Předčasná ejakulace neboli předčasný výron semene

Předčasná ejakulace neboli předčasný výron semene je pro mnoho mužů velice zdrcující problém, hlavně co se týče psychiky. Nejedná se o žádnou novinku, ani výjimečnou nemoc, se kterou by to nešlo vyléčit nebo případně zlepšit. Jelikož se mužstvím zabýváme od roku 2011, vyzkoušeli jsme nespočet metod a produktů, díky niž jsme dosáhli také právě k oddálení ejakulace.

Předčasná ejakulace nejčastěji postihuje muže v pubertě, kdy jsou sexuálně nezralí. Těmto mladým lidem stačí sáhnout na přirození a hned je vztyčené a do pár sekund, může být i po práci. Předčasný výron semene není častý pouze u mladých a nezkušených mužů, tyto komplikace mohou postihnout kohokoliv.

Na základě zkušeností, jsme vytvořili tento podrobný návod, jak lze předčasný výron semene vyléčit nebo výrazně zmírnit. Než se dostaneme k jádru věci, vysvětlíme si níže v několika větách, mýty a fakta o předčasné ejakulaci.

Kdy se jedná skutečně o předčasnou ejakulaci?

Statistiky jasně udávají, že průměrně 50% mužů již zažili ve svém sexuálním životě předčasnou ejakulaci a přitom se i muži nad 50 let opakovaně setkávají s tímto problémem a přitom má jít až o 13% mužů. Celkem trápí muže předčasný výronem semene až třetinu mužů.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Mezinárodní klasifikace nemocí (MKN-10) vysvětluje, co lze považovat na předčasnou ejakulaci. Nedostatečná sexuální délka výkonu je cca do 15 sekund od začátku pohlavního styku jak udává MUDr. Veronika Horáková z FNKV ulekare.cz . Jiní odborníci zase tvrdí o předčasné ejakulaci, že ji považují do 1 minuty od začátku sexu.

Pojem předčasná ejakulace je zřejmě jasný všem, kterou lze považovat za krátké trvání pohlavních styků, dokud nedojde k uvolnění spermií. Lze ji považovat za sexuální dysfunkci, kde muž není schopný oddálit ejakulaci.

Je běžná předčasná ejakulace u mužů?

Jak jsme již výše zmiňovali, předčasná ejakulace není nijak výjimečná a trpí ji zhruba 20% mužské populace. Tato nemoc se řadí mezi nejčastější problémy spojené s mužským přirozením. Pokud vás tedy trápí tento problém, nezoufejte ani se nestyďte, nejde o žádné ztroskotání muže.

I když je to jedna z nejčastějších nemocí u mužů spojena s penisem, lze u tohoto druhu nemoci říci, že je také vysoké procento plného uzdravení. Přitom lze oddálení ejakulace provést hned několika možnostmi.

Doporučujeme: Přečtěte si 12 nejčastějších mýtů o erektilní dysfunkci, aby vás neoklamalo okolí mylnými informacemi.

Může předčasný výron semene ohrozit partnerský vztah?

Časté dotazy od mužů s poruchami erekceBohužel bylo ne málo-krát potvrzeno, jak výrazný vliv má předčasný výron semen na partnerský vtah. Nejenže je důležitá životní souhra obou partnerů, ale musejí se dokázat uspokojit i v tom sexuálním životě, jinak se časem vztah může rozpadnout.

Sex v partnerských vztazích je velice důležitá součást, kterou nelze přehlížet. Zřejmě i i vy určitě sex sami vyžadujete a pokud je nekvalitní, nedostatečný, může to dělat časem paseku ve vztahu.

  • Pokud vás tedy trápí předčasná ejakulace nebo jiná nemoc spojena se sexuálními výkony, raději je řešte co nejdříve, abyste toho nemuseli později litovat.
  • Proto odpověď zní. Ano, předčasná ejakulace může ovlivnit vztahy, ale je možné tomu předejít.

TIP: Nejrychlejší cesta ke zlepšení předčasné ejakulace je produkt Erexan, Vimax a nebo Umělá vagína STU.

Pochopí partnerka mojí předčasnou ejakulaci?

Ano, každá inteligentní a chápající žena, by měla pochopit tyto i jiné problémy spojené se sexem. Většinou to i partnerky vnitřně uspokojí, když se jim s tak choulostivým problémem svěříte.

Avšak jsou ženy, které to nepochopí a vysmějí se svému partnerovi. Většinou jsou to mladé dívky, které ještě nemají rozum. Pokud jste tedy náctiletí, raději si tuto informaci nechte pro sebe, pokud své partnerce zatím plně nedůvěřujete.

Jaké jsou příčiny předčasného výronu semene?

Během dospívání obvykle muži navazují první sexuální vztahy. Během dospělosti muži získávají více zkušeností prostřednictvím sexuálních vztahů a tak dosahují větší kontroly nad svým vyvrcholením.

Sebeovládání je především výsledkem zkušeností, avšak z mnoha důvodů může nastat situace, kdy muž ztratí kontrolu a dojde k předčasné ejakulaci: nejistota, nervozita, pocity viny nebo strach z odmítnutí mohou být klíčovými faktory. Předčasná ejakulace je jen velmi zřídka způsobena zdravotními problémy nebo onemocněním. 

V případě předčasného výronu semene u nezkušenějšího muže, je možné využít umělou vagínu STU k masturbaci, která díky svým vlastnostem, dokáže výrazně prodloužit sexuální výkony. Za nás jde zřejmě o nejlepší způsob, jak si pomoci při předčasné ejakulaci z nedostatku sexu či zkušeností.

Přípravky a produkty na předčasnou ejakulaci

Různé produkty a přípravky jsou mnohdy neocenitelným pomocníkem k vytrénování nebo posílení sexuální výkonnosti

Přípravky a produkty na předčasnou ejakulaci

Léky na předčasnou ejakulaci mohou být nejrychlejším a nejjednodušším způsobem léčby, bohužel však lék není dostupný bez lékařského předpisu. Proto vám představujeme jiné formy léčby předčasné ejakulace, na základě našich zkušeností.

Mezi vhodné doplňky stravy na pomoc s prodloužením sexuálního výkonu, patří zejména Vimax a Erexan, u kterých jsme zaznamenali účinnost, ve formě prodloužení sexuálního styku a pevnější erekce. Déle jsou různé léčebné metody v podobě cviků a pomůcek.

Abychom vás nezatěžovali zbytečnými a zdlouhavými bláboly, půjdeme rovnou k věci, kde se dozvíte možnosti léčby předčasné ejakulace s přípravky, dostupnými bez lékařského předpisu. Vybrali jsme pouze ty, které jsou námi ověřené a důvěřujeme jim.

Výživové doplňky – Nejčastěji se využívají doplňky stravy obohacené o účinné látky, které jsou zaměřené na testosteron a mužství. Na trhu si vyskytuje nespočet placebo léků, proto pečlivě zkoumejte, co vybíráte. Nebo můžete vyzkoušet ověřené produkty jako je Proerecta, Amarex, Erexan a Vimax o jejich účinnosti a kvalitě jsme přesvědčeni.

Cviky na penis – Cviky jsou nejoblíbenější metodou u našich čtenářů, protože je tato metoda zdarma a její účinnost je všestranná. Cviky na penis mají vliv na zvětšení penisu, zlepšení erekce, zlepšení funkcí a i na zlepšení předčasné ejakulace.

Umělá vagína STU Jde o speciální umělou vagínu pro muže, upravenou tak aby trénovala sexuální výkonnost a výdrž. Nejenže je výborná mužská erotická pomůcka, ale také vynikající tréninkový nástroj.

Erekční kroužky Jedná se o speciální kroužky, přiškrcující penis a tím je erekce pevnější a výkonný jsou mnohem delší.

Masturbace Častá masturbace má také vliv na zlepšení předčasného výronu semene.

Masírování žaludu – Masírujte žalud penisu po stažení předkožky rukou nebo můžete i proudem vody. Jednoduché, ale časem účinné.

Znecitlivující gely na snížení citlivosti penisu – Jedná se o speciální gely, které pomáhají snížit citlivost penis. Díky těchto gelů je možné vydržet při souloži déle. Gely je prý nejlepší používat spolu s kondomem, na což upozorňuje sám sexuolog profesor PhDr. Petr Weiss, Ph. D.sexuologickaspolecnost.cz

MUDr. Václav Urbánek, CSc. doporučuje

  1. Striktně dodržujte četnost ejakulačního vybití, a to nejlépe každý druhý den, čili obden. K ejakulačnímu vybití si můžete pomoci masturbací nebo sexuálním výkonem.
  2. Vyzkoušejte tradované rady: Během sexuálního aktu například přenášejte svou mysl k neerotickým představám, čistě prozaicko-pracovním. Je vhodné do série kopulačních pohybů zařadit i přestávky. Můžete přejít buď k mazlení či orálnímu uspokojování
  3. Vyzkoušejte změny poloh nebo zařaďte již zmíněné pauzy během sexu.
  4. Některým mužům pomáhá, když se před pohlavním stykem uspokojí například masturbací až do ejakulace.
  5. Kondom nemusíte používat pouze jako náhražku za antikoncepci, využijte jejich tlumivých mechanických vlivů latexové membrány.
  6. Lékař vám může předepsat tlumivou mast nebo gel.

Pánové, chápeme, že vás vaše rychlé vyvrcholení velmi trápí a omezuje i si zřejmě přijdete neschopně, ale věřte, že předčasná ejakulace není ani nemoc, ani neřešitelný zdravotní problém.

