

Nefungující milostný život může velmi negativně ovlivnit sebevědomí každého muže. Pokud jste si mysleli, že problémy v ložnici mají jen starší muži, tak jste na omylu. Poruchy erekce si nevybírají a můžou postihnout téměř každého muže a to v jakémkoli věku. Jedna studie zjistila, že 1 ze 4 mužů hledajících léčbu ED (erektilní dysfunkce), bylo mladších 40 let.  Jak podpořit erekci, aby vaše vášeň v posteli nevyhasla?

Zkuste využít sílu přírody v podobě doplňku stravy, které testujeme a na základě poznatků píšeme recenze, jako je tato. V této recenzi si představíme skvělou novinku Amarex, kterou můžeme zařadit s klidným svědomím mezi TOP produkty na podporu erekce. Prozradíme vám, jaké účinky od něj můžete očekávat a zároveň odpovíme na nejčastější dotazy s ním spojené. Co myslíte, stane se jednou po delším testováním jedničkou na trhu?

Naše hodnocení: Hodnocení: 5 hvězd

Amarex - Dokonalaerekce.cz opět testovala produkt

Co je přírodní doplněk stravy Amarex?

Klasické prášky na erekci předepsané na recept, jsou často plné chemie a škodlivých látek. Díky tomuto jsou spojeny i nežádoucí vedlejších účinky, které mohou potrápit vaše zdraví.

Amarex je malá tobolka, která neobsahuje žádné hormony nebo chemická aditiva. Jde o přírodní doplněk stravy, který obsahuje synergickou směs vybraných extraktů z bylin, díky tomu je také v prodeji bez lékařského předpisu.

Složení Amarexu bylo vyvinuto předními odborníky tak, aby co nejvíce podpořilo vaše mužství. Co všechno přírodní doplněk stravy Amarex obsahuje?

 • Kotvičník zemní, který zvyšuje libido a působí jako afrodiziakum
 • Macu peruánskou pro podporu plodnosti a energie
 • Vitamín C posilující celkové zdraví
 • Piperin kvůli ještě většímu synergickému efektu bylinek
 • Muira puama harmonizující organismus
 • L-Arginin, který pomáhá zlepšit prokrvení penisu
 • L-Citrulin přispívající k delší erekci

Jak prášky Amarex pomáhají při poruchách erekce?

Vyvážená kombinace přírodních látek, která je obsažena v tobolkách Amarexu podpoří novou chuť do života a dodá vám energii. Moderní doba je plná stresu a neustálého tlaku na výkon. To u většinu mužů způsobuje velkou únavu nebo deprese, které můžou mít negativní vliv na erekci.

Už jedna doporučená dávka Amarexu obsahuje dostatečné množství přírodních extraktů, které pomáhají odbourat stres a zároveň zlepšit erekci. Co dalšího Amarex přinese do vašeho sexuálního života?

 • Erekce bude trvat delší čas, takže si milování dostatečně užijete
 • Povzbudí libido a celkovou chuť na milování
 • Podpoří silnější ejakulaci
 • Zmírní stres a díky tomu bude prožitek ze sexuálních hrátek intenzivnější
 • Přispívá k celkové vitalitě a harmonii organismu

Máte za sebou onemocnění kovidem a vaše libido je stále na bodu mrazu? Přiblížíme vám, jestli skutečně covid-19 způsobuje erektilní dysfunkci.

Amaraxe nabízí dva produkty na podporu erekce

Ne každý potřebuje produkt na téměř okamžitou podporu erekce. Někdo potřebuje dlouhodobé výsledky, protože erekce čím dál více ochabuje nejen věkem. Někdo potřebuje být jen více připravený do boje a déle vydržet.

Nikdo není stejný a každý má odlišné požadavky. I na to prodejce Amarex myslel a ve svém sortimentu má dva produkty, které by měly pomoci všem.

Amarex na podporu erekce a vitalitu

Cena: 899 Kč (30 kapslí)
Cena za tabletku: 30 Kč

Produkt vhodný pro nástup účinků nejpozději do 60 minut. 100% přírodní produkt na podporu erekce, s certifikovaným složením, který byl otestovaný renomovaným urologem.

Amarex Men Complex

Cena: 1 290 Kč (120 kapslí)
Cena za tabletku: 11 Kč

Jedná se o produkt, který se dlouhodobě užívá a postupně zesiluje erekce. Působí také na libido, plodnost, k prodloužení sexuální výkonnosti nebo k nárůstu vitality.

Jaké je dávkování prášků Amarex?

Užívání prášků Amarex na podporu erekce je velmi jednoduché a rychlé. Stačí, když doporučené množství tobolek zapijete velkou sklenicí vody.

Kdy si Amarex vzít? Prášky na erekci užijte 30 až 60 minut před milováním. Dávkování nepřehánějte a raději začněte s 1 pilulkou a pozorujte, jaký na vás má účinek. Rozhodně se vyvarujte překračování doporučené denní dávky Amarexu, které je 2 až 3 tobolky denně.

Amarex na podporu erekce - Složení

Vedlejší účinky nehledejte

Prášky Amarex obsahují pouze přírodní a čisté složky. Proto zatím nebyly žádné vedlejší účinky při jeho užívání zaznamenány. Zkušenosti s Amarexem jsou velmi pozitivní a zákazníky je tento produkt vysoce hodnocený.

Je nutné si však uvědomit, že přírodní doplňky stravy obsahují kombinaci bylinných extraktů a vitamínů, které mohou způsobit určitým lidem slabé podráždění organismu, což prokazují i studie. V případě, že najdete ve složení Amarexu nějakou látku, na kterou jste citliví, je vhodné ještě před použitím tobolek kontaktovat vašeho lékaře. Jen tak budete mít jistotu, že se vyhnete případným alergickým reakcím.

Jelikož jsme si pořídili několik balení, abychom Amarex skutečně odzkoušeli a mohli napsat kvalitní recenzi, sami jsme žádné vedlejší účinky nepociťovali.

Ponocujete a chodíte spát pozdě skoro každý večer? Nedostatečný a nekvalitní spánek může narušit vaše zdraví. Objasníme vám, jaký vliv má spánek na erekci.

Naše zkušenosti z redakce a od našeho čtenáře

Redakce: Abychom si mohli udělat skutečný obrázek o produktu, vyzkoušeli jsme 2 balení. Nijak naší zkušenost nebudeme natahovat a půjdeme přímo k věci.

Zkušenost popisuje jeden z našich redaktorů: Protože je doporučené dávkování 2-3 tablety, rozhodl jsem se pro začátek, začít nejdříve 2 tablety. Už po 25-30 minutách jsem zaznamenal účinky. Žena pro mě začala být neodolatelná a to nevěděla, co jí ještě čeká.

Asi po 40 minutách se vše vyostřilo.

Neodolal jsem a vrhl se na svou ženu, i když jako vždy odmlouvala, v tu chvíli měla prostě smůlu. Naštěstí po chvíli polevila, protože já už byl pevně v pozoru. Sex byl opravdu neuvěřitelný. Cítil jsem neskutečné sexuální vzrušení a můj kamarád byl pevný, jako asi nikdy. Rozhodně jsem také vydržel déle. A žena? Na její tváři šlo vidět, její dokonalé uspokojení. Na konci se mě ptala, co se to semnou stalo. Samozřejmě jsem jí vše vysvětlil a první balení padlo velmi rychle a druhé balení jsem už užíval s rozvahou, abych jednak ušetřil a abychom si s ženou užili výjimečné chvilky.

Za mě musím říct, že jde o skvělý produkt na podporu erekce, i když je cena trošku vyšší vůči dávkování a obsahu balení. Avšak po otestování mi do budoucna nebude peněz líto. Už při psaní této zkušenosti, mám objednané další 2 balení.

Zkušenost našeho vybraného čtenáře (David 45 let): Dobrý den, předem děkuji za zaslání produktu k testování. Rozhodně jsem byl překvapen, jak vypadá balení a jeho obsah. Lahvička s pilulkami byla černo-zlatá v podobě nějaké luxusní značky. Po otevření na mě vykoukly prášky ve známé barvě, a to v nádherné modré.

Jakmile přišla vhodná chvíli a trochu klidu, vzal jsem si 3 tablety a po asi 40 minutách jsem pociťoval větší chuť na sex a erekce začala přicházet. Partnerka je o něco mladší, proto jsem nechtěl nikdy, ať má zvadlou konvalinku. Vrhli jsme se na to a já cítil, že dnes podám pořádný výkon. Detaily nebudu popisovat, každý asi ví, jak probíhá sex.

Já jen mohu říci, že mi stál jako dlouho ne, chuť na sex a energie byla také mnohem lepší. Nejvíce mě potěšilo, že jsem se dokázala s partnerkou milovat 45 minut, a to se mi podařilo asi naposledy před 22 lety. Od té doby Amarex užívám pořád. Když někdy vynechám si vzít modrou pilulku, zdá se mi, že je erekce pevnější než před prvotním užívání Amarexu. Ještě jednou díky, že jste mě vybrali a já mohl objevit tento produkt.

Pro koho jsou prášky na erekci Amarex vhodné?

Ještě před začátkem užívání Amarexu je důležité si uvědomit, že se jedná o přírodní doplněk stravy. Proto je vhodný zejména pro muže, kteří se setkají pouze s občasným výpadkem erekce.

Pokud patříte mezi ty, které trápí nefungující erekce už delší čas a už jste vyzkoušeli několik doplňků stravy na erekci, tak na nic nečekejte a kontaktujte ihned vašeho lékaře. Mějte na paměti, že včasné odhalení příčiny erektilní dysfunkce může významně pomoci k jejímu rychlejšímu vyléčení.

Amarex recenze: co vás nejvíce zajímá?

Přírodní doplněk stravy Amarex je novinkou, která i přesto, že je na trhu velmi krátkou dobu, sklízí kladné recenze. Mnoho zákazníků potvrzuje pozitivní zkušenosti s Amarexem.

Proto s přehledem konkuruje podobným práškům na erekci, které mají na českém trhu daleko delší tradici. Existuje však jen jediné místo, kde koupit Amarex a tím je internetový obchod. Při jeho nákupu si však předem zjistěte, zda je vámi vybraný e-shop seriózní a nabízí pouze originální výrobky.

Tobolky zapíjejte pouze nealkoholickými nápoji. Podle dosavadních zkušeností s Amarexem může alkohol snižovat jeho výsledný efekt na výkon v posteli. Mějte na paměti, že alkohol je látka, která přináší organismu zbytečnou zátěž.

Obsahuje mnoho kalorií a je v podstatě nutričně prázdná. I přesto, že vás možná jedna sklenička alkoholu pomůže zbavit ostychu v posteli, tak spíše doporučujeme se jeho konzumaci vyhýbat.

Rádi si dopřejete pár minut o samotě i několikrát za den? Ukážeme vám, kdy je častá masturbace zdraví prospěšná a jak poznat závislost.

Nejen každý lék, ale také přírodní doplněk stravy má svého majitele. Proto ani Amarex nedávejte někomu jinému a pečlivě ho uchovávejte mimo dosah dětí. Tobolky skladujte v originálním balení, které ho chrání před světlem a vlhkostí.

Samotnou krabičku pak někde, kde máte přístup jen vy sám. Mělo by jít o stinné a suché místo. Amarex nikdy nepoužívejte po uplynutí data expirace. Prošlý výrobek zaneste do nejbližší lékárny, kde ho bezpečně zneškodní.

Český Amarex vás dostane zpátky do hry

Trápí vás nefungující milostný život a nízké libido? Podpořte váš výkon v posteli a získejte zpátky vaše sebevědomí. Amarex je přírodní produkt obsahující certifikované suroviny, které podpoří vaši sexuální vitalitu.

Jeho pravidelné užívání posune vaše milování na další úroveň a vy se zase budete cítit jako pravý muž. Jeho velkou výhodou je, že výroba probíhá v České republice, a proto si můžete být jisti jeho špičkovou kvalitou.

Budeme rádi, když nám napíšete váš názor na Amarex níže do komentáře nebo přes kontaktní formulář. Vaše názory jsou tím nejcennějším pro další muže s podobnými problémy. Navíc má Amarex naběhnuto se stát našim TOP 1 produktem na podporu erekce v našem srovnávači. Vyškrábe se tam?

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce