Power Tabs - Viamax recenze: silná erekce
 • Podporuje erekci
 • Rychlá účinnost
 • Podporuje celkovou viralitu
 • Účinnost není moc silná
 • Vysoká cena za balení

“Cena produktu: od 999 Kč”

Zřejmě každý muž zažije alespoň jednou v životě selhání v posteli. Většinou je problém s erekcí často spojován se stářím, avšak není to až tak úplně pravda. Na erekci má vliv mnohem více faktorů než jen stáří – velký vliv má psychický i zdravotní stav. Navíc se problémová erekce může objevit u výrazně mladších jedinců. Často je na vině špatná životospráva, ale také aktuální psychická kondice muže.

Problémy s erekcí nejsou ničím, co by se mělo negativně podepsat na vaší psychice. Naštěstí se dají odstranit ještě jednodušeji, než jste si mysleli. Do formy vás vrátí doplňky stravy. Přečtěte si náš článek Poruchy erekce řešte vždy včas, vyplatí se to, říkají lékaři.

Prvním krokem, jak se zbavit problémů s erekcí, je přiznat si je. Jen málo mužů, kteří takovými problémy trpí, si je dokáže plně přiznat, protože je berou jako jakési vlastní selhání. Nicméně se naštěstí dají rychle a pohodlně řešit.

Také v dnešní recenzi se podíváme na jedno z možných řešení, konkrétně na tablety pro podporu erekce a sexuální výkonnosti Power Tabs, dříve prodávaných pod značkou ViaMax.

Jaké funkce Power Tabs neboli ViaMax přináší?

Testovaný doplněk stravy Power Tabs by měl účinně podporovat mužskou erekci a zkvalitňovat sexuální zážitek, a to pouze za pomocí volně dostupných potravinových doplňků. Díky tomu je také volně prodejný a nepodléhá žádnému omezení.

Jak uvádí výrobce, účinek je okamžitý, pevná a dlouhotrvající erekce se dostaví už do jedné hodiny – navíc trvá po dobu 24 hodin. Power Tabs je čistě přírodním produktem, který celkově podporuje výkonnost a zdatnost.

 • podporuje erekci
 • erekce je dlouhotrvající a pevná, a to až na dobu 24 hodin
 • okamžitý účinek
 • zvyšuje libido a zintenzivňuje sexuální podněty
 • podporuje celkovou vitalitu
 • přináší lepší sexuální prožitek
 • produkt je volně prodejný

Power Tabs funguje na bázi blokování enzymu phosphodiesterase. Tím dochází k uvolnění svalového napětí a umožní tak topořivým tělískům v penisu pojmout více krve, čímž je erekce daleko silnější a déletrvající, penis navíc zároveň o něco málo zvětší svůj objem.

+ Nevýhody produktu Nevýhody tablet ViaMax

Doplněk stravy ViaMax na podporu erekce nemá žádné negativní vlastnosti a zároveň žádné nežádoucí účinky – právě díky tomu, že produkt je vyroben čistě z přírodních složek. Také proto je dobře dostupný, lze ho totiž naprosto volně prodávat.

Snad jedinou nevýhodou může být jeho slabší účinek. V našem testování se Power Tabs neumístil dobře, nicméně samozřejmě může být účinek značně individuální.

 • účinky nejsou takové, jak uvádí výrobce
 • vysoká cena za balení
 • bez trvalých účinků

Naše hodnocení: Hodnocení: 2 hvězdy

Konečný verdikt naší redakce

V našem testování se ukázalo, že produkt Power Tabs nedosahuje takových výsledků, jak uvádí výrobce. Nějaké prokazatelné účinky sice má, ale zásadní změnu v pevnosti erekce jsme nezaznamenali. Stejně tak průměrná délka jejího trvání byla přibližně stejná. Potvrdit můžeme zvýšení libida. To je však velmi málo. Celkově tablety ViaMax nemůžeme doporučit, protože jejich účinek není dostatečný.

Už jste vyzkoušeli cviky na penis? Jsou zadarmo a navíc vám pomohou nejen vylepšit vaši erekci, ale také zvětšit penis v objemu i délce. Překvapte svou partnerku novým sexuálním zážitkem.

Pokud hledáte doplněk stravy, který opravdu pomáhá udržet erekci extrémně pevnou a výrazně ji prodlouží, potom vyzkoušejte tablety Proerecta nebo Erexan, které si chválí většina našich čtenářů – i proto jsou na prvním místě žebříčku. Nebo se můžete podívat na náš online srovnávač, který se snažíme udržovat od roku 2011.

Složení Power Tabs je nepřehledné, i když přírodní

Power Tabs je charakteristický doplněk stravy svým složením. Zatímco většina produktů na podporu erekce se spokojila s průměrně 6 ověřenými a skutečně funkčními látkami pro silnější erekci, zvyšujícími libido apod.

ViaMax neboli Power Tabs vsadil na poněkud překombinované složení. Téměř tři desítky složek a každá z nich o opravdu minimální koncentraci. Možná i to je důvod špatných výsledků Power Tabs během našeho testování.

TIP: Vyzkoušejte náš nejlépe hodnocený doplněk stravy na podporu erekce Erexan – otestovali jsme ho my i naši čtenáři a všichni jsme maximálně nadšeni. Dalšími kvalitními produkty jsou Erex 24, Vimax Pills nebo Zerex.

Balení a cena ViaMax tablet pro zlepšení erekce

Cena jednoho balení tablet ViaMax neboli Power Tabs se běžně pohybuje okolo hranice 1 000 Kč. Balení standardně obsahuje pouze 20 tablet. Větší ani menší balení se nevyrábí. Jak se nám podařilo dohledat, většinou nelze ani využít slevu při větším odběru. Cena za jednu tabletu tak běžně vychází přibližně na 50 Kč. Což je více než v případě Erexanu nebo Zerexu – produkty navíc mají nesrovnatelně vyšší účinek.

Doporučené dávkování je 1 až 2 tablety asi hodinu před souloží. Výdrž balení je tak velmi individuální, nicméně i tak je cena podle našeho názoru až příliš vysoká. Doporučujeme tablety dostatečně zapít, nejlépe obyčejnou vodou. Jídlo na užívání nemá vliv, můžete je brát libovolně před jídlem i po něm.

Zkušenosti s Power Tabs

„Power Tabs jsem vyzkoušel, ale výsledek mě moc neohromil. Dva dny mě navíc bolela hlava jako střep – nevím, jestli z toho.“ – Marcel, 46 let

„Dřív jsem si kupoval ViaMax tablety a Power Tabs je vlastně to samé. Používám je místo viagry, u mě fungují, i když výsledky samozřejmě nejsou tak zázračné, jak se píše.“ – Oleg, 39 let

„Produkt jsem si koupil. Vyzkoušel jsem dvakrát před sexem. Poprvé docela dobrý, podruhé nic nebylo, protože tablety selhaly.“ – František, 53 let

[WPCR_INSERT]
Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta