Umělé vagíny, jako dokonalá erotická pomůcka pro muže
 • Vynikající masturbační pomůcka pro muže
 • Trénuje sexuální výkonnost
 • Skvělý pomocník při předčasné ejakulaci
 • Konec masturbace s kapesníčky
 • Garance na vrácení peněz

Masturbace není nic, za co by se měli muži stydět. Naštěstí už nežijeme v době, kdy by byla hřích a s čistým svědomím si ji můžete dopřát klidně každý den. Máte rádi masturbaci, ale rádi byste si ji něčím okořenili?

Vyzkoušejte erotické pomůcky pro muže. Naším favoritem je umělá vagina, která dodá vaší masturbaci nový rozměr. Prozradíme vám její výhody a zároveň přiblížíme, jak si vyrobit umělou vaginu v pohodlí vašeho domova.

Co to je umělá vagina?

Ženy na ni žárlí a muži si ji nemůžou vynachválit. O co jde? O umělou vaginu, která posune vaši masturbaci na další úroveň. Jsme si jisti, že jakmile ji jednou vyzkoušíte, nebudete ji chtít dát z ruky pryč. Umělá vagina je jednou z nejoblíbenějších erotických pomůcek pro muže.

Její velkou předností je fakt, že při masturbaci s ní zažíváte skoro stejné pocity, jako při sexu s partnerkou. Je to díky propracovanému tvaru a použitém materiálu, který přesně kopíruje vaginu ženy. Při masturbaci s umělou vaginou nebudete muset zapínat ani porno.

Umělá vagína Fleshlight STU

Umělá vagína Fleshlight STU

Skvěle navržená umělá vagína Fleshlight STU, kterou jsme si v redakci asi nejvíce zamilovali. Proč? Nejenže má vynikající materiál a podtlakové víčko, vypadá diskrétně, ale především vnitřní část je navržena, že obsahuje vroubky, které zintenzivní stimulaci, ale přitom skvěle trénuje sexuální výkonnost a výdrž.

Umělá vagína Fleshlight STU

Umělá vagína Fleshlight Pink Lady

Základní verze umělé vagíny o FLESHLIGHT. Jedná se o jeden z nejprodávanějších kousku ve světě. Nabízí vynikající materiál, téměř nerozeznatelný od skutečné vagíny. Disponuje podtlakovým víčkem, kterým si můžete navolit intenzitu „síní“. Diskrétní tvar, v podobě svítilny.

Užijí si s ní začátečníci i zkušenější

Možná si myslíte, že erotické pomůcky pro muže, jako je právě umělá vagina, se hodí pouze pro svobodné muže, ale opak je pravdou. Umělá vagina se skvěle hodí pro každého muže, který touží vyzkoušet něco nového a chce vylepšit svoji masturbaci.

Ocení ji jak ti, kteří začínají objevovat radosti sexu a chtějí natrénovat svoji milostnou výdrž, tak ti, kterým nestačí k masturbaci jen ruka. Umělou vaginu si ale nemusíte nechávat jen pro sebe. Můžete ji také použít v páru. Skvěle se totiž hodí pro žhavou předehru.

TIP: Chcete zažít noc plnou sténání a divokého orgasmu? Odtajníme vám 7 tipů, které vaši partnerku zaručeně uspokojí.

Masturbace už nikdy nebude nudná

Ruku na srdce. Některé masturbační pomůcky zkrátka nedokáží uspokojit mužské potřeby. Jsou malé, často ztrácejí výkon a místo sexuálního uspokojení vás tak akorát zklamou. A pořádnou realistickou pannu si může dovolit pořídit jen málokdo.

Pokud stále hledáte ideální erotickou pomůcku pro muže, vyzkoušejte umělou vaginu. Budete překvapeni, jak intenzivní orgasmus s ní můžete zažít. Perfektně masíruje penis a při vyvrcholení si nemusíte dělat starost s ejakulátem. Do umělé vaginy se totiž klidně můžete udělat. Jaké jsou další výhody umělé vaginy?

 • báječný trénink sexuální vytrvalosti,
 • hodí se jak pro začátečníky, tak zkušené milence,
 • můžete ji použít buď sám při masturbaci, nebo v páru,
 • realistický pocit, jako při skutečném milování se ženou,
 • k ovládání vám stačí pouze jedna ruka, takže se druhou můžete dráždit na dalších částech těla,
 • některé typy můžete vzít s sebou do vany, nebo sprchy,
 • stabilní a robustní obal, který zvládne i tvrdší přírazy.

Top umělé vaginy, se kterými zažijete nespoutaný orgasmus

Nadchla vás umělá vagina? Abyste nemuseli zbytečně ztrácet čas hledáním a porovnáváním na internetu, přinášíme vám ty nejoblíbenější modely umělých vagin. Všechny jsou z kvalitního materiálu a jsou připravené na váš výbušný orgasmus.

To, jakou si vyberte je jen na vás a vašich preferencích. Avšak naším hlavním favoritem jsou umělé vagíny FLESHLIGHT. Tak jaká bude ta vaše vyvolená?

 • umělá vagina Fleshlight
 • umělá vagina Fun Factory
 • umělá vagina Tenga
Umělá vagína STU pro oddálení ejakulace a k prodloužení sexu

Umělá vagína Fleshlight STU

Umělá vagína Tenga Aero Silver Ring

Umělá vagína Tenga Aero Silver Ring

Umělá vibrační vagína BOOM SABRINA

Umělá vibrační vagína BOOM SABRINA

Má umělá vagina nějaké nevýhody?

Umělou vaginu Fleshlight jsme měli možnost v redakci vyzkoušet mnohokrát, nekteří z nás ji stále používají a libují si v tom. Musíme potvrdit, že se jedná skutečně o jednu z nejlepších masturbačních pomůcek pro muže, kterou jsme kdy měli v ruce. Na druhou stranu si ale dejte pozor, abyste si ji neoblíbili tak, že začnete dávat přednost umělé vagině, před skutečnou.

Ne, opravdu si neděláme srandu. I přesto, že je skvělá, tak byste měli umělou vaginu brát jako doplněk vašeho milostného života a neměli to s jejím používáním přehánět. Co některým mužům na umělé vagině vadí a na co myslet, než si ji pořídíte?

 • časově náročnější údržba než u jiných masturbačních pomůcek,
 • je nutné si pořídit speciální čistící a pečující přípravky určené pro tento typ erotických pomůcek pro muže,
 • vyšší pořizovací cena,
 • základní model je větší, proto je vhodné si na cesty pořídit další cestovní model.

Jak si vyrobit umělou vaginu?

Nejste si jistí, jestli je umělá vagina to pravé pro vás? Levnější verzi umělé vaginy si můžete vyrobit i sám u vás doma. Samozřejmě, že masturbace s kupovanou umělou vaginou bude diametrálně jiná, ale na druhou stranu si můžete vyzkoušet, jestli se vám pocit obejmutého penisu v erotické hračce líbí.

Výroba umělé vaginy je velmi jednoduchá, ale počítejte s tím, že se jedná o jednorázový model. Takže ji nemůžete použít vícekrát. Jak si vyrobit umělou vaginu? V 7 krocích vám přiblížíme, jak na to.

 1. Připravte si menší ručník nebo tričko, kondom a doporučujeme i lubrikační gel.
 2. Výrobu umělé vaginy začněte tím, že si ručník poskládáte tak, abyste z něho vytvořili dlouhý pás, který je o něco kratší než délka kondomu.
 3. Následně do ručníku zarolujte kondom.
 4. Až budete mít hotovo, kondomem obepněte horní část ručníku až přes okraje tak, abyste vytvořili vstup do vaší masturbační pomůcky.
 5. Ve spodu by měl kondom lehce přesahovat okraj ručníku. Při používání domácí umělé vaginy si totiž musíte spodek kondomu přidržovat, jinak může dojít k jeho vytažení z pomůcky.
 6. I přesto, že je výroba domácí umělé vaginy rychlá, dejte si při jejím sestavování pozor na ostré předměty a dlouhé nehty, abyste zbytečně nepoškodili kondom.
 7. Při masturbaci s domácí umělou vaginou nikdy nezapomeňte použít vhodný lubrikační gel.

TIP: Už jste slyšeli o spermiogramu? Odpovíme vám, co to je a v jakém případě se vyplatí ho podstoupit.

Oblíbené erotické pomůcky pro muže - Umělé vagíny

Co vás nejvíce zajímá o umělé vagině?

1. Kde si můžu koupit umělou vaginu?

Umělou vaginu a další erotické pomůcky nejen pro muže si můžete koupit buď v kamenném, nebo internetovém sex shopu. Nákup v klasické prodejně má tu výhodu, že erotickou hračku vidíte ještě před nákupem a v některých prodejnách si ji můžete i takzvaně osahat.

Na druhou stranu, nakupování v e-shopu je pohodlnější, a hlavně diskrétnější. Takže záleží na vás, pro jakou variantu se rozhodnete. Ať už nakupujete u jakéhokoliv prodejce, vždy si přečtěte recenze nakupujících a dejte přednost kvalitním erotickým pomůckám před levnými a nekvalitními hračkami. 

2. Jak čistit a skladovat umělou vagínu?

Tak, jako každá erotická pomůcka pro muže, potřebuje i umělá vagina Fleshlight dostatečnou péči. Díky tomu vám bude dělat radost klidně i několik let. Jak na to? Vnitřní část vaginy vždy po každém použití vytáhněte a pořádně omyjte vodou.

Zapomeňte na jarové a další saponáty. Pokud chcete použít nějaký čistič, pořiďte si speciální, který je určený pro erotické hračky. Dejte si však pozor, že každá umělá vagina může být vyrobena z jiného materiálu. Z toho důvodu musíte přizpůsobit i výběr čistícího přípravku. Následně nechte vnitřní část umělé vaginy volně uschnout.

Vyhněte se však sušení na radiátoru, nebo rozpáleném slunci. K dezinfekci použijte vhodné prostředky, rozhodně vaginu nevyvařujte. Chcete, aby vagina byla hebká a jako nová? Jemně ji poprašte pudrem na erotické pomůcky.

3. Kolik stojí umělá vagina Fleshlight?

Cena umělé vaginy Fleshlight se liší podle toho, jaký druh si vyberte. Existuje totiž několik typů, a to včetně cestovní verze.

Nicméně, v době psaní této recenze se její cena pohybovala v průměru od 1 000 Kč do 2 000 Kč. Pokud se rozhodnete si umělou vaginu pořídit, rozhodně si nezapomeňte do nákupního košíku přihodit i pomůcky pro její údržbu.

Nejpopulárnější erotická pomůcka pro muže? Rozhodně umělá vagina

Umělá vagina je perfektní erotickou pomůckou pro muže, která vás dokonale uspokojí a zároveň vytrénuje. Její realistický tvar a pevné sevření umocní vaše vyvrcholení. Vaše masturbace už nikdy nebude nudná. Ať už toužíte trénovat sexuální výdrž, nebo jen chcete nahradit vaši ruku, s umělou vaginou zažijete stejné pocity, jako při sexu s vaší partnerkou.

Bonusem je fakt, že s umělou vaginou si nemusíte dávat pozor a strachovat se z početí, protože se do ní můžete klidně vyvrcholit. Konečně plnohodnotná masturbace bez stresu a kapesníčků. Nezapomeňte, že aby bylo vaše uspokojování pohodlné, je důležité použít správný lubrikační gel.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta