Jak vyřešit problémy s erekcí z nervozity? Máme pro vás 15 tipů

Možná už jste to zažili taky. Konečně jste ve vztahu pokročili a začne se uchylovat k první společné noci. Jenže sotva se ocitnete sami, vaše erekce začne stávkovat. A vy vůbec netušíte, co máte dělat. Rychle přemýšlíte, co by to mohlo způsobit a snažíte se situaci zachránit.

Jenže to už je pozdě, protože se přerušila sexuální napětí mezi vámi. Co tuhle nepříjemnou situaci mohlo způsobit? Nejspíš za výpadek erekce může vaše psychika. Jak předejít výpadkům erekce z psychických důvodů? Prozradíme vám 15 tipů, díky kterým vyřešíte vaše problémy s erekcí z nervozity.

Psychika si dokáže s vaší erekcí pohrát

Dnešní doba je plná moderních vymožeností, které vám ulehčují život. Pomocí pár kliků si můžete objednat jakékoliv zboží, nebo službu. Moderní přístroje vám dokáží ušetřit spoustu volného času. Rychlý vývoj prostředí a společnosti má ale také svá negativa.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Na člověka je vyvíjen stále větší tlak, který může dosahovat až extrému. Současná doba nic jiného netoleruje než podání skvělého výkonu bez chyb. A to jak v práci, tak také v posteli.

I přesto, že vás partnerka vzrušuje, můžete mít psychický blok, který vám brání se dokonale uvolnit. Psychika a sním spojené duševní problémy totiž hrají zásadní roli ve vašem sexuálním životě. Takže není překvapením, že erekce, stres a nervozita spolu souvisí.

Problém s erekcí: nervozita a stres

Psychickými problémy, které mají nemalý vliv na milostný život, nejčastěji spouští 2 scénáře. Prvním je situace, kdy se muž potýká s nespolupracující erekcí kvůli stresu způsobeného vyčerpávajícím zaměstnáním, ze kterého nemůže jen tak odejít, protože představuje stabilní finanční příjem pro jeho rodinu.

Druhou a také velmi běžnou situací je, že muže trápí problémová erekce spojená s nervozitou. Tento stav napětí a neklidu může způsobit například pocit, že si muž myslí, že nemá dostatek sexuálních zkušeností, nebo má na sebe až příliš přehnané nároky.

Výsledkem je pak strach, že partnerku sexuálně neuspokojí a jeho výkon nebude stát za nic. Mnoho mužů se pak ocitnou v bludném kruhu, ze kterého je velmi těžké se dostat.

TIP: Inkontinence je častým problémem mužů. Trápí i vás? Odpovíme vám, jaké jsou její příčiny a jak samovolný únik moči můžete řešit.

I zkušený muž, může zažít nervozitu

I zkušený muž, může zažít nervozitu

Zkušení, nebo začátečníci. Problémy s erekcí spojené s nervozitou si nevybírají.

Možná si myslíte, že problémy s erekcí z nervozity můžou mít jen mladí a nezkušení muži. Jenže to není úplně tak pravda. Tato nepříjemná situace, kdy vaše erekce nefunguje tak, jak má, může potkat i starší muže.

Nervozitu totiž nemusí způsobovat jen málo zkušeností se sexem, ale také nová životní situace. I změna partnerky může pro některé zralé muže znamenat stres a kvůli tomu erekce nemusí spolupracovat podle představ.

Erekce a nervozita: 15 tipů pro uvolnění nejen při sexu

Nefungující erekci vlivem nervozity, nebo stresu můžete vyřešit mnoha způsoby. Důležité je však zjistit, co skutečně váš problém způsobuje. Je to předešlá špatná sexuální zkušenost, nebo vás spíš trápí přemíra stresu z práce?

Proto prvním krokem je zamyslet se, která situace, nebo psychické rozpoložení vás dokáže takzvaně rozhodit do takové míry, že nakonec mají negativní vliv na vaši erekci a váš milostný život. Až budete vědět, co to je, zkuste zapracovat na snížení míry, nebo lépe, odstranění zdroje vašeho stresu a nervozity. Jak se poprat s nervozitou a stresem v běžném životě?

 1. Připadáte si nezkušený? Připomeňte si, že každý nějak začínal a zkušenosti vyžadují čas a trpělivost.
 2. První noc s novým objevem nikdy nejde podle představ, nemusíte se tím trápit.
 3. Nepostavil se? Nevadí, hlavně se nestresujte a uklidněte se.
 4. Nevynechávejte předehru. Pomůže vám lépe se soustředit na přítomný okamžik.
 5. Zkoušejte nové polohy, zapojte do vašeho milování erotické pomůcky. Podpoří vaše libido a fantazii.
 6. Nedělejte při sexu nic, co vás nevzrušuje, nebo co se vám nelíbí.
 7. Komunikujte s vaší partnerkou a případně si promluvte o vaší situaci.
 8. Nespolupracují erekce a nervozita ze sexu může způsobit, že se milování začnete vyhýbat. Jenže to není správné východisko. Vždy se snažte problém vyřešit, ne ho přehlížet.
 9. Zaměřte se na váš jídelníček. Zařaďte do něho více čerstvých potravin, ovoce a zeleniny.
 10. Přidejte do vašeho dne více pohybu. Ideální je najít si sport, který vás bude bavit. Pravidelný pohyb přispívá k lepšímu fyzickému i psychickému zdraví.
 11. Dbejte na pitný režim a pijte dostatek čisté vody během dne.
 12. Dopřejte si ničím nerušený a dostatečný spánek. Neponocujte a omezte modré světlo před usnutím.
 13. Vyhraďte si více času pro sebe. Každý den se pokuste věnovat sám sobě. Můžete si číst, jít na procházku, nebo si zajít na masáž.
 14. Vyzkoušejte některý typ meditace. Pravidelná meditace vám pomůže bojovat se stresem a nervozitou.
 15. Stres a nefungující erekci určitě nevyléčíte alkoholem, nebo kouřením cigaret. Těmto zlozvykům se vyhýbejte obloukem. Mají negativní vliv na vaše zdraví a také sexuální život.

TIP: Nulové libido? Vsaďte na afrodiziaka. Probudí ve vás sexuální touhu a nabudí váš chtíč. Ukážeme vám, které se rozhodně vyplatí vyzkoušet.

Proerecta SHOT - Drink na podporu erekce a výkonnosti

Přírodní doplňky stravy pro muže: jaký mají vliv na snížení stresu a zlepšení erekce?

Bonusovým tipem, jak vyřešit problémy s erekcí z nervozity, jsou přírodní doplňky stravy. Jejich předností je fakt, že obsahují pouze výtažky z bylinek, vitamíny a minerály. Nenajdete v nich žádné zbytečné chemické látky, takže se nemusíte obávat vedlejších účinků, které jsou typické pro chemické léky.

Doplňky stravy mají unikátní složení, které bylo speciálně vytvořené přímo na míru potřebám mužů. Pomůžou vám doplnit prospěšné látky do vašeho organismu a zlepšit kvalitu vašeho milostného života.

K tomu všemu jsou k dostání bez lékařského předpisu, takže si je můžete pořídit kdykoliv. Které doplňky stravy pro muže patří mezi nejoblíbenější a co od nich můžete očekávat?

 • Amarex, který efektivně podpoří erekci a je vyrobený z certifikovaných extraktů.
 • Zerex pomáhá zvýšit chuť na sex a zdokonalit váš výkon v posteli.
 • Proerecta přirozeně podpoří sexuální zdraví a psychickou vitalitu.
 • Erexan pro pevnou erekci a lepší požitek ze sexu.
 • Vimax ovlivňuje prokrvení penisu a zlepšuje sexuální kondici.

TIP: Sledujete pravidelně lechtivá videa? Odhalíme vám, proč příliš časté sledování porna může být vážným problémem, a dokonce vám může i uškodit.

Přetrvávající problémy řešte s odborníkem

Zdroj, který spouští vaši nervozitu a stres znáte jen vy sami, proto jen vy sami můžete s tímto problémem začít něco dělat. Se strachem a dalšími duševními problémy se dá pracovat a postupně je odbourávat.

Nenechte si zkazit potěšení z milostných hrátek negativitou a stresem. Vyzkoušejte některý z výše uvedených tipů a uvidíte, že problémy s erekcí z nervozity budou minulostí.

Už jste vyzkoušeli opravdu všechno, ale stále se vám nedaří před sexem uvolnit a jste pořád strašně nervózní? Možná potřebujete pomoc odborníka. Odhoďte váš stud a začněte vaše problémy s erekcí kvůli nervozitě, nebo stresu, řešit co nejdříve. Psychoterapie jsou vhodným způsobem, jak se zbavit psychických problémů, které můžou mít negativní vliv na vaši erekci.

Pokud ani přes všechnu vaši snahu a návštěvu psychologa vaše erekce nespolupracuje, obraťte se na vašeho lékaře. Vynechávající erekce totiž nemusí být jen projevem stresu a nervozity, ale také signálem různých onemocnění. Pamatujte, že čím dřív problém budete řešit, tím méně škody můžete způsobit vašemu psychickému a fyzickému zdraví.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta