Zerex SHOT - Nakopávací drink na erekci
 • Tekutý přípravek na erekci a výkonnost
 • Zlepšení erekce max. do 60 minut
 • Prodlužuje délku sexu
 • Podpora plodnosti a libida
 • Žádné vedlejší účinky

Kdysi jsme vás informovali, formou recenze, o přípravku na podporu erekce v podobě drinkuProerecta SHOT. V této recenzi, si rozebereme jeho konkurenta, který je rovněž v tekuté formě s názvem Zerex SHOT.

Tekutou formu přípravku na erekci, jsme si my v redakci i naši čtenáři za tu dobu velmi oblíbili, díky rychlejšímu nástupu účinků. Ne každý potřebuje dlouhodobou podporu erekce, ale něco, co nás muže nakopne, k lepším výkonům.

Co to je Zerex SHOT?

Zerex SHOT je už na trhu nějakou dobu, ale než jsme zveřejnili tuto recenzi, museli jsme jej pořádně otestovat. Jak již bylo zmíněno výše, jedná se o přípravek na podporu erekce a sexuální výkonnost, který je ve formě drinku.

S Proerecta SHOT jde o jediné povzbuzovače, které je možné vypít, většina podobných doplňků stravy na erekci a sexuální výkonnost je ve formě tabletek, pilulek či kapslí, tzv. prášky na erekci. Jelikož je Zerex SHOT tekutý, je jeho rozložení v těle rychlejší, než jsou právě prášky na erekci.

Zerex SHOT není vhodný pro muže, kteří mají dlouhodobé problémy s erekcí, protože jde spíše o jakýsi „nakopávač“. V případě dlouhodobých obtíží, doporučujeme Proerecta LONG, Amarex nebo Erexan.

Naše hodnocení: Hodnocení: 5 hvězd

Zerex SHOT jeden drink na erekci

Zerex SHOT – 1x balení

Zerex SHOT výhodné balení - 5x SHOT

Zerex SHOT výhodné balení – 5x

Jaké jsou výhody a účinky Zerex SHOT?

Pokud čtete pozorně, je Zerex SHOT, takový nakopávač erekce a sexuální výkonnosti. Než byla dokončena tato recenze, vyzkoušeli jsme v redakci 12 balení. Museli jsme jej dokonale analyzovat, protože jsme chtěli znát skutečné výsledky, ne pouze to, co uvádí prodejce.

Protože máme bohaté zkušenosti s jeho konkurentem Proerecta SHOT, bylo testování přísnější, jelikož jsme věděli, co očekávat. Níže se můžete dozvědět, jaké účinky jsme zaznamenali.

 • Rychlý nástup erekce – Nejdůležitější účinnost Zerex SHOT, je podpora silnější erekce. Jelikož jde o přípravek v tekuté formě, zaznamenali jsme rychlejší nástup účinků než u prášků. Dle našich průměrů, se účinky začaly objevovat už do 30 minut. Erekce byla skutečně pevnější, i když mnozí z nás, již předtím byli s erekci naprosto spokojeni.
 • Zvýšení libida – Každý alfa samec, musí být řádně vzrušený, aby podával ty nejlepší výkony. Po užití Zerex SHOTU, jsme všichni z redakce zaznamenali, silnější nástup vzrušení. I když muži většinou nemají problémy se sexuálním chtíčem, Zerex SHOT to ještě posílí, což vede k lepšímu a intenzivnějšímu orgasmu.
 • Prodloužení sexuální výkonnosti – U přípravku na erekci, nás samozřejmě zajímá i zda budeme dosahovat lepších výkonů. U sexu, je zásadní jeho délka. V redakci jsme se úplně neshodli, zda byl sex delší. Většina uvádí, že ano. Nějaké ty minuty rozhodně přibily, ale hodiny, to rozhodně nejsou.
 • Podpora plodnosti – Prodejce uvádí u Zerex SHOT, i podporu plodnosti, což jsme skutečně nemohli otestovat, protože všichni jsme již ženatí a máme děti. Další ratolesti už nechceme, proto tento účinek, jsme nemohli posoudit. Avšak, dle jeho složení, je to více než možné, protože obsahuje určité látky (viz níže), podporující plodnost mužů.
 • Bez vedlejších účinků – Každý testovaný přípravek na erekci a výkonnost, je nezbytně řádně otestovat na více mužích, protože každý máme jiný organismus a životní styl, což se odráží nejen na účinnost, ale i na vedlejších účincích. U Zerex SHOT, jsme nezaznamenali žádné vedlejší účinky. Přesto alergici, by si měli pročíst složení, zda nemohou na některou z látek negativně reagovat.

Pro koho je Zerex SHOT určený?

Zerex SHOT je určený vše mužům, kteří dovršili 18 let a pro ty, kteří chtějí podpořit svou výkonnost a být nezapomenutelnými milenci nebo si užít něco většího.

Tzv. SHOTY, kupují velmi často i mladí muži, kteří jsou sexuálně nevybouření a chtějí zlepšit svou výkonnost, i když jsou zcela zdraví.

Zerex SHOT a jeho složení

Jaké je složení Zerex SHOT?

Zerex SHOT má přírodní složení (extrakty, bylinky, minerály a aminokyseliny), proto je také v prodeji bez lékařského předpisu, na což dohlíží samotné SZPI. Při otestování 12 SHOTU, jsme nezaznamenali žádné vedlejší účinky.

Určitě musíme vyzdvihnout i chuť tohoto drinku na erekci, který chutná po černém rybízu. Níže se můžete podívat, jaké složení Zerex SHOT obsahuje.

 • Kotvičník zemní– Jedna z nejčastěji využívaných bylinek v přípravcích na erekci a výkonnost. Vynikající je právě na podporu libida a výkonnosti. Navíc podporuje normální hladinu mužského pohlavního hormonu.
 • Korejský ženšen– Skvělý pomocník právě na pevnou erekci a sexuálního zdraví. Pomáhá pročistit hlavu a přispívá k celkové vitalitě.
 • Maca peruánská– Další z řad bylin, hodně využívaná v doplňcích strav pro muže. Maca pomáhá prodlužovat sexuální výkonnost, ale také podporuje plodnost a libido.
 • Zinek –I když tuto látku přijímáme v potravinách, je nezbytné Zinek doplňovat i externě, protože potraviny již nejsou tak bohaté na vitamíny a minerály. Zinek přispívá k lepší plodnosti a reprodukci, napomáhá ochraňovat buňky před oxidačním stresem.
 • Černý pepř –Další antioxidant, jehož funkcí je podpora krevního oběhu v cévách, ale také v penisu. Jakmile dojde k většímu naplněné krve do penisu, je možné dosáhnout delší a kvalitnější erekce.

Jaká je jeho cena a možnosti balení?

U produktů na podporu erekce a sexuální výkonnosti, jsme z praxe běžně zvyklí, že čím více toho vezmete, tím více také ušetříte. U Zerex SHOT, jsme byli docela zklamáni.

Nabízí pouze dvě formy balení. Je možné zakoupit buď jeden Zerex SHOT nebo jich můžete zakoupit rovnou pět. Pokud bychom to srovnali s Proerecta SHOT, je Zerex SHOT značně pozadu, co se týče ceny a výhodných balení. Níže můžete vidět, jaké jsou ceny jednotlivých balení.

Samozřejmě, je možné u prodejce zakoupit více balení, ale nejsou tam nijak výrazné slevy, což nás docela mrzí, ale i přesto cena není špatná.

Zerex SHOT jeden drink na erekci

Zerex SHOT – 1x balení

Zerex SHOT výhodné balení - 5x SHOT

Zerex SHOT výhodné balení – 5x

Jaké je dávkování a užívání Zerex Shot?

U drinků na zlepšení erekce, je dávkování zcela jednoduché. Jedna celá dávka se nachází v 1x Zerex SHOTU (25 ml). Dle výrobce se Zerex SHOT užívá cca 60 minut před sexuálním výkonem a pouze jednou za 24 hodin. My však při testování, zaznamenali nástup účinků i do 30 minut, které trvaly i několik hodin.

Ne tak, že nám stál celé hodiny, ale jakmile přišlo na akci a vzrušení, začalo vše pracovat Při pravidelnějším užíváním se nám zdálo, že účinky nabývaly na síle.

Upozornění a nevýhody Zerex SHOT

 • Přípravek rozhodně není určený pro děti, kojící ženy (Celkově ženám nepomůže) a muže, kteří trpí kardiovaskulárními chorobami.
 • Upozornění: Nejde o žádný lék ani náhražku pestré stravy. Rozhodně nepřekračujte denní dávkování.
 • Zerex SHOT skladujte v temnu, suchu, kde jsou teploty maximálně 25 °C. Především, jej skladujte mimo dosah dětí.

Kde zakoupit Zerex SHOT?

Nejlepší volbou nákupu Zerex SHOT je určitě oficiální prodejce. Zaznamenali jsme prodej i v některých lékárnách, avšak za mnohem vyšší cenu a bez výhod oficiálního prodejce, mezi které patří například garance vrácení peněz nebo diskrétnost a oficiální podpora.

Proerecta SHOT vs Zerex SHOT

Zerex SHOT vs Proerecta SHOT

Nemohli jsme si pomoc, a museli jsme udělat menší srovnání mezi jedinými tekutými přípravky na erekci a sexuální výkonnost. Na trhu se nachází jeho konkurent, kterého jsme recenzovali již před nějakou dobou.

Zerex SHOT nechceme nijak hanit, protože se jedná o velmi kvalitní „nakopávač“ erekce a výkonnosti, přesto dle nás je Proerecta SHOT o chlup lepší. V čem je dle nás Proerecta SHOT lepší, můžete vidět níže:

 • Bohatší složení
 • O něco silnější účinky
 • 30 dní na vrácení zboží, které funguje spolehlivě
 • Slevový kupón
 • Česká značka
 • Výhodnější ceny a balení
 • Doprava nad 1500 Kč ZDARMA (Zerex nabízí dopravu zdarma nad 1900 Kč)

Protože se snažíme být k našim čtenářům upřímní, musíme uznat, že oba tekuté produkty na zlepšení erekce, jsou poměrně drahé ve srovnání s prášky, ale vyrovnávají to svou sílou účinků a jejich rychlým nástupem.

I přes jejich cenu, jsme si drinky na erekci velmi oblíbili, kvůli rychlosti nástupu účinků, chuti a modernímu provedení. Jeden z redaktorů na ně nedá dopustit, protože má velké problémy s polykáním tabletek.

Vaše nejčastější dotazy

Níže se můžete podívat, co vás nejčastěji zajímá. Pokud nenaleznete odpovědi na vaše dotazy, budeme rádi, když nás informujete formou komentářů, které naleznete pod tímto článkem. Následně vaše dotazy a naše odpovědi, mohou pomoci i jiným mužům.

Jak často mohu Zerex SHOT užívat?

Maximální denní dávka, uváděná výrobcem, je 1x Zerex SHOT za 24 hodin.

Lze Zerex SHOT koupit v lékárně?

Ano, ale nezískáte výhody, jako u oficiálního prodejce. Především cena v lékárnách je mnohem vyšší, protože se musí zaplatit distribuce.

Mohu Zerex SHOT kombinovat s alkoholem?

Rozhodně ne! Žádné léky ani doplňky stravy se nemají kombinovat s alkoholem. Navíc alkohol zabíjí vaší erekci! Navíc, tuto informaci uvádí sám prodejce na příbalovém letáku.

Kolik balení je vhodné zakoupit?

Jeden Zerex SHOT vám moc neřekne a rozhodně se nevyplatí jej kupovat samostatně. Jednak zaplatíte stejnou cenu dopravy, jako při více balení, ale také při nákupu více balení ušetříte na množstevní ceně. Po jednom Zerex SHOTU, je těžké určit, zda jsou účinky tak silné, jak uvádíme my i prodejce.

Zerex SHOT nefunguje, co mám dělat?

Zatím se nám nestalo, že by nás někdo informoval o tom, kdy Zerex SHOT nefungoval, přesto se to stát může, nikdo vám nemůže zaručit 100% výsledky, protože všichni jsme od sebe odlišní a žijeme jinak. Po užití jedné lahvičky, kdy účinnost nefunguje, je zapotřebí nevěšet hlavu. Jedna lahvička k otestování, vám nic moc neřekne.

Doporučujeme vyzkoušet 5x SHOT a pokud stále účinky nepřicházejí, raději navštivte lékaře, zda problémy s erekcí nesouvisí se závažnějšími nemocemi. Především, nepřekračujte denní dávku (max. 1 SHOT za den).

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta