Španělské mušky: Nápoj lásky jako přípravky na erekci

Nápoje lásky, afrodiziaka a různé podpůrné prostředky na erekci patří k sexuálnímu životu už od nepaměti. Právě protože každodenní chuť na sex není samozřejmostí.

Začaly se tak vyrábět speciální přípravky na erekci. Především velmi oblíbené byly španělské mušky, které jsou známé dodnes. Prozradíme vám, jak fungují a kde si je můžete pořídit.

Co jsou španělské mušky zač?

Španělské mušky se dřív vyráběly z brouka jménem Puchýřník lékařský. Ten je jedinečný tím, že má ve svém těle kantharidin. To je látka, kterou hojně obsahovaly historické podpůrné prostředky na erekci.

Problémem těchto elixírů lásky ale bylo dávkování. Velmi často se stávalo, že místo vzrušení, přišly potíže. Kantharidin totiž může způsobit i smrt. Jeho nadměrné množství působí opačným efektem, tedy jako jed.

Trápí vás předčasné vyvrcholení? Přinášíme vám 7 tipů, jak ho efektivně oddálit a užít si tak milování na maximum.

Moderní španělské mušky

Užívání historických španělských mušek by bylo v dnešní době velmi riskantní. Proto dnes už pravé španělské mušky prakticky neseženete. Nemusíte být ale smutní.

Nové typy španělských mušek nejsou sice obohaceny o prášek z Puchýřníka, ale obsahují stejně účinný koktejl látek, které podpoří vaši erekci a také libido. Ocení je především muži, ale čím dál více je vyhledávají i ženy. Doporučuje se především pro ty, kterým chybí jiskra, která zažehne chuť na milování.

Španělské mušky Cobeco Extra STRONG

Španělské mušky Cobeco Extra STRONG

Chcete zlepšit sexuální prožitek? Pak musíte vyzkoušet jako my Španělské mušky Cobeco Extra STRONG, které se pyšní dlouhou historií. Jde skutečně o jedny z nejkvalitnějších španělských mušek na trhu. Jsou určené pro muže, ale i ženy!

Díky jeho velkému balení, vydrží opravdu dlouho. Pokud je budete chtít partnerce přimíchat do nápoje, nemusíte mít obavy, že by je ucítila, jelikož jsou zcela bez chuti. 

– Účinek na muže: lepší a pevnější erekce, zvýšení sexuální chuti, větší tvorba spermií.
– Účinek na ženy: lepší prokrvení pohlavních orgánů, vyšší vzrušivost a hlavně zvýšená chuť na sex.

U přípravků na erekci dodržujte dávkování

Lepší a pevnější erekce, zvýšená citlivost a daleko intenzivnější prožitek. To vše můžete zažít, pokud budete dodržovat dávkování. Na druhou stranu, když dávkování přeženete, můžou vás potrápit nemalé problémy v podobě žaludečních a jiných potíží.

Nezapomeňte si pozorně přečíst popisek na obalu výrobku a nepřekračujte doporučené dávkování. Začínejte s menším množstvím počtu kapek a pomalu ho zvyšujte, ale jen do maximální doporučené dávky.

Věděli jste, že kouření může mít vliv na vaši erekci? Přiblížíme vám, jak i jedna cigareta denně může vaši erekci negativně ovlivnit.

Jaké jsou výhody španělských mušek?

Velkou výhodou kapek je fakt, že jsou na trhu už od nepaměti. Díky neustálému vylepšování a modernizování, se řadí mezi nejžádanější produkt tohoto typu v nabídce e-shopů. Jaké jsou jejich největší přednosti?

  • Efektivně podpoří chuť na sex.
  • Jsou vhodné pro obě pohlaví. Jejich účinky pocítí ženy i muži.
  • Postarají se o kvalitnější erekci u mužů.
  • Zvýší prokrvení intimních partií a postarají se o sexuální stimulaci žen.
  • Většina výrobců je vyrábí bez chuti. Takže jejich konzumace je bezproblémová.
  • Prodávají se ve větších baleních, proto vydrží delší dobu.

Mají kapky nějaké nevýhody?

Každé tělo reaguje na určité látky rozdílně. Není tomu jinak ani u různých afrodiziak. Podpůrné přípravky na erekci budou fungovat odlišně u každého z nás. Takže jedinou nevýhodou mušek je fakt, že ne u každého můžou působit na 100 procent.

Záleží to na mnoha faktorech, jako jsou fyzická a psychická pohoda, míra stresu a únavy. Vaše stravovací návyky také mohou účinek hodně ovlivnit. Proto doporučujeme zamyslet se nad svým jídelníčkem a udělat případné změny.

Španělské mušky: skutečně fungují?

Přečetli jsme mnoho zkušeností, recenzí a diskuzí. Nedá se přesně určit, jak konkrétně tyto podpůrné prostředky na erekci fungují. Důležitý je však fakt, že všichni konzumenti nějaké účinky na sobě zpozorovali.

Nejčastějším projevem španělských mušek byla zvýšená chuť na sex a hlubší prožitek ze samotného milování. Intenzita se však lišila. Někteří cítili jemné vzrušení, někteří zase vzrušení abnormální. Určitou skupinu mužů a žen zase vzrušoval už jen pouhý fakt, že si kapky vzaly.

Chcete, aby se za vámi každá žena otáčela a toužila po vás? Vyzkoušejte parfémy Zerex. Budete překvapeni jejich účinkem.

Kde pořídit kapky a jaké vybrat?

Trh s erotickými pomůckami a hračkami nabízí nespočet druhů španělských mušek. Pořídíte je jak v kamenných sex shopech, tak ve specializovaných erotických e-shopech.

Určitě doporučujeme pozorně prostudovat recenze na jednotlivé kapky, než si je pořídíte. Přeci jen se jedná o něco, co budete konzumovat. Nebojte se za španělské mušky trošku připlatit. Dražší výrobek bývá kvalitnější a zaručí tak daleko lepší efekt, než ten, který mají levné náhražky.

Co vás nejvíce zajímá o španělských muškách

1. Jaké je dávkování kapek?

Doporučené dávkování se liší výrobek od výrobku. Jak a kolik kapek dávkovat je uvedené na zadní straně každého balení. Většinou jde o pár kapek denně, které se aplikují 30 minut až hodinu před milováním. Kapky můžete rozpustit ve vodě, nebo si je aplikovat přímo pod jazyk. Někdy se uvádí i konzumace nalačno, aby byl zajištěn co nejvyšší efekt.

2. Mohu pít alkohol při užívání španělských mušek?

Kombinace těchto dvou tekutin je dovolena. Je však nutné brát v potaz, že kapky jsou stimulantem. Pokud je smícháme s alkoholem, může být efekt opačný, než byste si přáli. Začátečníkům se doporučuje alkohol vynechat a nejdříve zkusit samotný efekt kapek.

3. Pořídím kapky v lékárně?

Španělské mušky se v lékárnách neprodávají. Koupíte je v nejbližším kamenném sex shopu, nebo na erotickém e-shopu. Pokud je budete nakupovat přes internet, volte ověřené prodejce a výrobce.

4. Jak skladovat španělské mušky?

Uchovávání kapek není nijak složité. Stačí jim zajistit pokojovou teplotu, tmavé a suché místo. Doporučená doba spotřeby po otevření je uvedena na obalu. Dejte pozor na to, aby kapky nepřišly do styku s dětmi. Mušky pro ně nejsou vhodné, stejně jako pro ženy v jiném stavu.

5. Jsou španělské mušky vhodné pro těhotné a kojící ženy?

Španělské mušky nejsou určené pro tento typ žen. Většina přípravků obsahuje arginin, který pro ně není vhodný. Jednotlivé typy se však mohou lišit. Proto si pozorně přečtěte příbalovou informaci, případně zásady užívání na obalu výrobku.

Volnou chvíli o samotě můžete využít k hrátkám sami se sebou. Masturbace už není tabu. Přinášíme vám tipy, jak správně masturbovat a užít si to.

Podpůrné prostředky na erekci samy nestačí

Španělské mušky nejsou zázračné. Rozhodně nečekejte, že takové přípravky na erekci jsou kouzelné. Uvědomte si, že kapky za vás práci neudělají. Berte je jako pomocníka, který umí podpořit chuť na vášnivé hrátky s vaším partnerem.

Využijte jejich síly k získání nových zážitkům a intenzivnějšímu prožitku z milování. Pokud kapky využijete v páru, můžou vám dodat kuráž k milostným polohám, o kterých jste jen snili. To stojí za zkoušku, nemyslíte?

Věděli jste, že existuje spolehlivá antikoncepce i pro muže? Vasektomie je účinnou formou, která neovlivní vaši erekci, ani výkon v posteli

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Nažhavte sebe nebo svou partnerku legendárními španělskými muškami.
Hodnocení
51star1star1star1star1star
Product Name
Španělské mušky
Price
CZK 350
Product Availability
Available in Store Only