Ženšen účinky: Přírodní kořen života, který podpoří erekci

Jen málokterá rostlina se těší tak široké oblibě, jako právě ženšen. Nejprve se využíval v lidovém léčitelství, a to konkrétně v Číně, kde se hojně používá dodnes. Ne nadarmo se mu také říká „kořen života“, a toto pojmenování není daleko od pravdy. Velmi rychle začali ženšen používat také na dalších kontinentech a dnes se využívá s velkou oblibou prakticky všude. Velké zastoupení má například v kosmetice, ale také medicíně, farmacii a gastronomii i jinde.

Proč jsme se rozhodli dnes psát právě o ženšenu? Jak už napovídá široké využití tohoto kořenu, jeho účinky jsou velmi široké. Účinné látky, které jsou v ženšenu obsaženy, podpoří celé spektrum funkcí v organismu a má prokázané jednoznačně pozitivní účinky. Jedním z těchto účinků, který nás zaujal, je samozřejmě podpora erekce – ano, ženšen na erekci je výbornou volbou, běžně se totiž používá také v doplňcích stravy na podporu erekce.

Zajímá vás, jaké volně prodejné doplňky stravy mohou podpořit vaši erekci? Váš penis bude opět jako zamlada a užijete si vášnivý sex se svým protějškem. Přehledně jsme je pro vás porovnali.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Proč se doporučuje ženšen na erekci?

Ženšen je velmi silným stimulantem v oblasti erekce. Využívá se právě proto, že obsahuje látky, které přímo či nepřímo vedou k podpoře erekce. Ne nadarmo se tak ženšen účinky využívají také v lécích na podporu erekce, ve volně prodejných doplňcích stravy a dalších produktech, které mají za cíl navrátit vašemu penisu dokonalou erekci. Dávejte si však pozor, není ženšen jako ženšen. Účinky, o kterých mluvíce má pouze ženšen korejský, to je jediný účinný ženšen na erekci.

9+1 tipů, jak dosáhnout lepší erekce s minimální námahou a s běžně dostupnými potravinami

Využívá se pro podporu mužské erekce

Hlavním důvodem, proč o ženšenu píšeme, je samozřejmě jeho výrazný vliv na mužskou erekci. Nejen, že ji pomáhá stimulovat, abyste erekce dosáhli, ale také napomáhá k jejímu udržení. To jsou hlavní důvody, proč využít ženšen na erekci. Obsahuje totiž jedinečné účinné látky, které stimulují průtok krve, díky tomu dochází k perfektnímu prokrvení penisu a zadržení krve uvnitř něho. Jedině tak je možné dosáhnout silné a pevné erekce po skutečně dlouhou dobu.

Obecně se udává, že první účinky ženšenu na erekci ucítíte už během prvního měsíce užívání, maximálně během 2 měsíců. Ovšem za předpokladu, že budete ženšen užívat tak, jak je doporučeno. Ve výsledku však nejde jen o prokrvení penisu, ale celkově prokrvení celého těla, pokud například trpíte nedokrvenými končetinami, je právě ženšen skvělou volbou, jak je konečně prokrvit jednou provždy.

Věděli jste, že velmi účinná bylinka na podporu kvalitní erekce je také ginkgo biloba? Skvěle podporuje sílu erekce, a navíc jako bonus zlepšuje paměť.

Potlačuje únavu a zvyšuje vitalitu

Každý je čas od času unavený, na tom není nic zvláštního. Zvlášť ne, pokud máte fyzicky nebo psychicky náročné zaměstnání. Na druhou stranu je ale mnoho z vás unaveno dlouhodobě bez zjevné příčiny – a mimochodem – únava velmi negativně ovlivňuje kvalitu erekce.

Dlouhodobé užívání ženšenu napomáhá potlačovat únavu, a naopak zvyšovat vaši vitalitu. Jedná o další důvod, proč je dobrý ženšen na erekci.

Funguje jako účinné afrodiziakum

Ženšen se využívá jako účinná látka pro afrodiziakum. Je v tomto směru vysoce přínosný, pomáhá totiž stimulovat chtíč a celkově tak chuť na sex. Právě to je další velmi dobrý důvod, proč užívat ženšen, pokud chcete zlepšit kvalitu své erekce. Díky tomu, že se silněji vzrušíte, dosáhnete i silnější erekce, protože se do penisu dostane více krve, ale hlavně vaše erekce jen tak neopadne, protože budete dlouhodobě vzrušeni.

Velmi účinné afrodiziakum jsou také parfémy. Zerex parfémy s feromony z vás pro ženy udělají neodolatelný objekt jejich chtíče. Odteď budete mít sex denně. Navíc skvěle voní, takže je můžete používat kamkoli.

Ženšen má protizánětlivé účinky

Ženšen můžete využít i jako zdroj protizánětlivých látek a podpořit tak léčbu různých zánětlivých onemocnění. Napomáhá zmenšovat ložiska zánětu, nebo jim úplně zamezit.

Dávejte však pozor, aby se vzájemně nevylučoval s některými léky, které užíváte. Proto je dobré konzultovat pravidelné užívání ženšenu se svým lékařem. Ženšen totiž obsahuje mnoho látek a některé z nich mohou snižovat účinnost léků.

Snižuje riziko rakoviny

Rakovina je dnes bohužel velmi častým onemocněním. Její riziko se zvyšuje spolu s našim moderním způsobem života. Proto je dobré toto riziko snižovat, ať už jakkoli.,

Jednou z možností je právě ženšen, u kterého byly dokázány účinky na snížení rizika rakoviny. Ženšen napomáhá přecházet rakovinotvornému bujení. Odhaduje se, že pravidelné užívání ženšenu může snižovat riziko rakoviny o několik procent.

Ženšen napomáhá mírnit stres

Stres je jedním z mnoha faktorů, které mají vliv na kvalitu erekce. A zrovna stres má vliv poměrně výrazný. Je prokázáno, že psychický stav ovlivňuje erekci stejně, jako ten fyzický.

Pokud tedy nejste po psychické stránce v pořádku, což vlivem stresu rozhodně ne, váš sexuální výkon bude daleko horší. Pokud tedy chcete dosáhnout kvalitní erekce, je ženšen na erekci jako dělaný. Navíc v dnešní době se stresu prakticky nelze vyhnout.

Prohlédněte si dalších 8 unikátních tipů, které vám pomohou udržet silnou erekci.

Výrazně posiluje imunitní systém

Právě imunitní systém je velmi důležitý. Díky němu se u nás neprojeví naprostá většina nemocí, která se o nás pokouší. Posilovat imunitu je potřeba navíc v každém věku. A jen těžko byste hledali tak účinnou potravinu na posílení imunitního systému, jako je právě ženšen.

Některé zdroje uvádějí, že díky ženšenu je možné snížit riziko onemocnění většiny nemocemi až o 35 %. Střídmější studie uvádějí snížení rizika o 10–15 %, ale stále je to podstatná výhoda, proč ženšen užívat.

TIP: Posilněte imunitu speciálními vitamíny pro muže – Primulus. Není nad kvalitní vitamíny určené pro muže.

Ženšen snižuje hladinu cukru v krvi

Epidemie obezity, ale především vysokého cholesterolu, je dnes více než reálnou hrozbou. Právě vysoký cholesterol je dnes obrovský problém, protože málokdo ví, že ním vlastně trpí. A jakmile se projeví první příznaky, může být už pozdě, protože přímo ohrožují náš život.

Vysoký cholesterol je dnes bez nadsázky tichým zabijákem. Jakákoli možnost, jak ho snížit, je obrovsky prospěšná. Právě ženšen podle studií má tuto výbornou vlastnost.

Může mít ženšen i nějaké vedlejší účinky?

Prozatím jsme se detailně podívali pouze na kladné účinky ženšenu. Je ale důležité se na ženšen podívat i kriticky. Může nám v něčem ublížit? Rozhodně by ženšen neměli pravidelně užívat děti a těhotné nebo kojící ženy. Na druhou stranu se ale opravdu zdá, že u mužů nemůže být ženšen nebezpečný. Ojediněle se ale může objevit alergický reakce na ženšen. Většinou se ale jen jedná o zvýšenou citlivost než alergii v pravém slova smyslu. Proto se rozhodně nemusíte obávat.

Velkou výhodou navíc je, že se prakticky ženšenem nejde ani předávkovat, což je další častá obava. Avšak jak už bylo zmíněno, může snižovat účinky některých léků, což je bezesporu negativní vedlejší účinek. Prokázán byl problém například s léky na ředění krve, které jsou založeny na látce Warfarin.

Doplňky stravy s účinnými látkami z ženšenu

Ženšen je obsažen v mnoha doplňcích stravy, které mají za úkol stimulovat kvalitu erekce. Jeho účinné látky byly využívány v přírodním léčitelství a dnes jsou ve složení mnoha účinných produktů, které skutečně prokazatelně podporují sílu erekce a její trvání.

Nejúčinnější je Proerecta, který si získal velkou oblibu u zákazníků. Mezi další účinné produkty pak patří například Amarex, Proerecta SHOT, Vimax nebo Erexan.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Jaké blahodárné účinky má ženšen jsme zjišťovali i v redakci.
Hodnocení
51star1star1star1star1star