Léčba předčasné ejakulace odborníky

Jak jsme již zmiňovali, mnoho mužů postihují sexuální dysfunkce a to jak u nezkušeným mužů, tak i u těch zkušenějších. V případě nezkušeností a nedostatku sexu, je zcela normální, že tito muži dosahují ejakulace poměrně brzy. Častým sexuálním aktem nebo masturbací, mohou tito muži získal lepší sexuální výkonnost.

Pokud se s touto sexuální dysfunkcí svěříte svému lékaři, zřejmě vás nenechá na holčích a bude se vám snažit pomoci. Lékaři předčasný výron semene rozdělují do níže uvedených kategorií a základě nich rozhodují léčbu u pacienta.

Racionální psychoterapie

V této kategorii, vám bude spíše lékař doporučovat „vytrénování“. Lékař pacientovi vysvětlí souvislosti jeho sexuálního problému. Následně představí praktické rady, jak soulož prodloužit.

Nejčastěji je doporučují zvýšit četnost sexuálních styků (především mladým a nezkušeným mužům), snažit se zbavit sexuálních myšlenek vedoucích k rychlému nárůstu. V neposlední řadě poradí, jak prodloužit soulož správně načasovanými přestávkami.

Funkcionální trénink

Jak již z názvu vyplývá, budou vám doporučeny různé techniky na oddálení ejakulace. Mezi nejčastější techniky patří například stiskací technika, kdy muž musí těsně před vyvrcholením silně stisknout svůj žalud penisu.

Této technice k prodloužení výkonu se říká start – stop technika. Jedná se skutečně o funkční techniku, kterou nemusí provádět pouze muži s předčasným výronem semenem, ale i muži bez sexuálních dysfunkcí. Ženy mají rády dlouhý sexuální akt nabitý několika orgasmy.

Farmakoterapie

Zřejmě nejoblíbenější možnost léčby na předčasnou ejakulaci od lékařů. Většinou slouží jako doplňující léčba k předešlým možnostem, kdy jsou vám doporučené některé preparáty a léčiva. K takovéto formě léčby nemůže dojít bez řádného vyšetření, aby nebylo předepsáno, něco, co může ohrozit pacienta.

V případě doplňků stravy, jako je Proerecta, Amarex, Vimax či Proerecta Shot není zapotřebí jakýkoliv lékařský předpis, jelikož obsahují přírodní látky, které všichni muži snášejí.

Předčasné uspokojení u žen

Předčasné uspokojení u žen není žádný probléme, protože je běžné, že dokážou mít během sexu několik orgasmů. U mužů to je jinak, protože po orgasmu dochází většinou k oslabení erekce.

Problémy s rychlým orgasmem mohou mít i ženy

Mnoho že uvádí, že dosáhnou orgasmu ihned po zavedení penisu do pochvy. Ženy mají tu výhodu, pokud u nich dojde k orgasmu, jsou schopné dále pokračovat a dosáhnout dalších několika orgasmů.

U mužů to je však jinak, protože většinou po výronu semene odpadnou energicky, ale hlavně dojde k výraznému oslabení erekce. Pokud ženy dosáhne rychlého orgasmu či toho běžného, stále může pokračovat, téměř do nekonečna.

Časté dotazy k předčasné ejakulaci

Co způsobuje předčasnou ejakulaci?

Tuto sexuální dysfunkci nejčastěji způsobuje nezkušenost u mladých lidí, kteří mají nedostatečné praktiky ze soulože. U mužů, kteří jsou sexuálně aktivní, mohou problémy s předčasnou ejakulací zapříčinit psychické problémy, dále nízká frekvence souloží, málo časté vybití ejakulátu či se mohou za příčinami vyskytovat i jiné nemoci, avšak pouze v ojedinělých případech.

Jak zabránit brzké ejakulaci?

Zabránit brzké ejakulaci můžete mnoha způsoby, které se dočtete výše v našem článku. Pokud si myslíte, že předčasná ejakulace pramení z nízké frekvence sexu nebo nedostatek zkušeností, je vhodné v tomto případě více masturbovat (prodlužujte masturbaci a trénujte zdrženlivost) nebo úplně nejlepší bude si pořídit speciální masturbační pomůcku navrženou tak, aby prodlužovala sexuální výkonnost.

Co ovlivňuje ejakulaci?

Ejakulaci ovlivňuje to, co skutečně dokážete vydržet, předtím než dojde k uvolnění spermií z penisu. Nepleťme si ejakulaci s erekcí. Erekce je, když penis ztopoří. 

Co to je ejakulace?

Ejakulace neboli výron semene je, když se po uspokojení uvolní spermie z penisu, například při masturbaci nebo souloži. Objem ejakulátu je u mužů odlišný a kolísá mezi 2,5 až 4,5 ml.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Vysvětlení co je to předčasná ejakulace a jak se ji zbavit.
Hodnocení
51star1star1star1star1star