Erekční kroužky pro zlepšení erekce - Recenze

Není třeba pochybovat o tom, že erekční kroužky jsou stále více oblíbené a získávají si také velkou oblibu napříč generacemi. Erekční kroužky na penis jsou totiž výbornou erotickou pomůckou nejen pro všechny, kteří mají problémy s erekcí, ale i pro ty, kteří si jen chtějí okořenit sex.

Dnešní erekční kroužky jsou jak praktické, tak také velmi zábavné, už dávno to nejsou jen obyčejné kroužky, které si muž pasivně navleče na penis. Vyrábějí se z různých materiálů a také v netradičních tvarech, které mohou stimulovat jak muže, tak i partnerku, a to velmi intenzivně.

Dlouholeté průzkumy ukazují, že většina mužů nad 40 let má začínající nebo probíhající problémy s erekcí. Není to sice nic příjemného, ale existuje výborné, byť krátkodobé řešení. Erekční kroužky vám pomohou udržet silnou erekci během pohlavního styku.

Vítěz testů roku 2019, 2020, 2021 a 2022 na zlepšení erekce   

Erekční kroužky na penis detailně

Pravděpodobně každý tuší, k čemu tyto kroužky na penis slouží, ostatně k jejich funkci se dostaneme později. Na druhou stranu, dnešní erekční kroužky na penis nejsou jen obyčejnými kroužky z pryže, které slouží k pouhému přiškrcení penisu, aby z něho během erekce neodtékala krev. Dnes jsou erekční kroužky velmi rozmanité, jednak jsou vyrobeny z různých materiálů, jako je třeba kov, dřevo, ale samozřejmě také plast, existují však i skleněné erekční kroužky.

Mnoho modelů erekčních kroužků je navrženo tak, aby nejen poskytovali oporu při kvalitní a silné erekci, ale zároveň stimulovali muže a často i ženu. Mají různorodé tvary podle toho, k čemu slouží. Zatímco některé erekční kroužky mají standardní tvar kroužku, avšak mohou být doplněny vibrujícími tělísky, tak jiné jsou například opatřeny speciálními kolíky, které dráždí anální otvor a zároveň mohou i vibrovat.

Jestliže rádi experimentujete, pak určitě neváhejte vyzkoušet některé z erekčních kroužků. Zažijete mnohem silnější erekci a ještě mocnější orgasmus.

Naše 4 tipy na skvělé erekční kroužky přímo pro vás

Zamysleli jsme se a vybrali jsme pro vás 4 dlouhodobě nejoblíbenější erekční kroužky.  Dbali jsme především na kvalitu zpracování, ale i použité materiály. Dále hráli ve výběru velkou roli i samotné funkce. Můžete si být jisti, že následující výběr je kvalitní po všech stránkách.

Erekční kroužek Iron Single

Iron Single

Zajímavé erekční kroužky, které v sobě ukrývají kovové vložky, jak napovídá sám název. Právě kovové vložky uvnitř kroužku umocňují tlak na penis, ale zároveň nepůsobí žádnou bolest. Přesto je Iron Single kroužek velmi flexibilní a přizpůsobí se velikosti vašeho penisu.

 • díky kovovým vložkám vyvíjí skutečně silný tlak na penis
 • dokáže se flexibilně přizpůsobit velikosti penisu
 • kroužek je vyroben z odolného a příjemného materiálu
Ověřený prodejce

Vibrační kroužek Silicone Rabbit

Silicone Rabbit

Vibrační stylový erekční kroužek Silicone Rabbit ve tvaru králíka, jak prozrazuje už samotný název. Tento erekční kroužek na penis vibruje a silně stimuluje kořen penisu, dráždí přitom muže, ale i ženu. Samozřejmostí jsou pak různé programy vibrace, kde si nastavíte například jejich intenzitu.

 • stylový design ve tvaru zajíce
 • různé vibrační programy stimulující oba partnery
 • silikon je na dotek velmi příjemný
 • ovládání erekčního kroužku je vysoce intuitivní, ovládá se pomocí jednoho tlačítka
Ověřený prodejce

RoZen kroužek s anální vibrací

RoZen erekční kroužek

Erekční kroužek RoZen je zajímavý tím, že poskytuje velmi silnou anální stimulaci. Hodí se pro sexuální styk, ale také v případě masturbace. Výrobce tohoto erekčního kroužku slibuje, že zažijete dosud nepoznaný orgasmus. Erekční kroužek udržuje velmi silnou stimulaci po celou dobu sexu či masturbace až do samotného orgasmu.

 • velmi silná stimulace análu spolu s vibracemi
 • několik možných vibračních programů na výběr
 • kroužek je vhodný pro sex i masturbaci
Ověřený prodejce

Erekční kroužky Elephant Rings

Elephant Rings

Velmi oblíbené erekční kroužky. Zajímavé jsou svým tvarem, který je opatřen výstupky, ty slouží k dráždění muže i ženy. Elephant Rings můžete nasadit klasicky na kořen penisu, ale i na žalud a podobně. Dostupné jsou v různých velikostech.

 • v balení najdete tři kroužky s rozdílnou stimulací
 • jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu
 • můžete pomocí nich stimulovat penis u kořene, ale třeba i na žaludu
Ověřený prodejce

Jak fungují erekční kroužky?

Jak vlastně erekční kroužky na penis fungují?

Funkce kroužků na penis není nijak převratná, jednoduše slouží jako škrtidlo u kořene penisu, které zabezpečuje, že krev z penisu neodteče dříve, než bude muž sám chtít. Při problémech s erekcí totiž může docházet k tomu, že muži na krátkou chvíli sice dosáhnou silné erekce, ale tak začne krátce na to velmi silně ochabovat, protože krev z penisu začne odtékat, a právě tomu erekční kroužky dokonale brání.

Věděli jste, že problémy s erekcí nemusí nutně vždy znamenat fyzický problém? Často se ukazuje, že za vším stojí jen psychický blok a mnohdy stačí erekci jen podpořit. K tomu vám dopomohou ověřené doplňky stravy s dlouhotrvajícím účinkem.

Samotná mužská erekce probíhá tak, že vlivem vzrušení se začnou naplňovat takzvaná topořivá tělíska uvnitř penisu krví. Právě roztahování topořivých tělísek s sebou zároveň zvětšuje objem i délku penisu. Během postupně opadající erotické stimulace, začne krev z topořivých tělísek naopak odtékat a dochází k ochabnutí erekce. Tomu erekční kroužky brání, udržují tak krev stále v topořivých tělíscích, díky čemuž si muž může být jistý dokonale silnou a dlouhotrvající erekcí.

TIP: Pokud chcete široký výběr kvalitních erekčních kroužků pro muže, doporučujeme si prohlédnou sortiment z jednoho z nejznámějších sexshopů Růžovýslon.cz.

Výhody, které byste u erekčních kroužků ani nečekali

Není pochyb o tom, že erekční kroužky na penis mají mnoho výhod. Zdaleka nejde jen o kvalitní silnou erekci, ale také o stimulaci většinou obou partnerů, a právě proto jsou erekční kroužky tak moc oblíbené.

Vlastnosti dnešních erekčních kroužků ocení jak muži, tak i jejich partnerky. Proto není vůbec zvláštní, že velká část párů, které využívají erekční kroužky, je používají čistě pro potěšení, nikoli proto, že má muž nedostatečnou erekci. Kroužky na penis se tak staly běžnou erotickou pomůckou.

 • zaručují silnou a dlouhotrvající erekci, což výrazně zkvalitňuje pohlavní styk
 • dokáží také účinně oddalovat ejakulaci, která je pak mnohem silnější
 • existují speciálně tvarované erekční kroužky, mohou tak dráždit muže i ženu
 • velká část erekčních kroužků umí vibrovat pro ještě silnější orgasmus a sexuální stimulaci
 • většinou jsou voděodolné
 • vyrobeny jsou z rozmanitých materiálů
 • jsou vysoce účinné a rychle si je oblíbíte

Myslíte si, že dobře znáte problematiku erektilní dysfunkce? Vyzkoušejte se, vyvracíme 12 nejčastějších mýtů o erektilní dysfunkci, kterým možná věříte i vy.

Samozřejmě mají i své nevýhody

 • ne každý erekční kroužek na penis skvěle sedí, některé jsou nastavitelné, ale u jiných musíte trefit správnou velikost
 • méně kvalitní kroužky velmi brzy prasknou
 • s některými erekčními kroužky si nebudete moci dopřát všechny polohy

Jak správně vybrat ten pravý erekční kroužek

Ve své podstatě je to velmi jednoduché. Nejdříve byste si měli určit velikost erekčního kroužku, to je opravdu důležité, protože vám musí správně sedět a zároveň nesmí škrtit více, než je ve skutečnosti potřeba.

Následně byste se měli zamyslet, co od kroužku očekáváte, zda jde čistě o udržení silné erekce, nebo naopak očekáváte i stimulaci – pak záleží, zda chcete stimulovat sebe, partnerku a případně oba. Následně věnujte svou pozornost výběru materiálu, ale také kvalitě zpracování erekčních kroužků, abyste s nimi byli maximálně spokojeni.

Co vás při vybírání má zajímat:

 • Materiál: Erekční kroužky pro muže musí být pružné, aby byly jednak příjemné, snadno se nasazovali a nebyly bolestivé. Určitě nedoporučujeme kupovat plastové kroužky, které nejsou vůbec příjemné. Většinou se setkáte s TPE a silikonem.
 • Velikost: Rozhodně při nákupu erekčního kroužku sledujte velikost. Rozhodně není nic příjemného, když si užíváte sexuální dovádění a přitom vás škrtí kroužek tak, že se nemůžete soustředit a je to bolestivé. Naopak, někdo může mít menší šířku penisu než je kroužek, což je také nežádoucí, když vám například sjíždí a účinky ani nepoznáte, protože nedojde ke stažení.
 • Provedení: Protože jsou kroužky na penis velmi žádané u párů, je možné sehnat mnoho různých typů a provedení. Některé mají vroubky, další disponují vibracemi, atd.. Je dobré vědět, jaký erekční kroužek hledáte, přitom bychom měli myslet i na partnerku, zda ji to při sexu bude vyhovovat a co má ráda. Ne každá žena má ráda dráždění klitorisu, proto není vhodný kroužek s výstupky. Pokud chcete pouze zlepšit erekci, postačí stahovací kroužky, bez výstupků a vibrací….
 • Hmotnost: Většina mužů preferuje těžší erekční kroužky, protože vyvolávají větší tlak a penis velmi příjemně zatěžují, což prý vede k větší rozkoši. Na trhu naleznete typy, které obsahují přidaná závaží a druhý pásek, pomocí kterého je možné jej připevnit na varlata a zatěžovat i je. Bezpečnou zátěží je několik desítek gramů.
 • Cena: Erekční kroužky na penis nejsou nijak drahé, záleží však na zvoleném typu. Cena kroužků na penis průměrně dosahuje 200 Kč – 300 Kč.

Návod k použití - Jak nasadit erekční kroužek

Jak používat erekční kroužek?

Jak kroužek na penis nasadit?

 • Uchopíte penis za žalud a kroužek přes něj navlečete a stáhnete až ke kořeni penisu. Je to snazší, než nasazování kondomu. Erekční kroužek můžete samozřejmě nasazovat, jak za ochablého stavu, tak i při plné erekci.
 • Před nasazení, doporučujeme si přečíst nebo aspoň prohlédnou, přibalený návod.
 • Pokud budete nasazovat kroužek na penis ve ztopořeném stavu, je vhodný použít lubrikační gel, aby nedošlo k nějakým odřeninám.

Kroužek s upevněním na varlata:

 • Po nasazení kroužku, upevněte spodní pásek přes varlata
 • Nestahujte jej moc těsně, aby nebylo uchycení nepříjemné či dokonce bolestivé
 • Pokud nemáte erekci, stačí si užít předehru nebo počkat na ztopoření

Zajímavé tipy:

 • Erekční kroužky pro muže můžete používat společně s kondomem, jeho účinnost se nijak nesníží. Vždy se nasazuje jako první kondom a následně až kroužek, aby nedošlo při styku k protržení.
 • Pokud chcete aplikovat lubrikační gel, doporučujeme jakýkoliv na vodní bázi. Lubrikační gel slouží jako ochrana před odřeninami a pohmožděninami.
 • Erekční kroužky neslouží pouze k sexu, ale můžete jej využít i při masturbaci. Penis bude pevnější a orgasmus intenzivnější.

Nejčastější dotazy k erekčním kroužkům

Jsme rádi vždy za vaše dotazy, které můžeme doplnit mezi nejčastější dotazy k danému tématu. Dali jsme dohromady všechny vaše dotazy i to, co si myslíme, že vás může zajímat a následně k tomu doplnili i odpovědi. Pokud nenaleznete odpověď na váš dotaz, kdykoliv se na nás obraťte a my se vám budeme snažit odpovědět.

Jsou erekční kroužky pro muže bezpečné?

Ano, jsou zcela bezpečné, pokud se s nimi zachází, tak jak má a je uvedeno v návodu produktu. Přesto by kroužek neměl být nasazení na penisu déle než 15-20 minut. Je také vhodné dbát na správnou velikost, aby nedošlo k velkému přiškrcení.

Je pravda, že se může kroužek zaseknou a přiškrtit penis?

NE, pokud zvolíte správnou velikost. Pokud bude přiškrcení bolestivé, raději jej sundejte a vyměňte za větší. Je třeba podotknout, nikdy si nekupujte kroužky z plastu, které nejsou pružné. Vždy byste měli vyhledávat kroužky ze silikonu či gumy.

Je používání erekčních kroužků bolestivé?

NE! Naopak, jsou velmi příjemné a navozují lepší prožitek ze sexu a orgasmu. Pokud pociťujete bolesti, vyzkoušejte librační gel nebo zřejmě máte špatnou velikost.

Léčí erekční kroužek erektilní dysfunkci ED?

NE! Kroužky nemají žádné léčebné účinky, ale mohou pomoci erekci zlepšit (zpevnit a prodloužit), ale pouze v případě nasazení. 

Zvětšují e-kroužky penis?

Ano i ne. Opticky rozhodně ano, i trošku do objemu. Dochází k tomu, protože v penisu hromadí spoustu krve, což vede k určitému zvětšení penisu. Samozřejmě jde pouze o dočasný jev.

Pomáhají erekční kroužky s oddálení erekci?

ANO! Kroužky výrazně pomáhají prodloužit sexu a zintenzivní orgasmus. Čím bude sex delší, tím může i dojít k silnějšímu orgasmu.

Mohou uspokojovat zároveň i partnerku?

ANO! Záleží, jaký typ si vyberete. K sehnání je mnoho typů, které jsou vhodné pro páry a disponují různými výstupky a vibracemi.

Pomůže mi erekční kroužek před oplodněním?

NE! Vždy používejte kondom nebo antikoncepci. Erekční kroužky nezabraňují před otěhotněním!

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star