Jak zvýšit citlivost penisu

Citlivost penisu je důležitější, než byste si mysleli. Ptáte se proč? Jednoduše proto, že bez citlivého penisu byste nedosáhli erekce, orgasmus a celkově by váš penis v sexuální oblasti nefungoval. Právě citlivost penisu je totiž do určité míry zodpovědná za sílu naší erekce. Citlivost penisu rozhoduje, jak moc si užijeme orgasmus – právě proto se vyrábí různé látky na zvýšení citlivosti penisu. Citlivý penis je pro muže tedy předpokladem pro spokojený život.

Máte ranní erekci? Radujte se. Pokud ji nemáte, může to totiž značit vážné zdravotní komplikace. Přečtěte si, proč je ranní erekce u mužů tak důležitá.

Každý muž má penis jinak citlivý, je to individuální záležitost. Od citlivosti penisu se pak odvíjí další věci, jako například délka sexu. Zda vaše ejakulace a orgasmus přijde dříve či později, je dáno sexuální stimulací, a ta je přímo úměrná vašemu vzrušení a samozřejmě citlivosti penisu.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Pokud je penis méně citlivý, můžete si užívat delší sex, což zajisté mnoho žen ocení. Na druhou stranu se ale někdy stává, že penis je extrémně málo citlivý, pak pro muže nastává opravdový problém.

TIP: Vyzkoušejte vitamíny pro opravdové muže..

Proč byste měli chtít dosáhnout zvýšení citlivosti penisu?

Je to jednoduché. Větší citlivosti penisu byste měli chtít dosáhnout tehdy, pokud máte penis natolik málo citlivý, až je nemožné dosáhnout orgasmu. Mnoho mužů ale chce citlivější penis jen na chvíli, aby si vyzkoušeli, jaké to je, prožít dokonale silný orgasmus.

Rozdíl totiž může být opravdu znatelný, a spousta mužů si citlivější penis zamiluje. Naprostá většina mužské populace má penis víceméně citlivý tak, jak potřebuje. Ovšem přesto často nejsou tito muži spokojeni.

 • zvyšuje sílu erekce, která je pevnější a déletrvající
 • zlepšuje celkový prožitek a vjemy při sexu
 • podporuje velmi silný orgasmus, který si zamilujete
 • zpestří vaše sexuální hrátky

Příliš velká citlivost penisu může být ale velký problém a příčina předčasné ejakulace. Podívejte se, na 7 tipů, jak oddálit předčasnou ejakulaci.

Výhody správné citlivosti penisu

Jak už jsme zmínili na začátku, správná citlivost penisu je pro muže velmi důležitá ve všech aspektech sexuálního života. Ani příliš malá, ale naopak ani příliš velká citlivost penisu není správná.

Obecně ale platí, že je lepší pro muže příliš velká citlivost penisu než naopak. Pokud trpí muž malou citlivostí penisu, je velmi těžké dosáhnout orgasmu i erekce, a to je skutečný problém. Pokud je váš penis správně, tedy normálně citlivý, pak funguje váš penis naprosto správně.

 • jste schopni prožít průměrnou délku sexuální styku
 • dojít k normálnímu vyvrcholení s ejakulací
 • užívat si naprosto normálně sex s přirozeně silnou erekcí
 • budete schopni bez problému dosáhnout vzrušení
 • Váš sexuální život bude zcela normální bez jakýchkoli komplikací

Málokdo si uvědomuje, že poruchy erekce nemusí souviset se závažným zdravotním onemocněním a podobně. Velmi často může být na vině obyčejná citlivost penisu, která je pod normální úrovní.

Příčiny menší citlivosti penisu

Snížená či velmi malá citlivost penisu může být dána různými vlivy. Pokud trpíte sníženou citlivostí penisu už odmala, jsou příčiny samozřejmě vrozené. Často se ale špatná citlivost penisu objeví až v pozdějším věku.

Příčin je několik a nezřídka si muž za sníženou citlivost svého penisu může sám, a to z mnoha důvodů. Podívejte se na nejvýznamnější rizikové faktory, které mají vliv na citlivost vašeho penisu.

 • nevhodné spodní prádlo
 • příliš upnuté spodní prádlo
 • nesprávné nebo nadměrné používání vakuové pumpy
 • různé BDSM praktiky
 • používání nešetrných kondomů
 • velmi častá masturbace (více než 3× denně)
 • nezdravý životní styl a obezita
 • cukrovka
 • úraz v oblasti penisu či nervů s ním spojených

TIP PRO MUŽE: Není už erekce tak pevná jako kdysi? Pak vyzkoušejte Amarex, Proerecta SHOT nebo Proerecta. Chcete zvětšit penis a podpořit erekci, pak nepřehlédněte Vimax. Nebo se podívejte na aktuální pořadí doplňků stravy na erekci.

Jak zvýšit libido u žen a mužů

Jak zvýšit citlivost penisu?

Častěji se sice setkáváme s příliš vysokou citlivostí penisu, ale ani opak není ojedinělý. Možností, jak zvýšit citlivost penisu je několik. Některé jsou účinnější, jiné zase méně – velmi záleží na každém muži, protože metody zabírají individuálně a každému může vyhovovat jiný způsob pomoci.

Nemusíte ale zoufat, dnešní doba už si s touto poruchou umí poradit, takže si můžete bez obav užívat naplno sexuálního života, jako každý jiný muž.

Gely na citlivější penis

Jednou z možností, jak dosáhnout citlivějšího penisu, jsou gely. Prodává se mnoho gelů na zvýšení citlivost penisu, ale spíše je nedoporučujeme. Tyto stimulační gely nebo krémy pro muže ke zvýšení citlivosti penisu zpravidla nemají takový účinek, jaký slibují. Gel funguje na bázi lepšího prokrvení penisu, ale to většinou nestačí.

Gely na zlepšení citlivosti penisu se používají také u mužů s poruchami erekce. Ani tady ale nejsou příliš účinné.

Erotické hračky vibrační kroužky a erekční kroužky

Poměrně efektivní možností, jak zvýšit citlivost penisu, jsou speciální erotické hračky. Doporučujeme vyzkoušet vibrační kroužky, které si jednoduše nasadíte na penis a jejich vibrace vás budou stimulovat, a navíc i vaši partnerku.

Podobně jsou na tom erekční kroužky, které ale nevibrují. Naopak způsobují silnější erekci a větší prokrvení penisu, což s sebou přináší i větší citlivost penisu. Erekční kroužky jsou u mužů velmi oblíbeny.

Krátkodobé, ale velmi dobré řešení na poruchy erekce i citlivost penisu, tak dobré jsou erekční kroužky. Odhalte jejich tajemství účinnosti.

Speciální kondomy a tenčí kondomy

Další z možností, jak můžete zvýšit citlivost svého penisu, jsou kondomy. Kondomů je na trhu celá řada, stačí si jen vybrat ty správné, které potřebujete. Vyzkoušet doporučujeme strukturované kondomy, tedy takové, které na sobě mají různé vroubky a výstupky.

Právě ty zvyšují stimulaci vašeho penisu. Zároveň ale potěší také vaši partnerku, kterou přivedou k silnějšímu orgasmu. Někdy ale může pomoci i jednodušší věc – prostě zvolte co nejtenčí kondomy, protože kondomy obecně velmi snižují citlivost při sexuálním styku.

Pokud to nejde jinak, pomoci může i obřízka

Málokdy doporučujeme operace, ale v tomto případě uděláme výjimku. Pokud vám nic nepomůže, zkuste se poradit s lékařem o možnosti obřízky. Je samozřejmé, že obřízka odkryje žalud, který je nejcitlivějším místě na penisu.

Penis díky tomu bude mnohem více citlivější. Někdy ale nemusí pomoci ani obřízka, navíc pamatujte, že je to definitivní řešení. Obřízku vám provede i plastický chirurg, průměrně stojí okolo 10 000 Kč.

Prohlédněte si anatomii penisu. Lépe tak pochopíte, jak váš penis vlastně funguje. A to přece zajímá každého muže.

Snížená citlivost penisu nemusí znamenat konec sexuálního života

Zatímco dříve byla většinou snížená citlivost penisu definitivní, dnes je díky pokročilé medicíně situace jiná. Jestliže trpíte problémy s citlivostí penisu, doporučujeme vám vyhledat odbornou pomoc.

Existují rady a tipy, jak zlepšit citlivost penisu, pokud není způsobena zdravotní komplikací – v takovém případě Vám ale většinou pomohou lékaři. Pamatujte, že vždy je lepší přijít k lékaři dříve než pozdě. Poruchy citlivosti penisu se dnes úspěšné léčí.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Citlivost penisu je pro muže velmi důležitá!
Hodnocení
51star1star1star1star1star