Maca i jako Maka je známá svými účinky

Léky na erekci, obsahující Maca

Produkt Hodnocení Recenze
TOP 1 - Proerecta Hodnocení: 5 hvězd
Recenze
TOP 2 - Erexan Hodnocení: 5 hvězd
Recenze
TOP 3 - Vimax Hodnocení: 4 hvězdy
Recenze
TOP 4 - Zerex Hodnocení: 3 hvězdy
Recenze

Postupně vám budeme na našich stránkách vypisovat látky, které jsou jednak přírodní a mají vliv na zlepšení erekce a funkčností penisu. Nyní se podíváme na známý kořen Maca neboli také Maka.

Maca neboli Maka je kořen, který roste v hektických klimatických podmínkách v peruánských Andách ve výšce 3 500-4 500 m.n.m. Maca velice Maca a pohoří Andypřipomíná řepu, s tím, že má listy podlouhlé, při zemi rozložené v růží. Maca má v sobě ukryté blahodárné účinky na zdraví a na lepší erekci a funkčnost penisu, proto se využívá už po mnoho let v lékařství.

Většina botanických zahrad, se věnují pěstování kořene Maka a většinou dorůstá do 15 cm a liší se navzájem svým zbarvením. Některé kořeny Maka vypěstovány v botanických zahradách, mívají zbarvení jako brambory, jiné mají barvu žlutou, bílou, fialovou růžovou, šednou i červenou. Bílo-krémové květy jsou složeny na koncích lodyh. Plody ve tvaru malých lusků obsahují oválná, velice lehká semena. Jako léčivé se užívají čerstvé nebo sušené, rozemleté kořeny.

Vítěz testů roku 2018, 2019, 2020 a 2021 na zlepšení erekce   

Proč je Maka tak přínosná a kdo ji objevil?

Již po mnohá staletí se ví, že rostliny, které mají výrazný vliv na zdraví člověk, právě pochází z And a vyšších míst. Několik staletí místní obyvatelé And, brali kořen Maca jako základní součást stravy, která má ještě výrazný vliv na posilující organismus. Prastará indiánská legenda praví, o využíti kořene Maka na zvýšení fyzického výkonu a duševní kondice.

Indiáni také praví, že kořen připomínající řepu je darem od boha Virakoči kmenů, žijící v extrémních podmínkách, který je mnohdy udržel i při životě. Především legenda praví, že kořeny Maca jim dodávala nesmírnou chuť na sex a porodnost také nebyla nikdy ohrožena, proto se také dlouho udržel jejich rod. Jedná se o zdroj vitality, síly a dlouhověkosti.

Dnes je Peruánská Maka, využívaná zejména v lékařství a obyvatelé And, jej nyní využívají jako obchodní složku. Není se čemu divit, protože jejich ekonomika není nijak silná, protože působí ve vysoké nadmořské výšce. Dar Virakoči se neohraničil pouze do oblasti And. Dnes mohou z tohoto daru o tak vzácných vlastnostech těžit lidé na celém světě, i u protinožců.
Maka je rostlinou skutečně neobyčejnou. Je nazývána peruánským „ženšenem“.

Obsah látek v kořeni Maca

I když se jedná o malou tzv. rostlinu, obsahuje v sobě nespočet vitamínů a látek, které můžete vidět níže.

 • Vitamíny A, B1, B2, B6, C a E
 • Stopové prvky jako železo, vápník, měď, zinek, hořčík, draslík a sodík, jód,
 • Velké množství aminokyselin, mastných kyselin (kyselina linolenová, palmitinová, oleinová, laurová, stearová)
 • Obsahuje také steroly (kampesterol, stigmasterol, beta-sitosterol), třísloviny, saponiny, terpenoidy, biologicky aktivní aromatické isothiokyanáty (benzyl isothiokyanát, p-methoxybenzyl isothiokyanát), bílkovinu, uhlovodany a vlákninu.

Je až neuvěřitelné, jak dokáže v sobě Maca uchovat látky po mnoho let, při tom se nikdy žádné látky nevyprchají. Maka je velice cenná a využívaná v americké NASA, kde ji zařadily do stravy astronautů Je ceněna i americkou NASA, která ji zařadila jako součást stravy kosmonautů.

Co dokáže léčit Maka neboli Maca

Již deset let se využívá zejména Maca v lékařství, kdy napomáhá při léčbě neplodnosti u mužů i žen, pro lepší sexuální výkonnost, pro zlepšování erekce a funkčnosti penisu, atd.. (Níže se dozvíte, na co všechno Maka má vliv).

Zejména tuto látku můžete také vidět v produktech na zvětšení penisu, zvyšuje produkci semene, zlepšení erekce, na plodnost nebo u léků pro starší osoby, kdy napomáhá zlepšovat imunitní systém. Peruánci neříkají tomuto kořeni, pro nic za nic, „ Přírodní Afrodisiakum“ I indiáni přišli na tuto výhodu u kořene Maca, proto také se jejich rod držel po dlouhé generace.

Ono vám tu můžeme vypisovat dlouhé souvětí o tom, jaký má Maca vliv na celkový zdravotní stav člověka, proto jsme raději udělali výseč, který můžete vidět níže, na co Maka má vliv.

 • Výrazný vliv na zlepšení erekce
 • Rozšiřuje cévy a topořivá tělíska
 • Napomáhá k plodnosti u mužů i žen
 • Zlepšuje funkčnost penis
 • Zbavuje se únavy
 • Regeneruje organismus, navrací a posiluje vitalitu
 • Zvyšuje imunitní systém, zejména u starších osob
 • Zmírňuje deprese, psychické vyčerpání, neurózy, únavu
 • Maku často využívají studen, pro lepší paměť a soustředěnost
 • U starších osob se využívá Maca na zlepšení kloub, zubů, kostí, zraku a na imunitu
 • Mírní vedlejší účinky chemo a radioterapie, urychluje růst vlasů po chemoterapii, pomáhá organismu rychleji navrátit síly
 • Urychluje hojení ran
 • Podporuje léčbu anémie, tuberkulózy, akné, nechutenství,
 • Přechází vzniku osteoporózy a podílí se na její léčbě
 • Má pozitivní vliv na menopauzu a andropauzy

V jakých produktech na erekci se Maca vyskytuje

Ukázali jsme vám, jaké blahodárné účinky má Maka i jste se mohli něco dozvědět, odkud tento kořen pochází a jaká ho provází legenda. Protože z vlastní praxe jsme o účincích kořena Maca sami přesvědčeni a obsahují je ty nejkvalitnější přírodní léky na erekci, můžete vidět výpis produktů, ve kterých je tato blahodárná složka obsažena.

TOP 1 – Proerecta

TOP 2 – Erexan

TOP 3 – Vimax Pills

TOP 4 – Zerex

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Co Maca léčí:

 • Výrazný vliv na zlepšení erekce
 • Rozšiřuje cévy a topořivá tělíska
 • Napomáhá k plodnosti u mužů i žen
 • Zlepšuje funkčnost penis
 • Zbavuje se únavy
 • Regeneruje organismus, navrací a posiluje vitalitu

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Maca je čínská bylinka nejen na erekci, která je využívána po desetiletí.
Hodnocení
51star1star1star1star1star