Poruchy erekce mohou způsobit oba partneři

Poruchy erekce se netýká pouze mužské přirození, ale mohou je také zapříčinit ženy, se kterými žijí.Erektivní dysfunkce mohou zapříčinit oba partneři Tento problém může vycházet z partnerských vztahů. Je potvrzeno, že 9 mužů s 10 nevyhledává lékařskou pomoc.

Jak může žena zapříčinit erektivní dysfunkce?

Žena může v mnoha případech sehrát důležitou roli. Žena může povzbudit a podporovat svého partnera k vyhledání lékařské pomoc. Mnoho mužů také poslechnou své partnerky nebo někdy také muže zavedou přímo do ordinace samotné. Komunikace mezi partnery je také důležitá pro pozdější komplikace, které by mohli nastat nechtěným nedorozumění.

Rady sexuologů

Pokud Vás trápí poruchy erekce, nebojte se svou partnerkou o tom promluvit a najít nějaké řešení. Stává se, že často žena přestane být pro muže atraktivní. Žena po delším soužití s partnerem (ale také i muž) zpohodlní a přestane o sebe usilovně dbát, což může vést k nadbytečným nehezkým kilům nebo jiné vady na kráse. Většina mužů má problém se bavit o intimních problémech bavit. Myslí si, že je to urážející pro ženu, ale i ta někdy potřebuje znám pravdu od svého partnera.

Více jak dvě třetiny mužů udávají, že jejich partnerka se podílí spolu s nimi na léčbě. Přímo do ordinace si přivede jeden z pěti mužů svou partnerku. Proto partnerka hraje velkou roli při erektivních dysfunkcích.

Tipy na zlepšení erekce bez doktora

Pokud máte problém zajít k lékaři nebo jiný důvod, můžete využít produkt Vimax, který výrazně působí na erektivní dysfunkce a je k objednání bez lékařského předpisu, díky svému přírodnímu složení, který je zcela zdravotně šetrný.

Autor:

Jsem druhý nejstarší redaktor (57 let), který má zálibu v psaní a čtení, ale také ve zdravém životním stylu. Do týmu jsem se dostal náhodou a sám jsem vyzkoušel již 5 produktů na podporu erekce a vitalitu. Díky tomu jsem získal nemalé praktické zkušenosti a pohledy na jednotlivé produkty. Starám se téměř vždy o sestavení recenze, na základě nasbíraných zkušeností od našich redaktorů a čtenářů, kterým bychom chtěli velice poděkovat. Sám jsem měl problémy s erekcí s nimiž jsem se vypořádal právě díky tomuto magazínu. Nejsme vědecké středisko, ale sami na sobě testujeme jednotlivé produkty a metody, abychom byli s výsledky co nejpřesnější a to vše na vlastní riziko.

Přidat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.