Ranní erekce a večer žádná erekce - 5 tipů na změnu

Spokojený sexuální život je důležitý nejen pro vaše fyzické, ale také psychické zdraví. Vášnivé chvilky s vaší polovičkou jsou něčím, co dokáže skvěle uvolnit vaši mysl a podpořit fyzičku. Jenže ne vždy se povede předvést takové vystoupení v posteli jaké jste si vysnili.

Stačí malý problém, nebo jedna myšlenka v hlavě a pevná erekce se vytratí doslova jako pára nad hrncem. Jak se tomu vyhnout? Poradíme vám 5 věcí, které vám pomohou zlepšit erekci a předvést nejen večer skvělý výkon.

Erekce jako symbol mužství

Zjednodušeně řečeno je erekce ztopoření penisu, které trvá dostatečně dlouhou dobu. Na druhou stranu z biologického hlediska to tak jednoduché není. První signál k tomu, aby k erekci došlo, vysílá mozek a to na základě vzrušivému momentu.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Ten může být buď fyzický jako je dráždění rukou, nebo také psychický jako třeba myšlenky na sex. Tento signál se pak nese přes nervovou soustavu až do pohlavního ústrojí. Následně začnou pracovat topořivá tělíska a do penisu se nahrne krev. Díky tomu penis začne zvětšovat svou délku a šířku.

Slabá erekce nejen večer? Pozor na erektilní dysfunkci

Erekce je v podstatě souhra cévních a nervových mechanismů v těle a pokud nefunguje tak, jak má, jedná se o erektilní dysfunkci. Tu je důležité řešit hned v raném stádiu, protože jen tak je nejvyšší předpoklad pro její vyléčení. Problémy s erekcí vznikají nejen kvůli zdravotním, ale také psychologickým problémům.

Není ani výjimkou kombinace těchto faktorů. Pevné erekce tedy dosáhnete tím, že se budete starat jak o vaše fyzické zdraví, tak také o duševní zdraví. Na druhou stranu je občasný a chvilkový výpadek erekce úplně normální a potkává minimálně jednou za život každého muže.

Zlepšení erekce aneb 5 věcí, které můžete udělat hned teď

Mnoho mužů bere pevnou erekci jako samozřejmost, ale není tomu tak. Erekce se může v průběhu života měnit. To, jaká bude vaše erekce po celý váš život závisí na mnoha faktorech.

Svůj podíl na tom hraje nejen věk, nebo genetika, ale také to, jaký životní styl žijete. Pokud patříte mezi muže, kteří mají ranní erekci, ale večer nic se svým penisem nesvedou, nezoufejte. Poradíme vám 5 věcí, které vám pomohou zlepšit vaši erekci.

  1. Doplňte do těla potřebné vitamíny

Aby vaše tělo mohlo fungovat tak, jak má a imunita vás chránila před nemocemi, je důležité mu denně dodávat dostatečné množství vitamínů a minerálu. Ty jsou nezbytné pro všechny činnosti v organismu. Slabá erekce večer může být výsledkem špatného jídelníčku.

Proto se začněte vyhýbat průmyslově zpracovaným potravinám a nahraďte je zeleninou a ovocem. Pokud nevíte, jaké vitamíny a minerály obsahují jednotlivé potraviny, není na škodu využít přírodních doplňků stravy, jako je například Proerecta, Amarex, Vimax či Primulus. Ty obsahují speciálně sestavenou kombinaci důležitých látek, které podpoří vaše celkové zdraví a tím pádem i erekci.

Trápí vás nefungující milostný život? Řešením může být injekce na podporu erekce. Seznámíme vás s tím, jak tato metoda funguje.

  1. Rozpumpujte vaše tělo

Sedíte celý den a sotva se pohnete? Pak se nemůžete divit, že se sice ranní erekce dostaví, ale večer už nic nesvedete. Pravidelným pohybem nejen můžete shodit nějaké to kilo navíc, ale především protáhnete celé tělo a to doslova.

Sport totiž procvičuje nejen pohybový aparát, ale také celý kardiovaskulární a cévní systém. Díky tomu budou srdce, svaly, ale také vaše cévy v dobré kondici. A to je důležité k tomu, aby vaše erekce fungovala tak, jak má.

  1. Zůstaňte v klidu

Moderní doba tlačí na výkon a výdrž. Společnost chce neustále víc a víc. To může být pro člověka velmi stresující a často to dopadá tak, že se stres stane každodenní rutinou. A tím by rozhodně neměl být, protože dokáže spustit často až fatální onemocnění.

Proto uberte na plynu. Přestaňte tolik pracovat a dopřejte si každý den alespoň jednu hodinu pro sebe. Relaxujte, přečtěte si knížku, nebo si vyzkoušejte něco, co vás lákalo už jako malé dítě. Dovolte si denně vypnout a na nic nemyslet.

Alkohol výrazně ovlivňuje erekci

  1. Řekněte ne alkoholu!

Večerní slabá erekce může mít původ i ve vaší pravidelné whisky před spaním. Alkohol a alkoholové nápoje jsou totiž pro tělo zbytečné a navíc ho zatěžují. Sklenička po práci nemá žádnou výživovou hodnotu. Jde o takzvané prázdné kalorie, které tělu nedodají žádnou výživu, ale přitom jsou kaloricky velice náročné.

Proto alkohol nemá ve zdravém životním stylu co dělat. Časté pití alkoholu může navíc kromě kil navíc také způsobit vážné zdravotní problémy a nerovnováhu minerálních látek. Pravidelná konzumace alkoholických nápojů zabraňuje správnému vstřebávání různých druhů vitamínu, které jsou pro správnou funkci organismu nezbytné.

  1. Típněte cigaretu

Stejně jako alkohol, tak i cigarety mají na člověka neblahý vliv. Pravidelným kouřením si vytvoříte nepříjemnou závislost, která vás bude stát mnoho finančních prostředků a v horším případě i život. Podle statistik totiž kuřák umírá až o 15 let dříve, než kdyby nekouřil.

Cigareta a její koktejl způsobuje řadu onemocnění jako je rakovina, kardiovaskulární problémy, nebo cévní poruchy. Právě zdraví cév hraje při erekci velmi důležitou roli. Díky nim se dostává krev k penisu a ten se následně ztopoří. Pokud vás trápí slabá erekce večer, je teď ten správný čas vyhodit krabičku cigaret do koše.

Jak na zlepšení erekce v 5 tipech

Co vás nejvíce zajímá o slabé erekci?

  1. Existují nějaké doplňky stravy na podporu erekce?

Samozřejmě, že existují různé druhy a formy doplňků stravy na podporu erekce. Můžete si vybrat mezi tobolkami, sušenými bylinkami, nebo třeba tinkturami. Při jejich výběru se však pečlivě zaměřte na kvalitu. Volte přírodní doplňky stravy, které jsou šetrné k organismu. Pro usnadnění výběru vhodného doplňku stravy, bez falešných lží, jsme pro muže vytvořili online srovnávač produktů na erekci, které jsme sami testovali.

Při jejich nákupu na internetu si prověřte webovou stránku, z které objednávku uskutečňujete. A než objednávku odešlete, nezapomeňte se podívat na kontraindikace. Ne všechny bylinky jsou totiž slučitelné s různými dalšími nemocemi, nebo případně užívanými prášky.

Už jste slyšeli o rostlině Saw palmetto? Prozradíme vám, jestli skutečně podporuje mužské zdraví tak, jak se o ní povídá.

  1. Je slabá erekce večer problémem pouze starších mužů?

Problémy s erekcí a to během jakékoliv denní doby, mohou postihnout téměř každého muže. Na věku opravdu nezáleží. Jistě, že starší muži si na tyto problémy stěžují častěji, než mladší ročníky. Není tomu ale tak, že by se výpadky během milování týkaly pouze mužů v důchodu. To, jestli bude erekce spolupracovat tak, jak má totiž záleží na mnoha okolnostech.

  1. Jak se projevuje erektilní dysfunkce?

Pro dlouhodobé a přetrvávající problémy s erekcí, které znemožňují prožití úplného milování se používá výraz erektilní dysfunkce. Je důležité dodat, že erektilní dysfunkce se týká pouze erekce samotné a nemá vliv na plodnost, nebo schopnost prožívat orgasmus.

Její projevy jsou nejčastěji vnímány jako porucha schopnosti nejen dosáhnout erekce, ale také dostatečného udržení erekce. Bohužel pak vzniká začarovaný kruh, který snižuje libido a dále prohlubuje problém s erekcí. Proto je v případě erektilní dysfunkce důležité co nejdříve vyhledat odbornou pomoc.

Péče o vaše zdraví se odráží i v ložnici

Plnohodnotný zážitek z milování by nebyl možný bez pevné erekce. Pokud cítíte, že ranní erekce funguje, ale večerní hrátky jsou bez šance, zkuste zapracovat na vašem životním stylu. Občas stačí udělat pár změn a výsledky se dostaví. Věřte, že pokud začnete více pečovat o vaše zdraví, projeví se to pozitivně ve všech oblastech vašeho života.

Není také na škodu si promluvit s vaší druhou polovičkou a prozradit jí, co vás vzrušuje. Možná budete překvapeni, jaké sexuální fantazie má naopak ona. Pamatujte však, že pokud vás trápí problémy s erekcí už několik týdnů, může být problém daleko závažnější, než chvilkový výpadek erekce. Proto neváhejte a co nejdříve kontaktujte vašeho lékaře.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta