6 unikátních tipů, se kterými odhalíte tajemství dokonalé erekce

Muži s přibývajícím věkem trpí problémy s erekcí, jedná se o poměrně běžnou věc. Do jisté míry bychom tento problém s erekcí, který je způsoben mimo jiné i stářím, mohli přirovnat k menopauze u žen, která se dostavuje po 40 letech života. Právě tento časový rámec je pro menopauzu a problémy s erekcí shodný. Ztráta pevné erekce je u mužů způsobena nedostatkem testosteronu, jeho produkce a zásoby s věkem značně ubývají.

Podívejte se, v čem je úbytek testosteronu problémový. Především musíte ztrátu testosteronu řešit ihned, jeho nedostatek může způsobit i další zdravotní problémy, nejen problémy s erekcí.

Další problémy s erekcí u muže mohou být způsobeny také špatným zdravotním stavem, nevyhovujícím životním stylem a samozřejmě psychickými problémy – to především u mladých mužů, u kterých se nepředpokládají zdravotní rizika způsobující problémy s erekcí. Jednou z možností, jak na problémy s erekcí, je doplňovat testosteron, a to i preventivně. Avšak tipů, jak problémy s erekcí překonat, je mnohem více, podívejme se na ně.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Kdy je erekce ještě v pořádku, a kdy ji naopak řešit

Problémy s erekcí u muže lze mimo jiné i vypozorovat. Jestliže pociťujete, že váš sexuální život už není takový, jako dříve – jednak na něj nemáte příliš chuť, případně pokud ano, vaše erekce je nedostatečná a příliš krátkodobá. V případě stáří je to způsobeno celkovou ztrátou vitality, ta je spojena právě s úbytkem testosteronu. Poruchy erekce s libidem souvisí více, než si myslíte, pokud je pozorujete, začněte to ihned řešit, nic totiž není ztraceno.

Pokud se u vás objeví problémy s erekcí, nemusíte ihned panikařit. Statistiky říkají, že během svého života se s alespoň nějakými problémy s erekcí setká až 90 % mužů, 50 % dokonce prožije opravdu opakovaně problematickou erekci. Vždy však můžete zkusit zvýšit libido.

Nedostatečná erekce či jiné problémy s erekcí u muže, se mohou projevovat nepravidelně a s různou intenzitou. Poruchy erekce se však dělí do 5 stupňů. Zatímco první stupeň představuje případ, kdy muž není vůbec schopný do ženy proniknout, 3 stupeň už popisuje případ, kdy je muž schopen erekce dosáhnout, ale není tak silná, aby prožil orgasmus, případně jen ve velmi omezené míře. Pátý stupeň je opakem nedostatečné erekce – už jste slyšeli o permanentní erekci? Takový je právě Priapismus.

Jak na problémy s erekcí? Buď opět postelový ďábel

Jak na problémy s erekcí?

Obecně existuje mnoho způsobů, jak zaručeně vyřešit problémy s erekcí, ovšem ne každý je skutečně účinný. Roli do určité míry hrají léky, doplňky stravy, které zvyšují testosteron a působí na topořivá tělíska uvnitř penisu, dále pomáhají cviky na penis, které mají například tu výhodu, že nejen podporují silnou a dlouhotrvající erekci, ale také trvale zvětšují penis.

V neposlední řadě samozřejmě existují bylinky, které jsou často obsaženy v lécích a doplňcích stravy na podporu erekce. Který způsob je tedy na podporu erekce nejlepší.

1. Návštěva lékaře při problémech s erekcí

Jestliže zjistíte, že se u vás objevují problémy s erekcí, i když jen v omezené míře, určitě doporučujeme navštívit lékaře. Budete tak mít především jistotu, že nedostatečná erekce není způsobena nějakou vážnou chorobou či jinou výraznou zdravotní komplikací. Všechny další alternativy můžete použít například jako doplňky k léčbě, které ji mohou urychlit či zkvalitnit. Pamatujte však, že návštěva lékaře je základ.

2. Doplňky stravy na přírodní bázi

Většina přípravků na podporu erekce, je založena na přírodní bázi, mimo jiné je to i jeden z předpokladů, díky kterému mohou být volně prodejné. Neznamená to však, že by nebyly účinné, konec konců síla přírody je v tomto případě nepostradatelná. Stejně jako u klasických farmaceutických léků se využívá mimo jiné extraktů z bylin, stejné je to také u doplňků stravy, které prokazatelně mohou do 3 měsíců vaši erekci zlepšit.

Doplňky stravy na podporu erekce pravidelně testujeme a recenzujeme společně s našimi čtenáři. Tím nejúčinnějším je podle našeho srovnání  Proerecta a Amarex, o obou produktech máme detailní recenzi s výsledky testování. Také při výběru produktu na erekci dbejte na těchto 13 kritérií.

3. Cviky na zlepšení erekce

Cviky na zvětšení penisu a zlepšení erekceV čem jsou cviky na penis tak dobré? Především vás nestojí vůbec nic kromě vašeho času, který však investujete smysluplně. Stačí cvičit denně 20 minut, například ve sprše a během 2–3 měsíců můžete vidět první výsledky.

Cviky na penis a podporu erekce rozšiřují topořivá tělíska, která mají přímý vliv na kvalitu erekce. Velkým plusem je, že výsledky dosažené pomocí tohoto cvičení s penisem jsou trvalé, stejně jako například v případě některých doplňků stravy.

Podívejte se na detailně popsané cviky, náš jedinečný e-book vás provede cviky na penis, ukáže vám postup doplněný detailními obrázky, jak cviky správně provádět. Odhalíte tak tajemství erekce, které zná jen málokdo.

4. Bylinky a přírodní přípravky

Síla bylinek je nezpochybnitelná, platí to také v případě problémů s erekcí u mužů. Existuje část mužů, která na bylinky v tomto případě nedá dopustit. Není se čemu divit, extrakty z bylinek se využívají při zpracování léků na podporu erekce, stejně jako doplňků stravy.

bylinek na podporu erekce může připravovat odvary, čaje, ale například i tinktury. Možností je skutečně několik a některé bylinky si dokonce zvládnete bez problému vypěstovat doma.

5. Životní styl

Jen málo co má tak výrazný vliv na vaše zdraví, jako správný životní styl. Možná byste ani neřekli, že erekci velmi výrazně ovlivňuje kouření, pití alkoholu a případně také užívání jiných návykových látek. Vliv má ale také pohyb, ten lidé dnes často opomínají, ale na erekci se výrazně projevuje.

Zkuste změnit svůj životní styl, začněte se stravovat pravidelně, sportujte, přestaňte kouřit… Uvidíte, že se nejen výrazně zlepší vaše erekce, ale celkově získáte mnohem větší chuť do života – a právě vitalita je v tomto případě velmi důležitá.

6. Samoléčba není vždy ideální, navštivte lékaře

Mějte však vždy na mysli, že přestože problematická erekce u mužů není příjemná a možná se můžete stydět navštívit lékaře, určitě byste neměli tento krok vynechat. Zdravotní prohlídka je v tomto případě důležitá, protože dokáže přesně určit, čím jsou problémy s erekcí způsobeny.

Díky tomu je můžete jednak pohodlněji a rychleji odstranit, ale hlavně může včasná diagnóza zamezit dalším vážnějším zdravotním komplikacím, či odhalit jiné zdravotní rizika a onemocnění.  Návštěva odborníka by tak měla být vždy na prvním místě.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star