Jak zastavit erekci a užít si dlouhý sex

Erekce neodmyslitelně patří k mužskému životu. Ruku na srdce, určitě každý z vás zažil nejednu horkou chvilku, o kterou se postarala právě erekce. Dokáže totiž poškádlit nejednoho muže a často si dělá co chce.

Rádi byste dokázali zastavit erekci a užít si tak ještě delší postelové radovánky? Prozradíme vám 9 tipů, jak podržet erekci u muže a díky tomu si vychutnat noc plnou sexuálních hrátek.

Pevná erekce a její orgasmus

Žhavá a vášnivá rychlovka je skvělým okořeněním každého vztahu. Není totiž nic horšího než mít vztah, ve kterém je nuda v posteli. Rychlý sex by se však neměl stát pravidlem.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

To především kvůli vaší partnerce, která pro dosažení svého orgasmu potřebuje o něco delší erotickou stimulaci než vy. Proto je dlouhotrvající a pevná erekce základem pro její uspokojení. Jak podržet erekci u muže a dopřát ženě nezapomenutelný orgasmus?

Chcete dosahovat kvalitní výsledků v posteli a potřebujete něco ověřeného, co vá zajístí kvalitní a pevnou erekci? Pak nepřehlédněte osvědčené produkty jako je Proerecta, Amarex, Proerecta Shot, Erexan, Vimax či Zerex.

9 tipů, jak podpořit pevnou erekci

Erekce je často proklínaná a jindy zase vítaná. Tak, nebo tak, faktem však je, že bez ní by nebylo možné dopřát si žádné vášnivé potěšení. Její správné fungování závisí na mnoha fyziologických a psychologických faktorech.

Ty jsou poté dále ovlivňovány tím, jaký životní styl vedete. Krátká erekce přináší narušení sexuálního života a může mít velmi negativní vliv na život jako takový. Jak zastavit erekci a prodloužit její trvání?

Chybí vám chuť na sex? Vyzkoušejte nápoj lásky, který je známý jako lidstvo samo. Přiblížíme vám, jak španělské mušky fungují.

1. Změňte svůj jídelníček

Strava je palivo pro váš organismus. Pokud si ráno ke snídani dáte koblihu, potom oběd ve fast foodu a večer sníte u televize pytlík brambůrků, zaděláváte si na nejeden zdravotní problém a také nefungující erekci.

Zkuste zařadit do svého denního jídelníčku více ovoce a zeleniny. Nemusíte hned dělat drastické změny. Pro začátek stačí ranní koblihu vyměnit za banán s jogurtem.

Využijte sílu přírody a pozitivních efektů různých bylinek na vaši erekci. Vysvětlíme vám, jaké úžasné účinky může mít ginkgo biloba na vaši problémovou erekci.

2. Začněte se více hýbat

Váš den se skládá z převozů autem z bodu A do bodu B. Během vašeho dne tedy nachodíte sotva stovku kroků. Jenže to je žalostně málo. Člověk byl zrozen k pohybu.

Díky pohybu se prokrvuje celé vaše tělo, včetně vašeho penisu. Myslete na to a začněte se hýbat během dne co nejvíce. Pokud vám nezbývá žádný čas na sport, zkuste třeba schody vyjít pěšky, místo použití výtahu.

Cholesterol a erekce: snížení cholesterolu je klíčové, pokud chcete kvalitní erekci

3. Dopřejte si dostatečný spánek

Chodíte spát o půlnoci a váš týden nemá pravidelný spánkový cyklus? Dospáváte vše o víkendu? To byste měli zpozornět, protože denní spánkový deficit velmi ovlivňuje fungování vašeho organismu.

Nedostatek spánku vám může zaručit kromě kruhů pod očima, také kila navíc, a dokonce i nefungující erekci. Spánek 7 až 8 hodin je velmi dobrým tipem, jak podržet erekci u muže bez nutnosti dalších změn v životním stylu.

erektilní dysfunkci - Vyhněte se stresu

4. Omezte stres a více relaxujte

Dnešní moderní doba je uspěchaná a plná stresu. Je na vás nakládáno stále více odpovědnosti. Váš šéf vás neustále tlačí, abyste dosahovali stále lepších výsledků. Stres můžete efektivně zmírnit relaxací.

Vyhraďte si hodinu denně pro sebe a věnujte se činnostem, které vás uklidňují. Čtěte si, meditujte, nebo se běžte projít. Uvolníte se a nabitou energii můžete poté využít třeba při vášnivých chvílích v posteli.

5. Přestaňte kouřit a popíjet alkohol

Neřesti jako je kouření, konzumace tvrdého alkoholu, ale také průmyslové potraviny, patří mezi negativní faktory, které mohou ovlivnit vaši erekci. Pravidelné kouření ucpává cévy a jak jistě víte, v penisu je nejedna céva, která ovlivňuje erekci.

Popíjení tvrdého alkoholu také rozhodně nepatří do tipů, jak zastavit erekci. Omezte kouření, ale i alkohol, který opravdu ničí vaše zdraví, ale také pevnou erekci.

6. Pravidelně se milujte se svým partnerem

Žijete poměrně zdravě. Vaše erekce funguje, jak má, ale mohla by být o něco delší. Není nic jednoduššího než se inspirovat u sportovců. Ti také musí trénovat, před podáním kvalitního výkonu.

Proto je dalším fungujícím tipem, jak podržet erekci u muže, pravidelné milování. Samozřejmě všeho s mírou. Ale pokud si užíváte sex s partnerkou jednou za měsíc, nemůžete se divit, že se vaše ejakulace dostaví rychlostí blesku.

7. Sdělte tajné touhy svému partnerovi

Prvotní okouzlení už dávno pominulo a váš sexuální život zajel do rutinních kolejí. Při masturbaci si představujete žhavé momenty, které vás dokonale rozpálí. Ale v posteli nejste schopni se dostatečně vzrušit.

Není nic jednoduššího, než o svých snech a touhách povědět vaší partnerce. Odhoďte stud a svěřte se jí. Možná budete překvapeni, co vše by naopak chtěla zkusit ona.

Častá masturbace: kdy je zdraví prospěšná, a jak poznat závislost na ní?

8. Střídejte polohy při milování

Není žádným tajemstvím, že každý penis je jiný. Liší se v délce, ale i objemu. Prakticky byste nenašli dva na chlup stejné. Proto je vhodné přizpůsobit vaše sexuální polohy právě tvaru vašeho penisu.

Jak zjistit, která je pro vás ta pravá? Nezbývá nic jiného, než je zkusit všechny a vybrat ty nejvíce vzrušující. Nebojte se také pozice střídat. Výměna poloh dokáže velmi efektivně zastavit erekci a oddálit tak vaši ejakulaci.

Proerecta recenze: Zkušenosti s novým lékem na erekci

9. Zkuste doplňky stravy

Pokud jste vyzkoušeli snad už všechno a lékaře berete jako krajní možnost, vyzkoušejte doplňky stravy, které byly vytvořeny speciálně na podporu erekce. Před jejich nákupem však pečlivě prostudujte jejich složení. Zaměřte se na kvalitu a kupujte pouze z ověřených e-shopů. Doporučujeme vyzkoušet ty, které obsahují kotvičník zemní, nebo jiné bylinky na erekci.

Nechcete ztrácet čas zdlouhavým hledáním vhodného doplňku stravy na erekci? Přinášíme vám seznam nejlepších přípravků na erekci, se kterými si užijete sex bez problémů.

Co vás nejvíce zajímá o zastavení erekce? Časté dotazy

1. Může souviset moje vyšší váha s mojí erekcí?

Obezita ovlivňuje mnoho fyziologických funkcí těla. Kromě zatěžování srdce a kloubů, může negativně působit i na vaši erekci. Problémem je testosteron, který se u mužů s vyšší váhou mění na estrogen. Jak už nejspíš tušíte, tak tahle změna poměru hormonů v těle je vlastně takovým pomalým zabijákem vašeho mužství. Studie ukazují, že již pár kilo dolů dokáže podpořit zdravé fungování organismu.

2. Erekce mi funguje, ale trpím zvýšenou citlivostí. Jak můžu oddálit svoji ejakulaci?

Vysoká vzrušivost, a tedy velmi rychlá ejakulace, která se děje pravidelně, je poměrně velkým problémem. Může vést k nemožnosti dostatečně uspokojit partnerku a tím pádem její ztrátě. Efektivní pomocí na oddálení ejakulace mohou být Kegelovy cviky, dále pak používání silnějších kondomů, nebo také speciálního gelu. To vše by mělo snížit míru vzrušivosti a pomoct oddálit vaši ejakulaci.

3. Slyšel jsem, že alkohol pomáhá zastavit erekci. Je to pravda?

Alkohol do zdravého životního stylu nepatří. Rozhodně ho tedy nemůžeme doporučit jako lék na zastavení erekce. Pravdou však je, že jeho velmi malé množství dokáže uvolnit a snížit zábrany, které jsou typické pro páry, které se chystají spolu poprvé milovat. Velké množství alkoholu naopak může vést k cévním onemocněním, a tedy i k erektilní dysfunkci.

Vše začíná a končí v hlavě

Pamatujte, že nejlepším tipem, jak zastavit erekci a zároveň jak podržet erekci u muže, je být psychicky v pohodě. Pokud budete mít čistou hlavu a nebudete se stresovat, máte hotovou polovinu práce. Začněte o sebe pečovat.

Omezte váš nezdravý životní styl a nahraďte vaše zlozvyky zdravějšími variantami. Věřte, že vaše partnerka bude z vaší změny nadšená a vy si užijete život plný sexuálního vzrušení.

Ztratili jste chuť do života a nic vás nebaví. Máte ty nejlepší léta za sebou.  Seznámíme vás s 11 moudrostmi pro muže nad 40 let, které musíte vyzkoušet.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta