Ginkgo biloba a její úžasné účinky na problémy s erekcí

Problémy s erekcí jsou dnes v mužské společnosti rozšířeny více, než tomu bylo kdysi. Jednou z možných příčin je celkově náš způsob života. Spekuluje se, že problémy s erekcí jsou do jisté míry stejně spojeny s civilizačními onemocněními. Přestože u mužů starších průměrně 45 let, se problémy s erekcí objevují víceméně standardně a je to dáno stářím, řeší dnes lékaři například i mladé muže, kteří mají problémy s erekcí.

Problémy s erekcí se řadí mezi fyziologické a psychické. Mladí muži často nejčastěji trpí poruchami erekce spíše kvůli psychickým blokům. V takovém případě mohou pomoci i  bylinky, ideální může být právě Ginkgo biloba nebo nejvýkonnější přírodní produkty jako je  Proerecta, Amarex, Erexan, Zerex a Vimax.

Ginkgo biloba představuje silný přírodní stimulant

Není tajemstvím, že bylinky jsou silným stimulantem, který pomáhá například i při problémech s erekcí. Bylinky byly využívány v přírodní medicíně od nepaměti, dnes se stále častěji využívají v lékařství a farmacii, kde se stávají účinnou látkou některých léků. Možná si říkáte, že zrovna Ginkgo biloba je spíše na podporu paměti – ano, ale vaši erekci také. Mezi jeden z hlavních účinků Ginkgo biloby totiž patří i to, že působí jako silné přírodní afrodiziakum.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Poruchy erekce jsou spojeny s životosprávou, podívejte se, jak pomocí životosprávy můžete svou erekci posílit jednou provždy. Pomůže vám k tomu mnohem více bylinek než jen Ginkgo biloba.

Jaké je tedy ono tajemství Ginkgo biloby? Paradoxně má i spojitost s onou podporou paměti. Celkově totiž tato bylinka ovlivňuje nervovou soustavu, konkrétně přenos nervových vzruchů. Díky tomu je následně sex mnohem intenzivnější a silnější, což se podepíše také na kvalitě vaší erekce. Navíc jako bonus úplně stejně působí jak na muže, tak na ženy. Jednoduše si tak můžete díky Ginkgo bilobě užít skutečně intenzivní sexuální zážitek.

Účinky Ginkgo biloby na erekci

Díky podpoře nervových vzruchů a produkce takzvaných neurotransmiterů v mozku dochází k lepšímu přenosu a vedení vzruchů, díky tomu vnímáme například doteky a další sexuální podněty mnohem více intenzivněji, což podporuje samo o sobě velmi silně erekci.

Začínají se tak produkovat látky, které zvyšují sexuální libido. Zároveň Ginkgo biloba napomáhá lepšímu prokrvení cév a celkově cirkulaci krve, což napomáhá lepšímu prokrvení penisu a díky tomu i silnější a dlouhotrvající erekci.

TIP NA ČLÁNEK: 9+1 tipů, jak dosáhnout lepší erekce s minimální námahou: stačí jen změnit své stravování

Hlavní výhody a další účinky Ginkgo biloby

Jak už bylo zmíněno, Ginkgo biloba je silné přírodní afrodiziakum, to je hlavní výhoda této byliny pro všechny muže, kteří trpí problémy s erekcí. Avšak zdaleka to není jediný důvod, proč užívat výtažky účinných látek z této byliny. Má vliv na mnoho dalších procesů v našem těle, a stejně tak na další oblasti našeho zdraví. Celkově se jedná o velmi prospěšnou bylinu. Čínská přírodní medicína navíc Ginkgo bilobě přisuzuje i dlouhověkost – a vzhledem k pozitivním účinkům, není daleko od pravdy.

 • pomocí stimulace nervových vzruchů podporuje pevnou erekci
 • napomáhá okysličovat krev, což má také vliv na erekci
 • stimuluje prokrvení nejen končetin, díky lepšímu prokrvení proudí i více krve do penisu
 • napomáhá při problémech s močením
 • potlačuje podráždění alergiků
 • zlepšuje paměť, díky tomu zamezuje rychlému nástupu senility
 • zlepšuje soustředěnost i mozkové funkce
 • zpomaluje stárnutí
 • má silné antioxidační účinky na cévy i buňky
 • odstraňuje únavu, která je často taktéž příčinou slabé erekce a vzrušení
 • má blahodárné účinky na kožní problémy

Ginkgo biloba není jediná bylinka s téměř „zázračnými“ účinky na erekci, už jste slyšeli o kořenu Maca? Uzdravující kořen se silným vlivem na kvalitu erekce.

Ginkgo biloba nežádoucí účinky

 • je potřeba Ginkgo bilobu užívat dlouhodobě, aby se zcela projevily její pozitivní účinky
 • při nadměrném užívání může dojít k siným bolestem hlavy
 • někdy může být problém koupit produkty s opravdu potřebnými dávkami účinné látky Ginkgo biloby
 • snižuje srážlivost krve

Doporučené užívání Ginkgo biloby

Pokud jde o užívání Ginkgo biloby, záleží velmi na tom, v jaké formě ji užíváte. Zda se jedná o tablety, nebo třeba bylinné směsi připravované jako čaje. Vždy byste měli najít na obale údaje o doporučeném dávkování. Pokud byste Ginkgo bilobu užívali v nadměrných dávkách, kromě bolesti hlavy se vám pravděpodobně nic vážného nestane, ale pro některé existují i závažnější rizika. Jestliže trpíte problémy se srážlivostí krve, neměli byste tuto bylinu vůbec užívat, snižuje totiž srážlivost krve. Stejně tak se nedoporučuje těhotným ženám či kojícím matkám.

Správná dávka Ginkgo biloby je přibližně 40–60 g denně, a to zejména, pokud s užíváním začínáte. Postupně můžete dávky pomalu navyšovat do 100 g. Užívat byste bylinu měli alespoň 2 měsíce, abyste mohli pozorovat první výsledky.

Pro koho je užívání Ginkgo biloby vhodné?

Jak napovídají pozitivní účinky této „zázračné“ bylinky, je vhodná téměř pro každého, komu v užívání nebrání zdravotní omezení. Široké spektrum účinných látek v Ginkgo bilobě obsažených a pozitivní účinky ocení všichni, nejen muži, kteří potřebují pomoci své erekci. Dále ji ocení určitě studenti díky úžasnému vlivu na paměť, ale například i senioři, protože zpomaluje stárnutí a senilitu. Ginkgo biloba tak má opravdu široké spektrum zaměření.

Víte, že napomoci kvalitní erekci mohou i různé doplňky stravy? Mnohdy stačí jedna tableta a podáte takový sexuální výkon, že partnerku ohromíte. Vyzkoušejte tak například Amarex nebo Proerecta a užijte si tvrdou erekci do 60 minut.

Účinné látky obsažené v Ginkgo bilobě

Díky jakým látkám přesně je vlastně tato bylina tak prospěšná? V celkovém součtu je to více než 60 různých účinných látek, my se na některé z nich zaměříme. Nejvíce je obsaženo takzvaného ginkgolidu, tedy látky pro Ginkgo bilobu vlastí. Dále obsahuje mnoho prospěšných minerálních látek či vitamínů, jako je například vitamín A, vitamín C a mnoho dalších. Důležitá je mezi účinnými látkami například také kyselina L-askorbová.

Víte, Jak udržet erekci? Přinášíme vám 8 unikátních tipů

Časté dotazy aneb co vás nejvíce zajímá o Ginkgo bilobě

Opravdu je Ginkgo biloba tak „zázračná“?

Bezesporu, obsahuje více než 60 účinných látek a celkově působí blahodárně na celé spektrum procesů v našem těle. Jen málokterých bylin je tak komplexních, jako právě Ginkgo biloba. Její užívání může výrazně zvýšit kvalitu nejen vašeho sexuálního života.

Za jak dlouho uvidím první výsledky?

Obecně se uvádí, že byste měli Ginkgo bilobu užívat alespoň 2 měsíce, ale výsledky mohou být individuální. Zatímco u někoho je můžete pozorovat už za měsíc, u jiného mohou trvat i 3 měsíce. Potom zkuste zvýšit dávky z původních 40–60 g na 80 g denně. Pamatujte, že maximum je okolo 100 g denně.

Kde nejlépe Ginkgo bilobu nakupovat?

Věřte, že produkty se obsahem účinných látek velmi různí, proto je dobré nejdříve dobře hledat, než si Gingo bilobu koupíte. Nakupovat můžete například v lékárně, ale také na různých e-shopech nebo v obchodech se zdravou výživou a bylinkami. Řídit byste se měli obsahem účinných látek a celkovým objemem balení. Vhodné jsou například kapsle, ale i rozpustný prášek či bylinné odvary.

Existují i další podobné bylinky na podporu erekce, když Ginkgo bilobu nemůžu?

Ano, namátkou můžeme zmínit například kotvičník zemní, který je silná přírodní viagra. Mezi další podobné přírodní látky patří Maca.

Je nutné konzultovat užívání Ginkgo biloby s lékařem?

Pokud netrpíte například problémy se srážlivostí krve a zároveň nemáte ani jiné zdravotní obtíže, není to nutné. Na druhou stranu tím ale nikdy nic nezkazíte.

Závěr: opravdu doporučujeme vyzkoušet Ginkgo bilobu?

Ano, nás Ginkgo biloba svými účinnými látkami a prospěšnými vlastnostmi ohromila. Rozhodně ji doporučujeme dlouhodobě užívat při problémech erekcí, ale také, pokud nimi netrpíte. Jedná se totiž o výbornou prevenci, navíc s širokým spektrem dalších prospěšných účinků, za které vám tělo jedině poděkuje. Vyzkoušejte užívání Ginkgo biloby aspoň 2–3 měsíce a napište nám, jaké pociťujete změny, budeme rádi za zpětnou vazbu.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Ginkgo biloba neslouží pouze pro lepší paměť, ale také například na zlepšení erekce...
Hodnocení
51star1star1star1star1star