9 TIPŮ, jak předejít náhlé ztrátě erekce

Určitě jste to zažili taky. Těšili jste se na vášnivý večer se svým novým objevem, ale po pár minutách vzrušení, jako když vámi projede blesk. Vaše chlouba se rozhodla protestovat a vy už cítíte, že z promilovaného večera nic nebude. Proč se to stalo?

Ukážeme vám, co všechno může způsobit ztrátu erekce a navíc prozradíme 9 tipů, díky kterým bude vaše erekce pevná a dlouhotrvající.

Mladí i staří. Na věku nezáleží

Možná jste si až do dnešního dne mysleli, že náhlá ztráta erekce se může stát jen nezkušeným mladým mužům. Opak je ale pravdou. Ztráta erekce při sexu je nepříjemným problémem, který se může přihodit nejen začátečníkům, ale také zkušeným milovníkům.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Je to z toho důvodu, že na pevnost a kvalitu vaší erekce má vliv mnoho různých vlivů. A to jak fyziologických, tak psychologických. Proto občasný výpadek erekce může potkat každého muže v jakémkoliv věku.

Vyvrcholení v nedohlednu

Hlavním příznakem náhlé ztráty erekce je fakt, že muž nedokáže dosáhnout vyvrcholení, protože jeho erekce netrvá dostatečně dlouho dobu, případně se nedostaví vůbec. Jde však o krátkodobý problém, který by měl rychle odeznít.

Je nutné si ji ale neplést s přetrvávající ztrátou erekce, která může být příčinou vážné nemoci. Špatnou zprávou je, že náhlá ztráta erekce si nevybírá a může potkat jak svobodné, tak i zadané muže. Jak se může projevit náhlá ztráta erekce v praxi?

 1. Erekce se dostaví, ale následně se velmi rychle vytratí. A to nejen při sexu s partnerkou, ale také při masturbaci. Erekce není dostatečná pro vyvrcholení.
 2. Přes všechnu snahu muž vůbec nedosáhne erekce. Ani při předehře se svojí partnerkou, ani při pokusu o sebeuspokojení.

TIP: Nedokážete si představit váš život bez elektronické cigarety? Odhalíme vám, jestli vám při vapování hrozí impotence stejně jako při kouření.

Sex bez erekce je psychicky náročný

Sex bez erekce je psychicky náročný

Co způsobuje ztrátu erekce?

Náhlá ztráta erekce může mít mnoho příčin. Každý muž je jiný, a proto také důvody náhlé ztráty erekce při sexu můžou být rozdílné. U někoho brzdí erekci pouze jeden problém, u dalšího muže to může být kombinace několika různých důvodů.

S přibývajícími lety a zkušenostmi se můžou dokonce tyto příčiny měnit a střídat. Které jsou ty nejčastější důvody, které u mužů způsobují náhlou ztrátu erekce?

 • Nervozita, která může pramenit z toho, že jde o novou sexuální zkušenost.
 • Stres způsobeným přehnanými nároky na sebe sama.
 • Strach, který je výsledkem série negativních sexuálních zkušeností.
 • Situace v průběhu milování, jako je například špatně zvolená velikost kondomu, úrazy z neopatrnosti.
 • Nízké sexuální sebevědomí. Jeho příčinou může být třeba velikost penisu.
 • Nefungující chemie mezi partnery. Každý z nich má jiné touhy a představy.
 • Únava a vyčerpání. Abyste si sex užili a vyhnuli se náhlé ztrátě erekce, musíte mít na milování dostatek energie.
 • Pravidelné pití alkoholu. Alkohol má negativní vliv na erekci a také na vaše smysly.
 • Špatný životní styl, který snižuje vaši výkonnost a má velký vliv i na vaši psychickou pohodu.
 • Ztráta erekce může být vedlejším účinkem některých léků.

Ztráta erekce po operaci prostaty: jak ji řešit?

Bohužel, ztráta erekce po operaci prostaty není ničím výjimečným. Je nutné si uvědomit, že operace prostaty je pro organismus velký zásah a při jejím odstraněním může dojít k porušení nervových vazeb, který mají nemalý vliv i na funkci topořivých tělísek.

Nicméně ztráta erekce po operaci prostaty nemusí být trvalá. Některým mužům stačí trochu cviku a jejich erekce se znovu objeví v plné síle. I přes nulovou erekci se nevyhýbejte sexu a zkuste využít k nabuzení Proerecta, Amarex nebo Erexan nebo můžete použít k uspokojení erotické hračky, nebo pomůcky, jako je například vakuová pumpa.

Pokud je u vás ztráta erekce po operaci prostaty trvalá, ani to není důvod skoncovat s milováním. Existuje mnoho způsobů, jak zažít příjemné pocity a uspokojit vaši partnerku i bez vašeho ztopořeného penisu.

TIP: Jak být stále kvalitním milencem? Ukážeme vám, jak na nezapomenutelný sex i bez erekce. Vaše partnerka bude sténat vzrušením. 

9 tipů na pevnou a dlouhotrvající erekci

9 tipů pro pevnou erekci aneb ztráta erekce při sexu se vám vyhne obloukem

Pokud toužíte po kvalitní a pevné erekci, díky které si budete moct užívat naplněný sexuální život až do pozdního věku, musíte se zaměřit na vaše fyzické a psychické zdraví. Přestaňte se odbývat a odsunovat svoje potřeby na poslední místo.

Začněte dělat něco pro sebe a vaše zdraví, především, když dochází k náhlé ztrátě erekce. Moderní doba je plná nástrah, které můžou výrazně narušit normální fungování vašeho organismu, a to se často podepíše i na vaší erekci.

Nezaměňujte ale náhlou ztrátu erekce s přetrvávající ztrátou erekce, která může být příčinou i vážné nemoci. Jak se vyhnout náhlé ztrátě erekce a zároveň zlepšit váš milostný život?

 1. Přestaňte se tolik stresovat a berte věci s nadhledem. Neustálý shon a nervy z práce se velmi často negativně podepíší na vaší erekci, která nebude spolupracovat.
 2. Snižte vaši postelovou laťku. Opravdu nemusíte vystřídat všechny pozice Kámasútry za jednu noc. Člověk není stroj a určitě se nic nestane, když vaše milostné číslo nebude trvat několik hodin.
 3. Nebuďte na sebe tolik přísný. Každý nějak začíná a pokud nemáte tolik sexuálních zkušeností, stačí být trpělivý. Časem je určitě nasbíráte.
 4. Komunikujte s vaší partnerkou. Zeptejte se, co se jí líbí a co naopak ne. Svěřte se jí s vašimi touhami.
 5. Dopřejte si kvalitní a dostatečný spánek. Vytvořte si spánkovou rutinu a užívejte speciální doplňky stravy.
 6. Udělejte si pořádek ve vašem jídelníčku. Zaměřte se na to, abyste vašemu tělu každý den dodali potřebné množství bílkovin, sacharidů, tuků a také mikroživin. Začněte jíst více čerstvé ovoce a zeleniny.
 7. Bylinky nejsou jen pro ženy. Vaše sexuální zdraví a erekci můžete podpořit pomocí speciálních přírodních doplňků stravy určené pro muže.
 8. Vyhýbejte se fast foodu. Jídla z rychlého občerstvení neobsahují potřebné živiny, a přitom mají vysoký obsah kalorií. Pravidelná konzumace smažených jídel ohrožuje nejen vaši váhu, ale také celkové zdraví.
 9. Přidejte do vašeho dne více pohybu. Začnete více chodit po svých a najděte si sport, který vás bude bavit. Pravidelný pohyb dokáže zlepšit vaši fyzičku, která je také velmi důležitá pro kvalitní sexuální výkon. Bonusem je fakt, že cvičení vám pomůže vytvarovat vaši postavu.
Svěřte se do rukou odborníků, není to nic ostudného

Při dlouhotrvajících problémů s erekcí, se svěřte do rukou odborníků, není to nic ostudného

Nestyďte se a svěřte se do rukou odborníků

Občas se může stát, že i přesto, že jste udělali určité změny ve vašem životním stylu, vaše erekce pořád nechce spolupracovat. V tomto případě je vhodné se svěřit s vaším problémem odborníkovi. Mnoho mužů tento krok odkládá a přistupuje k němu, až problém dosahuje doslova gigantických rozměrů.

Pamatujte, že náhlá ztráta erekce při sexu není nic, za co byste se měli stydět. Vždy je lepší pomoc vyhledat dřív než až po několika traumatizujících zážitcích z vaší ložnice. Ne každý si dokáže pomoci sám a lékaři jsou tady od toho, aby vám pomohli s vašimi problémy.

Se ztrátou erekce se můžete obrátit na vašeho obvodního lékaře, urologa, nebo androloga. Pokud víte, že jsou vaše problémy spíše psychologického rázu, kontaktujte psychologa, nebo sexuologa.

TIP: Uspokojovat se nemusíte už jen vaší rukou. Vyzkoušejte umělou vagínu, která posune vaši masturbaci na další úroveň, a navíc podpoří sexuální výkon.

Přetrvávající problémy s erekcí často signalizují onemocnění

Chcete se vyhnout nepříjemné ztrátě erekce při sexu? Ze všeho nejdřív je nutné se zamyslet, co nejspíš způsobuje ztrátu erekce ve vašem případě. Je důležité najít takzvaného spouštěče, který je u každého muže rozdílný.

Ať už půjde o psychické důvody, jako je například nízké sebevědomí, nebo strach ze špatného výkonu, nebo fyzické, jako je nedostatečný spánek, nebo špatný životní styl, většinu příčin náhlé ztráty erekce můžete efektivně vyřešit.

Mějte však na paměti, že pravidelná a dlouhotrvající ztráta erekce může být příčinou nemoci. A to nejen erektilní dysfunkce, ale také dalších vážných onemocnění. Proto tento problém neberte na lehkou váhu a co nejdřív kontaktujte vašeho lékaře.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta