7 potravin na podporu pevné erekce

Skřípající milostný život může mít nemalý dopad na vaše fyzické a psychické zdraví. Nenechte se okrást o promilované noci a vášnivý sex tím, že vaše erekce už není to, co dřív. Trápí vás občasný výpadek erekce?

Nemusíte si hned objednávat krabici plnou léků. Stačí, když do jídelníčku pravidelně zařadíte potraviny na podporu erekce. Jaké to jsou? Prozradíme vám 7 potravin, které podpoří vaši sexuální energii a nakopnou vaši erekci.

1. Bobuloviny a citrusy

Dopřáváte si ovoce jen, když jste nemocní? Pokud ano věřte, že děláte velkou chybu. Ovoce totiž obsahuje široké spektrum vitamínů a minerálů. Jde například o vitamín C, E a vitamíny skupiny B. Mezi minerály najdete v ovoci třeba draslík, hořčík a vápník.

Nechybí ani vláknina a další prospěšné látky, které přispívají k normálnímu fungování organismu. A to má nemalý vliv také na vaší erekci. Pro lepší libido a sexuální výkonnost byste měli sníst každý den alespoň 2 kusy ovoce, v případě menších plodů 2 šálky. Jaké ovoce patří mezi oblíbené potraviny na erekci?

 • borůvky,
 • maliny,
 • ostružiny,
 • jahody,
 • pomeranče,

Pokud vám kyselejší plody a bobuloviny nechutnají, ale přesto chcete dodat do vašeho jídelníčku více ovoce na zlepšení erekce, můžete vyzkoušet banány, jablka a hrušky, které se také řadí do kategorie potravin na podporu erekce.

Ovoce jezte hlavně čerstvé, které můžete doplnit ovocem mraženým. Pamatujte, že jinak upravené ovoce může mít zbytečně moc přidaných cukrů, které nijak vaší erekci neprospívají.

Špenát a další zelenina na podporu erekce

2. Špenát a další zelenina

Stejně jako ovoce, můžete do kategorie vhodných potravin na zlepšení erekce zařadit i zeleninu. Třeba takový špenát obsahuje vitamín C, kyselinu listovou a hořčík. Jeho pravidelná konzumace podporuje normální fungování kardiovaskulárního systému a činnost cév.

Tedy i těch, které se nachází ve vaší chloubě a ovlivňují funkci vaší erekce, pokud více sledujete více náš magazín, dozvěděli byste se, že ke kvalitní erekci, je důležitý správný a dostatečný přísun krve do penisu.

Kromě špenátu můžete zařadit do vašeho jídelníčku také mrkev, rajčata a papriky. Denně byste měli mít ve vašem jídelníčku alespoň 400 gramů čerstvé zeleniny a ovoce. Ideální poměr je 2:1 pro zeleninu.

TIP: Pouštíte si každý den lechtivá videa? Ukážeme vám, jak vás pravidelné sledování porna může ovlivnit a případně i uškodit.

Ořechy na zlepšení erekce

3. Ořechy

Ořechy jsou perfektním zdrojem zdravých tuků, antioxidantů a omega-3 mastných kyselin. Podporují metabolické procesy v těle a pomáhají regulovat hladinu cholesterolu v krvi. Díky tomu může krev správně proudit do všech orgánů v těle, a to včetně penisu. S jejich pojídáním to ale moc nepřehánějte.

Denně stačí jedna malá hrst ořechů. Vždy dejte přednost těm, které jsou neloupané a nesolené. Ořechy také často napadá plíseň, pokud je špatně skladujete. Proto si dejte pozor, odkud je kupujete. Které ořechy nesmí chybět na vašem seznamu potravin na erekci?

 • vlašské ořechy,
 • para ořechy,
 • kešu,
 • pistácie,

Mořské plody a ryby na podporu erekce a libida

4. Mořské plody a ryby

Mořské plody, jako jsou mušle, ústřice, nebo krevety nejsou v našich končinách typickou potravinou běžného jídelníčku. Jenže to je velká škoda, protože se jedná o velmi oblíbené potraviny podporující erekci a libido. Například takové ústřice jsou už od dávných dob označovány jako přírodní afrodiziakum, které dokáže oživit vaše libido.

V ústřicích najdete nemalé množství vitamínů a minerálů podporující produkci testosteronu. Pokud nejsou mořské plody váš šálek kávy, zařaďte do vašeho jídelníčku mořské ryby s vyšším obsahem zdravých tuků, které jsou důležité pro správné fungování cévního systému. Neuděláte chybu s lososem, makrelou, nebo tuňákem.

5. Kakao a hořká čokoláda

Na slazené kakaa a mléčnou čokoládu zapomeňte. Ty jsou zbytečně napěchované přidanými cukry a dalšími chemickými látkami. Vyměňte je za kvalitní čerstvé kakao, případně poctivou hořkou čokoládu vyrobenou z něho.

Kakao je ideální potravina na erekci, protože obsahuje vysoký podíl minerálů, vlákninu a také polyfenoly. Ty patří mezi antioxidanty, které mají vliv na správný průtok krve, korigují hladinu cukru a cholesterolu v těle a zároveň pomáhají snížit krevní tlak.

TIP: Už jste slyšeli o CBD? Kanabidiol je hitem mezi doplňky stravy. Odpovíme vám, jestli má také nějaký pozitivní vliv na erekci a sexuální výkonnost.

Chilli a pálivé koření na erekci a libido

6. Chilli a pálivé koření

Sušené chilli papričky a další pálivé koření nedodají pouze ostrou chuť vašemu jídlu, ale dokáží také podpořit vaši erekci. Stejně jako ústřice, jsou i chilli papričky známé afrodiziakum a rozhodně patří na seznam potravin na zlepšení erekce.

Pikantní jídlo totiž pomáhá zlepšit celkovou cirkulaci krve ve vašem těle a tím ovlivňuje rozšiřování cév. A právě základem pevné erekce je dostatečný a rychlý přísun krve do penisu.

Při konzumaci chilli dejte přednost čerstvým papričkám, případně sušeným. Nemusíte se však trápit extra pálivými druhy. Bohatě stačí takové typy, které budou jemně pálivé. Chilli a další pálivé koření můžete do jídelníčku zařazovat pravidelně, jen si dejte pozor na jejich množství, ať si nezpůsobíte zdravotní problémy.

Káva na erekci a oběhový systém

7. Káva

Nezbývá vám energie na milostné hrátky? I to může ovlivňovat funkci vaší erekce. Opomíjenou potravinou podporující erekci a vitalitu, jsou kávová zrna. Tedy nápoj z nich. Šálek kvalitní kávy obsahuje totiž kofein, který pomůže nakopnout váš metabolismus, zlepšuje koncentraci a dodá vám potřebnou chuť do života.

Odborníci se shodují, že denně si můžete dát 3 až 4 šálky kávy, ale neměli byste překročit 400 mg kofeinu denně. Kávu pijte vždy kvalitní a pokud možno bez žádných přísad. Šlehačky, sirupy a cukr obsahují prázdné kalorie, které jsou v tomto nápoji opravdu zbytečné, a navíc zvyšují celkový kalorický příjem.

Jakým potravinám se naopak vyhnout?

Aby vaše erekce fungovala tak, jak má, měli byste se zamyslet nad vaším celkovým jídelníčkem. Kromě toho, že existují potraviny na podporu erekce, tak jsou i takové, které erekci spíše škodí.

Nutno dodat, že takové potraviny nemají místo ani v běžném jídelníčku, protože mají velmi nízkou nutriční hodnotu a vašemu tělu nedodají potřebné živiny pro jeho normální fungování. Co si v jídelníčku na lepší erekci raději odpustit?

 • cukrovinky a dezerty plné cukru,
 • brambůrky, tyčinky a jiné slané pochutiny,
 • průmyslově zpracované potraviny,
 • jídla z fast foodů, hotovky a smažená jídla ve velké vrstvě oleje,
 • uzeniny a uzenářské výrobky,
 • sladké limonády a džusy, colové nápoje,
 • alkohol a alkoholické nápoje,
 • průmyslově vyráběné sladké a slané omáčky.

Potraviny na zlepšení erekce jsou jen špička ledovce

Jídlo představuje palivo pro vaše tělo. Pokud nebudete jíst kvalitní potraviny a budete se neustále přejídat pouze nezdravými jídly, výsledkem bude nejen nadváha, ale také mnoho zdravotních problémů.

Toužíte po lepší erekci a celkovém sexuálním výkonu? Kromě potravin podporující erekci byste se měli zaměřit také na váš celkový životní styl. Jaké změny v něm udělat, abyste se cítili lépe a sex si pořádně užili? Určitě doporučujeme tělu pravidelně doplňovat nezbytně nutné vitamíny a minerály, například formou doplňku stravy, jako Primulus.

 • zařaďte do vašeho dne pravidelný pohyb, a to alespoň formou procházek,
 • pokuste se omezit stres a stresové situace,
 • vyzkoušejte ranní nebo večerní meditace,
 • dopřejte si dostatečný a hlavně kvalitní spánek,
 • více relaxujte, odpočívejte a dělejte, co vás baví,
 • vsaďte na přírodní doplňky stravy pro muže.

Přetrvávající problémy s erekcí neberte na lehkou váhu

Výpadky erekce nejsou výsadou pouze starých mužů. Běžně se tento problém týká i mladších ročníků. Proto se není za co stydět a přestat si užívat sex plnými doušky. Někdy stačí jen jedna změna, která však udělá s erekcí doslova zázraky.

Vyzkoušejte zařadit některou potravinu na erekci do vašeho jídelníčku a zkuste zapracovat na vašem životním stylu. Uvidíte, že váš sexuální život se určitě zlepší. Pokud vás však erekce zlobí pravidelně a dlouhodobě, měli byste váš problém řešit s lékařem. Vynechávající erekce může být totiž i jeden ze signálů některého z vážnějších onemocnění.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce