Zerex ExtraLong recenze - Prodloužení sexuální výkonnosti a oddálení ejakulace
 • Úspěšně oddaluje ejakulaci
 • Prodlužuje pohlavní styk o 50%
 • Účinkuje jako afrodiziakum
 • Mírně zlepšuje erekce
 • Přírodní složení

Ne, každý muž, dokáže dovádět s partnerkou celou noc. Někdo je hotový dříve, někdo zase později. Při dotazování žen, zda je u nich délka sexu důležitá, nám bylo zodpovězeno, že rozhodně ano.

Dle průzkumů na základě dotazování partnerek a kamarádek vyšlo, že pokud se muž udělá dříve, než žena, berou to jakési selhání. Samozřejmě, pokud se to stane zřídka, není to problém, než když se to stává pravidelně.

Naše hodnocení: Hodnocení: 5 hvězd

Zerex ExtraLong prodlužuje pohlavní styk a sexuální výdrž

V redakci nám je dlouhodobě známo, jak je délka pohlavního styku důležitá. Tohle téma jsme nakousli již dříve, v článcích „Umělá vagina: posune sexuální výdrž na vyšší úroveň“ a „Vybíráme erotickou pomůcku pro muže“.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Možná se mnohým může zdá, že předčasná ejakulace a krátký pohlavní styk postihuje pouze nezkušené, mladší muže. Opak je pravdou. Mnoho mužů trápí nedostatečný výkon, nehledě na věk.

Zerex ExtraLong je správným přípravek na oddálení ejakulace, který jsme opět řádně otestovali. Již dříve jsme testovali Zerex přípravky, jako je Zerex klasik a Zerex SHOT, které pomáhají při poruchách erekce.

Pro koho je Zerex ExtraLong vhodný?

Tento speciální přípravek pro muže je vhodný především pro ty, kteří chtějí být postelovými dravci. Ne, vážně. Uvítají jej muži, kteří chtějí být výkonnější a chtějí vydržel déle. Někdo například potřebuje pouze jakýsi nakopávač, někdo neměl dlouho sex nebo je nezkušený.

Potencionálních uživatelů se nabízí skutečně mnoho, jelikož sex je nedílnou součástí našich životů a vztahů. Je nezbytné, aby byl muž výkonný s pevnou erekcí, pokud chce kvalitní sex i dlouhodobý partnerský vztah.

Zerex Extralong PLUS

Cena: 1 197 Kč Kč (36 kapslí)
Cena za tabletku: 33 Kč

Zerex Extralong

Cena: 935 Kč Kč (12 kapslí)
Cena za tabletku: 77 Kč

Hlavní výhody doplňku stravy Zerex ExtraLong

Jak již bylo zmíněno výše, hlavní výhodou Zerex ExtraLong je oddálení ejakulace a prodloužení pohlavního styku.

Nejenže budete dravější a výkonnější, ale díky složení by měla být o něco silnější i erekce. Avšak, pokud jde o pevnost erekce, nemůže se srovnávat například s Proerecta klasik, Proerecta LONG, Amarex nebo Erexanem.

Co se týče výdrže a oddálení erekce, shodli jsme se v redakci, že bychom jej zařadili mezi ty nejvýkonnější. Během testování sice nepřišly výsledky okamžitě, ale zhruba po 2 dnech začala účinnost nabírat na síle.

Každý měl však jiné výsledky, protože všichni jsme odlišní. Někdo prý pociťoval změny po první dávce, další zase po 2-3 dnech užívání. Celkově jsme to zhodnotili, o kolik procent se nám prodloužila výkonnost a oddálení ejakulace a průměrně to bylo o 50%.

Výhody:

 • Oddálení ejakulace
 • Prodloužení pohlavního styku
 • Podporuje libido neboli chuť na sex
 • Účinkuje jako afrodiziakum
 • Mírně zlepšuje erekce
 • Přírodní složení
 • Možnost koupit si jen vzorek
 • Osvědčený prodejce a výrobce

Nevýhody:

 • Cena – Jedna dávka/kapsle vychází na cca 77 Kč, pokud si vyberete ExtraLong. Volte raději ExtraLong PLUS, kde vás vyjde jedna dávka na 33 Kč

Zerex ExtraLong a Zerex ExtraLong PLUS, jsou SKORO totožné produkty

Zerex má v prodeji dva skoro totožné přípravky na oddálení ejakulace. Jeden z nich je Zerex ExtraLong, což je základní balení, které obsahuje 12 kapslí a vychází poměrně draze (935 Kč – 1 dávka: 77 Kč)

Druhá verze Zerex ExtraLong PLUS, která nabízí v balení 36 kapslí za 1 197 Kč v době psaní této recenze. Jedna dávka vás tedy vyjde na nějakých 33 Kč, proto doporučujeme kupovat tuto verzi. Jde o totožný produkt, navíc obsahuje bonusové látky (L-ornitin a L-citrulin).

Jaké má Zerex ExtraLong složení?

Aby se Zerex ExtraLong dal považovat a řadit mezi doplňky stravy, musí splňovat pravidla SZPI. Protože Zerex ExtraLong všechny kritéria splňuje a obsahuje přírodní složení, je zařazen mezi doplňky stravy a seženete jej bez lékařského předpisu.

 • Tribulus terrestris – Kotvičník zemní je hojně využívanou látkou neboli bylinkou v přípravcích pro muže. Pomáhá zvyšovat tvorbu testosteronu, pomáhá s libidem a erekcí.
 • L-Arginin – L-Arginin je aminokyselina, kterou si tělo nevytváří v dostatečné míře. Má vliv na sílu, pevnost erekce, libido a zvyšuje přítok krve do penisu.
 • L-Lyzin – další aminokyselina, která zabraňuje ucpávání cév a pomáhá zlepšovat přítok krve do penisu.
 • L-Citrulin – velmi prospěšná aminokyselina, která zvyšuje energii a výrazně prodlužuje sexuální výkonnost a výdrž.
 • Maca – přírodní afrodiziakum, nazývané často jako peruánská Viagra. Účinky kořene rostliny maca jsou velmi hojně využíváné v mnoha doplňcích stravy. Má velmi pozitivní vliv na libido, podporuje chuť na sex, pomáhá zlepšovat plodnost a odstraňuje psychické problémy.
 • Ženšen – Jedna z nejznámější bylinek. Pomáhá zlepšovat erekce, zvyšuje objem ejakulátu, má vliv na plodnost, libido.
 • Zinek – Přispívá ke správnému metabolismu, zdraví kostí, vlasů, nehtů, pokožky, očí a zlepšuje imunitu a plodnost. Samozřejmě má mnohem více pozitiv, ale to jsou ty nejzásadnější pro muže.
 • Ginkgo Biloba – Pomáhá zlepšovat mozkovou funkčnost a má uvolňující účinky.

 Jaké jsou balení a cena Zerex ExtraLong

Jediné, co se nám asi na Zerex ExtraLong nelíbí, je jeho cena. Samozřejmě neznáme pořizovací cenu a celkové náklady, avšak za nás je cena poměrně vysoká a mohla by být nižší. Pokud si pořídíte základní balení Zerex ExtraLong s 12 kapslemi, vyjde vás na 935 Kč. Jedna dávka vás tedy vyjde na cca 77 Kč (není ani započítaná doprava)

Pokud chcete poměrně hodně ušetřit, skoro až 50%, pak doporučujeme koupit Zerex ExtraLong PLUS, který vychází na 1 197 Kč a obsahuje 36 kapslí. Jedna dávka vás pak vyjde kolem 33 Kč. Zerex ExtraLong PLUS navíc má ve svém složení přidané přírodní látky L-ornitin a L-citrulin.

Zerex Extralong PLUS

Cena: 1 197 Kč Kč (36 kapslí)
Cena za tabletku: 33 Kč

Zerex Extralong

Cena: 935 Kč Kč (12 kapslí)
Cena za tabletku: 77 Kč

Jak se Zerex ExtraLong užívání a dávkuje

Zerex ExtraLong se užívá 60 minut/1 kapsle před sexuálním výkonem. Maximálně si můžete vzít za den 2 kapsle, více prodejce nedoporučuje.

I bylinkami a vitamíny se můžeme předávkovat. Sice to nevede k smrti, ale k alergickým projevům. Kapsli vždy zapijte dostatečným množstvím vody (alespoň 300 ml). Zerex ExtraLong není vhodné kombinovat s alkoholem, ale s jinými doplňky jej můžete bezpečně kombinovat.

Zkušenosti se Zerex ExtraLong

Zerex ExtraLong nás zaujal svou účinností na prodloužení sexuálního výkonu, proto bychom jej doporučili i našim čtenářům. Jakých výsledků jsme dosáhli, jste se mohli dozvědět výše.

Protože Zerex ExtraLong není nový přípravek pro muže, jsou veřejně dostupné zkušenosti samotných uživatelů. Níže můžete vidět, co v recenzích tvrdí i jiní uživatelé, než jsme my z redakce.

Zerex ExtraLong zkušenosti zákazníků

Zerex ExtraLong zkušenosti zákazníků

Vaše nejčastější dotazy k tomuto doplňku stravy na oddálení ejakuce

Neustále od našich čtenářů dostáváme nějaké dotazy, na základě jejich dotazů a našich zkušeností, níže můžete vidět odpovědi k tomu, co vás nejčastěji zajímá.

Pokud máte nějaké dotazy, na které jste nenašli odpověď, zanechte nemám s ním komentář, dole pod tímto článkem.

Je Zerex ExtraLong bezpečný?

Ano! Jeho složení je zcela přírodní a má v sobě kvalitní extrakty velmi účinných bylinek, vhodné zejména pro muže. Při testování jsme nezaznamenali žádné vedlejší účinky.

Jak se Zerex ExtraLong užívá?

Vždy se užívá jedna kapsle, alespoň 60 minut před sexuálním výkonem. Denně můžete užít maximálně dvě kapsle.

Jaký je rozdíl mezi Zerex ExtraLong a Zerex ExtraLong PLUS?

Zerex ExtraLong je menší balení s 12 kapslemi. Zerex ExtraLong PLUS je obdobný přípravek, avšak ve větším balení s 36 kapslemi + obohacený o dvě látky (L-ornitin a L-citrulin). Doporučujeme kupovat Zerex ExtraLong PLUS, díky něhož ušetříte na dávce skoro 50%.

Mohu tento přípravek pro muže koupit v lékárně?

Ne. Zerex ExtraLong zakoupíte pouze u oficiálního prodejce ZEREX. Ani nedoporučujeme kupovat doplňky stravy v lékárnách, když se nabízí oficiální prodejce přípravku. Oficiální prodejce má vždy nižší ceny.

Jak dlouho účinkuje jedna dávka/kapsle?

Tohle jsme nevysledovali během testů, jak dlouho účinku přípravek, ale dle výrobce účinky budete pociťovat až 36 hodin.

Kdo by Zerex ExtraLong neměl užívat?

Alergici na výše zmíněné látky, při srdečních poruchách anebo závažných poruchách jater. Rovněž by jej neměli užívat lidé po mrtvičce, srdečním infarktu anebo pokud máte nízký krevní tlak.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta