Kegelovy cviky pro muže

Dnes si představíme historické cviky, které přivedl ve 20. Století Dr. Arnold Kegel. Původně kegelovy cviky napomáhali ženám zužovat vagínu po porodu, než se přišlo na to, jaké mají blahodárné účinky u mužů.

Především kegelovy cviky napomáhají k lepší sexuální výkonnosti a na lepší funkčnost penisu. S kegelovými cviky se potýkáme a doporučujeme od roku 2011, protože jde o bezplatnou metodu na zlepšení erekce.

Kegelovy cviky a jejich účinky

Tyto cviky na erekci se zaměřují zejména na posilování, pánevního svalstva za pomocí několika technik, o kterých se dozvíte níže v článku.

Kegelovy cviky a jejich výhody Co přinášejí Kegelovy cviky?

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   
 • Zlepšují předčasnou ejakulaci
 • Zlepšují erektivní dysfunkce
 • Zdravější a tvrdší penis
 • Zvětšení a rozšíření penisu
 • Déletrvající erekce
 • Větší množství spermatu
 • Zdravější prostata
 • Prožití silnějšího orgasmu
 • Delší výdrž při sexu

Pokud jste se rozhodli opravdu skoncovat s poruchami erekce, určitě doporučujeme vyzkoušet všechny možné alternativy (především ty, které jsou zdarma), jako jsou právě kegelovy cviky na erekci.

Nejenže časem zlepšíte erekci nebo se natrvalo zbavíte mírných problémů s erekcí, ale zajistíte si lepší funkčnost penisu a výkonnost. Nelze konkrétně popsat, jak se zlepší funkčnost, protože to musí každý muž sám zažít.

Níže můžete vidět námi zaznamenané zlepšení funkčnosti, jak se to projevovalo:

 • Delší sexuální výkonnost
 • Větší produkce semene
 • Vyvrcholení je intenzivnější
 • Zbavuje předčasné ejakulace

Kegelovy cviky se využívají ve zdravotnictví dodnes, kde je využívají, jak už bylo řečeno, u žena na zúžení vagín po porodu a u mužů na zlepšení celkového mužství.

Výhoda avšak spočívá v těchto cvicích, že můžete začít bez zakoupení nějakého produktu na zlepšení erekce. Cviky na erekci jsou díky tomu právě populární u našich čtenářů, avšak pozitiva se dostaví mnohem později než u léků na erekci.

Další tipy:

Jak provádět Kegelovy cviky na erekci?

Techniku Kegelových cviků lze nacvičovat buď, přímo při močení nebo mimo něj. Nacvičování spočívá v rytmickém zatínání svalstva, obdobně jako při zadržování močení, a jejich následné uvolňování. Při důsledném cvičení by měly být nacvičovány přibližně třikrát denně, v intervalu třiceti až čtyřiceti stahů a povolení. Ze začátku by mělo jít o krátké stahy a postupem času se jejich délka může prodlužovat až na deset sekund. Všechny by měly být prováděny v krátkém rozmezí.

Nacvičování Kegelových cviků při močení spočívá ve snaze postupně utlumit proud moči. Je však důležité nezatínat jiné svaly (například břišní či stehenní) a nezadržovat dech. Cvikem pak lze ovládnout tu správnou skupinu svalů.

Jinou metodou jak nalézt správnou skupinu svalů je vložit prst do pochvy (u ženy) či do konečníku (u muže) a snažit se kolem nich zatnout svaly. Ale to není pro všechny.

Oblíbeným a účinným cvikem pro posilování sexuálních svalů je samotný orgasmus. Svaly se nekontrolovatelně stahují a tím se samovolně posilují. Snažte se i zadržovat ejakulaci, také to má výrazný vliv na penis.

Mnoho mužů vůbec není schopných, tyto svaly stáhnout. Znamená to, že máte slabé tyto svaly. Nemusíte mít obavy, pokud budete používat Kegelovy cviky na erekci, delší dobu, pak uvidíte, jak je to snadné. Ale bez tréninku, ničeho nedosáhnete. Cviky je možné praktikovat sám, bez jakékoliv druhé pomoci.

Kegelův cvik 1

Lehněte si na břicho, ruce pokrčte a dejte před hlavu a špičky nohou opřete o podložku nebo zem, tak jako to vidíte na obrázku. Následně zatnete hýždě a mírně zvednete nohy ze země. Chvíli v této poloze vydržte (8s-15s) a poté položte kolena spolu s nohy na zem. Tento cvik opakujte alespoň 4x.

Kegelovy cviky - Cvik 1

Kegelův cvik 2

Lehněte si na záda, ruce dejte podél těla a nohy mějte natažené. Kolena, stehna a hýždě se snažte mít zatnuté a tlačit směrem k zemi nebo podložce. Zatněte břišní svaly a konečník. Chvíli v této poloze vydržte (8s-15s) a poté se na chvíli uvolněte. Tento cvik opakujte alespoň 4x.

Kegelovy cviky - Cvik 2

Kegelův cvik 3

Lehněte si opět na záda, ale nyní pokrčíte kolena a chodidla necháte položené na zemi. Opět budete tlačit kolena, stehna a hýždě směrem k zemi. Zatněte břišní svaly a konečník. Chvíli v této poloze vydržte (8s-15s) a poté se na chvíli uvolněte. Tento cvik opakujte alespoň 4x

Kegelovy cviky - Cvik 3

Kegelův cvik 4

Lehnete si na záda, kolena pokrčíte a chodila necháte celé položené na zemi. Nadzvedněte pánev a hýždě, stáhněte břišní svaly a konečník. Poté provedete pohyb nahoru a dolů, alespoň 5x. Poté se na chvíli uvolněte a tento cvik opakujte alespoň 4x

Kegelovy cviky - Cvik 4

Kegelův cvik 5

Lehnete si opět na záda, ruce dáte podél těla a natáhnete nohy. Nohy poté mírně nadzvedněte nad podložku a snažte se stehna tlačit směrem dolů. Zatněte svaly konečníku a s nadzvednutými nohy začnete pomalinku kmitat nahoru a dolů, podobně jako nůžky. Můžete mít také nohy a pohybovat je mírně nahoru a mírně dolů. Vždy byste měli cítit tlak, pokud jej necítíte, přesáhli jste maximální mez pohybu. Pohyb aplikujte alespoň 7-10 a poté si dejte na chvíli pauzu a opakujte následně cvik 4x.

Kegelovy cviky - Cvik 5

Kegelovy cviky video návod

Níže můžete vidět video s Kegelovými cviky, které je sice v Anglickém jazyce, ale pokud bude pozorně sledovat jednotliví cviky, překlad ani nepotřebujete.

Jak často provádět kegelovy cviky?

Výše jsme uvedli, že Kegelovy cviky, mohou být prováděny každý den, ale spíše doporučujeme v začátcích, abyste zpočátku opakovali obden, aby nedošlo k přemožení svalu.

Pokud udržíte svaly dlouhodobě sevřené, pak si můžete zvýšit intenzitu a je možné cvičit, každý den. Záleží, na vašem uvážení a rozhodnutí, nikdo do vás nevidí, proto zvažujte své rozhodování.

Další cviky na penis

Protože se věnujeme mužství a cvikům od roku 2011, připravily jsme pro vás další cviky na penis, Jelqing cviky nebo Speciální E-book: Metody na zlepšení erekce, kde naleznete více jak 30 cviků, jejich účinnost nám neustále potvrzují naši čtenáři a zákazníci.

Kegelovy cviky a vaše nejčastější dotazy

Kde naleznu svaly pánevního dna?

Svaly pánevního dna nejsou nijak viditelné, ale můžete je zaznamenat při močení. Pokuste se během močení zastavit proud nebo jej jen zpomalte. Přesně to jsou ty svaly, které pracují při tomto úkonu.

Jak často cvičit pánevní dno?

První série cvičení, budou pro začátečníka zřejmě vysilující. Začněte s 5-10 staženími, cca 5-10 minut s 30 sekundovými pauzami. Takto opakujte celý týden. Pro začátečníky, kteří jsou z cvičení vysílení, mohou cvičit obden. Po pár cvičeních zesílíte a následně můžete počet navyšovat spolu s časem..

Jak poznat povolené pánevní dno?

Mezi nejčastější příznaky povoleného pánevního dna jsou: Nemáte plně pod kontrolou močový měchýř, nemůžete ovládat vyprazdňování, sex je obvykle bolestivý, trpíte často zácpu

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Známé a vynikající kegelegovy cviky na zvětšení penisu a zlepšení erekce.
Hodnocení
51star1star1star1star1star