Krém, gel na erekci: skutečně funguje nebo jsou to vyhozené peníze?

Konečně máte volný večer a těšíte se, že si s partnerkou užijete společné chvíle. Jenže ani po dlouhé předehře vaše erekce nechce spolupracovat. Možná toho jen máte moc a každodenní stres si vybírá svoji daň.

Není totiž tajemstvím, že občasný výpadek erekce má alespoň jednou za život každý muž. Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak efektivně podpořit erekci, a to v jakémkoliv věku. Jedním z nich je gel na erekci. Přiblížíme vám, co to je a odhalíme, jestli je podpora erekce gelem skutečně účinná.

Co to je krém, gel na erekci?

Jak už samotný název napovídá, gel na erekci je přípravek gelové, případně krémové struktury, který je určený pro aplikaci přímo na čistou pokožku penisu. Většinou ho najdete v praktické menší tubě s dávkovací pumpičkou, nebo také bez ní pouze se šroubovacím uzávěrem.

Barva gelu na erekci je často buď bílá, nebo průhledná. Gel na erekci má speciální složení, ve kterém nechybí bylinné extrakty a další aktivní látky. Jeho hlavním účelem je přirozená podpora mužské erekce.

Pro koho je gel na erekci vhodný?

Určitě jste už někdy zažili situaci, kdy jste chtěli jít do akce, ale vaše nespolupracující erekce vám to nedovolila. Ať jste se snažili, jak jste chtěli, prostě nic. V takových situacích je skvělé mít po ruce něco, co nastartuje vaši erekci. A tím dle našich osobních zkušeností gel na erekci rozhodně není. Výrobci slibují účinnost v podobě zlepšení erekce s jednoduchou aplikací. Což je půl pravdy. Snadná aplikace ano, ale podpora erekce ne.

Většinou už po pár sekundách od aplikace můžete cítit příjemný hřejivý pocit. Nanášení gelu ale nemusíte dělat ve tmavém rohu místnosti, a ještě se za to stydět. Využijte ho pro erotickou předehru. Vezměte gel na erekci do vaší ložnice a poproste vaši polovičku, ať vám udělá masáž penisu. Asi pouze na to bychom jej využili.

TIP: Sledujete pravidelně lechtivá videa? Ukážeme vám, jak časté sledování porna může člověka ovlivnit a případně i uškodit.

Dopřejte si před sexem trochu nakopávačem v podobě drinku na erekci a sexuální výkonnost. Nápoj je velmi chutný a díky tekuté formě, má i lepší a rychlejší vstřebatelnost. Proerecta SHOT není pouze pro starší muže, ale i pro mladší, kteří chtějí být výkonnější.

Proerecta SHOT - Drink na podporu erekce a výkonnosti

Namazat chloubu a rovnou do akce

Gel na erekci se nanáší na velmi citlivá místa, proto ještě předtím, než se pustíte do podpory erekce gelem a aplikujete si ho na váš penis, vyzkoušejte jeho malé množství nejdřív třeba na zápěstí. Vyhnete se tak případným projevům alergické reakce přímo na penisu.

Samotné používání gelu na erekci je velmi jednoduché a rychlé. Stačí si připravit malé množství gelu a následně ho rukama jemně vmasírovat do celé délky vašeho penisu. Některé gely je možné používat na celou oblast intimních partií, tedy i na varlata.

Gel na erekci vždy nanášejte na čistou a zdravou kůži. Pokud vám začne červenat kůže, nebo budete cítit nepříjemné pálení, ihned krém umyjte a o používání gelu na erekci se poraďte s vaším lékařem.

Jaké jsou výhody gelu na erekci?

Protože nás opravdu zajímalo, jestli má gel na erekci ve skutečnosti opravdu nějaký efekt, koupili jsme si do redakce několik balení různých gelů na erekci. Ty jsme rozdali mužským členům redakčního týmu a jednomu redaktorovi.

Následně se produkty zkoušeli několik týdnů, abychom vám mohli předat dojmy z testů. Co hodnotíme na gelech a krémech na erekci pozitivně a jaké jsou jejich výhody, se dozvíte níže:

 • pomáhá k lepšímu prokrvení a prořátí penisu,
 • jednoduché použití přímo na pokožku,
 • efektivní hydratace pokožky penisu,
 • po aplikaci je kůže na penisu jemnější a citlivější,
 • příjemná vůně a rychlá vstřebatelnost,
 • většina typů je vhodná pro každodenní použití.

TIP: Chcete uspokojit vaši partnerku, ale nevíte jak? Vyhrňte si rukávy. Poradíme vám jednoduché tipy, jak správně vyprstit ženu k dokonalému orgasmu.

Gely na erekci, bereme spíše jako drahý masážní gel

Gely na erekci, bereme spíše jako drahý masážní gel

Gel na erekci a jeho značné nevýhody

Podívali jsme se ale také na stinné stránky tohoto výrobku. Kromě našich zkušeností, které jsme získali pravidelným používáním gelu na erekci, jsme čerpali i z recenzí od jiných zákazníků.

Prošli jsme hodnocení a komentáře, které se týkají používání gelu na erekci. Co my a ostatní muži nejčastěji označují jako nevýhodu při používání gelu na erekci?

 • některé gely a krémy na erekci není vhodné používat společně s kondomem,
 • často nízký až mizivý efekt na erekci,
 • gely na erekci se nedoporučuje používat při těhotenství a kojení partnerky,
 • vyšší cena.

Za nás jsou všechny gely na erekci pouze vyhozené peníze. Spíše bychom je přirovnali, k předraženým masážním gelům. Pokud chcete pomoci s erekcí, doporučujeme osvědčené doplňky stravy, jako je Proerecta klasik, Amarex, Proerecta SHOT, Erexan a mnoho dalších, které naleznete v našem srovnávači.

Co vás nejvíce zajímá o gelu na erekci?

1. Je možné, že gel na erekci mi nepomáhá, ale kolegovi z práce ano?

Každý člověk je jedinečný a může reagovat na různé látky jinak než ostatní. To, jak bude gel, nebo jiný prostředek na zlepšení erekce fungovat přímo na vás, záleží na mnoha faktorech, ale účinkům z gelů moc nevěřte.

Hlavní roli hrají nejen vaše genetické predispozice, ale také celkový životní styl, vaše váha a další. Proto se může stát, že stejný výrobek bude mít na každém člověku různou míru efektu.

2. Jde koupit gel na erekci v lékárnách?

Gel na erekci je v lékárnách běžně dostupný, a to bez nutnosti mít vystavený lékařský předpis. Takže si ho můžete koupit kdykoliv, když ho budete potřebovat. Kromě lékárny můžete gel na erekci koupit také ve specializovaných e-shopech.

Nakupování na internetu je pohodlnější než v kamenných prodejnách, a navíc vám šetří drahocenný čas a stud. Stačí si vybrat konkrétní gel na erekci a balíček s ním vám přijde v diskrétním balení na vámi určenou adresu už za pár dnů.

3. Jaký je nejúčinnější gel na erekci?

Pokud hledáte nejúčinnější gel na erekci, vždy se zaměřte na jeho složení ale dle nás jej nenajdete, nemálo jsme jich vyzkoušeli i ty zahraniční. Kvalitní gely by měly obsahovat vysoký podíl přírodních látek bez zbytečných chemických aditiv. Pokud narazíte na nějaký účinný gel na erekci, pak se bude pyšnit mnoha pozitivními recenzemi, ale musí jít o důvěryhodné recenze, ne psané prodejcem.

Proto zapátrejte na internetu a přečtěte si hodnocení vámi vybraného výrobku. Pokud si budete objednávat gel na erekci na internetu, nezapomínejte ani na celkové hodnocení e-shopu. Nakupujte vždy u oficiálních a prověřených prodejců.

4. Gely nebo doplňky stravy na erekci?

Za nás jednoznačně prášky na erekci ve formě doplňků stravy. Měli jsme možnost spolu se čtenáři vyzkoušet několik gelů a všichni jsme se shodli, že jde spíše o předražený hřejivý a masážní gel.

TIP: Vzrušíte se moc rychle, takže vaše sexy číslo trvá jen pár minut? Máme pro vás 30 jednoduchých tipů, díky kterým bude vaše výdrž daleko delší. Užijte si sex na maximum.

Zlepšení erekce bez léků? Je to možné, podívejte se na několik tipů

Jak efektivněji podpořit erekci? Vsaďte na doplňky stravy pro muže

Velmi oblíbenou metodou, jak jednoduše a efektivně podpořit erekci, je formou doplňků stravy. Ty najdete nejčastěji v podobě pilulek, nebo lahviček s nápojem. Jejich velkou předností je to, že v jejich složení najdete pouze látky, které synergicky působí na kvalitu vaší erekce.

Doplňky stravy na erekci přirozeně podpoří vaše sexuální zdraví a dodají jiskru vašemu milování. Dejte sbohem nefungující erekci a užijte si milování naplno. Které doplňky stravy patří mezi nejoblíbenější mezi českými muži?

 • Proerecta klasik s bylinným složením a aminokyselinami pro pevnou erekci.
 • Proerecta shot, když nemáte čas a potřebujete okamžitou podporu erekce.
 • Amarex pro lepší sexuální výkon a výdrž.
 • Erexan, který pomůže zvýšit libido a chuť na sex.
 • Zerex, přírodní afrodiziakum, který pozitivně ovlivní vaši sexuální vitalitu.

Gely na erekci neurazí, ale ani nepřekvapí

Gely na erekci jsou jednou z mnoha možností, jak podpořit vaši erekci. Nečekejte však žádné zázračné účinky. Samotní výrobci těchto produktů doporučují gely na erekci ještě kombinovat se speciálními doplňky stravy pro muže, abyste skutečně dosáhli nějakého efektu.

Tobolky na podporu erekce v podobě doplňků stravy tak stále zůstávají nejoblíbenějším řešením, jak jednoduše zlepšit kvalitu milostného života. Většina z nich je běžně dostupná bez lékařského předpisu a v jejich složení najdete především extrakty z bylinek, vitamíny a minerály. Takže jejich užívání je často bez nepříjemných vedlejších účinků, které bývají spojené s užíváním klasických prášků na erekci.

Zlobí vás erekce už pár týdnů a váš stav se nijak nelepší? Neberte problémy s erekcí na lehkou váhu a co nejdříve navštivte vašeho lékaře. Ten vám udělá soubor vyšetření a na základě jejich výsledků vám doporučí vhodnou léčbu.

Dlouhodobé výpadky erekce můžou být totiž nejen signálem začínající erektilní dysfunkce, ale také jiných onemocnění. Pamatujte, že čím dříve budete váš problém řešit, tím větší možnost máte na uzdravení.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce