Něco o našem projektu dokonalaerekce.cz

Náš portál o poruchách erekce pomáhá mužům o rozhodování již od roku 2011. Od té doby jsme zatím otestovali 36 metod a 26 léků na erekci. Snažíme se našim čtenářům nabízet co nejpřesnější recenze založené na praktických testech a průzkumech. Měsíčně navštíví naše stránky v průměru 14 mužů, aby dosáhli zlepšení erekce a funkcí penisu.

Protože chceme mít dokonalé recenze na námi testované produkty a metody. Pravidelně spolupracujeme s našimi čtenáři a pomohli jsme více jak 23 000 mužům s jejich problémy, kteří nám děkovali pomocí emailů, telefonátů a recenzí.

Co je cílem portálu Dokonalé Erekce?

Jsem komunita mužů, jejichž hlavním cílem je bojovat proti prodejcům, kteří prodávají nekvalitní a neefektivní produkty. Proč? Protože většina z nás naletělo na podobné prodejce a utratili nemalé peníze a vždy bez výsledku. Proto jsme alergičtí na podobné prodejce či produkty.

Upozornění: Nepodceňujte návštěvu lékaře, poruchy erekce a prostata může mít i příčiny závažnějšího onemocnění. Řádná lékařská kontrola, dokáže přesně diagnostikovat člověka než vzdálená konzultace. Pokud pociťujete i jiné zdravotní komplikace, než jsou problémy s erekcí, doporučujeme navštívit raději lékaře.

Co u nás najdete?

Jak již z názvu portálu vyplývá, zabýváme se především erekcí. Okrajově se věnujeme prostatě, předčasné ejakulaci či zvětšení penisu. Pravidelně publikujeme recenze, návody a jiné informace, které jsou vždy spojené s výše uvedenou tématikou.

Kdo stojí za portálem o erekci?

Naše redakce je složena s 16 mužů a testerů, kteří bývali našimi čtenáři, než jsme s nimi navázali spolupráci. Šéf redaktor, který se stará o chod portálu je Patrik Zapletal.

Jelikož problémy spojené s mužstvím je docela nepříjemné téma pro mnoho našich redaktorů, nechtěli být uveřejněni. Našim hlavním redaktorem, který je veřejný a stará se o sepsání článků a sestavení recenzí spolu s testery je Petr Krásný.

Všichni jsme se také podíleli na tvorbě speciálního Ebooku: Metody na zlepšení erekce. Cena knihy pouze symbolická, protože veškeré vydělané peníze z prodeje, jdou na rozvoj komunity, na nákup nových produktů pro testování a na rozvoj webových stránek. Raději investujeme do něčeho, co pomůže jiným mužům, než kdybychom si rozdělili pár stovek z prodeje mezi 16 lidí.

0
Kolik jsme otestovali léků?
0
Kolika mužům jsme pomohli
0
Kolik jsme otestovali metod
Šéf redaktor – Patrik Zapletal (30 let)

Šéf redaktor – Patrik Zapletal (30 let)

Starám se o celkových chod našeho portálu a jsem také zakladatel, který postupně vybudovat obsáhlý tým, s nimiž pomáhá mužům s jejich problémy spojené s mužstvím. Práce na takto velkém portále je značná zodpovědnost, protože jde o téma, které nelze brát na lehkou váhu.

Aby portál pro muže hladce běžel a skutečně pomáhal, je zapotřebí se starat o budoucí obsah, shánět lidi k testování produktů a metod, kontrolovat připravené příspěvky k publikaci, kontrolovat skutečnost informací, konzultovat s pomocnými lékaři a mnoho dalšího. Tyto činnost mám právě za úkol já.

Všechny příspěvky, recenze a informace vždy vychází z reálných testů či z ověřených a důvěryhodných zdrojů, jako jsou lékaři. Nemáme žádnou laboratoř ani investora, proto vše děláme na vlastní nebezpeční a vše hradíme z vlastní kapsy. Právě díky tomu, můžeme mužům předložit ověřené informace!

Redaktor – Petr Krásný (49 let)

K redaktorství jsem se dostal čistě náhodou, protože dlouho nebyl spokojený se svým mužstvím. Než jsem se dostal do redakce, vyzkoušel jsem poměrně mnoho preparátů na zlepšení erekci i na zvětšení penisu.

I když jsem časem zjistil, že jsem vyhodil nemalé peníze z okna, na mnohé jsem také přišel. Narazil jsem při svých testech na mnoho produktů a technik, díky nichž lze dosáhnout skutečných výsledků.

Vystudoval jsem Střední zdravotnickou školu a jelikož jsem se dostal k jinému oboru (podnikání), zůstal mi zájem o zdraví až dodnes jako koníček. Považuji se za testujícího se člověka na vlastní nebezpečí se zájmem pomoci mužům s jejich problémy, kterými jsem trpěl sám.

Pravidelně přispívám na portály dokonalaerekce.cz, delsipenis.cz a zvetsit-penis.cz, díky tomu mám rozšířené znalosti a mohu tak pomoci většině mužům s jejich problémy. Můžete mě také najít na Instagramu.