Kegelovy cviky pro muže na zlepšení erekce

Kegelovy cviky pro muže

Dnes si představíme historické cviky, které přivedl ve 20. Století Dr. Arnold Kegel. Původně kegelovy cviky napomáhali ženám zužovat vagínu po porodu, než se přišlo na to, jaké mají blahodárné účinky u mužů. Především kegelovy cviky napomáhají k lepší sexuální výkonnosti a na lepší funkčnost penisu. S kegelovými cviky se potýkáme a doporučujeme od roku 2011, protože jde o bezplatnou metodu na zlepšení erekce.

Kegelovy cviky a jejich účinky

Kegelovy cviky se zaměřují zejména na posilování, pánevního svalstva za pomocí několika technik, o kterých se dozvíte níže v článku.

Co přinášejí Kegelovy cviky?

 • Zlepšují předčasnou ejakulaci
 • Zlepšují erektivní dysfunkce
 • Zdravější a tvrdší penis
 • Zvětšení a rozšíření penisu
 • Déletrvající erekce
 • Větší množství spermatu
 • Zdravější prostata
 • Prožití silnějšího orgasmu
 • Delší výdrž při sexu

Pokud jste se rozhodli opravdu skoncovat s poruchami erekce, určitě doporučujeme vyzkoušet všechny možné alternativy (především, když jsou zdarma), jako jsou právě kegelovy cviky. Nejenže časem zlepšíte erekci nebo se natrvalo zbavíte poruch erekce, ale zajistíte si lepší funkčnost penisu. Nedokážeme vám konkrétně popsat, jak se zlepší funkčnost, protože to musí každý muž sám zažít.

Níže můžete vidět námi zaznamenané zlepšení funkčnosti, jak se to projevovalo:

 • Delší sexuální výkonnost
 • Větší produkce semene
 • Vyvrcholení je intenzivnější
 • Zbavuje předčasné ejakulace

Kegelovy cviky se využívají ve zdravotnictví dodnes, kde je využívají, jak už bylo řečeno, u žena na zúžení vagín po porodu a u mužů na zlepšení celkového mužství. Výhoda avšak spočívá v těchto cvicích, že můžete začít bez zakoupení nějakého produktu na zlepšení erekce.

Další tipy:

Jak provádět Kegelovy cviky?

Techniku Kegelových cviků lze nacvičovat buď, přímo při močení nebo mimo něj. Nacvičování spočívá v rytmickém zatínání svalstva, obdobně jako při zadržování močení, a jejich následné uvolňování. Při důsledném cvičení by měly být nacvičovány přibližně třikrát denně, v intervalu třiceti až čtyřiceti stahů a povolení. Ze začátku by mělo jít o krátké stahy a postupem času se jejich délka může prodlužovat až na deset sekund. Všechny by měly být prováděny v krátkém rozmezí.

Nacvičování Kegelových cviků při močení spočívá ve snaze postupně utlumit proud moči. Je však důležité nezatínat jiné svaly (například břišní či stehenní) a nezadržovat dech. Cvikem pak lze ovládnout tu správnou skupinu svalů.

Jinou metodou jak nalézt správnou skupinu svalů je vložit prst do pochvy (u ženy) či do konečníku (u muže) a snažit se kolem nich zatnout svaly. Ale to není pro všechny.

Oblíbeným a účinným cvikem pro posilování sexuálních svalů je samotný orgasmus. Svaly se nekontrolovatelně stahují a tím se samovolně posilují. Snažte se i zadržovat ejakulaci, také to má výrazný vliv na penis.

Mnoho mužů vůbec není schopných, tyto svaly stáhnout. Znamená to, že máte slabé tyto svaly. Nemusíte mít obavy, pokud budete používat Kegelovy cviky, delší dobu, pak uvidíte, jak je to snadné. Ale bez tréninku, ničeho nedosáhnete. Cviky je možné praktikovat sám, bez jakékoliv druhé pomoci.

Jak často provádět kegelovy cviky?

Výše jsme uvedli, že Kegelovy cviky, mohou být prováděny každý den, ale spíše doporučujeme v začátcích, abyste zpočátku opakovali obden, aby nedošlo k přemožení svalu. Pokud udržíte svaly dlouhodobě sevřené, pak si můžete zvýšit intenzitu a je možné cvičit, každý den. Záleží, na vašem uvážení a rozhodnutí, nikdo do vás nevidí, proto zvažujte své rozhodování.

Další cviky na penis

Protože se věnujeme mužství a cvikům od roku 2011, připravily jsme pro vás další cviky na penis nebo Speciální E-book: Metody na zlepšení erekce, kde naleznete více jak 30 cviků, jejich účinnost nám neustále potvrzují naši čtenáři a zákazníci.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

Erexan: Vítěz mezi léky na erekci za rok 2016 a 2017

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Známé a vynikající kegelegovy cviky na zvětšení penisu a zlepšení erekce.
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Přidat komentář