Proerecta Long recenze: Prášky na erekce s dlouhodobými účinky
 • Dlouhodobé zlepšení erekce
 • Proerecta nabízí více kvalitních produktů
 • Zvyšuje sexualitu, libido a výkonnost
 • Snadno pořídíte bez lékařského předpisu
 • Garance vrácení peněz do 30 dní

Pokud patříte mezi muže, kteří mají problémy s erekcí, možná byste měli zbystřit. Recenzovali jsme další doplněk stravy, který je určen k dlouhodobému užívání, přičemž zároveň nabízí dlouhodobou podporu erekce.

Přečtěte si naší Proerecta Long recenzi, která vám odhalí nejen výhody těchto prášků na erekci, ale se i dozvíte, jak výrazně ušetřit. Doplněk stravy na erekci Proerecta LONG toho neslibuje málo, co z toho je ale skutečně pravda?

Co je Proerecta Long?

Možná již znáte prášky na erekci bez předpisu Proerecta Klasik, které si udržují dlouhodobě první pozici v našem srovnávači. Dnes si však rozebereme jeho sourozence, jejž nabízí řešení pro muže, kteří potřebují řešit erektilní dysfunkci dlouhodobě.

Jak je na tom ale nový doplněk stravy Proerecta Long? Hlavní rozdíl je v tom, že Proerectu Klasik nebo Proerecta SHOT, jste si museli dát před výkonem a účinek přišel do 45 minut. Proerecta Long naopak přináší dlouhodobé účinky.

Přečtěte si naši Proerecta recenzi – lepší prokrvení při erekci, která nastoupí už do 45 minut. Navíc bez vedlejších účinků. Pokud chcete, jakýsi „nakopávač erekce“, pak raději volte Proerecta Klasik nebo Proerecta SHOT.

Proerecta Long nás uchvátil nejen svou účinností v oblasti zlepšení erekce, ale při testování jsme zaznamenali i zlepšení vitality, délky sexu a k větší síle, díky podpoře zvyšování hladiny testosteronu. Podrobně jsme studovali složení a jeho jednotlivé účinky, přičemž jsme došli k závěru, že je Proerecta LONG ideálním doplňkem stravy pro muže okolo 40–60 let, kteří potřebují zlepšit sexuální výkonnost, ale i vitalitu.

Naše hodnocení: Hodnocení: 5 hvězd

Proerecta Long - 1 balení

Cena: 499 Kč Kč (1 měsíc)
Cena denní dávky: 16,6 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Proerecta Long - 2+1 zdarma balení

Cena: 999 Kč Kč (3 měsíce)
Cena denní dávky: 11 Kč
Ušetříte: 498 Kč

Proerecta Long - 4 nejvýhodnější balení

Cena: 1 999 Kč Kč (4 měsíce)
Cena za tabletku: 16,6 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Jak Proerecta Long pomáhá při problémech s erekcí?

Odborníci, kteří Proerectu Long vyvinuli, si uvědomují, že libido přirozeně s věkem slábne a stejně tak i erekce. Prášky na erekci bez předpisu, jako je například Proerecta Long nabízí řešení v podobě doplňku stravy, jejž obsahuje unikátnímu složení výtažků z bylin, minerálů, vitamínů a další prospěšné látky.

Dle našich zkušeností, je minimálně 90% pravda, co tvrdí prodejce Proerecty Long (viz níže). Zbylých 10% rozhoduje o účincích právě genetiky, životospráva, apod…  S účinností jsme byli velmi spokojení, protože pevnost erekce byla rozhodně lepší i déle vydržela. Chuť na sex a výkonnost byla taktéž znatelně vyšší, čehož si všimla i partnerka testujícího.

Protože Proerecta LONG obsahuje prospěšné látky pro mikrocirkulaci, testující poznamenal, že u něj došlo k mírnému zvětšení a rozšíření penisu. Ovšem nečekejte žádné zázraky. Díky tomu, že se do penisu dostane větší množství krve, může dojít k jeho mírnému zvětšení a rozšíření.

 • Zvyšuje sexualitu, libido a přispívá k sexuálnímu zdraví
 • Napomáhá udržovat normální hladinu mužského hormonu testosteronu
 • Podporuje plodnost a reprodukci
 • Poskytuje dlouhotrvající péči, účinek je dlouhodobý
 • Zlepšuje mikrocirkulaci krve v penisu
 • Proerectu Long si snadno pořídíte bez lékařského předpisu
 • Čistě rostlinné složené prášků na erekci je zcela bezpečné pro vaše tělo

Tím zdaleka největším přínosem je ovšem to, že budete moct mít sex kdykoli. Odteď už žádná tabletka před sexem. Nemusíte se stresovat správným načasováním. Teď už neselžete.

Proerecta Long - Složení a celá etiketa

Proerecta Long má složení čistě přírodní

Složení doplňku stravy na zlepšení erekce Proerecta Long je zcela přírodní, proto jej také sežene bez lékařského předpisu. Síla tohoto produktu je především v dobře zvoleném složení, které do jisté míry staví na spolehlivosti klasické Proerecty.

Právě u té si muži mohli dostatečně prověřit, jak skvěle a spolehlivě funguje. Pro komplexní pochopení přípravku pro muže, jsme vám podrobně popsali jednotlivé složky i jejich případné účinky.

Extrakt z kořene Maca

Jedná se o různými prášky na erekci prověřenou součást složení. Extrakt z kořene Maca podporuje plodnost, vytrvalost a zlepšuje fyzickou kondici, což prokazují i některé zahraniční studie. Zároveň slouží jako přirozená podpora sexuality. O vynikajících účincích Maca, jsme také psali v našem článku.

Extrakt z hroznových semen

Podporuje cévní činnost, tedy mimo jiné i správnou mikrocirkulaci krve v penisu a tím zlepšuje jeho prokrvení.

Hořčík

Podporuje regeneraci a odpočinek, kromě toho nám dodává energii a snižuje míru únavy. Hořčík je pro naše tělo velmi důležitý, protože spouští mnoho procesů v našem organismu. Kromě toho má kladný vliv na naši nervovou soustavu.

Zinek

Zinek přispívá k plodnosti a reprodukci. Mužům pomáhá udržet si v organismu dostatečnou hladinu testosteronu, který společně s věkem klesá. Kromě toho udržuje dobrý stav vlasů, nehtů nebo i pokožky a kostí.

Citrulin

Používají ho sportovci pro ještě lepší fyzický výkon. Díky Citrulinu oslníte svou partnerku v posteli svou nevyčerpatelností.

Směs vitamínů

Proerecta Long dále obsahuje prospěšnou směs vitamínů, jako jsou třeba vitamíny skupiny B, vitamín B3, B6, C, D3 nebo E.

Proerecta Long recenze a zkušenosti - Fotka z redakce

Balení prášků na erekci Proerecta Long a kde jej zakoupit

Proerectu Long si můžete zakoupit ve 3 různých balíčcích, které se samozřejmě liší svou cenou. Nejvýhodněji však vychází balení 2+1 ZDARMA, kde jedna denní dávka vychází na pouhých 11 Kč. Níže jsme propočítali jednotlivá balení na cenu za dávku, abyste měli větší přehled před nákupem.

Ještě bychom chtěli upozornit, že jakýkoliv přípravek Proerecta je možné zakoupit v mnoha lékárnách, ale musíte počítat s vyšší cenu a že nebudete moc využít určité výhody. Pokud zvolíte oficiálního prodejce a výrobce, pak získáte nejen nejnižší cenu, ale i řadu výhod, jako je garance vrácení peněz, množstevní slevy a budete také moc uplatnit slevový kód, díky něhož ušetříte 11% z celkového nákupu (sleva11).

Proerecta Long - 1 balení

Cena: 499 Kč Kč (1 měsíc)
Cena denní dávky: 16,6 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Proerecta Long - 2+1 zdarma balení

Cena: 999 Kč Kč (3 měsíce)
Cena denní dávky: 11 Kč
Ušetříte: 498 Kč

Proerecta Long - 4 nejvýhodnější balení

Cena: 1 999 Kč Kč (4 měsíce)
Cena za tabletku: 16,6 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Podívejte se i na další recenze prášků na erekci, které jsme vyzkoušeli. Detailní recenze vám prozradí, jaké produkty se na podporu erekce vyplatí.

Jak na správné dávkování u Proerecta Long

Výrobce Proerecta Long prášků na erekci doporučuje užívat denně 2 tablety. Užívání je jednoduché. Ideální je si vzít jednu tabletku ráno a druhou odpoledne, případně večer. Zapijte je dostatečným množstvím čisté vody nebo jiným nealkoholickým nápojem. Proerecta LONG jsme testovali 7 měsíců, abychom jej mohli řádně zhodnotit a dle toho nám vyšlo, že minimální doba užívání je 1-2 měsíce..

Dlouhodobější užívání je nezbytné proto, že čím déle jej užíváte, tím více se zvyšují nedostatečné hladiny určitých „látek“, právě díky obsahu složení v Proerecta LONG. Záleží však na každém jedinci, jak se u něj účinky projeví. Každý z nás je odlišný a žijeme taktéž odlišně, proto není možné vždy zaručit stejnou účinnost a i dobu projevení.

Zaznamenali jsme nějaké vedlejší účinky u Proerecta LONG?

Během testování jsme sledovali, zda může mít Proerecta Long nějaké vedlejší účinky, protože chceme, aby naše Proerecta Long recenze byla objektivní. Protože se však jedná o zcela přírodní doplněk stravy, nepodařilo se nám vedlejší účinky během testování zjistit. Dovolujeme si tak tvrdit, že žádné nemá a můžete jej bez obav užívat. Avšak alergici by měli být vždy obezřetní a před koupit, by si měli vždy složení řádně prohlédnout.

Několik závažnějších vedlejších účinků má například Viagra. Možná ji také užíváte a rizika ani neznáte.

Zkušenosti s Proerecta Long na podporu erekce

Naši čtenáři, kteří velmi často zkouší přípravky na podporu erekce, se nám svěřili se svými vlastními zkušenostmi. Můžete si tak udělat sami názor na to, zda Proerecta Long vyzkoušet.

„Užíval jsem klasickou Proerectu. Když jsem se dozvěděl o novém produktu Proerecta Long, vyzkoušel jsem ho. Výsledek jsem začal vnímat asi po 2 měsících. Výhodou je, že teď můžu mít sex kdykoli, nejen, když si dám tabletku Proerecty. Je to osvobozující pocit a dodá vám znovu sebevědomí.“ – Robert, 56 let, Olomouc

„Manžel měl problémy s erekcí a Proerecta Long mi přišla jako dobré řešení. První výsledky jsme pozorovali už po měsíci. Teď jsou to tři měsíce a manžel má opět tvrdou erekci kdykoli mám chuť na sex.“ – Kamila, 41 let, Karlovy Vary

„Mnohem lepší než klasická Proerecta. Výsledky jsou podobné, ale tady máte jistotu, že si nemusíte brát tabletku těsně před sexem. To je velká výhoda a můžu doporučit. Funguje výborně.“ – Jan, 54 let, Kolín

Pro koho je Proerecta Long vhodná?

Muži, kteří mají dlouhodobější problémy s erekcí, je mohou řešit účinně a přírodní cestou. Je nám dobře známo, že s tak intimním problém se nechce každý muž svěřovat svému lékaři, proto většinou volí prášky na erekci, jejž dokážou pomoct vrátit sexuální libido, tvrdou erekci a navíc i sexuální výkonnost. To vše bez předpisu.

Výrobce doporučuje Proerectu Long mužům nad 50 let, ale ve skutečnosti jej doporučujeme užívat i muži v nižším věku, kteří mají problémy s erekcí. Přesto je zapotřebí brát v potaz, že je Proerecta LONG určen sice k dlouhodobé účinnosti, ale za předpokladu dlouhodobého a pravidelného užívání.

FAQ aneb co vás o Proerecta Long nejvíce zajímá?

Velice nás těší, když nám píšete vaše dotazy, protože jsme poté schopni nabídnout doplňující informaci k recenzi. Níže se můžete podívat, co vás nejvíce zajímá, s následnými odpověďmi. Nadále nám můžete zasílat vaše dotazy buď e-mailem nebo jej zanechte v komentářích pod článkem, přičemž následné odpovědi pomohou i dalším čtenářům.

Opravdu mi Proerecta Long pomůže?

Ano, podle zkušeností se ukazuje, že vám Proerecta Long může pomoct při zlepšení erekce. Je ale důležité dodržovat doporučené dávkování. Zkušenosti jiných mužů ukazují, že výsledky se objeví zhruba při 1–3 měsících užívání. Pocítíte pozitivní výsledky už sice během prvního

Jak to, že nemá žádné vedlejší účinky?

Tajemstvím je čistě přírodní složení. Díky tomu se jedná o prášky na erekci bez předpisu, které navíc nemají vedlejší účinky. Účinné přírodní extrakty a složení často při podpoře erekce stačí.

Co když nevidím výsledky hned po měsíci užívání?

Výrobce sice udává, že výsledky jsou viditelné už po měsíci užívání Proerecty Long, ale nám se osvědčilo počkat alespoň 3 měsíce – vycházíme jednak ze zkušeností s jinými produkty na zlepšení erekce a také ze zkušeností jiných mužů, kteří výsledky pozorovali třeba až za 2 měsíce.

Je opravdu bez předpisu?

Ano, díky svému čistě přírodnímu složení nebudete potřebovat lékařský předpis. Jednoduše si můžete Proerectu koupit online přes oficiálního prodejce. Je to volně dostupná pomoc na problémy s erekcí.

Co dělat, pokud mi užívání nedělá dobře?

Pokud máte při užívání problémy, může to souviset s alergií na některou z látek ve složení. Proerecta Long má sice čistě přírodní složení, to ale neznamená, že nemůžete mít alergii na přírodní látky. Doporučujeme v takovém případě Proerectu Long vysadit a případné další užívání konzultovat s lékařem.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta