Erekce po covidu: způsobuje covid-19 erektilní dysfunkci?

Celosvětová pandemie onemocnění covid-19 narušila a ovlivnila život každého z nás. Jen v České republice prodělalo tuto nemoc více než 1,6 mil. obyvatel. Pokud se ani vám covid-19 nevyhnul, možná jste u sebe zaznamenali některé ze zdravotních následků a to i přes mírný průběh tohoto onemocnění.

Nejčastěji se jedná o zvýšenou únavu, ztrátu chuti nebo čichu. Věděli jste ale, že erekce po onemocnění covid-19 nemusí být jako dřív? Přiblížíme vám proč je to možné a jak spolu koronavirus a erekce souvisí.

Co to vůbec je ten koronavirus?

Koronaviry jsou viry, které se běžně nachází kolem nás ve městech a v přírodě. Existují 2 hlavní tipy. Ty první způsobují většinou mírné potíže jako je rýma a kašel. Jejich vyléčení trvá pár dnů a během života se s takovým virem potká skoro každý z nás.

Druhý typ, je však daleko nebezpečnější. Jde o lidské koronaviry, které dříve způsobovaly onemocnění u zvířat. Jedná se o MERS, SARS a jak asi už tušíte, také SARS-CoV- 19, který v roce 2020 spustil epidemii onemocnění covid-19, která zasáhla celý svět.

Jak se covid-19 přenáší?

Koronaviry se přenáší kapénkami, tedy nejen kýchnutím, ale třeba také dotykem předmětu, který měl infikovaný v ruce. Je proto důležité, aby nakažený člověk zůstal doma a omezil styk s dalšími lidmi.

Při nedodržení karantény může takzvaně roznést vir úplně všude, kde se bude pohybovat a ohrozit každého člověka, s kterým přijde do styku. Proto je velmi důležité už při prvotních příznacích onemocnění jako je například zvýšená tělesná teplota, kontaktovat ošetřujícího lékaře a navštívit testovací centrum na covid-19.

Víte co je squirt? Jedná se o mokrý ženský orgasmus. Prozradíme vám, jak ho dopřát i vaší partnerce.

Prevence a ochrana před onemocněním covid-19

Nejjednodušší prevencí proti nákaze koronavirem je pečlivé umývání rukou a omezení sociálních kontaktů Další účinnou prevencí je nošení respirátorů v místnostech s větším počtem osob.

Pro posílení imunity, můžete vyzkoušet multivitaminy speciálně vyrobeny pro muže.

Dobrou zprávou je to, že očkování proti covid-19 se v Evropské unii rozběhlo naplno a k dnešnímu dni má více než 1 mil. obyvatel České republiky aplikovanou vakcínu proti onemocnění covid-19.

Zdravotní komplikace po prodělání nemoci aneb koronavirus a erekce

Uzdravili jste se z onemocnění covid-19, ale stále se necítíte úplně fit? Tak to nejste jediní. Podle průzkumů totiž vyplývá, že velká většina pacientů má i po vyléčení viru přetrvávající zdravotní komplikace, které komplikují život dotyčného několik týdnů, nebo dokonce měsíců.

Nejčastěji se jedná o únavu, dušnost, diskomfort na hrudi, nebo také ztrátu chuti a čichu. Bohužel se velmi často vyskytují i psychické potíže, jako poruchy paměti a soustředění, nebo deprese.

Způsobuje covid a problémy s erekcí?

Každé onemocnění způsobuje reakci v organismu. Ovlivňuje jeho zdravé fungování a narušuje jeho rovnováhu. Onemocnění covid-19 je nebezpečnější v tom, že způsobuje zánět napříč celým organismem a může mít negativní dopad na různé části vašeho těla. Od kardiovaskulárního systému, přes mozek, srdce až po plíce.

Koronavirus také může negativně působit na cévní systém. A právě jeho správné fungování je klíčové pro kvalitní erekci. Cévy totiž transportují krev do všech částí těla, včetně penisu. Pokud je systém narušen, nemusí se do penisu dostat potřebné množství krve a tím pádem se erekce stává problematickou, nebo v horším případě nedosažitelnou.

Covid 19 a erekce: kdo se má mít na pozoru?

Zhoršení erekce po covidu je často spojováno se staršími ročníky. Je to z toho důvodu, že s přibývajícím věkem se kondice organismu a celkového zdraví většinou snižuje. A proto mají také starší lidé často horší průběh onemocnění než ti mladší.

Není to však pravidlem a problematická erekce po covidu-19 se může objevit v podstatě u každého muže. Proto je důležité dbát na prevenci a účinně se proti onemocnění chránit. Nejvíce na pozoru by měli být ti muži, které trápí potíže s erekcí, protože erekce po covidu může být ještě problematičtější.

Už jste vyzkoušeli erekční kroužek? Ukážeme vám, jak dokáže efektivně podpořit vaši erekci a zároveň oživit vaše milování.

5 tipů jak podpořit erekci po covid-19

Fungující a uspokojující sexuální život je důležitou součástí běžného života každého z nás. Kvalitní a pevná erekce je základem pro hladký průběh milování. Každý výpadek erekce může potrápit i psychicky odolné muže.

Proto je důležité dbát na prevenci a snažit se dělat pro vaše zdraví maximum. Máte za sebou covid a trápí vás problémy s erekcí? Přinášíme vám 5 tipů, jak podpořit erekci po covidu-19. Jaké to jsou?

  1. Změňte váš jídelníček

Hamburger a hranolky z rychlého občerstvení možná uspokojí vaše chutě, ale tělu nedodají potřebnou dávku živin. Jídlo, které sníte je důležitým palivem pro váš organismus. Proto se zkuste zaměřit na to, co konzumujete. Zařaďte do vašeho jídelníčku více zeleniny a ovoce.

Naopak zkuste omezit průmyslově zpracované potraviny, které jsou velmi chudé na živiny, ale přitom jsou nabité kaloriemi. Protože vaše tělo může být po covidu oslabené a erekce nemusí být dostatečná, musíte se ještě více zaměřit na to, aby vaše tělo mělo dostatečný příjem vitamínů a minerálů. Díky tomu podpoříte zdravou činnost vašeho organismu a to se pozitivně podepíše na vašem výkonu v posteli.

  1. Začněte se více hýbat

Typickým rysem dnešní moderní doby je sedavý způsob života. Sedíme v práci, autě a dokonce i ve volném čase třeba před televizí. Pravidelný pohyb je ale pro tělo nezbytně důležitý.

Díky pohybu je mozek lépe okysličený a vaše trávení pracuje tak, jak má. Pokud váš den postrádá pohyb, nemusíte hned začít lámat rekordy ve fitku. Stačí, když si uděláte čas alespoň na každodenní malou procházku.

  1. Omezte nešvary jako je kouření a alkohol

Zlozvyky jako je kouření a pití alkoholu vám možná přináší chvilkové uspokojení, ale z delšího časového horizontu se jedná o činnosti, které můžou mít až fatální následky. Konzumace alkoholu a kouření zatěžuje organismus a tím i snižuje vaši přirozenou imunitu.

Zamyslete se nad tím, z jakého důvodu vlastně kouříte, nebo si dopřáváte pravidelnou skleničku něčeho tvrdšího. Pokud jde jen o zvyk, nahraďte ho něčím jiným a méně zdravotně nebezpečným.

  1. Využijte sílu přírody

Nejpřirozenější cestou, jak můžete podpořit erekci po covidu-19 je využít sílu extraktů a výtažků z bylinek, které jsou obsažené v přírodních doplňcích stravy jako je například Proerecta, Amarex, Proerecta SHOT, Erexan, Vimax a další… Jejich velkou výhodou je to, že se jedná o přírodní produkty, které jsou velmi šetrné k organismu. Je však důležité být trpělivý, protože výsledky se mohou dostavit, na rozdíl od klasických prášků, až za několik týdnů.

  1. Zatočte se stresem a depresemi

Neustálý shon a vysoká očekávání od nás samotných mohou být vážnými spouštěči stresu. Přesčasy a psychicky náročná práce může vyvolat deprese, které se neléčí snadno. A samozřejmě deprese mají nemalý vliv na kvalitu erekce po covidu.

Proto se zkuste alespoň jednou za den zastavit a dopřát si chvilku sami pro sebe. Věnujte se tomu, co máte rádi a neděláte to z povinnosti. Můžete si přečíst pár stránek knížky, nebo se pár desítek minut věnovat vašemu koníčku. Uvidíte, že díky tomu si psychicky odpočinete a vaše nálada bude daleko lepší.

Prodělali jste covid a erekce stávkuje?

Podle nejnovějších průzkumů vyplývá, že prodělaný covid a následné problémy s erekcí spolu můžou souviset. Většinou se ale jedná o pár týdnů omezení výkonu v posteli. Pokud jste onemocněli koronavirem a erekce je problematická i po pár měsících, neváhejte a co nejdříve kontaktujte vašeho lékaře.

Ten vám provede nezbytná vyšetření a na jejich základě poradí jak dále postupovat. Určitě neberte koronavirus a výpadky v erekci na lehkou váhu. Jen včasné vyšetření může zrychlit a ulehčit následnou léčbu.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce