Aminokyselina L-citrulin, jaký vliv má na kvalitu erekce,

Problémy s erekcí mají mnoho možných řešení. Kromě různých specializovaných doplňků stravy na podporu erekce, je řešením aminokyselina L-citrulin.

Má mnoho prospěšných účinků na lidské tělo, a právě podpora kvalitní erekce je jedním z nich. Získat L-citrulin navíc není vůbec těžké, je volně prodejný, ale získáte ho také z některých potravin.

Co je látka L-citrulin?

Jak už jsme zmínili, L-citrulin je aminokyselina. Jedná se tedy o zcela přírodní látku, kterou běžně najdeme v lidském organismu. Na lidský organismus má pozitivní vliv v mnoha oblastech.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Najdeme ji také v různých potravinách, jako je třeba meloun, rajčata, ale také houby nebo kvasnice. V mnoha ohledech působí podobně jako účinná látka L-arginin. Stejně tak podporuje rozšíření cév a má kladný vliv na nízký krevní tlak. V našem organismu se potom promění na aminokyselinu L-arginin.

Další prospěšná aminokyselina, která má podle nových studií vliv na kvalitu erekce, je L-arginin. Přečtěte si, jaké má účinky a jak vám pomůže.

Pro koho je aminokyselina L-citrulin vhodná?

Účinná aminokyselina L-citrulin je vhodná pro všechny, kteří chtějí v mnoha ohledech zlepšit své zdraví. Samozřejmě i pro muže, kteří chtějí zlepšit kvalitu své erekce.

Výhodou L-citrulinu je fakt, že ho můžete užívat v případě problémů, ale také jako prevenci. L-citrulin vám pomůže být opět fit, zlepší vaši erekci, ale také snižuje riziko kardiovaskulárních chorob. Vyplatí se proto L-citrulin užívat dlouhodobě.

L-citrulin – výhody a účinky

Účinky L-citrulinu jsou pro naše tělo velmi prospěšné. Sám o sobě má mnoho pozitivních vlastností. Kromě toho se navíc v těle mění na L-arginin, ten sám o sobě má mnoho dalších kladných účinků. Co patří mezi hlavní účinky aminokyseliny L-citrulin?

  • Napomáhá rozšiřovat cévy, díky tomu se zvyšuje průtok krve a snižuje krevní tlak. Tím dochází také k podpoře kvalitní erekce.
  • Snižuje riziko vzniku kardiovaskulárních chorob.
  • Má výrazné protizánětlivé účinky a napomáhá při léčbě zánětlivých onemocnění, jako je třeba artritida.
  • Zlepšuje naši funkci trávení a působí preventivně proti zácpě.

Hlavní účinek L-citrulinu na podporu erekce je v tom, že se mění na L-arginin a ten následně náš organismus promění na oxid dusnatý (NO). Hlavním účinkem oxidu dusnatého je rozšíření cév.

Může tak proudit více okysličené krve do penisu, konkrétně do topořivých tělísek, které jsou zodpovědné za kvalitní a dlouhotrvající erekci. To snižuje různé příznaky problémů s erekcí i erektilní dysfunkce.

Existují také účinné léky na erekci, které ale musí předepsat lékař. Znáte inhibitory PDE5? Funkční léčba erektilní dysfunkce, která má výsledky.

Jak do organismu dostat aminokyselinu L-citrulin

Jak do organismu dostat aminokyselinu L-citrulin?

Je mnoho možností, jak můžete do organismu dostat L-citrulin. Asi nejjednodušší jsou různé doplňky stravy s obsahem L-citrulinu, případně čistý L-citrulin. Další variantou je úprava jídelníčku. Věděli jste, že aminokyselina L-citrulin je například v masu, rybách, luštěninách nebo ořeších?

Doplňky stravy na erekci s obsahem L-citrulinu

Pokud ovšem chcete díky L-citrulinu zlepšit vaši erekci a vyřešit poruchy erekce, doporučujeme sáhnout rovnou po doplňku stravy s obsahem L-citrulinu. Najdete ho ve 3 velmi oblíbených doplňcích stravy na podporu erekce – Amarexu a Erexanu, ale také v nejoblíbenějším přípravku Proerecta.

  • Nejoblíbenější volně prodejný doplněk stravy Proerecta, který se navíc umístil 1. v našem srovnání. Proerecta je TOP přípravek na erekci posledních 4 let. Nejen, že zlepšuje erekci už do 45 minut, ale také prodlužuje sexuální výdrž a nemá žádné vedlejší účinky.
  • Amarex je oblíbený český přípravek na podporu erekce, který slibuje pevnou erekci už do 30 minut po užití. V našem žebříčku se umístil jako nejlepší volně dostupný přípravek na podporu erekce.
  • Erexan představuje další alternativu různých prášků na erekci s lékařským předpisem. Jedná se o zcela přírodní doplněk stravy bez předpisu, se kterým dosáhnete tvrdé erekce už do 60 minut. Navíc dokáže prodloužit sex až o 40 minut. Oblíbený produkt, který se umístil na 4. místě v našem srovnání nejlepších volně prodejných léků na erekci.

Co to je ztopořený penis neboli erekce

Užívání a dávkování L-citrulinu

Vždy je dobré držet se doporučeného dávkování a instrukcí, které jsou napsány na etiketě produktu obsahujícího L-citrulin. Samotné dávkování L-citrulinu je od 500 mg do 3000 mg denně.

Ideální je si objem rozdělit do více dávek během dne, například ráno a večer, nebo navíc v poledne. Záleží na vás, jak si dávkování nastavíte, aby vám vyhovovalo, rozhodně ale nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Většinou se užívá ve formě tablet, například spolu s jinými účinnými látkami v doplňcích stravy na erekci. Setkat se ale můžete také s formou prášku – ten se rozpustí ve vodě. Doporučujeme okolo 300 ml ochucené vody, abyste zbytečně necítili chuť L-argininu.

Nežádoucí účinky L-citrulinu

Aminokyselina L-citrulin nemá nežádoucí účinky, je považován za zcela bezpečnou látku. Nicméně pokud překročíte doporučené dávkování, mohou se objevit některé vedlejší účinky, jako je bolest hlavy, nervozita, úzkost, nespavost nebo nevolnost. Rozhodně vás ale ani vyšší dávka L-citrulinu neohrozí na životě, ani nemá trvalé následky.

Co vás o L-citrulinu zajímá?

Co když L-citrulin neúčinkuje, jak jsem čekal?

Pokud L-citrulin neúčinkuje, jak by měl, potom byste měli zrevidovat svou denní dávku. Jestliže ji můžete ještě navýšit, tak ji navyšte. Případně se poraďte se svým lékařem, nebo vyzkoušejte alternativu v podobě L-argininu.

Mohu kombinovat L-citrulin s alkoholem?

Tuto kombinaci nedoporučujeme, protože alkohol by mohl zvýšit riziko nežádoucích účinků. Navíc alkohol snižuje kvalitu erekce, proto není vhodný. A to zejména při erektilní dysfunkci.

Pro koho není užívání L-citrulinu vhodné?

Nedoporučujeme užívání L-citrulinu pro ty, kteří mají alergii na L-citrulin. Stejně tak není vhodné pro starší muže, kteří například užívají léky na erekci v podobě inhibitorů PDE5.

Kdy je lepší užívání konzultovat s lékařem?

Jestliže máte zdravotní problémy se srdcem, ledvinami, případně užíváte pravidelně jiné léky, je dobré užívání L-citrulinu konzultovat s lékařem. Vyhnete se tak riziku kontraindikace nebo příliš vysokému dávkování, pokud by L-citrulin například obsahovalo více doplňků stravy nebo léků.

Je L-citrulin dostupný bez předpisu?

Ano, L-citrulin je aminokyselina zcela dostupná bez lékařského předpisu, a to buď samostatná, nebo obsažena v jiných doplňcích stravy s dalšími účinnými látkami.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta