Sex bez erekce: Jak být stále kvalitním milencem + tipy na pomoc

Dokonalá erekce a její délka, je zásadní pro kvalitní a vzrušující sex. Bohužel však jsou muži, kteří mají sex bez erekce. Erekce a celkově penis, je velmi citlivé téma pro každého muže.

Zjišťovali jsme, jak to mají muži, kteří zažívají sex bez erekce. Protože máme s erekcí bohaté zkušenosti, dozvíte se také, jak si případně pomoci.

Je možné provozovat sex bez erekce?

Pokud jde o muže, kteří mají dlouhodobou partnerku, většinou sex bez erekce nemusí být nijak moc stresující, přesto jsou muži psychicky poznamenání. Dlouholetá partnerka či manželka, může mít pochopení pro sex bez erekce, ale co nové partnerky? Budou mí stejné pochopení?

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Sex bez erekce lze provozovat a lze i dosáhnout orgasmu. Bohužel, jak tito muži uvádí, sex již není tak intenzivní a příjemný. Přestože má partnerka pochopení, vede nedostatečná erekce, k jakémusi mužskému selhání. Muži, hledající svou vyvolenou, mohou být značně poznamenání i nepochopeni.

Nejčastější příčiny slabé erekce?

Slabá erekce, může mít skutečně mnoho příčit. Často se stává, že za poruchami erekce stojí vážnější nemoci, které je zapotřebí řešit včas. Nejčastější příčiny slabé erekce je dnes stres, únava, vyčerpání a samozřejmě přibývající věk.

I když je možné provozovat sex bez erekce, měl by se muž zapřemýšlet, co za těmito obtížemi může stát. Někdy může být vynervovaný z práce, další zase s rodinných problémů, atd… Takovéto psychické problémy, jsou mnohdy dočasné. Pokud ne, dochází většinou k nárůstu jiných zdravotních problémů.

Muži mohou trpět i erektilní dysfunkcí, která je už většinou zapotřebí řešit s lékařem nebo urologem. I když vám přinášíme různé tipy, jak zlepšit erekci, vždy je vhodné, znát svou přesnou diagnózu, protože, jak jsme již psali, za problémy s erekcí, mohou stát i vážnější nemoci. Těžko vám může někdo pomoci vzdáleně, když nezná váš zdravotní stav a životní styl.

Jak na sex bez erekce?

Jak provozovat sex bez erekce, ale být stále kvalitním milencem?

Jelikož může být sex bez erekce dočasný, níže vám nabízíme několik tipů, jak být stále kvalitním milencem. Nepropadejte panice, začněte včas řešit problémy s erekcí a využijte i jiné praktiky, než je „bušení do ženy“.

1. Nezapomínejte na předehru

Sex bez erekce, musíte řádně okořenit a dohnat jinak. I když muž, dosahuje dokonalé erekce, neměl by zapomínat na předehru. Předehra, je perfektní stimulací k tomu, aby byla erekce pevná a to díky síle vzrušení.

Čím více je muž vzrušený, tím „dochází k větší a silnější erekci“. Nejenže bude erekce silnější, ale i orgasmus bude intenzivnější. Ženy to mají podobně a díky kvalitní předehře, dosahují i více orgasmů, které jsou rovněž intenzivnější.

Proto nikdy nepodceňujte předehru, která dodá mnoho stimulací a zlepšuje prožitek ze sexu a sílu vzrušení i orgasmu.

Zlepšete svou sexuální výkonnost a užijte si přitom revoluční masturbaci. Vyzkoušeli jsme si ty nejlepší umělé vaginy

2. Speciální přípravky na erekci bez lékařského předpisu

Medicína je na mnohem vyšší úrovni, než kdysi a za tu dobu, došlo i k mnoha studiím. ČR patří mezi špičku v lékařství, proto bychom neměli opomenout speciální přípravky na erekci, které jsou dostupné bez lékařského předpisu, díky přírodnímu obsahu složení.

Osobně přípravky na erekci neboli prášky na erekci jsme si za ty roky velmi oblíbili. Nejen, kvůli tomu, že jsou snadno dostupné, ale hlavně, protože jsou účinné. Samozřejmě, ne všechny! Pokud chcete vědět více o tomto tématu, doporučujeme si přečíst náš článek, ale také článek o tom, jak je vybírat.

Protože máme s doplňky stravy pro muže bohaté zkušenosti, díky našim testům, můžete níže vidět, které přípravky doporučujeme na základě našich zkušeností.

Protože stále testujeme a na trhu se objevují nové preparáty, doporučujeme sledovat i náš online srovnávač, který pravidelně aktualizujeme.

Jak zvýšit libido u žen

3. Orální sex

Orální sex je skvělým pomocníkem, jak ženu řádně uspokojit. Jak již víte, ženy během sexu mohou zažít více orgasmů, což nám dává určitou výhodu. Čím více jich zažije, tím bude pro ženy sex kvalitnější.

Orální uspokojování nebudeme podrobně popisovat, ale rozhodně vám jej chceme připomenou. Orální sex nepatří pouze do předehry, ale můžete jej provozovat, kdykoliv během sexu.

4. Ruční práce aneb masturbace není pouze pro sólo hru

Klasická, ruční práce, je vždy neocenitelná. Nejčastěji se muži i ženy sami uspokojují, právě masturbací. V případě sexu bez erekce, je masturbace více než žádoucí.

Opět se nejedná pouze o praktiku při předehře, ale můžete ji ručně uspokojit kdykoliv během sexu. Nejlépe se hodí, když se například dostáváme k vyvrcholení, ale nechceme ještě sex ukončit, tak jej trochu prodloužíme jinými praktikami, jako je masturbaci či orální sex.

Jak na okamžité zvětšení s návleky na penis? + TOP modely

5. Erotické pomůcky

Erotické pomůcky nejsou dnes „zakázané téma“. Téměř každý pár, má aspoň jednu erotickou pomůcku. Můžete si pořídit vibrátor, kterým ji můžete dopřát sex s pevnou erekcí. Vibrátor, není pouze pro sólo masturbaci.

Další z neocenitelných erotických pomůcek, pro sex bez erekce, může být erekční kroužek. Po nasazení, muži zažívají silnější erekci, protože dokáže v penisu udržet velké množství krve, která je nezbytná pro dokonalou pevnost. Navíc, mnoho typů disponuje různými výstupky a vibracemi, které dokážou partnerku pořádně rozžhavit.

Myslete na to, že ženu nemusíte uspokojit pouze svým penisem, ale i jinými pomocníky, jako je dildo, vibrátor, erekční kroužky, atd…

Proerecta SHOT - Drink na podporu erekce a výkonnosti

6. Zahrajte si nějaké role

Nepopisujeme vám pouze možnosti, jak dosáhnout lepší erekce, ale také, jak být lepšími, celkovými milenci. Do toho patří i různé sexuální praktiky od předehry až po masturbace nebo pouhé hlazení a mazlení.

Zahrajte si s partnerkou hru, kdy si vymyslíte nějaké roly. Například na opraváře, který přišel k nadržené paničce. Rolí je skutečně hodně a každý preferuje něco odlišeného. Domluvte se s partnerkou, co by vás oba vzrušovalo.

7. Připínací penis neboli strap-one

V neposlední řadě, musíme zmínit navlékací penisy neboli strap-one. Jedná se o duté dildo, které se připíná kolem pasu a slouží, jako plnohodnotný penis. Výhodou je, že jsou různé velikosti a tvary, které žádnou ženu nenechají chladnou.

Za nás jde o vynikajícího pomocníka, pokud sex bez erekce provozujete. Můžete dopřát i žene, sex s jinými tvary i to, jaké to je, mít sex s větším penisem. Na trhu je připínacích penisů nespočet. Jejich cena je více než uspokojující a dodá mužům okamžitou „erekci“ a větší velikost.

Připínací penis neboli strap-one

Závěrem k sexu bez erekce

Nepropadejte panice, zahoďte svůj stud a promluvte si s partnerkou, většinou vás ohromí, jak pozitivně budou partnerky reagovat. Ne každá žena si zakládá vztah na sexu. Pokud se poruchy erekce objevují dlouhodobě, například více jak 6 měsíců, doporučujeme vyhledat specialistu, jakým je urolog nebo se poraďte se svým lékařem.

Je nám známo, že ne každý muž se chce s tímto intimním problém svěřovat, někomu cizímu nebo svému lékaři.

Nemusíte mít obavy, lékaři jsou povinní udržovat mlčenlivost o pacientech, navíc poruchy erekce, je nemoc, jako každá jiná a nebudete první, ani poslední, kdo touto mužskou nemocí prochází.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta