Pravidla a tipy, jak správně prstit ženu

Fakt, že to ženy mají s orgasmem o něco složitější než muži, není asi žádnou novinkou. Na druhou stranu nejde o kvantovou fyziku. Dokonale uspokojit ženu a přivést ji k bouřlivému orgasmu rozhodně můžete i vy.

Stačí si osvojit pár triků a být otevřený novým zážitkům. Začněte hezky od začátku a nejdříve se zaměřte na správné zvládnutí základní techniky a tím je prstění. Ano, tročku vulgárnější výraz na náš magazín, ale tento výraz se nejčastěji používá. Chcete rozpálit každou zástupkyni něžného pohlaví? Poradíme vám, jak vyprstit ženu, aby sténala blahem.

Co je prstění?

Ještě předtím, než vás seznámíme s konkrétními tipy, jak dokonale vyprstit ženu, se pojďme seznámit s tím, co to vlastně prstění je. Prstění je zjednodušeně řečeno dráždění ženského klína pomocí jednoho nebo více prstů.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Žena si ho může provádět sama v rámci sebeuspokojování nebo jí ho může provádět partner. Hlazení klitorisu, vulvy a konečníku bývá jedním z nejjednodušších a nejoblíbenějších forem uspokojování.

Proč se naučit správně prstit?

Chcete, aby vaše partnerka zažila orgasmus, na který jen tak nezapomene? Pokud ano, rozhodně byste neměli vynechat předehru. A do té právě prstění patří. Když budete znát, jak správně prstit uvidíte, že ženy si sex s vámi daleko více užijí.

Nicméně, je nutné si uvědomit, že každá žena je jiná a to, co se líbí jedné se nemusí líbit druhé. Proto je důležité spolu komunikovat i v posteli. Nebojte se ženy zeptat, co ji dělá a nedělá dobře.

TIP: Věděli jste, že spánek může mít vliv na vaší erekci? Přiblížíme vám, proč tomu tak je a zároveň poradíme, jak zlepšit kvalitu vašeho spánku.

Základní pravidla prstění aneb jak na to?

Každá žena má jiné potřeby a neexistuje přesný návod, jak správně prstit. Na druhou stranu ale existuje pár pravidel, které vám pomůžou zvládnout tuto techniku masturbace. Která to jsou? Odtajníme vám základní postup a pravidla, jak správně vyprstit každou ženu.

 • Začněte nejdříve jemnými polibky a hlazením po celém těle.
 • Potom se přesuňte do oblasti klína. Nejdříve se jemně dotýkejte jeho okolí a až po chvíli se zaměřte na venušin pahorek, stydké pysky a klitoris.
 • Cítíte, že je to na dobré cestě? Tak to je pravá chvíle začít pomalými pohyby lehce masírovat poševní vchod.
 • Jakmile žena sténá slastí, můžete přejít k další části prstění a tím je zasunutí jednoho, nebo více prstů do pochvy. Opět platí pravidlo, že na začátku nikam nespěchejte. Pohyby by měly být v nižší intenzitě.
 • Po chvíli můžete pohyby začít stupňovat až k úplnému vyvrcholení.
 • Nezapomeňte, že máte dvě ruce. Při zasouvání prstů do vagíny klidně můžete dráždit klitoris, zadeček nebo jimi hladit ňadra druhou rukou.
 • Během prstění používejte spíše krouživé pohyby.
 • Prsty zkuste napodobovat pohyb jako při klasické souloži.
 • Kromě prstů můžete použít celou plochu ruky, a to k hlazení, nebo citlivému plácnutí.
 • Zakázány jsou zběsilé pohyby prstů ze strany na stranu, a to především uvnitř vagíny.
 • Prstění nemusí být jen zepředu. Vyzkoušejte ji to udělat i zezadu. Ideální pozice je vleže, nebo v pozici na všech čtyřech.
 • Jak prstit bezpečně? Netlačte moc a vždy začínejte jemnějšími doteky.

Nejenže musíš umět pořádně nažhavit svou partnerku, ale měl by jsi také vydržet, co nejdéle. Pokud padneš, dříve, než uspokojíš ženu, nebudeš úspěšným postelovým králem. Pokud chcete, být co nejdéle v akci, doporučujeme si přečíst 30 unikátních tipů, jak na delší výdrž při sexu.

Tipy, jak vyprstit ženu?

Jak prstit ženu? 5 tipů, které vám ulehčí každé prstění

1. Příprava je klíčová

Hygiena a bezpečnost je u všech erotických hrátek naprosto zásadní. První věc, kterou byste měli udělat, je kontrola vašich rukou. Těsně před tím, než se pustíte do samotného prstění si je umyjte a případně si udělejte manikúru.

Je vaše partnerka stydlivá a nedokáže se uvolnit? Připravte jí atmosféru, která jí pomůže odhodit zábrany. Zapalte svíčky, pusťte romantickou hudbu a nachystejte si všechny pomůcky předem.

2. Vyhraďte si dostatek času a jděte na to pomalu

Ženám trvá daleko déle se vzrušit a následně dosáhnout orgasmu. Proto počítejte s tím, že prstění, které je zakončené vyvrcholením, vám může zabrat až několik desítek minut.

Aby vás nic při akci nevyrušilo, doporučujeme si na mobilním telefonu a ostatních zařízeních zapnout režim letadlo. Díky tomu se budete moci soustředit pouze na samotné prstění.

3. Vnímejte reakce ženského těla

Jak poznáte, jestli se ženě vaše technika prstění líbí? Stačí pozorovat její tělo. Pokud pod vašimi prsty vlhne a sténá blahem, pak jste na dobré cestě. Pokud nevidíte, ani neslyšíte žádnou reakci, je nejspíš něco špatně.

Zkuste se jí opatrně zeptat, co máte zlepšit, abyste dosáhli úspěchu. Nechte ženu, aby vám ukázala, co ji vzrušuje a klidně ji nechte na chvíli předvést, jak se prstí sama.

Někdy přijde doba, kdy chcete s partnerkou počít dítě, ale bohužel se to moc nedaří. O mužích je známo, že nemají rádi lékařské prohlídky, především intimních partií. V takových případech může mužům zvýšit šance na početí doplněk stravy Proerecta FERTIL, který vychvalují naši čtenáři.

4. Mějte po ruce lubrikant

I přesto, že se ženě vaše prstění bude líbit, nemusí být hned dostatečně vlhká. Samozřejmě, že můžete použít sliny, ale ty berte spíše jako nouzové řešení, které není příliš hygienické.

Rozhodně se vyplatí investovat do lubrikačního gelu, který zpříjemní každé prstění. Při jeho pořizování zohledněte také erotické pomůcky, které používáte. Lubrikantů je totiž několik druhů a každý z nich má svoje specifické využití.

5. Neřešte to tolik

S matematickou přesností si nahlas počítáte pohyby a každý váš pohyb je předem naplánovaný. Máte přesný plán, jak vyprstit vaši holku. Poznáváte se? Nejspíš vás zklameme, ale tohle bohužel není ta nejlepší strategie, jak uspokojit ženu. I přesto, že by doteky měly být promyšlené, prstění by mělo být spontánní a nenucené. Nechte se unést okamžikem a přizpůsobte se situaci.

TIP: Nedokážete si představit váš den bez masturbace? Odpovíme vám, kdy je častá masturbace zdravá a kdy se jedná o už o nebezpečnou závislost.

Erotické pomůcky otevřou dveře novým sexuálním zážitkům

Erotické pomůcky otevřou dveře novým sexuálním zážitkům

Základní pomůckou k tomu, jak vyprstit ženu, jsou vaše ruce. Jenže ty někdy nemusí stačit. Nezvládáte prstit déle než pár minut, ale přitom byste chtěli dopřát vaší milované dlouhé potěšení? Vyzkoušejte při prstění erotické hračky. Ty můžete pořídit buď vibrující, nebo bez vibrací.

Velkou výhodou vibrujících je fakt, že se jen tak rychle neunaví. Pomocí pár zmáčknutí můžete hravě střídat různé intenzity dráždění. Některé typy jsou dokonce i vodotěsné, takže se skvěle hodí pro sexy hrátky ve vaně nebo bazénu. Jaké erotické hračky se nejlépe hodí při prstění?

 • Vibrátory
 • Dilda
 • Masážní hlavice
 • Venušiny kuličky
Masážní hlavice AkuWand 2

Masážní a vibrační hlavice AkuWand 2

Vynikající masážní vibrátor, vhodný jak pro single tak samozřejmě pro páry. Silné vibrace nejen na klitorisu, mohou dopřát silný orgasmus nebo i SQUIRT.

Womanizer Premium tlakový vibrátor pro ženy

Womanizer Premium tlakový vibrátor

S tímto podtlakovým vibrátorem snadno dosáhnete mokrého orgasmu neboli SQUIRT. Vhodné pro začátečníky, intenzita se automaticky reguluje. Nic lepšího na trhu nenajdete!

Satisfyer Pro Penguin tlakový vibrátor

Silikonový vibrátor Borůvka 20 cm

Pořádný vibrátor, by měl být v každé domácnosti na zpestření hrátek. Nejde pouze o ženskou erotickou pomůcku, s vibrátorem si můžete užít hodně vzrušení, právě v předehře.

Víte, jak nejlépe uspokojit ženu? Těchto 7 tipů ji nenechá chladnou

Jak vyprstit ženu: nejčastější dotazy

1. Jak dlouho trvá prstění ženy?

Délka prstění záleží na více faktorech. Prvním z nich je to, jestli prstění má sloužit pouze jako předehra, nebo jím chcete dovést ženu k orgasmu. Dalším faktorem je také to, jak se žena rychle vzruší. Průměrně ale počítejte zhruba s 20 až 30 minutami. Ale jde opravdu o individuální záležitost, takže to může být méně, ale také více minut.

2. Můžu ženě prstěním ublížit?

Stejně jako při sexu, tak i při prstění může dojít k nehodám a zraněním. Pokud ale budete jemný a vaše ruce budou pečlivě upravené, k žádnému ublížení by dojít nemělo. Vždy respektujte potřeby a požadavky vaší polovičky. Rozhodně také nezapomínejte na hygienická pravidla. Před i po prstění si pořádně umyjte ruce.

3. Kterou ruku mám použít při prstění?

Většina mužů provádí prstění stejnou rukou, kterou píše. Ale klidně můžete použít ruku, kterou se vám tato činnost dělá lépe. Jak vyprstit holku k bouřlivému orgasmu? Zkuste použít obě ruce. Prsty jedné ruky můžete dráždit klitoris a prsty druhé ruky třeba vagínu. Ze začátku to chce trochu cviku, ale věřte, že se vám vaše snaha vyplatí.

Trénink dělá mistra. To platí i u prstění

Asi byste marně hledali přesný postup, jak vyprstit holku k orgasmu. Stejně jako u klasického sexu i tady platí pravidlo, že člověk musí vyzkoušet různé techniky, než se propracuje k té, která vyhovuje jak jemu, tak jeho partnerce.

Rozhodně se však nenechte otrávit počátečním zklamáním, když se žena pod vašimi prsty hned neudělá. Stačí se jí zeptat, co by ráda zažila a pak to už chce jen trénovat. Buďte otevřený a nebojte se vyzkoušet při prstění erotické pomůcky. Uvidíte, že i vy můžete být přeborníkem v prstění.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta