Jelqing cviky na zlepšení erekce
 • Cviky jsou oblíbené u našich čtenářů
 • Zlepšuje erekci
 • Působí na zvětšení penisu
 • Plnější a objemnější penis
 • Vyšší sexuální výdrž a vyvrcholení

Podle posledních průzkumů je velké procento mužů nespokojeno se svým penisem, zejména s jeho velikostí. Ta je dána především fyziologickým vývojem muže. Nicméně, naštěstí se jedná o poměrně lehce řešitelný problém.

Prakticky existují tři možnosti, jak zvětšit velikost svého penisu a dosáhnout kvalitní erekce. Jednak můžete zvážit chirurgický výkon, který za nás určitě nedoporučujeme nebo speciální doplňky stravy, které slibují růst penisu a taktéž zlepšení erekce.

TIP: Za nás určitě můžeme doporučit produkty jako je Proerecta, Amarex, Erexan, Vimax či Zerex nebo náš speciální e-book: Metody na zlepšení erekce, kde naleznete výběr toho nejlepšího a dalších 28 cviků na penis.

Jednou z nejzajímavějších možností, jak dosáhnout dokonalé erekce, jsou nepochybně takzvané Jelqing cviky. Jak sám název napovídá, jedná se o poměrně jednoduché cviky na penis, díky kterým můžete svůj penis nejen zvětšit o několik centimetrů, ale také dosahovat tvrdší erekce. Vše záleží na pravidelném opakování a správné technice prováděných cviků.

Vítěz testů roku 2020, 2021, 2022 a 2023 na zlepšení erekce   

Co můžete od Jelqingu očekávat?

Jelqing cviky na zvětšení penisu a zlepšení erekce, slibuje změnu již během prvních týdnů. Zkušenosti ukazují, že výsledky mohou být opravdu překvapivé a hlavně dlouhotrvající nebo dokonce trvalé, jestliže cvičíte opravdu pravidelně a poctivě. Jelqing však nevede pouze ke zvětšení penisu, můžete pomocí něho dosáhnout pevnější erekce a tím také daleko intenzivnějšího prožitku při sexu.

A jak vlastně tyto jednoduché cviky fungují? Princip je následující: díky speciálním cvikům dochází k většímu průtoku krve do penisu, čímž lze dosáhnout větší velikosti, ale také pevnější erekce, penis je ve výsledku mohutnější. Jelqing cviky jsou téměř bez rizika, podstatné ovšem je dokonale ovládnout techniku cvičení. V opačném případě se může dostavit několik menších problémů.

Na mysli máme především takzvaný efekt baseballové pálky, který vzniká nesprávným prováděním cviků. Jestliže budete cvičit špatně, může se stát, že váš penis začne získávat tvar podobný baseballové pálce – u žaludu bude nejobjemnější a postupně se bude zužovat.

Naštěstí se nejedná o trvalé poškození a za nějaký čas odezní. Dalším rizikem je povrchové popraskání žil, ovšem i v tomto případě se jedná pouze o krátkodobé poškození.

Naše hodnocení: Hodnocení: 4 hvězdy

+ Výhody produktu Výhody

 • průkazné zvětšení penisu
 • výrazné zlepšení erekce
 • intenzivnější pocit při sexuálním styku
 • dlouhotrvající až trvalé výsledky
 • šetrná a přírodní metoda
 • nepotřebujete žádné další nástroje
 • 99% úspešnost

+ Nevýhody produktu Nevýhody

 • složitější technika cviků
 • rizika spojená se špatnou technikou

Jelqing cviky mohou svým způsobem připomínat „dojení“. Svíravým pohybem od kořene k žaludu tlačíte krev. Podmínkou je zhruba poloviční až tříčtvrteční erekce, což je pro mnohé obrovský problém. Pohyb vytváří tlak na hladké svalstvo v penisu, krevní cévy a jiné tkáně. Důsledkem toho budou schopny pojmout mnohem větší množství krve a penis bude silnější, pevnější a také objemově větší.

TIP: Jelqing cviky, Kegelovy cviky  a klasické cviky na penis, mají pomalý, ale efektivní rozvoj, avšak pro rychlejší a pohodlnější zlepšení erekce, můžete využít nějaký námi ověřený doplněk stravy ze srovnávače.

Míra erekce je při provádění cviků opravdu důležitá. Měla by se pohybovat někde na rozmezí 50% až 70%. Penis by tedy měl dosahovat o něco více než poloviční erekce.

Pokud techniku budete provádět při plné erekci, může to být jednak bolestivé, ale také se zvyšuje riziko poranění. To sice nebývá nijak výrazné, ale může vám minimálně velmi znepříjemnit sexuální život.

Vlhký Jelqing

Metoda s použitím lubrikantu je přirozeně příjemnější a jednodušší, zejména proto je doporučována začátečníkům. Pokud tedy s jelqingem na zvětšení penisu teprve začínáte, zvolte raději tuto metodu, protože zvládnout základní techniku je pro další cviky naprosto klíčové.

Využívejte jen kvalitní lubrikanty, tělová mléka a další podobné přípravky mohou způsobit podráždění kůže.

Postup při vlhké metodě

Nejdůležitější je zahřátí penisu, stejně jako u jakéhokoli jiného posilování svalů. Tím, že sval zahřejete a lehce protáhnete, snížíte výrazně zdravotní rizika, například natažení svalu, které není dvakrát příjemné. K zahřátí využijte například vlhký teplý ručník, nebojte se zahřátí před samotným jelqingem několikrát opakovat.

Jakmile dosáhnete potřebného zahřátí penisu, stane se měkčím a vláčnějším, zkrátka bude poddajnější a mnohem lépe se vám budou cviky provádět. Zároveň tím umožníte snadnější průtok krve. V následujícím kroku naneste vhodný lubrikant.

Jelqing cvik na penis

Spojte palce a ukazováček do tvaru „o“, pro představu, jedná se o gesto ve smyslu „OK“. Obejměte takto penis u kořene a následně přejeďte až k žaludu, toho se však přímo nedotýkejte. Pohyb obyčejně trvá asi 2 až 4 vteřiny. Cvičení opakujte alespoň 15 až 30 minut.

 • zahřejte dostatečně penis
 • naneste lubrikant
 • vytvořte z palce a ukazováčku gesto „OK“
 • obejměte penis u kořene
 • postupným tahem přejeďte až k žaludu
 • cvičení provádějte nejméně 15 minut

Jelqing cviky video návod

Suchý Jelqing

Metoda je určená především pro ty, kteří dokonale ovládají techniku cviků. Suchý Jelqing je mnohem náročnější a také méně sexuálně vzrušivý, díky čemuž se nemusíte potýkat s příliš velkou erekcí, která pro provedení cviků není vhodná.

Další výhodou může být, že cviky budete moci cviky provádět téměř kdekoli a nejste omezeni na přítomnost lubrikantu. Postup je naprosto totožný s vlhkou metodou, logicky pouze vynecháte lubrikant.

Zkušenosti s Jelqing cviky

Jelqing na zlepšení mužství není příliš rozšířený, přesto existují muži, kteří ho pravidelně praktikují. Patříte mezi ně? Sdělte nám svůj názor, co vám Jelqing přinesl a kdy se dostavily první výsledky? Každý takový názor může být nápomocný ostatním čtenářům.

Kdy očekávat první výsledky?

Jestliže budete Jelqing cvičit poctivě každý den a bude vaše technika správná, výsledky se dostaví. Obvykle to bývá v rozmezí jednoho až tří měsíců. Tak jako u každého jiného cvičení, záleží na mnoha faktorech a výsledky jsou značně individuální.

Získejte od nás něco ZDARMA

E-book ZDARMA: 4 Premium cviky na penisZískejte od nás ZDARMA E-book se 4 cviky na penis, které jsme pro vás stáhli z naší hlavní knihy.

S cviky na penis můžete dosahovat kvalitních výsledků a to bez další investic do produktů.

Cviky si především získali přízeň u našich čtenářů.

Odesláním souhlasíte s tím, že obdržíte marketinkový materiál a zároveň souhlasíte s našimi zásady o ochraně osobních údajů. Odhlásit se můžete kdykoliv.

Naše hodnocení

Hodnocení: 4 hvězdy

“ Cviky na penis v našem srovnávači získaly nádherné třetí místo a vysloužily si právem hodnocení se 4 hvězdičky. Jelqing je pouze jeden z hlavních cviků na penis z námi 30 doporučovaných z E-booku.

Není divu, že si cviky na penis oblíbili naši čtenáři, protože jde o metodu na zlepšení erekce a zvětšení penisu, která je dostupná zdarma. Avšak nevýhoda spočívá v pozdních výsledcích, které se dostavují nejdříve za dva měsíce usilovného cvičení.“

Čeho lze dosáhnout Jelqingem:

 • průkazné zvětšení penisu
 • výrazné zlepšení erekce
 • intenzivnější pocit při sexuálním styku
 • dlouhotrvající až trvalé výsledky
 • šetrná a přírodní metoda
 • nepotřebujete žádné další nástroje
 • 99% úspešnost

TIP na zlepšení erekce

E-book: Metody na zlepšení erekce

TOP produkt na zlepšení erekce - Proerecta

Hodnocení produktu
Datum hodnocení
Text
Cviky na penis mi pomohli s mojí špatnou erekci, bez navštívení lékaře.
Hodnocení
41star1star1star1stargray