Jak na masáž penisu doma + osobní zkušenost

Sexuální zdraví a výkonnost, je nezbytná pro kvalitní a dlouhodobý vztah. Ano, vztah není jen o sexu, ale je jeho velmi důležitou součástí. Protože masáž penisu je velmi diskutované téma a provádí je erotické masérky, museli jsme si to vyzkoušet sami v jednom nejmenovaném salónu.

V každém větším městě, najdete ženy a salóny, kde masáž penisu provádí (cena od 900 Kč do 1500 Kč). Přesto, doporučujeme si tyto nádherné chvilky užít spíše se svou drahou polovičkou. Jak na masáž penisu doma, si rozebereme níže + osobní zkušenost ze salónu.

Výhody a účinky masáže penisu?

Masáž penisu, je vynikající pro předehru, ale pro celkové sexuální zdraví a výkonnost, rovněž má i vliv na pevnost erekce. I když jsme již zkušení muži, byla návštěva erotického salónu, něco netradičního. Redaktor PETR (píše i tento článek), měl tu čest se podělit o své zážitky.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Po celém týdnu, jsme unavení, plní napětí a stresu. Masáž penisu, dokáže s mnohým pomoci. Jsme (PETR) sice ženatý, ale mám chápající ženu, která mi povolila si jednu takovou masáž penisu nechat udělat jinou ženou.

Dnes spolu s manželkou, tuto praktiku běžně používáme, především při předehře. Níže se můžete podívat, jaké benefity masáž penisu přináší. Vycházím (PETR) především ze svých zkušeností.

 • Odbourává stres a napětí
 • Zlepšuje prokrvení penisu a jeho zdraví
 • Má pozitivní vliv na erekci
 • Pořádná dávka vzrušení
 • Prodlužuje sexuální výkonnost
 • Skvělá relaxace
 • Intenzivnější a silnější orgasmus

TIP: Hledáte pomocníka pro lepší erekci a výkonnost? Podívejte se na TOP přípravky pro muže v našem online srovnávači, který pravidelně aktualizujeme….

Co budeme potřebovat k masáži penisu?

Než začnete s masáží penisu, doporučuji k tomu, níže uvedené pomůcky. Avšak, masáž penisu lze provádět i bez nich. Promasírovat penisu, si samozřejmě můžete sami, například před masturbací.

 • Místo – Zásadní je místo, kde se bude masáž penisu provádět. Rozhodně není vhodné ji provádět někde venku nebo u tzv. „rychlovky“. Najděte si pohodlné místo, kde vám je nejpříjemněji. Nejčastěji se využívá postel nebo gauč.
 • Masážní olej nebo lubrikant – Kdo maže, ten jede. Určitě doporučuji využít k masáži lubrikační gel nebo speciální olej. Masáž je potom intenzivnější a příjemnější. Především, se vyvarujete oděrkám a podráždění.
 • Atmosféra – Příjemná atmosféra dokáže zázraky. Jednou mě žena překvapila a pokoj připravila, tak abych se cítil, co nejpříjemněji. Zapálila aromatické svíčky, zhasla světlo a pustila relaxační hubnu. Sice nejsem na takové něžnosti, ale po chvíli jsem byl nesmírně rád. Neuvěřitelně jsem se uvolnil a na závěr, si to s manželkou pořádně užil…

Masáž penisu doporučuje sám Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina, CSc.:

Citace: „Pokud do toho muž má chuť, pak vakuové erektory mohou být prospěšné. Jde o poměrně energickou a specifickou masáž, která při opakování může výrazně zlepšit prokrvení pohlavního údu.”

Jelqing cvik na penis

Jak na masáž penisu?

Technik, jak provádět masáž penisu je nespočet. Já vám popíši, jak to provádíme u nás doma a níže, vám popíši, jak to prováděla sexy žena ze salónu. Masáž penisu lze provádět v každém stavu, jak v pevném tak i bez erekce.

 • Nejdříve je zapotřebí se uvolnit a vše nechat na partnerce, pokud si masáž penisu neprovádíte sami.
 • Jako první, by měly přicházet něžné dotyky a hlazení, které pomalu přechází přes vnitřní stehna k penisu.
 • Následně se chytne penis u kořene, s prsty ve tvaru O (viz obrázek) a táhnete směrem pod žalud. Mírně penis u toho natahujeme. Takto provádíme několikrát. Je dobré, druhou rukou, stejný úchopem, si penis přidržovat u kořene. Masáž se potom provádí pohodlněji.
 • Potom uchopíte varlata do rukou a prsty budete provádět masáž krouživými pohyby. Partner se může ozvat, jak mu je to příjemné. Pozor, nijak moc netlačte, jinak to pro muže, může být nepříjemné.
 • Jakmile dosahujete dokonalé erekce, může se provádět pohyb od kořene celou dlaní, točivými pohyby zápěstí. Stačí penis obrácenou rukou, tahat pomalinku od muže.
 • Následně se provádí prohmatávání a hlazení celého penisu.
 • Po nějaké době, je už na vás, co s nadměrným vzrušením uděláte.

Dopřejte si masturbaci na vyšší úrovni s mnoha benefity, díky speciálním umělým vagínám

Video ukázka masáže penisu

Níže se můžete podívat na sex koučku, která popisuje masáž penisu a jeho benefity. Osobně, nejdříve jsem nevěděl, do čeho jdu a myslel si, že budu odcházet natlakovaný, jako papiňák a budu se muset dodělat doma.

Naštěstí, vše vyřešila nádherná, sex masérka, avšak pouze ručně. Předem jsem byl upozornění, kde mohu sahat a že k sexu nedojde!

Moje osobní zkušenost s masáži penisu ve speciální salónu

Nebude lhát, před masáží penisu od cizí ženy, jsem byl pořádně nervózní. Jakmile jsem dorazil, velmi příjemně mě přivítala má masérky (nádherná žena). Nejdříve jsem se osprchoval a uložil na masážní lehátko.

Zahalil jsem se do prostěradla a čekal, co se bude dít. Masérka dorazila ve spodním prádle a bylo vymalováno. Jak se říká, „začalo mi hučet v klacku“. Cítíl jsem se dost trapně, což masérka ihned poznala. Slovy mě uklidnil a nanesla na mě nějaký masážní olej.

Nezačala mi masírovat ihned mého kamaráda, ale začala s masáží přední, vrchní části těla. Pak přišlo něco nečekaného. Masérka si sundala vrchní část oděvu a lehla si na mě. Začala se o mě otírat a já byl v rauši. Nechápal jsem, co se to děje. (Na konci jsem se dozvěděl, že jsem si objednal erotickou masáž)

Jakmile mi stál, jako skála, masérka mi sundala prostěradlo a začala s masáží penisu. Detaily nebudu popisovat, protože pohybů tam bylo mnoho a já byl v sedmém nebi. Otírala i prsa o mé mužství, což bylo velmi příjemné.

Zhruba po 30 minutách, si vzala ručník a začala s dokončovací prací, kdy jsem zažil neuvěřitelný a nepopsatelný orgasmus. Vše otřela a následně mě nechala cca 10 minut klidně odpočívat. Na závěr mi nabídla sprchu (sám se sebou), kterou jsem využil, abych nebyl od oleje, oblékl se a odešel s úsměvem domů.

Ještě musím podotknout, že jsem mohl na masérku sahat, ale ne na mušličku, ani nedošlo k sexu. Zážitek to byl neuvěřitelný a doporučil bych to všem mužům!

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta