Něco o projektu www.dokonalaerekce.cz 2017-04-30T08:26:21+00:00

Něco o našem projektu dokonalaerekce.cz

Náš webový projekt o poruchách erekce pomáhá mužům o rozhodování již od roku 2011, kde jsme zatím otestovali 36 metod a 26 léků na erekci. Snažíme se našim čtenářům nabízet co nejpřesnější recenze založené na praktických testech a průzkumech. Měsíčně navštíví naše stránky v průměru 14 mužů, aby dosáhli zlepšení erekce a funkcí penisu. Protože chceme mít dokonalé recenze o námi testovaných produktech a metodách, úzce spolupracujeme s našimi čtenáři a pomohli jsme více jak 23 000 mužům s jejich problémy, kteří nám děkovali pomocí emailů, telefonátů a recenzí.

Chceme ukázat všem, že lze dosáhnout výsledků bez lékařů a přírodní cestou.

Jsem komunita mužů, jejichž hlavním cílem je bojovat proti prodejcům, kteří prodávají nekvalitní a neefektivní produkty. Proč? Protože většina z nás naletělo na podobné prodejce a utratily nemalé peníze a vždy bez výsledku. Proto jsme alergičtí na takové prodejce.

Naše redakce je složena s 16 mužů a testerů, kteří bývali našimi čtenáři. Všichni jsme se také podíleli na tvorbě speciálního Ebooku: Metody na zlepšení erekce. Proto je cena knihy pouze symbolická, protože veškeré vydělané peníze z prodeje, jdou na rozvoj komunity, na nákup nových produktů pro testování a na rozvoj webových stránek.

Raději investujeme do něčeho, co pomůže jiným mužům, než kdybychom si rozdělily pár stovek z prodeje mezi 16 lidí.

0
Kolik jsme otestovali léků?
0
Kolika mužům jsme pomohli
0
Kolik jsme otestovali metod

Jsme testeři produktů a metod na zlepšení erekce od roku 2011. Získejte jedinečné rady a recenze, jelikož jsme vše otestovali, píšeme pouze recenze a informace založené na reálném testování. Výpis z obchodního rejstříku najdete zde

  • IČO: 00706019
  • Výškovická 444/147
  • Ostrava-Hrabůvka 700 30
  • Telefon: +420 721 945 297
  • info@dokonalaerekce.cz