Erektivní dysfunkce mohou zapříčinit oba partneři

Poruchy erekce se netýká pouze mužské přirození, ale mohou je také zapříčinit ženy, se kterými žijí. Tento problém může vycházet z partnerských vztahů. Je potvrzeno, že 9 mužů s 10 nevyhledává lékařskou pomoc.

Jak může žena zapříčinit erektivní dysfunkce?

Žena může v mnoha případech sehrát důležitou roli. Žena může povzbudit a podporovat svého partnera k vyhledání lékařské pomoc. Mnoho mužů také poslechnou své partnerky nebo někdy také muže zavedou přímo do ordinace samotné. Komunikace mezi partnery je také důležitá pro pozdější komplikace, které by mohli nastat nechtěným nedorozumění.

Rady sexuologů při poruchách erekce

Pokud Vás trápí poruchy erekce, nebojte se svou partnerkou o tom promluvit a najít nějaké řešení. Stává se, že často žena přestane být pro muže atraktivní. Žena po delším soužití s partnerem (ale také i muž) zpohodlní a přestane o sebe usilovně dbát, což může vést k nadbytečným nehezkým kilům nebo jiné vady na kráse. Většina mužů má problém se bavit o intimních problémech bavit. Myslí si, že je to urážející pro ženu, ale i ta někdy potřebuje znám pravdu od svého partnera.

Více jak dvě třetiny mužů udávají, že jejich partnerka se podílí spolu s nimi na léčbě. Přímo do ordinace si přivede jeden z pěti mužů svou partnerku. Proto partnerka hraje velkou roli při erektivních dysfunkcích.

Tipy na zlepšení erekce bez doktora

Pokud máte problém zajít k lékaři nebo jiný důvod, můžete využít produkty jako je Amarex, Proerecta SHOT, Vimax, Erexan či Proerecta, které výrazně působí na erektivní dysfunkce a je k objednání bez lékařského předpisu, díky svému přírodnímu složení, který je zcela zdravotně šetrný.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
41star1star1star1stargray