Proerecta Long recenze: Prášky na erekce s dlouhodobými účinky
 • Prášky na erekci s dlouhodobými účinky
 • Proerecta nabízí více kvalitních produktů
 • Zvyšuje sexualitu, libido a výkonnost
 • Snadno pořídíte bez lékařského předpisu
 • Garance vrácení peněz do 30 dní
Kde koupím Proerecta Long

Rozhodněte se

Pokud patříte mezi muže, kteří mají problémy s erekcí, možná byste měli zbystřit. Recenzovali jsme další doplněk stravy, který je určen k dlouhodobému užívání, tedy zároveň k dlouhodobé podpoře erekce.

Přečtěte si naši Proerecta Long recenzi, která vám odhalí nejen výhody těchto prášků na erekci. Doplněk stravy na erekci toho neslibuje málo, co z toho je ale pravda?

Co je Proerecta Long?

Možná znáte prášky na erekci bez předpisu Proerecta. Jedná se o český produkt zaměřený na zlepšení erekce, který jsme už recenzovali. Klasická Proerecta vyhrála ve srovnání TOP lék na erekci v letech 2018, 2019, 2020 a 2021. Dále mají i jako jediní drink na podporu erekce – Proerecta Shot, což umožňuje snadnější a chutnější užívání.

Jak je na tom ale nový doplněk stravy Proerecta Long? Hlavní rozdíl je v tom, že Proerectu jste si museli dát před výkonem a účinek přišel do 45 minut. Proerecta Long naopak funguje dlouhodobě a měla by přinést dlouhodobé výsledky.

Přečtěte si naši Proerecta recenzi – lepší prokrvení při erekci, která nastoupí už do 45 minut. Navíc bez vedlejších účinků.

Proerecta Long prášky na erekci slouží ke zlepšení erekce. Doporučuje se užívat mužům nad 50 let, pro které je také vyrobena. Proerecta Long silně vnímá nutnost kvalitního sexu k udržení si fungujícího partnerského vztahu.

Právě proto se zaměřila na muže, kteří často okolo 50–60 let svého věku začnou pociťovat problémy s erekcí. Snaží se zlepšit sexuální výkonnost, ale i vitalitu mužů.

Naše hodnocení: Hodnocení: 5 hvězd

Proerecta Long – 1 balení
Proerecta Long - 1 balení

Cena: 699 Kč Kč (1 měsíc)
Cena za tabletku: 11,65 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Chci si vybrat balení
Proerecta Long – 2+1 ZDARMA
Proerecta Long - 2+1 zdarma balení

Cena: 1 599 Kč Kč (3 měsíce)
Cena za tabletku: 8,88 Kč
Ušetříte: 498 Kč

Chci si vybrat balení
Proerecta Long – 4 balení
Proerecta Long - 4 nejvýhodnější balení

Cena: 1 999 Kč Kč (4 měsíce)
Cena za tabletku: 8,32 Kč
Ušetříte: 797 Kč

Chci si vybrat balení

Jak Proerecta Long pomáhá při problémech s erekcí?

Odborníci, kteří Proerectu Long vyvinuli si uvědomují, že libido přirozeně s věkem slábne – a stejně tak i erekce. Prášek na erekci bez předpisu Proerecta Long je účinný rostlinný doplněk stravy, který díky svému unikátnímu složení výtažků z bylin, minerálům, vitamínům a dalším prospěšným látkám zlepšuje sexuální výkon a schopnosti při sexu.

Dle našich zkušeností, je minimálně 90% pravda, co tvrdí prodejce Proerecty Long (viz níže). Zbylých deset procent rozhoduje o účincích právě genetiky, životospráva, apod…  S účinností jsme byli velmi spokojení, protože pevnost erekce byla mnohem kvalitnější a delší. Chuť na sex a výkonnost byla rozhodně vyšší, než jsme běžně zvyklí, čehož si všimly i partnerky. Někteří z testujících, zaznamenali také mírné zvětšení a rozšíření penisu.

 • Zvyšuje sexualitu, libido a přispívá k sexuálnímu zdraví
 • Napomáhá udržovat normální hladinu mužského hormonu testosteronu
 • Podporuje plodnost a reprodukci
 • Poskytuje dlouhotrvající péči, účinek je dlouhodobý
 • Zlepšuje mikrocirkulaci krve v penisu
 • Proerectu Long si snadno pořídíte bez lékařského předpisu
 • Čistě rostlinné složené prášků na erekci je zcela bezpečné pro vaše tělo

Tím zdaleka největším přínosem je ovšem to, že budete moct mít sex kdykoli. Odteď už žádná tabletka před sexem. Nemusíte se stresovat správným načasováním. Teď už neselžete.

Proerecta Long - Složení a celá etiketa

Proerecta Long má složení čistě přírodní

Složení doplňku stravy na zlepšení erekce Proerecta Long je zcela přírodní. Právě i díky tomu se může bez problému prodávat jako prášky na erekci bez předpisu. Síla tohoto produktu je především v dobře zvoleném složení, které do jisté míry staví na spolehlivosti klasické Proerecty. Právě u té si muži mohli dostatečně prověřit, jak skvěle a spolehlivě funguje.

Extrakt z kořene Maca

Jedná se o různými prášky na erekci prověřenou součást složení. Extrakt z kořene Maca podporuje plodnost, vytrvalost a zlepšuje fyzickou kondici, což prokazují i některé zahraniční studie. Zároveň slouží jako přirozená podpora sexuality. O vynikajících účincích Maca, jsme také psali v našem článku.

Extrakt z hroznových semen

Podporuje cévní činnost, tedy mimo jiné i správnou mikrocirkulaci krve v penisu a tím zlepšuje jeho prokrvení.

Hořčík

Podporuje regeneraci a odpočinek, kromě toho nám dodává energii a snižuje míru únavy. Hořčík je pro naše tělo velmi důležitý, protože spouští mnoho procesů v našem organismu. Kromě toho má kladný vliv na naši nervovou soustavu.

Zinek

Zinek přispívá k plodnosti a reprodukci. Mužům pomáhá udržet si v organismu dostatečnou hladinu testosteronu, který společně s věkem klesá. Kromě toho udržuje dobrý stav vlasů, nehtů nebo i pokožky a kostí.

Citrulin

Používají ho sportovci pro ještě lepší fyzický výkon. Díky Citrulinu oslníte svou partnerku v posteli svou nevyčerpatelností.

Směs vitamínů

Proerecta Long dále obsahuje prospěšnou směs vitamínů, jako jsou třeba vitamíny skupiny B, vitamín B3, B6, C, D3 nebo E.

Proerecta Long recenze a zkušenosti - Fotka z redakce

Balení prášků na erekci Proerecta Long

Proerectu Long si můžete zakoupit ve 3 různých balíčcích, které se samozřejmě liší svou cenou. Čím větší si zakoupíte balíček těchto prášků na erekci, tím levnější jedna tabletka v přepočtu bude. Nejmenší balení je klasicky po jednom, největší potom po 4 baleních. Jedno balení obsahuje 60 tobolek, tedy kúru na problémy s erekcí na 30 dní.

 • 1 balení za 699 Kč na 30 dní (11,65 Kč za tabletku)
 • 2+1 ZDARMA za 1599 Kč na 90 dní (8,88 Kč za tabletku)
 • 4 balení za 1999 Kč na 120 dní (8,32 Kč za tabletku)
Proerecta Long – 1 balení
Proerecta Long - 1 balení

Cena: 699 Kč Kč (1 měsíc)
Cena za tabletku: 11,65 Kč
Ušetříte: 0 Kč

Chci si vybrat balení
Proerecta Long – 2+1 ZDARMA
Proerecta Long - 2+1 zdarma balení

Cena: 1 599 Kč Kč (3 měsíce)
Cena za tabletku: 8,88 Kč
Ušetříte: 498 Kč

Chci si vybrat balení
Proerecta Long – 4 balení
Proerecta Long - 4 nejvýhodnější balení

Cena: 1 999 Kč Kč (4 měsíce)
Cena za tabletku: 8,32 Kč
Ušetříte: 797 Kč

Chci si vybrat balení

Podívejte se i na další recenze prášků na erekci, které jsme vyzkoušeli. Detailní recenze vám prozradí, jaké produkty se na podporu erekce vyplatí.

Jak na správné dávkování u Proerecta Long

Výrobce Proerecta Long prášků na erekci doporučuje užívat denně 2 tablety. Užívání je jednoduché. Můžete si například vzít jednu tabletu ráno a druhou odpoledne. Zapijte je dostatečným množstvím čisté vody. Produkt byste měli užívat alespoň po dobu 1 měsíce, abyste mohli pozorovat výsledky.

Záleží ale na každém jedinci, jak se u něj účinky projeví. Pokud užíváte doplňky stravy s obsahem zinku, hořčíku nebo vitamínu D, není vhodné zároveň užívat Proerectu Long, protože sama o sobě obsahuje doporučené množství těchto látek.

Jsou nějaké vedlejší účinky?

Snažili jsme se také zjistit, jestli může mít Proerecta Long nějaké vedlejší účinky, protože chceme, aby naše Proerecta Long recenze byla objektivní. Protože se však jedná o zcela přírodní doplněk stravy, nepodařilo se nám vedlejší účinky během testování zjistit – dovolujeme si tak tvrdit, že žádné nemá a můžete ji bez obav užívat.

Několik závažnějších vedlejších účinků má například Viagra. Možná ji také užíváte a rizika ani neznáte.

Zkušenosti s Proerecta Long na podporu erekce

Naši čtenáři, kteří velmi často zkouší přípravky na podporu erekce, se nám do naší Proerecta Long recenze svěřili se svými vlastními zkušenostmi. Můžete si tak udělat sami názor na to, zda Proerecta Long vykoušet.

„Užíval jsem klasickou Proerectu. Když jsem se dozvěděl o novém produktu Proerecta Long, vyzkoušel jsem ho. Výsledek jsem začal vnímat asi po 2 měsících. Výhodou je, že teď můžu mít sex kdykoli, nejen, když si dám tabletku Proerecty. Je to osvobozující pocit a dodá vám znovu sebevědomí.“ – Robert, 56 let, Olomouc

„Manžel měl problémy s erekcí a Proerecta Long mi přišla jako dobré řešení. První výsledky jsme pozorovali už po měsíci. Teď jsou to tři měsíce a manžel má opět tvrdou erekci kdykoli mám chuť na sex.“ – Kamila, 41 let, Karlovy Vary

„Mnohem lepší než klasická Proerecta. Výsledky jsou podobné, ale tady máte jistotu, že si nemusíte brát tabletku těsně před sexem. To je velká výhoda a můžu doporučit. Funguje výborně.“ – Jan, 54 let, Kolín

Kde zakoupit Proerecta Long

Pro koho je Proerecta Long vhodná?

Pro všechny, kteří mají nějaké problémy s erekcí. Jako prášky na erekci dokážou pomoct vrátit sexuální libido, tvrdou erekci a navíc i sexuální výkonnost. To vše bez předpisu.

Výrobce doporučuje Proerectu Long mužům nad 50 let, ale ve skutečnosti ji klidně mohou užívat i muži v nižším věku, kteří mají problémy s erekcí. Jedná se o funkční doplněk stravy na podporu erekce, který nám přinesl výsledky už do 1 měsíce.

FAQ aneb co vás o Proerecta Long nejvíce zajímá?

Opravdu mi Proerecta Long pomůže?

Ano, podle zkušeností se ukazuje, že vám Proerecta Long může pomoct při zlepšení erekce. Je ale důležité dodržovat doporučené dávkování. Zkušenosti jiných mužů ukazují, že výsledky se objeví zhruba při 1–3 měsících užívání. Pocítíte pozitivní výsledky už sice během prvního

Jak to, že nemá žádné vedlejší účinky?

Tajemstvím je čistě přírodní složení. Díky tomu se jedná o prášky na erekci bez předpisu, které navíc nemají vedlejší účinky. Účinné přírodní extrakty a složení často při podpoře erekce stačí.

Co když nevidím výsledky hned po měsíci užívání?

Výrobce sice udává, že výsledky jsou viditelné už po měsíci užívání Proerecty Long, ale nám se osvědčilo počkat alespoň 3 měsíce – vycházíme jednak ze zkušeností s jinými produkty na zlepšení erekce a také ze zkušeností jiných mužů, kteří výsledky pozorovali třeba až za 2 měsíce.

Je opravdu bez předpisu?

Ano, díky svému čistě přírodnímu složení nebudete potřebovat lékařský předpis. Jednoduše si můžete Proerectu koupit online přes oficiálního prodejce. Je to volně dostupná pomoc na problémy s erekcí.

Co dělat, pokud mi užívání nedělá dobře?

Pokud máte při užívání problémy, může to souviset s alergií na některou z látek ve složení. Proerecta Long má sice čistě přírodní složení, to ale neznamená, že nemůžete mít alergii na přírodní látky. Doporučujeme v takovém případě Proerectu Long vysadit a případné další užívání konzultovat s lékařem.

Kde zakoupit Proerecta Long

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta