Deprese a syndrom vyhoření: Jak ovlivňují erekci?

Muž je společensky vnímán jako silná a nebojácná osobnost. Je však nutné si uvědomit, že i přes tvrdou skořápku se pořád jedná o člověka, který má své emoce. S těmi ale většina mužů neumí pracovat a místo vyhledání pomoci, nebo sdělení starostí partnerce, je dusí uvnitř sebe.

Psychická nevyrovnanost ovlivňuje všechny funkce vašeho těla, včetně vaší erekce. Objasníme vám, proč deprese a erekce spolu tak úzce souvisejí.

Deprese a erekce

Každý ve svém životě zažije pády na dno a temné chvíle. Depresi u mužů vyvolává mnoho různých faktorů. Od vyhazovu z práce, přes neúspěšný projekt, po ztrátu blízkého člověka z rodiny.

V těchto dnech potřebuje člověk víc, než kdykoliv předtím rozveselit a utéct před krutou realitou. Většina mužů hledá útěchu v ložnici, kde však naráží na velký problém. Erekce nefunguje, tak jak má.

Vytratila se vášeň z vaší ložnice? Vyzkoušejte lety prověřený nápoj lásky. Španělské mušky vás překvapí svou účinností.

Pozor na syndrom vyhoření

Kromě deprese se čím dál více mužů potýká také se syndromem vyhoření. Tato nemoc je složena ze dvou extrémů a přichází velmi nenápadně. Je velmi běžný u vysoce postavených manažerů a zaměstnanců, kteří pracují s lidmi.

Pracují více než 12 hodin denně a pro svoje poslání by doslova dýchali. Stačí malý nezdar, nebo delší čas v tomto rytmu a najednou přijde druhá fáze syndromu. Tito lidé najednou nejsou schopni vstát z postele a něco dělat. Život pro ně absolutně ztratil smysl.

Deprese u mužů a její dopad na erekci

Vaše nálada a celková psychická vyrovnanost výrazně ovlivňuje fungování vašeho organismu. Každá negativní emoce zabraňuje tomu, aby vaše tělo pracovalo tak, jak má. Není proto divu, že deprese a syndrom vyhoření mohou výrazně negativně ovlivnit erekci u mužů.

Velikost rozsahu nejde přesně určit, protože je každý individuální. Přesto však nefungující erekce je pro mnohé muže velmi depresivní a spustí další vlnu stresu ze selhání, která se může fatálně podepsat na zdraví.

TIP NA ČLÁNEK: Má spánek vliv na erekci? Větší, než jste si mysleli

5 tipů na prevenci proti depresi

Život je plný překvapení a občas je to jako na houpačce. Hezké období může vystřídat naopak špatné a pořádně vás potrápit. Občasná chmurná nálada, nebo nahodilý výpadek erekce ale hned nutně neznamená, že trpíte erektilní dysfunkcí, kvůli depresi. Občas se stačí zamyslet nad svým životem a udělat pár změn. Přinášíme vám 5 tipů, které vám pomohou zbavit se špatné nálady.

1. Změňte váš životní styl

Takzvaným podhoubím pro deprese u mužů, nebo syndrom vyhoření je rychlý životní styl a neexistence koníčků. Zkuste zpomalit a více si života užívat. Zavzpomínejte na vaše dávné sny a začněte se věnovat i jiným zájmům, než jen práci a pracovním povinnostem. Může to být vaše rodina, nebo nějaký nový koníček. Více relaxujte a odpočívejte.

2. Jezte více plnohodnotných potravin

Jídlo, které během dne zkonzumujete slouží jako palivo pro váš organismus. Proto se tolik doporučuje upřednostňování takzvaných pravých potravin. Jsou to ty, které jsou co nejméně průmyslově a chemicky zpracované. Tedy čerstvé maso, ovoce, nebo zelenina. Nemusíte hned měnit celý váš jídelníček. Postupujte pomalu, třeba jedním jablkem denně místo ranní koblihy.

3. Více se hýbejte

Moderní doba a její pokrok nám život velmi ulehčují. Dnes už v podstatě nemusíme vyjít z domu, abychom dostali vše, co potřebujeme. Tento komfort doprovází stále častější sedavé zaměstnání.

Absence pohybu má však velký vliv nejen na fyzickou stránku vašeho těla, ale i psychickou. Zapřemýšlejte, jak byste mohli do svého dne začlenit více pohybu. Stačí malá 10 minutová procházka. Budete překvapeni, jak může být pohyb zároveň i terapií.

4. Omezte alkohol a cigarety

Sklenička po těžkém pracovním dni může být účinné antidepresivum, které uvolní vaše napětí. Nedovolte však, aby se z tohoto stalo pravidlo. Každodenní pití alkoholu totiž velmi těžce narušuje veškerou funkčnost vašeho organismu. Kouření je na tom podobně. Cigarety pro mnohé přináší chvilkové potěšení, ale na druhou stranu z dlouhodobého hlediska vážně poškozují zdraví.

5. Hledejte pomoc v přírodě

Dostatek vitamínů a minerálů je základem pro vaší dobrou psychickou a fyzickou kondici. Občas je velmi obtížné obsáhnou denní doporučenou dávku všech podstatných látek pro váš organismus.

Mnoho lidí proto sahá po různých doplňcích stravy. Ty jsou skvělým pomocníkem, jak doplnit potřebné vitamíny do těla. Jen si dejte pozor při jejich výběru a volte jen ty nejkvalitnější.

Doplňky stravy, které vás nakopnou a zároveň podpoří erekci

Věděli jste, že určité přírodní látky dokážou nejen blahodárně působit na organismus, ale také podpořit vaši erekci a celkovou psychickou pohodu? Koktejl prospěšných látek, které doplňky stravy obsahují, byl sestaven odborníky tak, aby co nejvíce podpořil správné fungování mužského těla. Většinu z nich bez problémů seženete bez předpisu. Jaké jsou nejlepší z nich?

  • Proerecta

Proerecta 1 balení tablet na erekciDoplněk stravy, který obsahuje přírodní složky jako je maca, nebo kotvičník zemní. Ty jsou známé pro své blahodárné účinky na erekci. Proerecta je přírodní doplněk stravy, který stimuluje tvorbu testosteronu a tím zvyšuje i libido.

Díky tobolkám Proerecta bude vaše erekce pevná a hlavně dlouhotrvající. Bonusem je, že navíc pozitivně působí na celkovou vitalitu vašeho penisu a tvorbu spermií. Nemusíte však užívat pouze tabletky, je možné podpořit erekci drinkem s názvem ProerectaShot.

  • Erexan

Vyzkoušejte Vimax nebo ErexanPastilky Erexan dokážou nejen zlepšit vaši erekci, ale také prodloužit vaše sexuální hrátky o několik desítek minut. Jedná se v podstatě o Viagru bez předpisu.

Jeho nejlepší účinky pocítíte po dlouhodobějším užívání, kdy dosahují opravdu skvělých výsledků nejen na vaši erekci, ale také celkově na váš sexuální výkon. Jedná se o přírodní produkt, který se pyšní certifikáty od ministerstva zdravotnictví.

  • Vimax

Vimax - 1 ks balení (30 tobolek)Kanadský doplněk stravy Vimax, který udrží vaši erekci v kondici. Výhodou je to, že působí nejen na kvalitu erekce, ale také na samotnou velikost penisu.

Jeho složení efektivně přispívá k rozšiřování cév a topořivých tělísek. Díky tomu se penis lépe prokrví a tím pádem je větší a širší. Vimax dokáže oddálit vaše vyvrcholení a prodloužit tak požitek z vašich sexuálních radovánek.

Dvacet už máte za sebou a k padesátce ještě daleko? Poradíme vám 11 moudrostí pro muže nad 40 let, díky kterým překonáte přicházející krizi středního věku.

Deprese a erekce: co vás nejvíce zajímá?

1. Jaké jsou typické depresivní příznaky u muže?

Existuje několik typů depresí, které vzniknou z různých podnětů. Bohužel, každý člověk je jedinečný, a proto jsou depresivní příznaky u muže velmi individuální. Dalo by se však říct, že velmi častými symptomy možné deprese je únava, úzkosti, nechutenství a celková ztráta chuti do života. Následují poruchy spánku, které jsou způsobeny neustálým přemýšlením a špatnou náladou.

2. Mají doplňky stravy jako Proerecta nějaké vedlejší účinky?

Doplňky stravy jako jsou Proerecta, Erexan, ProerectaShot, Zerex anebo Vimax obsahují pouze přírodní složení, které nezatěžuje organismus. Proto není divu, že zatím nebyly zaznamenány žádné vedlejší účinky.

Pro bezproblémové fungování přírodních doplňků stravy je nutné dodržet jejich doporučenou denní dávku. Veškeré informace o užívání prášků jsou vždy uvedeny v příbalovém letáku, nebo přímo na výrobku.

3. Jaká je prevence proti syndromu vyhoření?

Základem prevence proti psychické nemoci ze zaměstnání jsou jasně vyhraněné pracovní meze. Pracovní poslání by mělo člověka bavit a naplňovat. Nemělo by však být alfou a omegou jeho života.

Každý musí mít prostor pro relaxaci a vedle práce mít i další jiné zájmy. Dalším důležitým faktorem je aktivní životní styl, který nedovolí, aby práce pohlcovala veškerý volný čas.

Psychická pohoda je základ

Chvilkový výpadek erekce, nebo krátkodobá špatná nálada potká během života každého muže. Nejdůležitější je vyřešit ho co nejdříve a zbytečně se s ním netrápit. Ponechte si chladnou hlavu a nenechte se starostmi takzvaně semlít.

Mějte však na paměti, že pokud vaše problémy trvají týdny, nebo měsíce, rozhodně je neberte na lehkou váhu a kontaktujte odborníka, nebo vašeho lékaře. Neléčená deprese u mužů dokáže přetočit život vzhůru nohama a přinést mnoho problémů.

Masturbujete často? Odhalíme vám, kdy je pravidelná masturbace zdravá a kdy se jedná už o závislost.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce