Předčasná ejakulace neboli předčasný výron semene

Předčasná ejakulace neboli předčasný výron semene je pro mnoho mužů velice zdrcující problém, co se týče psychiky. Nejedná se o žádnou novinku, ani výjimečnou nemoc, se kterou by to nešlo vyléčit nebo případně zlepšit. Jelikož se mužstvím zabýváme přes pět let, vyzkoušeli jsme nespočet metod a produktů, díky niž jsme dosáhli k oddálení ejakulace.

Předčasná ejakulace nejčastěji postihuje muže v pubertě, nebo pokud jsou sexuálně nezralí. Těmto mladým lidem stačí sáhnout na přirození a hned je vztyčené a do pár sekund, může být i po práci. Ale předčasný výron semene není častý pouze u mladých a nezkušených mužů, tyto komplikace mohou postihnout kohokoliv.

Na základě zkušeností, jsme vytvořily tento podrobný návod, jak lze předčasný výron semene vyléčit nebo výrazně zmírnit. Než se dostaneme k jádru věci, vysvětlíme si níže v několika větách, mýty a fakta o předčasné ejakulaci.

Je běžná předčasná ejakulace u mužů?

Jak jsme již výše zmiňovali, předčasná ejakulace není nijak výjimečná a trpí ji zhruba 20% mužské populace. Tato nemoc se řadí mezi nejčastější problémy spojené s mužským přirozením. Pokud vás tedy trápí tento problém, nezoufejte ani se nestyďte, není to žádné ztroskotání muže.

Vítěz testů roku 2018, 2019, 2020 a 2021 na zlepšení erekce   

I když je to jedna z nejčastějších nemocí u mužů spojena s penisem, tak lze u tohoto druhu nemoci říci, že je také vysoké procento plného uzdravení. Přitom lze oddálení ejakulace provést hned několika možnostmi.

Doporučujeme: Přečtěte si 12 nejčastějších mýtů o erektilní dysfunkci, aby vás neoklamalo okolí mylnými informacemi.

Může předčasný výron semene ohrozit partnerský vztah?

Časté dotazy od mužů s poruchami erekceBohužel bylo ne málo-krát potvrzeno, jak výrazný vliv má předčasný výron semen na partnerský vtah. Nejenže je důležitá životní souhra obou partnerů, ale musejí se dokázat uspokojit i v tom sexuálním životě, jinak se časem vztah rozpadne.

Sex v partnerských vztazích je velice důležitá součást, která nelze povšimnout, i vy určitě sex sami vyžadujete a pokud je nekvalitní, může to dělat časem paseku ve vztahu.

  • Pokud vás tedy trápí předčasná ejakulace nebo jiná nemoc spojena se sexuálními výkony, raději řešte co nejdříve, abyste toho nemuseli později litovat.
  • Proto odpověď zní. Ano, předčasná ejakulace může ovlivnit vztahy, ale je možné se ji zbavit.

TIP: Nejrychlejší cesta ke zlepšení předčasné ejakulace je produkt Erexan, Vimax a nebo Umělá vagína STU.

Pochopí partnerka mojí předčasnou ejakulaci?

Ano, každá inteligentní a chápající žena by měla pochopit tyto i jiné problémy spojené se sexem. Většinou to i partnerky vnitřně uspokojí, když se jim s tak choulostivým problémem svěříte.

Avšak jsou ženy, které to nepochopí a vysmějí se svému partnerovi. Většinou jsou to mladé dívky, které ještě nemají rozum. Pokud jste tedy náctiletí, raději si tuto informaci nechte pro sebe, pokud své partnerce zatím plně nedůvěřujete.

Čím je předčasný výron semene způsoben?

Během dospívání obvykle muži navazují první sexuální vztahy. Během dospělosti muži získávají více zkušeností prostřednictvím sexuálních vztahů a tak dosahují tak také větší kontroly nad svým vyvrcholením.

Sebeovládání je především výsledkem zkušeností, avšak z mnoha důvodů může nastat situace, kdy muž ztratí kontrolu a dojde k předčasné ejakulaci: nejistota, nervozita, pocity viny nebo strach z odmítnutí mohou být klíčovými faktory. Předčasná ejakulace je jen velmi zřídka způsobena zdravotními problémy nebo onemocněním. 

Léky na předčasnou ejakulaci a jiná léčiva

Léky na předčasnou ejakulaci mohou být nejrychlejším a nejjednodušším způsobem léčby. Mezi nejvýkonnější léky dle našich studií patří zejména Vimax a Erexan, u kterých jsme zaznamenali 100% účinnost. Déle jsou různé léčebné metody v podobě cviků a pomůcek.

Abychom vás nezatěžovali zbytečnými a zdlouhavými bláboly, půjdeme rovnou k věci, kde se dozvíte možnosti léčby předčasné ejakulace. Vybrali jsme pouze ty, které jsou námi ověřené a opravdu fungují.

Výživové doplňky – Nejčastěji se využívají doplňky stravy obohacené o účinné látky, které jsou zaměřené na testosteron a mužství. Na trhu si vyskytuje nespočet placebo léků, proto pečlivě zkoumejte, co vybíráte. Nebo můžete vyzkoušet ověřené produkty jako je ProerectaErexan a Vimax o jejich účinnosti a kvalitě jsme přesvědčeni.

Cviky na penis – Cviky jsou nejoblíbenější metodou u našich čtenářů, protože je tato metoda zdarma a její účinnost je všestranná. Cviky na penis mají vliv na zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení funkcí a i na zlepšení předčasné ejakulace.

Umělá vagína STU Jde o speciální umělou vagínu pro muže, upravenou tak aby trénovala sexuální výkonnost a výdrž. Nejenže je výborná mužská erotická pomůcka, ale také vynikající tréninkový nástroj.

Erekční kroužky Jedná se o speciální kroužky, které přiškrcují penis a tím je erekce pevnější a výkonný jsou mnohem delší.

Masturbace – Častá masturbace má také vliv na zlepšení předčasného výronu semene.

Masírování žaludu – Masírujte žalud penisu po stažení předkožky rukou nebo můžete i proudem vody. Jednoduché, ale časem účinné.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Vysvětlení co je to předčasná ejakulace a jak se ji zbavit.
Hodnocení
51star1star1star1star1star