Proerecta recenze: Zkušenosti s novým lékem na erekci
 • TOP lék na erekci roku 2018, 2019, 2020, 2021
 • Tvrdá erekce nejpozději do 45 minut
 • Prodloužená výdrž díky lepšímu prokrvení
 • Žádné vedlejší účinky
 • Garance na vrácení peněz
 • Akce 2+1 ZDARMA a 4+2 ZDARMA
Kde koupit Proerecta

Rozhodněte se

Proerecta recenze a výsledky testování

Poruchy erekce jsou pro velkou část mužské populace běžné, nikoli však normální. Odhaduje se, že určitou formou problémů s erekcí trpí až 60 % mužské populace nad 40 let. Jedná se o problém, který se objevuje současně se stárnutím, kdy dochází k úbytku testosteronu a zároveň se nevytváří tak rychle, jak by měl. Nedostatek testosteronu pak má přímý vliv na libido, s tím tedy i spojenou erekci.

Poruchy erekce jsou nejčastěji způsobeny psychickými problémy. Velmi negativní vliv má nadměrné psychické vypětí, trvalý stres, psychická únava, špatná nálada a deprese. Řadí se sem i nedostatečné sebevědomí při sexu – to je typické pro muže, kteří nejsou v sexu zkušení, případně mají novou partnerku, se kterou mají sex poprvé a nevěří si. Jak se ukázalo v naší recenzi, v obou těchto případech pomůže Proerecta přípravek na zlepšení erekce.

Doplněk na erekci Proerecta jsme otestovali naši redaktoři, ale zejména naši čtenáři. Výsledky byly opravdu překvapující a jsme rádi, že můžeme uvést recenzi na další funkční produkt na zlepšení erekce, který si u nás zajistil jasné prvenství.

Skutečně se na trhu pohybuje nespočet produktů na zlepšení erekce, ale jen minimum z nich skutečně funguje. Proto jsme nesmírně rádi, když narazíme na funkční produkt. Proerecta je objev roku 2018 a pochází z České republiky.

Naše hodnocení: Hodnocení: 5 hvězd

1 balení
Proerecta 1 balení tablet na erekci

Cena: 499 Kč
Počet pilulek: 12
Cena za pilulku: 41 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Chci vybrat balení
2+1 Zdarma
Proerecta - 2 balení

Cena: 999 Kč Kč
Počet tablet: 36
Cena za tabletku: 27 Kč
Ušetříte: 475 Kč

Chci vybrat balení
4+2 ZDARMA
Proerecta 3 balení tablet na erekci

Cena: 1 854 Kč
Počet pilulek: 72
Cena za pilulek: 25 Kč
Ušetříte: 1050 Kč

Chci vybrat balení

Proerecta recenze - Zkušenosti s Čéským lékem na erekci

Výhody Proerecta přípravku na podporu erekce

Výrobce Proerecta přípravku na erekci slibuje vynikající výsledky. Hlavním cílem doplňku stravy Proerecta je podpořit silnou erekci a udržet ji dlouhotrvající, aby došlo k vyvrcholení. Podpora pevné a dlouhotrvající erekce je pro Proerectu primární, ale celkově povzbuzuje funkce penisu, varlat a prostaty. Díky svému účinnému čistě přírodnímu složení snižuje riziko impotence a zvyšuje tvorbu spermií, čímž podporuje silnou ejakulaci.

Proerecta podporuje erekci funkční a ověřenou cestou, zvýšením a stimulací tvorby testosteronu, ten má přímý vliv na sílu erekce. Dokážete tak udržet pevnou erekci během erotické stimulace – ta je stále velmi důležitá.

+ Výhody produktu Proerecta výhody

 • Nejvýkonnější produkt na erekci v ČR
 • Vyvinuli nový produkt s rychlejší účinností: Proerecta Shot
 • stimuluje tvorbu testosteronu a tím zvyšuje libido
 • prodlužuje pohlavní styk
 • má dobrý vliv na tvorbu spermií
 • celkově podporuje silnou a dlouhotrvající erekci
 • příznivě působí na penis a podporuje jeho vitalitu
 • čistě přírodní složení založeno na bylinných extraktech
 • produkt je k dostání bez předpisu
 • jedná se o doplněk stravy vyrobený v České republice
 • garantuje vrácení peněz v případě nespokojenosti (do 30 dní)
 • Objev roku 2018
 • Vítěz našich testů za rok 2018, 2019 a 2020

TIP A ZKUŠENOST: U tohoto doplňku stravy se nám vyplatilo vzít 2+1 ZDARMA balení, jelikož 1 balení obsahuje 12 tobolek a při koupi této verze 2+1 ZDARMA, ušetříte 499 Kč, protože jedno balení získáte grátis. Více o tom se můžete dočíst níže v častých dotazech o Proerectanu. 

Proerecta lék na erekci: Proč jej vyzkoušet?

Nevýhody a negativní zkušenosti

Přestože by se v recenzi alespoň nějaká negativa objevit měla, je problém na nějaké přijít. Našim cílem je vytvářet vyvážené recenze, avšak v případě Proerecta jakoby negativa neexistovala. Dokonce se ukazuje, že se řadí nad oblíbené produkty Erexan či Vimax, tedy dvou produktů, které se dlouhodobě drží v našem na prvních příčkách.

+ Nevýhody produktu Proerecta nevýhody

 • Jedno balení obsahuje pouze 12 kapslí

Proerecta a výsledek našich nezávislých testů

Proerecta přípravek na podporu erekce je překvapením posledních měsíců. Vyzkoušeli jsme mnoho produktů na erekci, které jsme zařadili do naší recenze. Většina z nich byla bohužel propadák, ale v případě Proerecty je vše jinak. Skutečně jsme narazili na produkt, který je srovnatelný s takovou legendou, jako je Viagra nebo přírodní produkty Erexan, Vimax nebo třeba Zerex.

V některých ohledech je snad i převyšuje, ale to nechme ještě na delším testování. Proerecta je bezesporu objevem roku 2018, který vám zaručí silnou erekci a nejde přitom jen o reklamu, ale výsledek je skutečný – potvrzují to také naši čtenáři i my v redakci. A přitom se vyrábí u nás v České republice. Pro jednou jsme opět v něčem světoví.

95% Mužů potvrdilo silné zlepšení erekce

81% Mužů potvrdilo výrazné zesílení orgasmu

63% Mužů potvrdilo zvýšenou chuť na sex

68% Mužů potvrdilo významné prodloužení sexu

21% Mužů potvrdilo mírné zvětšení penisu

Kde zakoupit Proerectu

Proerecta a jeho přírodní složení

Složení produktu Proerecta je stejně jako v případě jiných velmi účinných produktů na podporu erekce zcela přírodní. Využívá podobný či stejných extraktů z bylin, které se odedávna využívali v přírodním léčitelství a jejichž účinek je ověřený.

Složení, do kterého se dostaly skutečně jen ověřené a bezpečné byliny podporující kvalitu erekce je na české poměry skutečně jedinečné. Konečně se také v České republice vyrábí skutečně účinný produkt, který může pomoci českým mužům v problémech s erekcí.

My osobně máme v produktu z České republiky mnohem větší důvěru, zvláště když se ukazuje, že dokáže svými výsledky výrazně konkurovat například Erexanu nebo Zerexu  – v podpoře erekce tak jsme bezesporu světoví.

Proerecta recenze - Složení českého léku na erekci

Jaké další bylinky vám pomohou zlepšit erekci? Podívejte se na jejich přehled, změňte svou životosprávu a užívejte si silné erekce každý den.

 • L – arginin a L – citrulin rozšiřují cévy a dokážou více zásobovat penis okysličenou krví. Aby byla erekce pevná, musí být penis řádně prokrvený. Díky tomu se krev v penisu zadržuje déle, což vede k delší souložit a k pevnější erekci. Obě aminokyseliny můžete rovněž najít v běžné stravě, proto doporučujeme dodržovat zdravý jídelníček (maso, zelenina, ovoce a mléčné výrobky).
 • Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) stimuluje funkce pohlavních orgánů, pomáhá udržovat správnou činnost močové a rozmnožovací soustavy, má velmi kladný vliv na funkce srdce a cév, hormonální aktivitu, revitalizuje funkce močové soustavy, udržuje správný svalový tonus, pomáhá lépe nakládat s energií, přispívá k pročišťování krve, udržuje obranyschopnost organismu, nervový a dýchací systém, kosti, dásně a pokožku. Jde skutečně o velmi výkonnou bylinku, kterou by měl do své stravy zařadit nejen muž, ale i ženy.
 • Ženšen pravý (Panax ginseng) pomáhá udržovat sexuální zdraví a vitalitu, podporuje správný krevní oběh, normalizuje činnost srdce a cév, udržuje bdělost, emoční rovnováhu, snižuje stres a únavu, také má pozitivní vliv na imunitu.
 • Hroznová jádra jsou prospěšná plodnosti, udržují správnou činnost srdce a cév, disponují antioxidačními účinky a prospívají imunitě.
 • Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) pomáhá s lepším okysličením srdce a cévního systém, stimuluje krevní oběh, udržuje bdělost, fyzický a duševní výkon.
 • Guarana (Paulinie nápojná – Paullinia cupana) také udržuje bdělost, jako Rhodiola rosea, ale také podporuje fyzický a mentální výkon.

Kde zakoupit Proerectu

Pozor, nedostatečná erekce ještě neznamená erektilní dysfunkci. Podívejte se na nejznámější mýty o erektilní dysfunkci, kterým bohužel velká část mužů, ale i žen věří.

Proerecta balení, dávkování a cena

Jedno balení Proerecta přípravku obsahuje 12 jednorázových dávek, ty se užívají asi hodinu před sexem. Nejedná se tak o produkt, který má dlouhodobé účinky. Doporučená dávka je jedna kapsle před sexem a zároveň během 24 hodin, protože přibližně podobně dlouhý má účinek. V případě opravdu velmi slabé erekce můžete užít kapsle 2, to je ovšem maximální možná dávka, kterou byste neměli překračovat. Kapsli zapijte dostatečným množstvím vody.

Cenově je Proerecta srovnatelná s Erexanem, což je naprosto opodstatněné, protože svými výsledky nás tento český produkt opravdu velmi mile překvapil. Dokonce vychází o něco levněji, i když rozdíl je minimální a záleží na výběru balení.

Proerecta je dostupná v několika různých baleních. Samozřejmě čím větší balení si pořídíte, tím výhodněji koupíte v přepočtu jednu kapsli. Celkem se prodávají balíčky, ve kterých najdete od 1 do 4 balení

Proerecta přípravku na podporu erekce. Zatímco při koupi jednoho balíčku váš vyjde kapsle na téměř 41 Kč, v případě, že koupíte výhodnou verzi Proerecta 2+1 ZDARMA, bude stát jedna kapsle 27 Kč a v neposlední řadě při nákupu 4+2 ZDARMA, vyjde jedna kapsle na 25 Kč.

1 balení
Proerecta 1 balení tablet na erekci

Cena: 499 Kč
Počet pilulek: 12
Cena za pilulku: 41 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Chci vybrat balení
2+1 Zdarma
Proerecta - 2 balení

Cena: 999 Kč Kč
Počet tablet: 36
Cena za tabletku: 27 Kč
Ušetříte: 475 Kč

Chci vybrat balení
4+2 ZDARMA
Proerecta 3 balení tablet na erekci

Cena: 1 854 Kč
Počet pilulek: 72
Cena za pilulek: 25 Kč
Ušetříte: 1050 Kč

Chci vybrat balení

Jak funguje Proerecta a jak může pomoci?

Proto aby byl penis co nejpevnější při erekci, je zapotřebí v něm vyprodukovat co nejvíce krve. Vlivem životosprávy, stresem, neaktivním pohybem a hlavně věkem, se postupně cévy zužují až ucpávají. Díky slabému průtoku krve, bude také slabá a krátkodobá erekce.

Tablety na erekci jako je Proerecta obsahují přírodní látky neboli kombinaci bylinek, které mají výrazný vliv na lepší prokrvování penisu a pomáhají k pročišťování cév (Např. Tribulus, ženšen..)

Proerecta vedlejší účinky. užívání a upozornění

 • Komu není určen: Dětem, těhotným a kojícím ženám nebo osobám se srdečními problémy
 • Dávkování: 1-2 kapsle na erekci denně a dostatečně zapít nealkoholickým nápojem
 • Skladování: nejlépe temná a suchá místnost do teploty 25 °C a samozřejmě mimo dosah dětí
 • Upozornění: Kupujete si pouze doplněk stravy nikoliv náhražku za pevnou stravu!
 • Vedlejší účinky a kontraindikace: od roku 2017, co tento doplněk stravy testujeme, jsme nezaznamenali u nás ani u čtenářů vedlejší účinky. Pokud by se vyskytovaly nějaké vedlejší účinky, musel by být produkt stáhnut z trhu. Na doplňky stravy se vztahují přísná pravidla.
 • TIP: Nezoufejte, pokud první dvě kapsle moc nefungují u jakéhokoliv doplňků stravy na erekci. Zjednodušeně: tělo se nejdříve potřebuje trošku seznámit s novými látkami a dostat je do těla, proto 1-3 kapsle mohou občas být jako startovací režim.

Komu jsou především tyto tablety na erekci určeny?

Tablety na erekci jsou ve většině případech vhodné až po 18+, v případě Proerecta tomu tak není jinak. Většinou mladší muže netrápí poruchy erekce, pokud ano, bude zřejmě nutné zajít k lékaři.

Pokud hledáte přírodní doplněk stravy s rychlým nástupem pevné a dlouhotrvající erekce, pak Proerecta můžeme určitě doporučit.

Chci koupit Proerectu

Časté dotazy čtenářů k produktu Proerecta

Dostávali jsme opakující se dotazy k práškům na zlepšení erekce Proerecta, proto jsme se rozhodli sestavit časté dotazy a k nim přiřadit příslušné odpovědi, které jsme buď zjistili během testů nebo od prodejce.

Po vyplnění osobních údajů v objednávkovém formuláři, musíte v části „Způsob platby“ zaškrtnout tlačítko „Vložit slevový kupón“. Poté vám vyjeden menší okno s tlačítkem. Do menšího okna vložte „sleva11“ a následně klikněte na tlačítko „Uplatnit slevu.“

Pokud vše proběhlo správně, měla by se zobrazit informativní zpráva, že sleva byla odečtena z ceny. Slevový kupón můžete využít při každém nákupu.

Jak uplatnit slevový kupón na Proerecta?

Jak uplatnit slevový kupón na Proerecta?

Posílení účinku je možné jako u jakéhokoliv doplňku stravy na erekci. Pomůžou vám cviky na penis, jelqing nebo kegelovy cviky.

Proerecta slouží jako okamžitá a jednorázová pomoc pro dosažení maximální erekce. Produkt se užívá 1x denně spolu s 1-2 tabletami. Nástup účinnosti je maximálně do 60 minut, proto je tento produkt vhodný před sexuálním výkonem. Při dlouhodobějším užívání před sexuálními výkony (5-8 měsíců) jsme nezaznamenali žádné problémy ani vedlejší účinky.

Můžete také vyzkoušet jiné alternativy s rychlou účinnosti: Erexan nebo Zerex, které patři mezi ty výkonnější produkty na zlepšení erekce.

Pokud spíše hledáte dlouhodobé účinky, ale i s dlouhodobějším nástupem, pak se podívejte na Vimax, Erex24, Ejoy nebo na náš speciální ebook.

Nemusíte mít žádné obavy, protože opět jsme Proerectu několikrát testovali v redakci i někteří naši čtenáři. Testovali se různé věkové kategorie od 25 let do 68 let a nikdy jsme nezaznamenali žádné vedlejší účinky.

Proerecta je okamžitá jednorázová pomoc pro dosažení maximální erekce. Užívá se 1 až 2 tobolky 60 minut před sexem. Pokud nechcete jednorázovou účinnost, můžete využít Vimax, Ejoy či Erex24.

Účinek přetrvává průměrně 24 hodin dle prodejce, avšak my jsme zaznamenali průměr cca 18-21 hodin, během kterých dochází po sexuální stimulaci k pevné erekci. Po vyprchání účinné látky je potřebné užít dávku další.

Ano, jako každý produkt můžete i Proerectu vrátit do 14 dní. Avšak zboží musí být zabalené a nepoužité. Pokud tohle vše splňujete, zašlete produkt na adresu eMarkest, s.r.o. Ulice: Domažlická 1232/3, Město: 130 00, Praha 3. V případě nejasností k produktu využijte kontakty:

Telefon: pracovní dny mezi 09.00 a 18.00: (+420) 607 657 370
E-mail: info@proerecta.cz

Prodejce udává, že účinnost je 24 hodin, dle našich testů je tato účinnost 18-20 hodin, i přesto je to dlouhá doba. Pokud tedy užijete 1-2 tobolky, můžete očekávat v případě ztopoření 100% kvalitu a výkonnost.

Téměř jakýkoliv doplněk stravy na zlepšení erekce se nedoporučuje mužům se zvýšeným krevním tlakem, po infarktu, mrtvici či s jinými srdečními chorobami.

Ano. Proerecta prošla několika testy a byla přihlášena a schválena na ministerstvu zdravotnictví. Proto je také k sehnání bez lékařského předpisu a je bez vedlejších účinků.

Ano, pokud se tyto lehké drogy užívají s mírou. Alkohol a cigarety jsou sami osobě smrtelná kombinace.

Pokud vás i přes svou výkonnost Proerecta nenadchl a chtěli byste využít jiné alternativy, doporučujeme využít buď náš online srovnávač nebo se podívejte na recenze k produktům, jako je Erexan, Vimax či Zerex. Mnohým se můžou také zamlouvat naše speciální cviky a tipy na zlepšení erekce, které nabízíme v našem ebooku.

Ano, stačí využít Slovenskou verzi webových stránek. Stačí kliknout na SK vedle menu po pravé straně.

Nikdo vám nemůže určovat, kolik máte investovat do tablet na erekci, vždy záleží na vašich finančních možnost a důvěry v produktu. My však doporučujeme dle našich zkušeností, kupovat 3 a více balení, jelikož v balení Proerectanu se nachází 12 tobolek. Účinnost jednoho dávkování (1-2 tabletky, 1x denně) je na jeden den. Pokud si tedy rozpočítáme jedno balení na dny, pak nám vychází, že jedno balení nám postačí na 6 až 12 dní.

Dále pokud vezmeme v potaz, že můžete nastat účinnost od 2-3 tabletky, jako u jakéhokoliv doplňku stravy a to nejen na erekci, bude prvotní spotřeba o něco vyšší.

Nám se osvědčili hlavně vždy minimálně 3 balení, protože účinnost se zvyšuje postupně a zhruba po 3 balení lze zaznamenat pozitivní výsledky bez užití produktu. Pokud však nevěříte produktům takového typu, což je běžné a přirozené, můžete vyzkoušet 1 balení a poté dokoupit více. Ale musíte počítat opět s přičtením ceny za dopravu a čekací dobou.

Proerecta zkušenosti našich čtenářů

„Rád nakupuju a podporuju české výrobky, tak jsem to zkusil i v případě Proerecty. A víte co? Potěšilo mě to, fakt mám o dost silnější erekci, má žena si toho všimla a celkově to našemu vztahu jen prospělo.“ – Petr, 46 let, Zlín

„Funguje, zkusil jsem několik možných i nemožných přípravků a vždycky to nestálo za moc. Pak jsem zkusil Proerectu a výsledek se dostavil. Srovnatelný je s Viagrou, ale tu nemůžu kvůli slabému srdci, tohle je super.“ – Emanuel, 52 let, Pardubice

„Proerecta vám zajistí silnou erekci, která jen tak neochabne, vlastně neochabne ani tehdy, když už by se to hodilo. To je snad jediný problém. :)) Já jsem z nákupu nadšený a nadmíru spokojený. Možná by mohl být jen levnější, ale za kvalitu se holt platí.“ – Ondřej, 44 let, Lipník nad Bečvou

Naše hodnocení

Hodnocení: 5 hvězd

“ Od roku 2011 jsme otestovali nespočet produktů na podporu erekce a setkali jsme se opravdu jen s pár produkty, které skutečně fungovaly. Jsme rádi, že opět můžeme přidat další produkt k těm skutečně funkčním. Proerecta je velmi kvalitní výrobek, s dlouhou účinností a v některých ohledech i mírně převyšuje výsledky nad legendami jako je Erexan nebo Zerex. 

Proerecta si od nás právem vytestoval 5 hvězdiček a ještě jej budeme dlouhodobě sledovat, abychom měli zaručené výsledky pro naše čtenáře.“

Zakoupit u prodejce

Shrnutí o Proerecta:

 • stimuluje tvorbu testosteronu a tím zvyšuje libido
 • prodlužuje pohlavní styk
 • má dobrý vliv na tvorbu spermií
 • celkově podporuje silnou a dlouhotrvající erekci
 • příznivě působí na penis a podporuje jeho vitalitu
 • čistě přírodní složení založeno na bylinných extraktech
 • produkt je k dostání bez předpisu
 • jedná se doplněk stravy vyrobený v České republice
 • garantuje vrácení peněz v případě nespokojenosti
 • Objev roku 2018

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta
Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Proerecta je vyrobený v ČR a rozhodně patří mezi ty nejlepší, které jsou dostupné na trhu.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Proerecta
Price
CZK 499
Product Availability
Available in Stock