• TOP lék na erekci od roku 2018 až do roku 2023
 • Tvrdá erekce nejpozději do 45 minut
 • Prodloužená výdrž díky lepšímu prokrvení
 • 11% slevový kód v naší recenzi
 • Garance na vrácení peněz
 • Akce 2+1 ZDARMA a 4+2 ZDARMA

Proerecta Klasik recenze a výsledky testování

Poruchy erekce jsou pro velkou část mužské populace běžné, nikoli však normální. Odhaduje se, že určitou formou problémů s erekcí trpí až 60 % mužské populace nad 40 let. Jedná se o problém, který se objevuje současně se stárnutím, kdy dochází k úbytku testosteronu a zároveň se nevytváří tak rychle, jak by měl. Nedostatek testosteronu pak má přímý vliv na libido, s tím tedy i spojenou erekci.

Poruchy erekce jsou nejčastěji způsobeny psychickými problémy. Velmi negativní vliv má nadměrné psychické vypětí, trvalý stres, psychická únava, špatná nálada a deprese. Řadí se sem i nedostatečné sebevědomí při sexu – to je typické pro muže, kteří nejsou v sexu zkušení, případně mají novou partnerku, se kterou mají sex poprvé a nevěří si. Jak se ukázalo v naší recenzi, v obou těchto případech pomůže Proerecta Klasik přípravek na zlepšení erekce.

Doplněk na erekci Proerecta Klasik jsme otestovali naši redaktoři, ale zejména naši čtenáři. Výsledky byly opravdu překvapující a jsme rádi, že můžeme uvést recenzi na další funkční přípravek na zlepšení erekce, který si u nás zajistil jasné prvenství.

Skutečně se na trhu objevuje nespočet prostředků na zlepšení erekce, ale jen minimum z nich skutečně funguje. Proto jsme nesmírně rádi, když narazíme na funkční prášky na erekci bez předpisu. Proerecta je objev roku 2018 a pochází z České republiky.

Naše hodnocení: Hodnocení: 5 hvězd

Proerecta 1 balení tablet na erekci

Cena: 399 Kč
Počet pilulek: 12
Cena za pilulku: 33 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Proerecta - 2 balení

Cena: 799 Kč
Počet tablet: 36
Cena za tabletku: 22 Kč
Ušetříte: 398 Kč

Proerecta 3 balení tablet na erekci

Cena: 1 854 Kč
Počet pilulek: 72
Cena za pilulek: 25 Kč
Ušetříte: 540 Kč

Proerecta recenze - Zkušenosti s Čéským lékem na erekci

Prášky na erekci bez předpisu Proerecta Klasik a jeho hlavní výhody

Výrobce Proerecta Klasik přípravku na erekci slibuje vynikající výsledky. Hlavním cílem doplňku stravy Proerecta Klasik je podpořit silnou erekci a udržet ji dlouhotrvající, aby byl sex jednak proveditelný, ale i uspokojující pro obě strany.

Podpora pevné a dlouhotrvající erekce je pro Proerectu Klasik primární, ale celkově povzbuzuje funkce penisu, lepšího prokrvování, varlat a prostaty. Díky svému účinnému čistě přírodnímu složení, snižuje riziko impotence a zvyšuje tvorbu spermií, čímž podporuje silnou a intenzivnější ejakulaci.

Protože se jedná o přírodní produkt, řadí se Proerecta Klasik mezi prášky na erekci bez předpisu nebo spíše konkrétně, mezi doplňky stravy, které spadají pod přísnou kontrolu Státní zemědělská a potravinářská inspekce SZPI.

Proerecta podporuje erekci funkční a ověřenou cestou, zvýšením a stimulací tvorby testosteronu, ten má přímý vliv na sílu erekce. Dokážete tak udržet pevnou erekci během erotické stimulace – ta je stále velmi důležitá.

+ Výhody produktu Proerecta výhody

 • Nejvýkonnější produkt na erekci v ČR
 • Účinnost nejpozději do 45 minut
 • Délka účinků kolem 4 hodin
 • Vyvinuli nový produkt s rychlejší účinností: Proerecta Shot
 • stimuluje tvorbu testosteronu a tím zvyšuje libido
 • prodlužuje pohlavní styk
 • má dobrý vliv na tvorbu spermií
 • celkově podporuje silnou a dlouhotrvající erekci
 • příznivě působí na penis a podporuje jeho vitalitu
 • čistě přírodní složení založeno na bylinných extraktech
 • produkt je k dostání bez předpisu
 • jedná se o doplněk stravy vyrobený v České republice
 • garantuje vrácení peněz v případě nespokojenosti (do 30 dní)
 • Vítěz našich testů za rok 2018, 2019, 2020, 2021 a 2022

TIP A ZKUŠENOST: U tohoto doplňku stravy se nám vyplatilo vzít 2+1 ZDARMA balení, jelikož 1 balení obsahuje 12 tobolek a při koupi této verze 2+1 ZDARMA, ušetříte 399 Kč, protože jedno balení získáte grátis. Více o tom se můžete dočíst níže v častých dotazech o Proerectanu. 

Proerecta lék na erekci: Proč jej vyzkoušet?

Nevýhody a negativní zkušenosti

Přestože by se v recenzi alespoň nějaká negativa objevit měla, je problém na nějaké přijít. Našim cílem je vytvářet vyvážené recenze, avšak v případě Proerecta jakoby negativa neexistovala. Dokonce se ukazuje, že se řadí nad oblíbené produkty Erexan či Vimax, tedy dvou produktů, které se dlouhodobě držely v našem srovnávači na prvních příčkách.

+ Nevýhody produktu Proerecta nevýhody

 • Jedno balení obsahuje pouze 12 kapslí

Proerecta Klasik a výsledek našich nezávislých testů

Proerecta Klasik přípravek na podporu erekce je překvapením posledních měsíců. Vyzkoušeli jsme mnoho produktů na erekci, které jsme zařadili do naší recenze. Většina z nich byla bohužel propadák, ale v případě Proerecty je vše jinak. Skutečně jsme narazili na produkt, který je srovnatelný s takovou legendou, jako je Viagra, avšak s tím, že u Proerecta Klasik se nemusíte obávat omezujících vedlejších účinků.

Proerecta Klasik je bezesporu objevem již od roku 2018, který vám zaručí silnou erekci a nejde přitom jen o reklamu, ale výsledek je skutečný – potvrzují to také naši čtenáři i my v redakci (stále si za tvrzením stojíme: rok 2023), přitom se vyrábí u nás v České republice. Pro jednou jsme opět v něčem světoví.

95% Mužů potvrdilo silné zlepšení erekce během 45 minut

81% Mužů potvrdilo výrazné zesílení orgasmu

63% Mužů potvrdilo zvýšenou chuť na sex

68% Mužů potvrdilo významné prodloužení sexu

21% Mužů potvrdilo mírné zvětšení penisu

Proerecta Klasik a jeho přírodní složení

Složení prášků na erekci bez předpisu Proerecta Klasik je obdobné, jako v případě jiných velmi účinných přípravků na podporu erekce. Využívá podobný či stejných extraktů z bylin, které se donedávna využívaly v přírodním léčitelství a jejichž účinek je ověřený.

Složení, do kterého se dostaly skutečně jen ověřené a bezpečné byliny podporující kvalitu erekce je na české poměry skutečně jedinečné. Konečně se také v České republice vyrábí účinný produkt, který může pomoci mužům při problémech s erekcí.

My osobně máme v produktu z České republiky mnohem větší důvěru, zvláště když se ukazuje, že dokáže svými výsledky výrazně konkurovat například Erexanu nebo Zerexu  – v podpoře erekce tak jsme bezesporu světoví.

Proerecta recenze - Složení českého léku na erekci

Jaké další bylinky vám pomohou zlepšit erekci? Podívejte se na jejich přehled, změňte svou životosprávu a užívejte si silné erekce každý den.

 • L – arginin a L – citrulin rozšiřují cévy a dokážou více zásobovat penis okysličenou krví. Aby byla erekce pevná, musí být penis řádně prokrvený. Díky tomu se krev v penisu zadržuje déle, což vede k delší souložit a k pevnější erekci. Obě aminokyseliny můžete rovněž najít v běžné stravě, proto doporučujeme dodržovat zdravý jídelníček (maso, zelenina, ovoce a mléčné výrobky).
 • Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) stimuluje funkce pohlavních orgánů, pomáhá udržovat správnou činnost močové a rozmnožovací soustavy, má velmi kladný vliv na funkce srdce a cév, hormonální aktivitu, revitalizuje funkce močové soustavy, udržuje správný svalový tonus, pomáhá lépe nakládat s energií, přispívá k pročišťování krve, udržuje obranyschopnost organismu, nervový a dýchací systém, kosti, dásně a pokožku. Jde skutečně o velmi výkonnou bylinku, kterou by měl do své stravy zařadit nejen muž, ale i ženy.
 • Ženšen pravý (Panax ginseng) pomáhá udržovat sexuální zdraví a vitalitu, podporuje správný krevní oběh, normalizuje činnost srdce a cév, udržuje bdělost, emoční rovnováhu, snižuje stres a únavu, také má pozitivní vliv na imunitu.
 • Hroznová jádra jsou prospěšná plodnosti, udržují správnou činnost srdce a cév, disponují antioxidačními účinky a prospívají imunitě.
 • Rozchodnice růžová (Rhodiola roseapomáhá s lepším okysličením srdce a cévního systém, stimuluje krevní oběh, udržuje bdělost, fyzický a duševní výkon.
 • Guarana (Paulinie nápojná – Paullinia cupana) také udržuje bdělost, jako Rhodiola rosea, ale také podporuje fyzický a mentální výkon.

Pozor, nedostatečná erekce ještě neznamená erektilní dysfunkci. Podívejte se na nejznámější mýty o erektilní dysfunkci, kterým bohužel velká část mužů, ale i žen věří.

Proerecta Klasik a jeho dávkování

Jedno balení Proerecta Klasik, obsahuje 12 jednorázových dávek, ty se užívají asi hodinu před sexem s účinností kolem 4 hodin. Nejedná se tak o produkt, který má dlouhodobé účinky.

Doporučená dávka je jedna tabletka před sexem (cca 45 minut před) a zároveň během 24 hodin. V případě opravdu velmi slabého ztopoření, můžete užít dva prášky na erekci, to je ovšem maximální možná dávka, kterou byste neměli překračovat. Tabletku zapijte dostatečným množstvím vody.

Jaká je cena Proerecta Klasik a jak nakupovat nejvýhodněji?

Nám se osobně velmi líbí, jak Proerecta přistupuje ke svým zákazníkům a myslí na muže, kteří chtějí Proerecta Klasik užívat pravidelně. Zatímco při koupi jednoho balíčku vás vyjde jedna dávka na téměř 33 Kč, v případě, že koupíte výhodnou verzi Proerecta 2+1 ZDARMA, bude stát jedna dávka 22 Kč.

Jako poslední možnost výhodného balíčku je verze 4+2 ZDARMA, u které však jedna dávka vyjde na 25 Kč. Proto doporučujeme spíše volit verzi 2+1 ZDARMA, která je nejvýhodnější.

Proerecta je dostupná v několika různých baleních. Samozřejmě, čím více balení si pořídíte, tím výhodněji nakoupíte v přepočtu na jednu dávku. Všechny Proerecta doplňky stravy jsou dostupné i v lékárnách, avšak za vyšší cenu a bez zmiňovaných výhod. Navíc, námi vyjednaný slevový kupón, je možné uplatnit pouze u oficiálního prodejce.

Ušetřete 11% z celkového nákupu: Jakožto jeden z největších magazínu o erekci, jsme s prodejcem vyjednali slevový kupón, se kterým ušetříte 11% z celkového nákupu. Stačí do objednávkového formuláře zadat tento slevový kód: sleva11

V

Proerecta 1 balení tablet na erekci

Cena: 399 Kč
Počet pilulek: 12
Cena za pilulku: 33 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Proerecta - 2 balení

Cena: 799 Kč
Počet tablet: 36
Cena za tabletku: 22 Kč
Ušetříte: 398 Kč

Proerecta 3 balení tablet na erekci

Cena: 1 854 Kč
Počet pilulek: 72
Cena za pilulek: 25 Kč
Ušetříte: 540 Kč

Jak funguje Proerecta a jak může pomoci?

Proto aby byl penis co nejpevnější při erekci, je zapotřebí v něm vyprodukovat co nejvíce krve. Vlivem životosprávy, stresem, neaktivním pohybem a hlavně věkem, se postupně cévy zužují až ucpávají. Díky slabému průtoku krve, bude také slabá a krátkodobá erekce.

Tablety na erekci jako je Proerecta obsahují přírodní látky neboli kombinaci bylinek, které mají výrazný vliv na lepší prokrvování penisu a pomáhají k pročišťování cév (Např. Tribulus, ženšen..)

Proerecta Klasik vedlejší účinky, užívání a upozornění

 • Komu není určen: Dětem, těhotným a kojícím ženám nebo osobám se srdečními problémy
 • Dávkování: 1-2 kapsle na erekci denně a dostatečně zapít nealkoholickým nápojem
 • Skladování: nejlépe temná a suchá místnost do teploty 25 °C a samozřejmě mimo dosah dětí
 • Upozornění: Kupujete si pouze doplněk stravy nikoliv náhražku za pevnou stravu!
 • Vedlejší účinky a kontraindikace: od roku 2018, co tento doplněk stravy testujeme, jsme nezaznamenali u nás ani u čtenářů vedlejší účinky. Pokud by se vyskytovaly nějaké vedlejší účinky, musel by být produkt stáhnut z trhu. Na doplňky stravy se vztahují přísná pravidla.

Komu jsou především tyto tablety na erekci určeny?

Tento a jiné přípravky na erekci jsou ve většině případech vhodné až po 18+, v případě Proerecta Klasik tomu tak není jinak. Většinou mladší muže netrápí poruchy erekce, pokud ano, půjde z největší pravděpodobností o stres.

Pokud hledáte přírodní doplněk stravy s rychlým nástupem pevné a dlouhotrvající erekce, pak Proerecta KLASIK můžeme určitě doporučit. Nástup účinků pocítíte nejpozději do 45 minut a vydrží 3 až 4 hodiny.

Časté dotazy čtenářů k produktu Proerecta Klasik

Dostávali jsme opakující se dotazy k práškům na zlepšení erekce Proerecta Klasik, proto jsme se rozhodli sestavit časté dotazy a k nim přiřadit příslušné odpovědi, které jsme buď zjistili během testů nebo od prodejce.

Po vyplnění osobních údajů v objednávkovém formuláři, musíte v části „Způsob platby“ zaškrtnout tlačítko „Vložit slevový kupón“. Poté vám vyjeden menší okno s tlačítkem. Do menšího okna vložte „sleva11“ a následně klikněte na tlačítko „Uplatnit slevu.“

Pokud vše proběhlo správně, měla by se zobrazit informativní zpráva, že sleva byla odečtena z ceny. Slevový kupón můžete využít při každém nákupu.

Jak uplatnit slevový kupón na Proerecta?

Jak uplatnit slevový kupón na Proerecta?

Posílení účinku je možné jako u jakéhokoliv doplňku stravy na erekci. Pomůžou vám cviky na penis, jelqing nebo kegelovy cviky.

Proerecta slouží jako okamžitá a jednorázová pomoc pro dosažení maximální erekce. Produkt se užívá 1x denně spolu s 1-2 tabletami. Nástup účinnosti je maximálně do 60 minut, proto je tento produkt vhodný před sexuálním výkonem. Při dlouhodobějším užívání před sexuálními výkony (5-8 měsíců) jsme nezaznamenali žádné problémy ani vedlejší účinky.

Můžete také vyzkoušet jiné alternativy s rychlou účinnosti: Erexan nebo Zerex, které patři mezi ty výkonnější produkty na zlepšení erekce.

Pokud spíše hledáte dlouhodobé účinky, ale i s dlouhodobějším nástupem, pak se podívejte na Vimax, Erex24, Ejoy nebo na náš speciální ebook.

Nemusíte mít žádné obavy, protože opět jsme Proerectu několikrát testovali v redakci i někteří naši čtenáři. Testovali se různé věkové kategorie od 25 let do 68 let a nikdy jsme nezaznamenali žádné vedlejší účinky.

Proerecta je okamžitá jednorázová pomoc pro dosažení maximální erekce. Užívá se 1 až 2 tobolky 60 minut před sexem. Pokud nechcete jednorázovou účinnost, můžete využít Vimax, Ejoy či Erex24.

Účinek přetrvává průměrně 24 hodin dle prodejce, avšak my jsme zaznamenali průměr cca 18-21 hodin, během kterých dochází po sexuální stimulaci k pevné erekci. Po vyprchání účinné látky je potřebné užít dávku další.

Ano, jako každý produkt můžete i Proerectu vrátit do 14 dní. Avšak zboží musí být zabalené a nepoužité. Pokud tohle vše splňujete, zašlete produkt na adresu eMarkest, s.r.o. Ulice: Domažlická 1232/3, Město: 130 00, Praha 3. V případě nejasností k produktu využijte kontakty:

Telefon: pracovní dny mezi 09.00 a 18.00: (+420) 607 657 370
E-mail: info@proerecta.cz

Prodejce udává, že účinnost je 24 hodin, dle našich testů je tato účinnost 18-20 hodin, i přesto je to dlouhá doba. Pokud tedy užijete 1-2 tobolky, můžete očekávat v případě ztopoření 100% kvalitu a výkonnost.

Téměř jakýkoliv doplněk stravy na zlepšení erekce se nedoporučuje mužům se zvýšeným krevním tlakem, po infarktu, mrtvici či s jinými srdečními chorobami.

Ano. Proerecta prošla několika testy a byla přihlášena a schválena na ministerstvu zdravotnictví. Proto je také k sehnání bez lékařského předpisu a je bez vedlejších účinků.

Ano, pokud se tyto lehké drogy užívají s mírou. Alkohol a cigarety jsou sami osobě smrtelná kombinace.

Pokud vás i přes svou výkonnost Proerecta nenadchl a chtěli byste využít jiné alternativy, doporučujeme využít buď náš online srovnávač nebo se podívejte na recenze k produktům, jako je Erexan, Vimax či Zerex. Mnohým se můžou také zamlouvat naše speciální cviky a tipy na zlepšení erekce, které nabízíme v našem ebooku.

Ano, stačí využít Slovenskou verzi webových stránek. Stačí kliknout na SK vedle menu po pravé straně.

Nikdo vám nemůže určovat, kolik máte investovat do tablet na erekci, vždy záleží na vašich finančních možnost a důvěry v produktu. My však doporučujeme dle našich zkušeností, kupovat 3 a více balení, jelikož v balení Proerectanu se nachází 12 tobolek. Účinnost jednoho dávkování (1-2 tabletky, 1x denně) je na jeden den. Pokud si tedy rozpočítáme jedno balení na dny, pak nám vychází, že jedno balení nám postačí na 6 až 12 dní.

Dále pokud vezmeme v potaz, že můžete nastat účinnost od 2-3 tabletky, jako u jakéhokoliv doplňku stravy a to nejen na erekci, bude prvotní spotřeba o něco vyšší.

Nám se osvědčili hlavně vždy minimálně 3 balení, protože účinnost se zvyšuje postupně a zhruba po 3 balení lze zaznamenat pozitivní výsledky bez užití produktu. Pokud však nevěříte produktům takového typu, což je běžné a přirozené, můžete vyzkoušet 1 balení a poté dokoupit více. Ale musíte počítat opět s přičtením ceny za dopravu a čekací dobou.

Proerecta zkušenosti našich čtenářů

„Rád nakupuju a podporuju české výrobky, tak jsem to zkusil i v případě Proerecty. A víte co? Potěšilo mě to, fakt mám o dost silnější erekci, má žena si toho všimla a celkově to našemu vztahu jen prospělo.“ – Petr, 46 let, Zlín

„Funguje, zkusil jsem několik možných i nemožných přípravků a vždycky to nestálo za moc. Pak jsem zkusil Proerectu a výsledek se dostavil. Srovnatelný je s Viagrou, ale tu nemůžu kvůli slabému srdci, tohle je super.“ – Emanuel, 52 let, Pardubice

„Proerecta vám zajistí silnou erekci, která jen tak neochabne, vlastně neochabne ani tehdy, když už by se to hodilo. To je snad jediný problém. :)) Já jsem z nákupu nadšený a nadmíru spokojený. Možná by mohl být jen levnější, ale za kvalitu se holt platí.“ – Ondřej, 44 let, Lipník nad Bečvou

Naše hodnocení

Hodnocení: 5 hvězd

“ Od roku 2011 jsme otestovali nespočet produktů na podporu erekce a setkali jsme se opravdu jen s pár produkty, které skutečně fungovaly. Ale mezi ty lídry, rozhodně patří Proerecta Klasik a to už od roku 2018. Proerecta Klasik je velmi kvalitní „nakopávač erekce“ s jehož účinky můžete být připraveni do akce, nejpozději do 45 minut. 

Proerecta Klasik si od vás čtenářů, právem získal 5 hvězdiček. Pokud hledáte přírodnější alternativu Viagru, která je dostupná bez lékařského předpisu, pak je tento přípravek pro muže jasnou volbou“

Shrnutí o Proerecta:

 • stimuluje tvorbu testosteronu a tím zvyšuje libido
 • prodlužuje pohlavní styk
 • má dobrý vliv na tvorbu spermií
 • celkově podporuje silnou a dlouhotrvající erekci
 • příznivě působí na penis a podporuje jeho vitalitu
 • čistě přírodní složení založeno na bylinných extraktech
 • produkt je k dostání bez předpisu
 • jedná se doplněk stravy vyrobený v České republice
 • garantuje vrácení peněz v případě nespokojenosti
 • Objev roku 2018

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Proerecta je vyrobený v ČR a rozhodně patří mezi ty nejlepší, které jsou dostupné na trhu.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Proerecta
Price
CZK 399
Product Availability
Available in Stock