11 moudrostí pro muže nad 40 let

Ve dvaceti jste si určitě mysleli, že čtyřicetiletý muž už je starý a má všechno za sebou. Čtyřicítka je pro mnohé muže velmi zlomová. Necítí se ani mladí, ale zároveň ani staří.

Je to věk, kdy začíná mnoho z nich bilancovat nad svým životem. Děti už většina mužů v tomto věku má, stejně jako střechu nad hlavou. Je vám také nad 40 let? Přemýšlíte, co dál s životem? Prozradíme vám 11 moudrostí pro muže, které vám mohou pomoci říct, co s životem dál.

1. Člověk byl zrozen k pohybu

Čím je člověk starší, tím má tendenci více odpočívat a lenivět. Bohužel, to má za následek velké břicho a fyzičku na nule. Chcete si udržet hezkou postavu a nebýt udýchaný po jednom čísle v posteli?

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Zařaďte do svého denního režimu pravidelný pohyb. Je jedno, jestli to bude dlouhá procházka s psem, nebo hodina tenisu s trenérem. Blahodárný účinek sportu pocítíte nejen fyzicky, ale i psychicky. Vypnete, vypotíte stres a nabijete se endorfiny.

2. Najděte si koníček

Váš celý den je jen o práci. Nemáte žádnou další náplň svého života. Co takhle se porozhlédnout a začít s něčím novým? Koníčky jsou úžasným nástrojem, jak aktivovat druhou mozkovou hemisféru.

Nabídka je veliká. Stačí si jen vybrat. Můžete začít hrát basket, šachy, nebo se naučit kreslit. Volba je jen na vás. Koníčky působí jako terapie. Díky nim můžete zapomenout na starosti všedního dne. Navíc budete posilovat svoje myšlení, což oceníte především v pokročilém věku.

Váš milostný život s partnerkou už není to, co býval. Proto docela často masturbujete. Přiblížíme vám, kdy je masturbace zdraví prospěšná a kdy se jedná o závislost.

3. Začněte se vzdělávat

Svatba, manželka, děti a dům. Do teď jste neměli čas na sebe. Vždycky jste chtěli udělat kariérní změnu, ale kvůli finančním závazkům jste odstrčili svoje přání do kouta. Po čtyřicítce je ten pravý čas.

Chtěli jste se naučit něco o marketingu? Najděte si kurz, který vás osloví. Není nic jednoduššího, než si vyhledat na internetu veškeré možnosti. Můžete začít postupně malými semináři, nebo webináři. Pokud budete chtít posunout vaše vzdělání na jinou úroveň, volte třeba rekvalifikační kurz.

Trápí tě nekvalitní erekce a chceš s tím něco udělat? Podívej se na náš online srovnávač a vyber si tu nejúčinnější metodu na zlepšení erekce a sexuality.

4. Splňte si svůj sen

Jet rybařit do Norska? Řídit jachtu v Itálii. Spát pod širákem v divočině. Vypravit se na pravou výpravu. Užít si noc v kasinu. Vše může být vaše. Stačí se přestat vymlouvat a začít plánovat.

Veškeré rady pro muže začínají a končí právě u tohoto tématu. Je důležité si splnit vaše sny. Ať už jsou jakkoliv bláznivé, věřte, že nic není nemožné. Stanovte si konkrétní datum, kdy si váš sen splníte. Rozplánujte si rozpočet a poctivě šetřete.

5. Starejte se o svoje tělo

Nebudeme si nic nalhávat. Čas neošidíte a to jde vidět i na vašem vzhledu. Vrásky jsou sexy, ale co ty chlupy, které vám trčí z uší a nosu? Pedikúra a manikúra by taky nebyla na škodu. Začněte o sebe pečovat.

Pravidelně se holte a věnujte pozornost také vašemu obličeji. Nestyďte se a zajděte do drogerie pro pánský krém na obličej. Vaše pleť vám poděkuje a vaše vrásky nebudou tak hluboké. Není na škodu sáhnout i po těžším parfému. Přeci jen, toaletka od Adidasu už se k vám nehodí.

Dopřejte svému tělu námi ověřené multivitamíny pro muže a získejte zpět sílu, vitalitu a výkonnost.

6. Vylaďte svůj vzhled

Otevřete svoji skříň. Co tam najdete? Tričko s oblíbenou kapelou a žabky? Tak takhle prosím ne. Pravý muž se obléká jako muž a ne jako náctiletý. Pokud na módu moc nedáte, kupte si módní časopis, kde najdete módní rady pro muže.

Udělejte výřad svého šatníku a nakupte si kvalitní, lehce kombinovatelné kousky. Pokud neholdujete posledním výkřikům módy, držte se základů. Tím je oblečení v barvách: bílá, černá, hnědá a jejich odstíny.

Věděli jste, že existuje i mužská forma antikoncepce? Ukážeme vám, jak vasektomie může být účinnou formou antikoncepce, která navíc neovlivní váš výkon v posteli.

7. Neodkládejte věci na potom

Až od pondělí, až odejdou děti z domu, až se budete cítit připravený. Ale nikdy není ten správný okamžik. Přestaňte věci odkládat na neurčito. Pokud po něčem toužíte, udělejte to hned.

Chcete změnit účes? Zvedněte telefon a objednejte se do salonu teď hned. Chcete zhubnout? Běžte do fitness centra dnes. Chcete se naučit rybařit? Zapište se do kurzu hned teď. Veškeré moudrosti pro muže začínají a končí tím, že největší chybou v životě je odkládat svoje tužby na neurčito.

8. Udělejte změnu

Máte dvě možnosti. Buď můžete zůstat tam kde jste, nebo se posunout. První možnost si vyberou muži, kteří jsou spokojeni se svým životem a nic jim nechybí. Ruku na srdce. Znáte někoho takového?

Abyste se na své životní cestě posunuli z místa, je důležité udělat změnu. To může být pro někoho velmi stresující. Každá změna znamená krok do neznáma a to může být děsivé. Nebojte se ji však udělat. Ať to dopadne jakkoliv, rozhodně se z tohoto kroku něco nového naučíte.

9. Buďte více milující a vděční

Vaše partnerka je s vámi už pár let. Vztah zajel do stereotypních kolejí a vy si ani nepamatujete, kdy jste strávili chvíli o samotě. Pozvěte vaši polovičku na romantickou večeři a zajistěte vašim dětem hlídání.

Řekněte jí pár milých slov. Je hezké, že vaši lásku cítíte uvnitř, ale ženy potřebují vaši náklonnost i slyšet. Buďte vděční za svůj život. Važte si toho, že máte možnost dělat co chcete a užívat si všech darů života.

Trápí vás vaše erekce a nechcete hned sahat po speciálních lécích? Prozradíme vám unikátní tipy, které vám pomohou tento problém efektivně vyřešit.

10. Najděte si nové kamarády

Abyste si zachoval svoje mužství, najděte si kamarády, s kterými pravidelně jednou za týden vyrazíte ven. Naordinujte si typicky mužské činnosti. Opečte si buřty v lese, zajděte na zápas do sport klubu, nebo jen tak na jedno pivo. Popovídejte si o životě. Uvidíte, kolik moudrostí pro muže se dozvíte. Navíc si odpočinete a budete na vaše ženy doma určitě milejší.

11. Užívejte si život plnými doušky

Čtyřicítka je zlatý věk. Ještě stále máte dost sil změnit váš život. Využijte některou z výše uvedených moudrostí pro muže. Budete překvapeni, jak dobře se poté budete cítit. Neztrácejte svůj čas takzvaným krysím závodem (práce, domov a spát).

Užívejte si každou minutu vašeho života. Život je dar a není samozřejmostí být zdravý. Nepromrhávejte svůj čas špatnou náladou. Vyřešte si ve svém nitru staré křivdy, odpusťte všem, na které se zlobíte a začněte žít konečně naplno.

Začněte jednat

Jakékoliv rady pro muže vám nebudou platné, pokud je neuvedete do reality. Vezměte si příklad některé z nich a uvidíte, jaké změny se budou dít. Netrapte se svým věkem a přestaňte se šťourat v minulosti.

Tu, stejně jako budoucnost, stejně neovlivníte. Začněte se chovat tak, jakoby vám zbýval poslední den života. Naučte se vnímat přítomný okamžik. Buďte více v pohodě a přestaňte žít na autopilota. Pamatujte, že život máte jen jeden a je třeba si ho užít.

Rádi byste oddálili svoji ejakulaci, ale nevíte jak na to? Vybrali jsme pro vás 7 unikátních tipů, díky kterým si sex konečně užijete naplno.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta