Zlepšení erekce bez léků? Je to možné, podívejte se na několik tipů

Jestliže pociťujete problémy s erekcí, měli byste rozhodně zbystřit. Pokud je vám více než 45 let, začínají se poruchy erekce objevovat, a je to víceméně normální – ale nezoufejte, lehce dosáhnete erekce jako v mládí. Na druhou stranu, pokud je vám o dost méně let, mohou se problémy s erekcí pojit také s jinou nemocí. Proto je vhodné navštívit odborníka, jestliže opakovaně na sobě pozorujete slabou či ochabující erekci.

Máte ráno erekci? Ranní erekce u mužů je naprosto přirozená záležitost. Navíc prozrazuje mnoho o zdravotní stránce.

Důležité je poruchy erekce včas odhalit. Určitě byste měli také rozlišit, jestli se jedná o dlouhodobý a opakovaný problém, nebo jen jednorázovou záležitost. Impotence může být způsobena různými vlivy, ať už fyzickými nebo psychickými. Často si také můžete pomoci sami, pokud nejsou poruchy erekce opakované, ale vyskytují se například jen jednou za čas. Podíváme se proto společně, jak na zlepšení erekce bez léků.

Příznaky problémů s erekcí

Jak vlastně poznáte, že máte problémy s erekcí? Většinou to jako první pozná spíše vaše partnerka, která při sexu ucítí, že váš penis už není ztopořený jako dřív. Přestože vám se může zdát síla erekce pořád stejná.

Takový je většinou první příznak problémů s erekcí. Důležité je také věnovat pozornost období, kdy se poruchy erekce objevují – mohou je totiž vyvolat i psychické problémy, přepětí, nadmíra stresu a jiné zátěžové situace.

Poruchy erekce nastávají také po těžké fyzické práci. Proto byste neměli hned propadat panice. Zkuste například chvíli užívat Ginkgo bilobu, která má úžasný vliv nejen na kvalitu erekce, ale také celkově na váš organismus.

Jestliže vaše problémy s erekcí neodezní samy od sebe a přetrvávají už déle než 6 měsíců, pak můžeme takový stav nazvat jako erektilní dysfunkci. Takový stav už je vážný a určitě byste s ním měli navštívit lékaře.

Obecně platí stejné pravidlo, jako při jakýchkoli zdravotních obtížích – čím dříve navštívíte lékaře, tím lépe. Poruchy erekce a erektilní dysfunkce jde poměrně lehce léčit, alespoň tedy ve svých počátcích.

  • Během sexu váš penis začíná ochabovat, přestože jste pořád stejně vzrušeni
  • Neudržíte dostatečně dlouho erekci po celou délku sexu
  • Nejste schopni dosáhnout natolik silné erekce, abyste dosáhli orgasmu
  • Nedosáhnete dostatečně silné erekce, abyste pronikli do ženy
  • Váš penis je střídavě ve stavu erekce, ale ochabuje velmi rychle

Velký vliv na erekci má také špatná životospráva a kouření, protože dochází mimo jiné k zanášení cév a do penisu se tak nedostane dostatek krve. Prohlédněte si našich 10 unikátních tipů, jak dosáhnout erekce s minimální námahou.

Jak na zlepšení erekce bez léků?

Pokud se rozhodnete nenavštívit ihned lékaře a chcete se vyhnout chemicky připraveným lékům, máme pro vás několik alternativ. Přestože především při opakovaných problémech s erekcí nedoporučujeme oddalovat vyšetření.

Jestliže se ale už rozhodnete pro léčbu svépomocí, pak můžeme doporučit některé doplňky stravy na zlepšení erekce, které přinášejí výsledky. Jedná se o volně prodejné přírodní doplňky stravy zlepšující kvalitu erekce. Kvalitní erekce bez prášků není jen mýtus.

Erexan jako lepší náhrada Viagry

Vyzkoušejte Vimax nebo ErexanPřírodní doplněk stravy, který se v našem žebříčků produktů na zlepšení erekce umístil hned na první místě. Jedná se o TOP produkt, se kterým jsou muži nadmíru spokojeni. Erexan působí přibližně do 60 minut od užití tablety, váš sex zpestří na dalších zhruba 40 minut.

Zlepšuje kvalitu erekce a celkově podporuje sexuální funkce. Funguje tak na bázi Viagry, ale je šetrnější k organismu. Erexan je k dostání v balení po 15 tabletách, za které zaplatíte přibližně 700 Kč.

Abyste zjistili více, přečtěte si naši podrobnou recenzi Erexanu na podporu erekce pro muže. Budete překvapeni, jak účinný skutečně je.

Proerecta je šetrnější k organismu a vyrábí se v České republice

Proerecta 1 balení tablet na erekciPodle našeho žebříčku hned druhý nejlépe hodnocený doplněk stravy na zlepšení erekce. Proerecta ale na rozdíl od Erexanu nedosahuje trvalých výsledků. Balení obsahuje 12 tablet za cenu okolo 600 Kč.

Nicméně oproti jiným produktům na zlepšení erekce, nás Proerecta zaujala i tím, že se vyrábí v České republice. Působí krátkodobě, přibližně na 30 až 60 minut zkvalitňuje sílu erekce, zlepšuje prokrvení penisu a celkově může zlepšovat i fyzický výkon. Opět ale musíte před sexem užít tabletu.

Věděli jste, že podle výrobce přes 90 % mužů potvrdilo silné zlepšení erekce? Dokonce 81 % mužů mělo kvalitnější orgasmus a 63 % z nich větší sexuální touhu. Podívejte se na podrobnou Proerecta recenzi a zjistěte více.

Zerex přináší kvalitnější erekci do 60 minut

ZEREX UltragoldDalším přípravkem, který funguje krátkodobě je Zerex. Opět si před sexem musíte vzít tabletu, abyste dosáhli kvalitní a dlouhotrvající erekce. Na druhou stranu ale přináší Zerex znatelně silnější erekci, lepší sexuální výkonnost, a dokonce i plnější a objemnější penis – což potěší nejen vás, ale také vaši partnerku.

Balení Zerexu obsahuje pouze 12 tablet za cenu přibližně 720 Kč. Zerex je tak další poměrně kvalitní náhražkou za Viagru.

Výrobce uvádí, že účinnost Zerexu je až 24 hodin. Představte si, že po jedné tabletě můžete mít kvalitní sex celý den. Přečtěte si o Zerexu více, možná je to řešení obtíží právě pro vás.

Vimax přináší trvalé zlepšení erekce a nejen to

Vimax - 1 ks balení (30 tobolek)Jako jeden z mála doplňků stravy na podporu erekce přináší Vimax dlouhodobé účinky. Vimax zvětšuje penis v délce i objemu, a to díky roztažení topořivých tělísek v penisu, který tak pojme více krve. Abyste ale dosáhli účinků Vimaxu, musíte ho užívat minimálně 2 až 3 měsíce, i když první účinky se objeví i dříve.

Po dlouhodobém užívání Vimaxu zůstane váš penis mírně větší a erekce bude opět pevná a dlouhotrvající. Jedno balení Vimaxu obsahuje 30 tablety (na každý den 1 až 2) a pořídíte ho přibližně za 1 100 Kč.

Vimax jako jeden z mála produktů dokáže trvale udržet jeho účinky. Trvá sice delší dobu, než se účinky projeví, ale o to lepší budou. Vše potřebné se dozvíte v naší Vimax recenzi.

Další jedinečné tipy, jak dosáhnout zlepšení erekce bez léků

Tipů, jak dosáhnout kvalitní erekce je mnohem více. Proto vám jako bonus přinášíme další 3 unikátní tipy, jak na kvalitnější erekci bez prášků. Pomohou vám například cviky na penis, které jsou navíc i velmi příjemné, stejně jako erekční kroužky.

Čtěte dále a budete překvapeni, jak jednoduše si můžete v začátcích problémů s erekcí poradit. Pokud jsou ale vaše poruchy erekce opakované a dlouhodobé, navštivte raději odborníka.

  • Výhodou cviků na penis je, že nestojí téměř nic. Budete se jen muset naučit techniky a pravidelně cvičit. Výsledky se ale dostaví a budete překvapeni. Cviky na penis napomáhají rozšiřovat cévy v penisu a topořivá tělíska, čímž zlepšují sílu erekce a napomáhají také oddálit ejakulaci.
  • Odhalte tajemství metod na trvalé zlepšení penisu díky našemu e-booku. Najdete v něm ověřené metody na trvalé zlepšení penisu. Náš e-book si už stáhlo více než 20 000 mužů.
  • Erekční kroužky mohou zpestřit sex vám, ale také vaší partnerce. Napomáhají udržet vaši erekci pevnou a dlouhotrvající. Navíc orgasmus je s nimi mnohem intenzivnější, přesvědčte se sami. Erekční kroužky jsou poměrně levné a přinesou velké zpestření – některé jsou dokonce vibrační.

Podpořte svou sílu, vitalitu a sexualitu s jedinečnými multivitamíny určené pouze mužům

Co vás nejvíce zajímalo o poruchách erekce?

Kdy je dobré navštívit lékaře, pokud mě trápí špatná erekce?

Určitě s návštěvou lékaře neotálejte. Pokud jsou problémy s erekcí opakované a brání vám v sexuálním styku, rozhodně k lékaři zajděte. Jestliže se u vás poruchy erekce objevily poprvé, nepropadejte panice, stát se to může.

Jak dlouho trvá, než zaberou doplňky stravy?

Podle toho, které doplňky stravy. Běžně se dělí na ty, které účinkují ihned, tedy takové na bázi Viagry, které po užití asi do 60 minut zlepší vaši erekci. Naopak dlouhodobé přípravky většinou potřebují čas mnohem delší, a to minimálně 2 měsíce.

Je bezpečné doplňky stravy užívat?

Ano, zmíněné doplňky stravy, které jsme doporučovali, jsou pouze přírodního složení. Je to zároveň jeden z předpokladů, aby mohly být volně prodejné. Rozhodně ale nepřekračujte jejich doporučené dávkování.

Mohu kombinovat tyto tipy s léky, které užívám?

Většinou ano, ale rozhodně doporučujeme spíše konzultovat užívání s lékařem, který vám léky předepsal, budete tak mít naprostou jistotu.

Zlepšení erekce bez léků není opravdu jen mýtus

Ukázali jsme vám, že bez léků a chemie jde řešit poruchy erekce také. Zmíněné doplňky stravy jsou pouze na přírodní bázi. Avšak pozor, rozhodně tím neříkáme, abyste neužívali lékaři předepsané léky.

Naše tipy slouží zejména v prvotním stádiu poruch erekce, než navštívíte lékaře, případně jako prevence, pokud chcete ještě více zlepšit kvalitu své erekce. Pokud jsou problémy opakované nebo dlouhotrvající, vyhledejte v každém případě odborníka.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Hodnocení
51star1star1star1star1star