10 jednoduchých tipů, jak skrýt náhodnou erekci

Možná už se vám to stalo taky. Jeli jste hromadnou dopravou, nebo jste nakupovali v obchodě a zrovna se u vás dostavila nechtěná erekce. Tato nepříjemná situace není vůbec neobvyklá. Náhodná erekce se totiž může stát každému muži.

I přesto, že nejde o nic nepřirozeného a nezdravého, může být postavení penisu v takovém okamžiku nepříjemné a někdy i trapné. A to zejména, když erekci opravdu nečekáte a objeví se třeba na veřejnosti. Jak se vyhnout zvědavým pohledům a skrýt nechtěnou erekci? Odhalíme vám 10 tipů, jak schovat erekci.

1. Využijte oblečení ve váš prospěch a kryjte náhodnou erekci

Nechtěnou erekci můžete efektivně zamaskovat pomocí oblečení. Pokud máte tendenci k častým erekcím mimo váš domov a chcete předejít nežádoucím situacím, kdy by si vašeho plného rozkroku někdo všiml, je vhodné si pořídit volnější oblečení.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Zaměřte se především na kalhoty. Pokud v nich budete mít trochu místa, je pravděpodobnější, že se vám podaří váš vzrušený penis skrýt lépe než v upnutých džínách. Jak skrýt erekci díky oblečení?

  • místo upnutých džín volte klasické chino kalhoty,
  • noste kalhoty, které jsou volnější v rozkroku,
  • noste vyhrnuté tričko z kalhot,
  • noste trička, která jsou delší,
  • doplňte váš outfit o delší mikinu, kabát, nebo sako,
  • dbejte, aby střih vašeho oblečení byl správný a vyhněte se extrémně volnému, nebo moc upnutému oblečení,
  • některým mužům může pomoci těsnější spodní prádlo, které bude držet penis na místě,
  • dejte si pozor na materiály spodního oblečení, které vás můžou vzrušovat, jde například o satén.

2. Jak zamaskovat nechtěnou erekci? Použijte trik s kapsou

Tento trik je možná trochu neobvyklý, ale může být účinný. Pokud máte náhodnou erekci, můžete ji skrýt pomocí kapsy.

  • Stačí, když si penis přitisknete k tělu rukou a následně ho umístíte do kapsy.
  • Druhou rukou můžete váš rozkrok zakrýt tričkem. Někdy si stačí vložit pouze ruku do kapsy, protože se rozkrok samovolně zvětší a zakryje erekci.

Ruka v kapse byla dříve z hlediska etikety považovány za neslušnost, dnes už se jedná o běžnou věc. Pokud nemáte někde projev, nebo nejde o nějakou slavnostní příležitost, můžete mít ruku v kapse a nikdo se na vás nebude dívat skrz prsty.

Pozor si však dejte na obě ruky v kapsách. To už je totiž považováno za neslušnost i v dnešní době. Tento trik samozřejmě není možný udělat, pokud máte na kalhotách falešné kapsy, nebo jsou kapsy moc malé.

Pro skrytí nechtěné erekce změňte vaší polohu

3. Nechtěná erekce? Změňte polohu

Další možností, jak skrýt erekci, je změna vaší polohy. Pokud stojíte, není nic jednoduššího než si sednout. Pokud to situace dovolí, tak si můžete dát nohu přes nohu, nebo se mírně předklonit. Ideální je také zapojit ruce a jakkoliv je položit na vaše nohy a klín. Tím skvěle skryjete postavení vašeho penisu.

V opačné variantě, tedy pokud sedíte a najednou cítíte, že přichází erekce, si můžete stoupnou a jít se projít někam, kde budete o samotě. Dejte si však pozor, aby při stoupání vaše erekce nebyla vidět. Pokud jste nezvolili správné oblečení, raději erekci přečkejte v sedu, který vám dovolí lepší maskování.

TIP: Nuda v posteli? Oživte vaše postelové hrátky pomocí Kámasútry. Vybrali jsme pro vás 9 sexuálních poloh pro výbušný orgasmus.

4. Soustřeďte se na předmět

Nechtěné postavení penisu může být způsobené nejen fyzickými podněty, jako je hlazení, nebo masáž, ale také myšlenkami a vaší fantazií. Naštěstí tento princip funguje i naopak. Tedy pokud se chcete zbavit připraveného penisu do akce, zkuste odvést vaši pozornost od ztopořeného penisu.

Jednou z variant je zaměřit se na nějaký předmět v místnosti a do detailu si ho v hlavě popisovat a přemýšlet nad ním. Například si vyberete vázu. Zaměřte se na to, jaký má tvar, kolik asi měří, kdo ji vyrobil, nebo jak dlouho na tom místě asi stojí. Nebo si můžete vzpomenout na vaší starou sousedku, která chodí pravidelně venčit svého psa a má všechny pod drobnohledem.

Skryjte nechtěnou erekci matematikou

5. Postavil se bez ohlášení? Začněte počítat složitý příklad

Další metodou, jak skrýt náhodou erekci pomocí mysli, může být matematika. Zkuste si říct nějaký náhodný a o něco složitější příklad z matematiky. Následně se ho pokuste v mysli vyřešit.

Pokud si nevzpomenete na nějaký příklad z matematiky, zkuste si třeba vypočítat spotřebu auta, nebo se pokuste v duchu vypočítat, kolik států je v Africe. Zkrátka zaměstnejte vaši hlavu čísly a počítáním. Čísla totiž často dělají lidem problémy, takže plně zaměstnávají mozek a díky tomu se mysl zaměří úplně na něco jiného než na erekci.

6. Zkuste použít fantazii s negativní tematikou

Tohle je docela drastická metoda, ale pro mnoho mužů je účinná. Jde o jednu z oblíbených metod, která využívá fantazii pro boj s nechtěnou erekcí. Možná už tušíte, o čem bude řeč.

Hned, jak ucítíte, že se vám začíná hrnout krev do penisu a že se vám vaše chlouba za chvíli postaví, představte si něco, co vás naprosto odpuzuje a znechucuje vás. Například na tu již zmíněnou sousedskou babičku odvedle. Uvidíte, že během sekundy začne vaše erekce polevovat.

Překryjte něčím vaší nechtěnou erekci

7. Vezměte si něco do ruky

Jednoduchou fintou, jak schovat erekci, je použít dostatečně velký předmět k překrytí vašeho vzrušeného penisu. Rozkrok můžete překrýt například batohem, taškou, tabletem, knihou, nebo třeba složkou s dokumenty.

Pokud nemáte po ruce nic, co byste mohli využít na schování vaší erekce, můžete použít trik s kapsou, nebo si dát alespoň ruku do kapsy, jak jsme popsali už výše.

TIP: Trvá vaše milostné číslo sotva pár minut? Přinášíme vám 30 tipů, jak na delší výdrž při sexu. Staňte se alfa samcem a promilujte celou noc.

8. Svalová kontrola pro pokročilé pro zamezení náhodné erekce

Tato metoda je fyzicky náročnější a je spíše pro ty, kteří pravidelně cvičí a mají dobrou fyzickou kondici. Pokud se naučíte kontrolovat vaše svaly v oblasti pánve, můžete minimalizovat pravděpodobnost nechtěné erekce. Jak na to?

Vyzkoušejte třeba Kegelovy cviky. Jde o efektivní cviky, které pomáhají posílit svaly pánevního dna a zlepšit erekci. Pokud je budete cvičit pravidelně, můžete efektivně podpořit vaše sexuální zdraví. Pozor však na to, že tyto cviky můžou erekci klidně i vyvolat. Takže je rozhodně nedělejte, pokud nechcete, aby došlo k postavení penisu.

Sex spolupracovnice umí udělat divočinu v kalhotách

9. Jak skrýt náhodnou erekci? Myslete dopředu

Máte mít schůzku se sexy obchodní zástupkyní, nebo jste se v práci zakoukal do vaší nové kolegyně? Tak to asi není úplně nejlepší nápad brát si těsné oblečení. Občas můžete hravě předvídat, že se erekce možná dostaví.

Proto se hned ráno u vaší skříně pečlivě zamyslete, co vás během dne čeká. Pokud budete trávit většinu času doma, není co řešit. Jestli vás ale čeká nabitý den plný porad hlavně s ženami, pak váš outfit včetně doplňků přizpůsobte tomu, že možná budete potřebovat skrýt nečekanou erekci.

10. Erekce si nevšímejte

Posledním tipem, jak skrýt náhodnou erekci, je to, že ji necháte být a nebudete se ji pokoušet nějak řešit. Můžete zkusit erekci ignorovat a nechat ji samovolně odeznít.

Zkrátka, když k postavení penisu dojde, nenechte se rozrušit a zbytečně se nestresujte. Příval stresu může vaši situaci totiž ještě zhoršit. Začnete se více potit, nebo můžete třeba zčervenat. A to vám rozhodně k vaší pohodě nijak nepřidá.

Priapismus, problém kdy erekce nechce odejít

Priapismus aneb když erekce nechce odejít

Věděli jste, že existuje porucha nazvaná priapismus, která může vést k nebezpečně dlouhé a bolestivé erekci? Krev se při priapismu doslova zasekne v penisu a nemůže z něho odtéct ven. Výsledkem je pak ztopořený penis, který může být v erekci i několik hodin.

Tento stav může způsobit vážné poškození penisu včetně gangrény a doživotní impotence. Pokud trvání vaší erekce překročí několik hodin, je důležité okamžitě vyhledat lékařskou pomoc.

Náhodná erekce je přirozená součást sexuálního zdraví muže

Věřte, že každý muž se alespoň jednou za život s nechtěnou erekci setkal. Postupem času se z těchto situací, kdy si vaše erekce dělala, co chce, stanou veselé historky, které si budete povídat pro pobavení s kamarády u piva.

Pokud se vám někdy stane, že se u vás dostaví nežádoucí postavení penisu, můžete použít některý z výše uvedených tipů, jak skrýt erekci. Pamatujte však, že byste měli váš penis především chránit. Proto se vyhněte jakýmkoliv činnostem, které by mohly způsobit jeho zranění. Penis je velmi citlivý orgán a velmi lehce může dojít k jeho poranění.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta