Erekční kroužky pro zlepšení erekce - Recenze

Není třeba pochybovat o tom, že erekční kroužky jsou stále více oblíbené a získávají si také velkou oblibu napříč generacemi. Erekční kroužky na penis jsou totiž výbornou erotickou pomůckou nejen pro všechny, kteří mají problémy s erekcí, ale i pro ty, kteří si jen chtějí okořenit sex.

Dnešní erekční kroužky jsou jak praktické, tak také velmi zábavné, už dávno to nejsou jen obyčejné kroužky, které si muž pasivně navleče na penis. Vyrábějí se z různých materiálů a také v netradičních tvarech, které mohou stimulovat jak muže, tak i partnerku, a to velmi intenzivně.

Dlouholeté průzkumy ukazují, že většina mužů nad 40 let má začínající nebo probíhající problémy s erekcí. Není to sice nic příjemného, ale existuje výborné, byť krátkodobé řešení. Erekční kroužky vám pomohou udržet silnou erekci během pohlavního styku.

Vítěz testů roku 2018, 2019, 2020 a 2021 na zlepšení erekce   

Erekční kroužky na penis detailně

Pravděpodobně každý tuší, k čemu tyto kroužky na penis slouží, ostatně k jejich funkci se dostaneme později. Na druhou stranu, dnešní erekční kroužky na penis nejsou jen obyčejnými kroužky z pryže, které slouží k pouhému přiškrcení penisu, aby z něho během erekce neodtékala krev. Dnes jsou erekční kroužky velmi rozmanité, jednak jsou vyrobeny z různých materiálů, jako je třeba kov, dřevo, ale samozřejmě také plast, existují však i skleněné erekční kroužky.

Mnoho modelů erekčních kroužků je navrženo tak, aby nejen poskytovali oporu při kvalitní a silné erekci, ale zároveň stimulovali muže a často i ženu. Mají různorodé tvary podle toho, k čemu slouží. Zatímco některé erekční kroužky mají standardní tvar kroužku, avšak mohou být doplněny vibrujícími tělísky, tak jiné jsou například opatřeny speciálními kolíky, které dráždí anální otvor a zároveň mohou i vibrovat.

Jestliže rádi experimentujete, pak určitě neváhejte vyzkoušet některé z erekčních kroužků. Zažijete mnohem silnější erekci a ještě mocnější orgasmus.

Jak vlastně erekční kroužky na penis fungují?

Funkce kroužků na penis není nijak převratná, jednoduše slouží jako škrtidlo u kořene penisu, které zabezpečuje, že krev z penisu neodteče dříve, než bude muž sám chtít. Při problémech s erekcí totiž může docházet k tomu, že muži na krátkou chvíli sice dosáhnou silné erekce, ale tak začne krátce na to velmi silně ochabovat, protože krev z penisu začne odtékat, a právě tomu erekční kroužky dokonale brání.

Věděli jste, že problémy s erekcí nemusí nutně vždy znamenat fyzický problém? Často se ukazuje, že za vším stojí jen psychický blok a mnohdy stačí erekci jen podpořit. K tomu vám dopomohou ověřené doplňky stravy s dlouhotrvajícím účinkem.

Samotná mužská erekce probíhá tak, že vlivem vzrušení se začnou naplňovat takzvaná topořivá tělíska uvnitř penisu krví. Právě roztahování topořivých tělísek s sebou zároveň zvětšuje objem i délku penisu. Během postupně opadající erotické stimulace, začne krev z topořivých tělísek naopak odtékat a dochází k ochabnutí erekce. Tomu erekční kroužky brání, udržují tak krev stále v topořivých tělíscích, díky čemuž si muž může být jistý dokonale silnou a dlouhotrvající erekcí.

Výhody, které byste u erekčních kroužků ani nečekali

Není pochyb o tom, že erekční kroužky na penis mají mnoho výhod. Zdaleka nejde jen o kvalitní silnou erekci, ale také o stimulaci většinou obou partnerů, a právě proto jsou erekční kroužky tak moc oblíbené.

Vlastnosti dnešních erekčních kroužků ocení jak muži, tak i jejich partnerky. Proto není vůbec zvláštní, že velká část párů, které využívají erekční kroužky, je používají čistě pro potěšení, nikoli proto, že má muž nedostatečnou erekci. Kroužky na penis se tak staly běžnou erotickou pomůckou.

 • zaručují silnou a dlouhotrvající erekci, což výrazně zkvalitňuje pohlavní styk
 • dokáží také účinně oddalovat ejakulaci, která je pak mnohem silnější
 • existují speciálně tvarované erekční kroužky, mohou tak dráždit muže i ženu
 • velká část erekčních kroužků umí vibrovat pro ještě silnější orgasmus a sexuální stimulaci
 • většinou jsou voděodolné
 • vyrobeny jsou z rozmanitých materiálů
 • jsou vysoce účinné a rychle si je oblíbíte

Myslíte si, že dobře znáte problematiku erektilní dysfunkce? Vyzkoušejte se, vyvracíme 12 nejčastějších mýtů o erektilní dysfunkci, kterým možná věříte i vy.

Samozřejmě mají i své nevýhody

 • ne každý erekční kroužek na penis skvěle sedí, některé jsou nastavitelné, ale u jiných musíte trefit správnou velikost
 • méně kvalitní kroužky velmi brzy prasknou
 • s některými erekčními kroužky si nebudete moci dopřát všechny polohy

Jak správně vybrat ten pravý erekční kroužek

Ve své podstatě je to velmi jednoduché. Nejdříve byste si měli určit velikost erekčního kroužku, to je opravdu důležité, protože vám musí správně sedět a zároveň nesmí škrtit více, než je ve skutečnosti potřeba.

Následně byste se měli zamyslet, co od kroužku očekáváte, zda jde čistě o udržení silné erekce, nebo naopak očekáváte i stimulaci – pak záleží, zda chcete stimulovat sebe, partnerku a případně oba. Následně věnujte svou pozornost výběru materiálu, ale také kvalitě zpracování erekčních kroužků, abyste s nimi byli maximálně spokojeni.

Naše 4 tipy na skvělé erekční kroužky přímo pro vás

Zamysleli jsme se a vybrali jsme pro vás 4 dlouhodobě nejoblíbenější erekční kroužky.  Dbali jsme především na kvalitu zpracování, ale i použité materiály. Dále hráli ve výběru velkou roli i samotné funkce. Můžete si být jisti, že následující výběr je kvalitní po všech stránkách.

Erekční kroužek Iron Single

Iron Single

Zajímavé erekční kroužky, které v sobě ukrývají kovové vložky, jak napovídá sám název. Právě kovové vložky uvnitř kroužku umocňují tlak na penis, ale zároveň nepůsobí žádnou bolest. Přesto je Iron Single kroužek velmi flexibilní a přizpůsobí se velikosti vašeho penisu.

 • díky kovovým vložkám vyvíjí skutečně silný tlak na penis
 • dokáže se flexibilně přizpůsobit velikosti penisu
 • kroužek je vyroben z odolného a příjemného materiálu
Ověřený prodejce

Vibrační kroužek Silicone Rabbit

Silicone Rabbit

Vibrační stylový erekční kroužek Silicone Rabbit ve tvaru králíka, jak prozrazuje už samotný název. Tento erekční kroužek na penis vibruje a silně stimuluje kořen penisu, dráždí přitom muže, ale i ženu. Samozřejmostí jsou pak různé programy vibrace, kde si nastavíte například jejich intenzitu.

 • stylový design ve tvaru zajíce
 • různé vibrační programy stimulující oba partnery
 • silikon je na dotek velmi příjemný
 • ovládání erekčního kroužku je vysoce intuitivní, ovládá se pomocí jednoho tlačítka
Ověřený prodejce

RoZen kroužek s anální vibrací

RoZen erekční kroužek

Erekční kroužek RoZen je zajímavý tím, že poskytuje velmi silnou anální stimulaci. Hodí se pro sexuální styk, ale také v případě masturbace. Výrobce tohoto erekčního kroužku slibuje, že zažijete dosud nepoznaný orgasmus. Erekční kroužek udržuje velmi silnou stimulaci po celou dobu sexu či masturbace až do samotného orgasmu.

 • velmi silná stimulace análu spolu s vibracemi
 • několik možných vibračních programů na výběr
 • kroužek je vhodný pro sex i masturbaci
Ověřený prodejce

Erekční kroužky Elephant Rings

Elephant Rings

Velmi oblíbené erekční kroužky. Zajímavé jsou svým tvarem, který je opatřen výstupky, ty slouží k dráždění muže i ženy. Elephant Rings můžete nasadit klasicky na kořen penisu, ale i na žalud a podobně. Dostupné jsou v různých velikostech.

 • v balení najdete tři kroužky s rozdílnou stimulací
 • jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu
 • můžete pomocí nich stimulovat penis u kořene, ale třeba i na žaludu
Ověřený prodejce
Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star